2023. aasta sponsorid

Eesti erakapitalil põhinev AS Ehitusfirma Rand & Tuulberg on ehitusturul tegutsenud 1993. aastast. Olles Lõuna-Eesti üks suurimaid ehituse peatöövõtjaid valiti AS Ehitusfirma Rand & Tuulberg 2007 aastal kolme parima Tartu ettevõtte hulka. Alustanud tegevust Tartus ja peamiselt Lõuna-Eestis, on ettevõttel tänaseks kontor ka Tallinnas ning tegevuspiirkond hõlmab tervet Eestit ja ka lähivälismaad. Tänu kõrgele kvaliteedile, kindlatele garantiidele, alati tulevikku suunatud arengule ja kokkulepitud tähtaegadest kinnipidamisele, kuulub ettevõte Eesti kümne suurima ehitusfirma hulka.


AS Standard on Baltimaade suurim ühiskondlike ruumide sisustamisega tegelev ettevõte, mis tegutseb juba aastast 1944. Standardi äritegevus jaguneb kahe põhisuuna vahel: StandardPro pakub lahendusi hotellide ja muude projektikeskset lähenemist vajavate ruumide sisustamisel; StandardOffice on keskendunud büroopindade interjöörilahendustele.

Standardi suurim tugevus ja eelis paljude teiste sisustusettevõtete ees on interjööri terviklahendus – see tähendab kliendile täisteenust esimesest konsultatsioonist valmis projekti üleandmiseni.


Jetoil AS on 1999. aastast tegutsev Eesti kapitalil põhinev rahvusvaheline vedelkütuste hulgi- ja jaemüügiettevõte. Jetoili ketti kuuluvad Jetoili automaattanklad, diislipunktid (DP) ning koostööpartnerite tanklad üle Eesti.

Jetoili loodud Eesti esimene e-kütuse portaal www.ekütus.ee võimaldab klientidel läbi interneti jälgida kütusehindu ja nende muutuseid oma tarbimiskohas ning teha tellimusi senisest oluliselt kiiremini. E-kütuse portaali peamisteks eelisteks on mugavus, kiirus ja kasutamise lihtsus. Tellimust on võimalik esitada endale sobival ajal ööpäevaringselt ning teha seda mõne nupuvajutusega endale meelepärasest seadmest.

Jetoil AS tütarettevõtte AS Maardu Terminal tegeleb vedelkütuste ladustamis- ja hoiuteenuse osutamise, tollimaaklerteenuste ning kaupade logistikaga. Sidusettevõte JetGas OÜ tegeleb veeldatud gaasi impordi ja müügiga Baltimaades.

Jetoil pakub oma klientidele usaldusväärset ja innovatiivset teenust – me väärtustame pidevat arengut, paindlikkust ja koostööd.

Spordi toetamisel on lähtutud põhimõttest, et toetada valdavalt noortesporti. Lisaks Eesti Jalgratturite Liidule toetab Jetoil AS veel individuaalselt noort ja perspektiivikat jalgratturit Karl Patrick Lauku ning samuti on Jetoil AS Nõmme laskesuusaklubi Biathlon ja kreeka-rooma maadleja Heiki Nabi pikaajaline sponsor.


Graanul Invest AS tegeleb bioenergeetika ja taastuvenergia tootmisega ning ettevõtte eesmärgiks on oma tegevusega anda panus keskkonna säästmise ja jäätmete vähendamise hüvanguks.

Graanul Investi tegevusvaldkonnad on kõik tulevikku vaatavad ning seetõttu oleme ka oma toetustegevustes keskendunud noortele võimaluste loomisele ja nende toetamisele, ütles Graanul Investi juhatuse liige Raul Kirjanen. „Rattasport on Eestis alati olnud au sees ning usun, et see on populaarsust koguv perspektiivikas valdkond. Ka meie grupis on palju hobirattureid, kes võimalusel hea meelega ratta selga hüppavad ning rattaspordile hingega kaasa elavad. Seda suurem on heameel, et saame nüüd peasponsorina olla juuniorite maanteekoondisele toeks,“ sõnas Raul Kirjanen.2023. aasta koostööpartnerid2023. aasta toetajadImpression


Impression

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X