Eesti noorratturid Poolas poodiumil

Eesti M-16 ja juuniorklassi maanteeratturid osalesid nädalavahetusel Poolas 18´dal Szlakami Jury velotuuril 14.-16.05.

Tuur algas 3km pikkuse mäkketõusu proloogiga, parima eestlasena saavutas juunioride klassis 4. koha Madis Mihkels, Egert Johanson (Kalevi Jalgrattakool) oli 9. ja Romet Pajur (CFC Spordiklubi) 10. Teine etapp oli 8,4km pikkune eraldistart, kus parima eestlasena lõpetas taas Madis Mihkels, teenides 2.koha, Frank Aron Ragilo oli 3. Peale eraldistarti tõusis Mihkels üldarvestuses teiseks ning Frank kuuendaks. Kolmanda etapina sõideti õhtune grupisõit pikkusega 94km, mis kulges künklikul trassil. Etapi võitis Frank Aron Ragilo, edestades pundifinišis Madis Mihkelsit. Peale seda jätkas üldarvestuses Madis Mihkels teisena ning Frank Aron Ragilo kuuendana. Pühapäevasel vihmasel päeval toimus velotuuri viimane otsustav 104km pikkune grupisõit, mis kulges künklikul trassil. Madis Mihkels (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi) teenis etapilt 3. koha, kindlustades sellega velotuuri üldarvestuses 2. koha ning punktiarvestuse võidu. Frank Aron Ragilo (Kalevi Jalgrattakool) lõpetas etapi 6. kohaga ning sellega saavutas  6. koha ka üldarvestuses.

Kuni M- 16 klassis võidutses Karl Kurits (Rein Taaramär Rattaklubist) saavutades viimasel etapil esikoha, teda võidule abistanud Markus Mäeuibo lõpetas etapi neljandana.

Poolas 18´dal Szlakami Jury velotuuri 14.-16.05 vasakul Karl Kurits, sinises vormis Madis Mihkels

Eesti maanteeratturite juuniorite koondise peasponsor 2021. aastal on Graanul Invest

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X