Filter Spordisarjade stipendiumid pälvisid Richard Ründva ja Lisandra Tarme

Richard RÜndva

Filter Spordisarjade stipendiumid pälvisid jalgrattur Richard Ründva ja rulluisutaja Lisandra Tarmet. Stipendiumi eesmärk on arendada noortesporti.

Filter Spordisarjad valis tänavu taas kaks stipendiaati, sest huvilisi oli väga palju. Sarnaselt eelmisele aastale pälvisid stipendiumi üks jalgrattur ja üks rulluisutaja, sest Filter Spordisarjades on võimalik võistelda mõlemal alal. Samas on nii Tarmetil kui Ründval võimalik osaleda 2024. aastal ilma osalustasuta kõikidel Filter Spordisarjadesse kuuluvatel võistlustel – maantee grupisõitudes, temposõitudes, tempojooksudes ja rulluisutamistes. Filter Spordisarjades on kokku 13 võistlust.

Ründva osales mullu nii Filter Maanteesarjas kui Filter Temposarjas kõikidel etappidel. Maanteesarjas teenis ta pika sõidu üldarvestuses 17. koha ning M-U19 vanuseklassis oli ta Evar Sauli ja Oliver Mätiku järel kolmas. Temposarjas sai ta üldarvestuses 16. ja oma vanuseklassis esimese koha.

Tarmet osales mullu kõikidel Filter Rullituuri etappidel ning pälvis naiste üldarvestuses kümnenda koha. Oma vanuseklassis, N-U15 konkurentsis võidutses ta lätlannade Daniela Anna Livcane ja Marta Lejstrauta ees.

Filter Spordisarjad soovib mõlemale stipendiaadile kiiret jalga ning häid tulemusi kõikides Filter Spordisarjade üritustel.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X