Tõnu Ord teenis Leedus peetud trekivõistlustel võidu ning ühe teise ja neljanda koha

Leedus Panevežyse trekil lõppes kuue etapiga võistlussari Voltas-Madaris Lietuvoas treko taure, kus ainsa eestlasena osales Tõnu Ord (CC Superior). Viimasel etapil sai ta scratchis võidu, väljalangemissõidus teise ja punktisõidus neljanda koha.

Võistlusel said osaleda nii eliitratturid kui harrastajad. Lisaks olid stardid päris noortele algajatele ehk järelkasvule. Sari andis läbi talve võimaluse suvisteks võistlusteks vormi koguda. Enne võistluseid peeti alati osalejatele ühine treeningpäev.

Ord osales sarjas nii teisel kui kuuendal etapil. Viimasel sai ta harrastajate 10 km pikkuses scratchis esimese koha. Talle järgnesid Vilius Brusokas ja Aurimas Varna. Väljalangemissõidus andis lõpuringidel tunda vähene trekil pidev tulistamise kogemus ning pikkade rahulike treeningute pealt ei jätkunud seekord finišeerimise kiirust. Ordi edestas vaid Brusokas, kolmas oli Varna. Pika päeva lõpuks sai eestlane veel 15-kilomeetrises punktisõidus kuue punktiga neljanda koha. Kolme parema seas lõpetasid Brusokas (25 punkti), Lukas Talacka (16) ja Mantas Marciukaitis (7).

Jaanuaris peetud teisel etapil sai Ord eliitklassi väljalangemissõidus 23. koha. Scratchis oli ta I kvalifikatsioonis 13. ja harrastajate punktisõidus neljas.

Sarja üldarvestuses olid eliitklassis kolm paremat Rokas Kmieliauskas, Dominykas Burka ja Lukas Sakavičius, harrastajate seltskonnas aga Donatas Stanionis, Gediminas Mukas ja Venantas Lašinis. Ord sai kokkuvõttes 16. koha.

Võistlustel osales kokku 148 ratturit Leedust, Lätist, Belgiast, Ukrainast ja Eestist.