ORGANISATSIOON    LIIKMED    VÕISTLUSED    TIPPSPORT    DOKUMENDID    TREENERIKUTSE    POED    TOETAJAD    KONTAKT     
   
VÕISTLUSED
Võistluskalender 2017
Võistluskalender 2018
2017 võistluskalender koos kohtunikega
Rahvusvaheline kalender
Võistluste hindamise arhiiv
Tulemuste arhiiv
Tulemused 2016
Tulemused 2015
Tulemused 2014
Tulemused 2013
Tulemused 2012
Tulemused 2011
Tulemused 2010
Tulemused 2009
Tulemused 2008
Tulemused 2007
Tulemused 2006
Tulemused 2005
Reklaam



EJL > VÕISTLUSED > TULEMUSTE ARHIIV > TULEMUSED 2006 > 
Tulemused 2006

  • 28.10. Sügiskrosside kokkuvõte
  • 15.10. Tihemetsa IV sügiskross / Sügiskorsside V etapp
  • 14.10. Kilingi-Nõmme II sprint / Sügiskrosside IV etapp
  • 08.10. Tartu linna lahtised MV sügiskrossis / Sügiskrosside III etapp
  • 07.10. 38. Elva sügiskross / Sügiskrosside II etapp
  • 01.10. EMV maastikurattakrossis noortele
  • 24.09. A.Nurme mälestusvõistlused / Sügiskross I etapp
  • 23.09. Hansapanga noorte mägirattasari VII etapp / Hooaja kokkuvõte
  • 17.09. SEB Ühispanga 9. Tartu Rattamaraton
  • 10.09. Jõulumäe 7. Rattamaraton
  • 09.09. EMV teatekrossis
  • 03.09. Elion Estonian Cup VII etapp / 7. Rakvere Rattamaraton
  • 02.09. Tartu Meistrivõistlused grupisõidus
  • 01.09. Tartu Meistrivõistlused eraldistardiga sõidus
  • 26.08. Hansapanga noorte mägirattasarja VI etapp 
  • 24.08. Hawaii Expressi maanteekarikasari V etapp / Üldkokkuvõte
  • 20.08. Karksi-Nuia Rattamaraton
  • 20.08. Estonian Masters Tallinn 2006 trekisõidus
  • 18.08.-19.08. EMV trekisõidus juuniorid ja noored: sprint, jälitus, paigaltstart, omnium, meeskondlik jälitus, grupisõit
  • 13.08. Elion Estonian Cup VI etapp / VI Rakke Rattamaraton
  • 12.08. EMV mäestlaskumises
  • 12.08. Ridley Eesti Maanteesõidu Karikasari V etapp
  • 07.08. EMV trekisõidus: jälitus, meeskondlik sprint, sprint, scratch, 1km ja 500m paigaltstartidega sõidud, punktisõidud
  • 04.06.-06.06. V Haapsalu veteranide velotuur
  • 04.08. Ida-Virumaa MV eraldistardiga sõidus / Ilmar Mesi - Allan Kinil GP
  • 29.07. Elion Estonian Cup V etapp / 7. Otepää Rattasõit
  • 27.07. Hawaii Expressi maanteekarikasari IV etapp / üldkokkuvõte peale IV etappi
  • 25.06.-27.06. Eesti Spordiseltsi Kalev lahtised meistrivõistlused trekisõidus
  • 21.07. Rakke 24h
  • 20.07. III Lauri Ausi memoriaal
  • 16.07. Eesti Meistrivõistlused maastikurattakrossis
  • 10.07.-13.07. Urumarja velotuur
  • 09.07. Elion Estonian Cup IV etapp / 6. Elva Rattamaraton
  • 03.07.-06.07. 32. Tartu Noortetuur
  • 30.06.-02.07. IX Pärnu Veteranide Velotuur
  • 29.06. EMV grupisõidus - noored, juuniorid, naised, seeniorid
  • 28.06. EMV eraldistardiga sõidus - noored ja juuniorid
  • 25.06. EMV grupisõidus
  • 23.06. EMV eraldistardiga sõidus
  • 17.06. Elion Estonian Cup III etapp / 6. Haanja Rattamaraton
  • 15.06.-20.06. 49. Saaremaa Velotuur proloog, I etapp, II etapp, III etapp, IV etapp, V etapp, VI etapp
  • 10.06. Hansapanga noorte mägirattasari IV etapp 
  • 08.06. Hawaii Expressi maanteekarikasari III etapp
  • 04.06. Elion Estonian Cup II etapp / 9. Tallinna Rattamaraton
  • 02.06.-04.06. Tartu Velo Tuur
  • 03.06. Hansapanga noorte mägirattasari III etapp
  • 28.05. SEB Ühispanga 25. Tartu Rattaralli
  • 27.05. SEB Uhispanga Tartu GP
  • 26.05. EOS Tallinn GP
  • 26.05. Eesti Post Händikäp
  • 24.05. Tallinna Meistrivõistlused trekisõidus
  • 21.05. 21. Elva Rattasõit / Matkasõit 50km
  • 20.05. Elva Tänavasõit / EMV kriteeriumis kokkuvõte
  • 18.05. Hawaii Expressi maanteekarikasari II etapp
  • 13.05-14.05. Ridley Eesti maanteesõidu karikasarja Vooremaa etapp
  • 14.05. Hansapanga noorte mägirattasari II etapp
  • 11.05. Hawaii Expressi maanteekarikasari I etapp
  • 05.07. Elion Estonian Cup I etapp / 6. Mulgi Rattamaraton
  • 06.05. Viljandi Tänavasõit / EMV kriteeriumis II etapp / EMV kriteeriumis kokkuvõte
  • 01.05. Elion Estonian Cup proloog
  • 01.05. Timeks Cup I etapp
  • 30.04. Püha Loomaia 6. Rattaralli
  • 29.04. Pärnu Tänavasõit / EMV kriteeriumis I etapp
  • 22.04. Hansapanga noorte mägirattasari I etapp
  • 03.04. 33. Elva Talikross "Elva 2006" II etapp / EMV Talikrossis
  • 11.02. 33. Elva Talikross "Elva 2006"  I etapp
  • Toetajad















       
       
    EESTI JALGRATTURITE LIIT: Pirita tee 12, 10127 Tallinn; tel 603 15 45, fax 603 15 46; e-post: ejl [at] ejl.ee