Täispikk distants - 24 km Kõik võitja keskmine kiirus 48,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 125 Kõik Kurits Joonas Team Ampler/Tartu 2024 00:29:55 300
2 26 Kõik Karlep Georg 00:31:26 274
3 16 Kõik Veevo Rait 00:32:10 263
4 24 Kõik Mikk Margus 00:32:45 257
5 116 Kõik Värv Sander 00:32:51 254
6 2 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:33:30 251
7 19 Kõik Anier Martin 00:34:09 248
8 107 Kõik Prangel Kristo 00:34:24 246
9 87 Kõik Neemela Kurmo 00:34:44 244
10 111 Kõik Dalberg Oliver 00:34:49 242
11 100 Kõik Kulbin Andres Peloton 00:35:01 240
12 108 Kõik Olo Marten 00:35:15 239
13 92 Kõik Reinpõld Karmen 00:35:17 238
14 1 Kõik Haljak Antti 00:35:32 237
15 98 Kõik Kull Mart Viljandi haigla 00:35:48 236
16 22 Kõik Lind Kaspar 00:35:48 235
17 106 Kõik Kulak Vjatseslav 00:35:56 234
18 131 Kõik Metspalu Martin 00:36:03 233
19 103 Kõik Leidt Meelis Peloton 00:36:17 232
20 10 Kõik Siimsaare Tarmo 00:36:36 231
21 25 Kõik Zukker Anette 00:36:45 230
22 13 Kõik Milk Karl Mattias 00:36:50 229
23 64 Kõik Mägi Andre 00:37:07 228
24 97 Kõik Kull Triin 00:37:09 227
25 112 Kõik Lang Mae 00:37:21 226
26 12 Kõik Kaljumäe Rainer 00:37:49 225
27 113 Kõik Koort Tauno 00:38:09 224
28 126 Kõik Kivirüüt Margus 00:38:12 223
29 23 Kõik Veri Aivar 00:38:15 222
30 4 Kõik Matvejev Toomas 00:38:22 221
31 121 Kõik Savchenko Mykola 00:38:22 220
32 132 Kõik Peik Helena 00:40:04 219
33 130 Kõik Rohtma Katrin 00:41:27 218
34 9 Kõik Teder Egle 00:41:44 217
35 6 Kõik Sild Eike Trismile 00:43:25 216
36 14 Kõik Treufeldt Ülo 00:45:59 215
Täispikk distants - 24 km Kõik M võitja keskmine kiirus 48,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 125 Kõik M Kurits Joonas Team Ampler/Tartu 2024 00:29:55 300
2 26 Kõik M Karlep Georg 00:31:26 274
3 16 Kõik M Veevo Rait 00:32:10 263
4 24 Kõik M Mikk Margus 00:32:45 257
5 116 Kõik M Värv Sander 00:32:51 254
6 2 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:33:30 251
7 19 Kõik M Anier Martin 00:34:09 248
8 107 Kõik M Prangel Kristo 00:34:24 246
9 87 Kõik M Neemela Kurmo 00:34:44 244
10 111 Kõik M Dalberg Oliver 00:34:49 242
11 100 Kõik M Kulbin Andres Peloton 00:35:01 240
12 108 Kõik M Olo Marten 00:35:15 239
13 1 Kõik M Haljak Antti 00:35:32 237
14 98 Kõik M Kull Mart Viljandi haigla 00:35:48 236
15 22 Kõik M Lind Kaspar 00:35:48 235
16 106 Kõik M Kulak Vjatseslav 00:35:56 234
17 131 Kõik M Metspalu Martin 00:36:03 233
18 103 Kõik M Leidt Meelis Peloton 00:36:17 232
19 10 Kõik M Siimsaare Tarmo 00:36:36 231
20 13 Kõik M Milk Karl Mattias 00:36:50 229
21 64 Kõik M Mägi Andre 00:37:07 228
22 12 Kõik M Kaljumäe Rainer 00:37:49 225
23 113 Kõik M Koort Tauno 00:38:09 224
24 126 Kõik M Kivirüüt Margus 00:38:12 223
25 23 Kõik M Veri Aivar 00:38:15 222
26 4 Kõik M Matvejev Toomas 00:38:22 221
27 121 Kõik M Savchenko Mykola 00:38:22 220
28 14 Kõik M Treufeldt Ülo 00:45:59 215
Täispikk distants - 24 km M võitja keskmine kiirus 48,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 125 M Kurits Joonas Team Ampler/Tartu 2024 00:29:55 300
2 16 M Veevo Rait 00:32:10 263
3 116 M Värv Sander 00:32:51 254
4 19 M Anier Martin 00:34:09 248
5 107 M Prangel Kristo 00:34:24 246
6 111 M Dalberg Oliver 00:34:49 242
7 106 M Kulak Vjatseslav 00:35:56 234
8 64 M Mägi Andre 00:37:07 228
9 12 M Kaljumäe Rainer 00:37:49 225
10 4 M Matvejev Toomas 00:38:22 221
Täispikk distants - 24 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 45,80 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Poisid 17-18 a (MJ) Karlep Georg 00:31:26 274
2 2 Poisid 17-18 a (MJ) Rüster Oliver Peloton 00:33:30 251
3 108 Poisid 17-18 a (MJ) Olo Marten 00:35:15 239
4 13 Poisid 17-18 a (MJ) Milk Karl Mattias 00:36:50 229
5 121 Poisid 17-18 a (MJ) Savchenko Mykola 00:38:22 220
Täispikk distants - 24 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 43,95 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 Seenior 2 Mikk Margus 00:32:45 257
2 1 Seenior 2 Haljak Antti 00:35:32 237
3 98 Seenior 2 Kull Mart Viljandi haigla 00:35:48 236
4 22 Seenior 2 Lind Kaspar 00:35:48 235
5 131 Seenior 2 Metspalu Martin 00:36:03 233
6 10 Seenior 2 Siimsaare Tarmo 00:36:36 231
7 126 Seenior 2 Kivirüüt Margus 00:38:12 223
Täispikk distants - 24 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 41,44 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 87 Seenior 3+ Neemela Kurmo 00:34:44 244
2 100 Seenior 3+ Kulbin Andres Peloton 00:35:01 240
3 103 Seenior 3+ Leidt Meelis Peloton 00:36:17 232
4 113 Seenior 3+ Koort Tauno 00:38:09 224
5 23 Seenior 3+ Veri Aivar 00:38:15 222
6 14 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 00:45:59 215
Täispikk distants - 24 km Kõik N võitja keskmine kiirus 40,80 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 Kõik N Reinpõld Karmen 00:35:17 238
2 25 Kõik N Zukker Anette 00:36:45 230
3 97 Kõik N Kull Triin 00:37:09 227
4 112 Kõik N Lang Mae 00:37:21 226
5 132 Kõik N Peik Helena 00:40:04 219
6 130 Kõik N Rohtma Katrin 00:41:27 218
7 9 Kõik N Teder Egle 00:41:44 217
8 6 Kõik N Sild Eike Trismile 00:43:25 216
Täispikk distants - 24 km N võitja keskmine kiirus 40,80 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 N Reinpõld Karmen 00:35:17 238
2 25 N Zukker Anette 00:36:45 230
3 97 N Kull Triin 00:37:09 227
4 112 N Lang Mae 00:37:21 226
5 132 N Peik Helena 00:40:04 219
6 130 N Rohtma Katrin 00:41:27 218
7 9 N Teder Egle 00:41:44 217
8 6 N Sild Eike Trismile 00:43:25 216
Lühike distants - 14.6 km Kõik võitja keskmine kiirus 39,16 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Kõik Luht Robin Peloton 00:22:58 300
2 43 Kõik Milk Martti 00:23:18 274
3 32 Kõik Lepik Robert Peloton 00:23:48 263
4 42 Kõik Kaljur Hannah Smart Sport 00:24:45 257
5 117 Kõik Lavrenko Mihail 00:24:52 254
6 36 Kõik Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:25:56 251
7 40 Kõik Kivistu Eliise 00:26:25 248
8 31 Kõik Ruder Oskar-Martin 00:26:59 246
9 120 Kõik Shelenkov Artem 00:27:22 244
10 123 Kõik Chornohor Ivan 00:27:58 242
11 76 Kõik Plakso Carmen-Anete TÜASK 00:28:19 240
12 118 Kõik Poluian Anastasiia 00:28:49 239
13 119 Kõik Lutchenko Diana 00:28:50 238
14 49 Kõik Teder Roobert 00:28:51 237
15 50 Kõik Teder Anette 00:28:59 236
16 96 Kõik Huck Maximilian 00:29:06 235
17 124 Kõik Hrishnyi Kostiantyn 00:29:20 234
18 122 Kõik Baderyk Viktoriia 00:29:24 233
19 46 Kõik Silmere Linda 00:31:28 232
20 47 Kõik Teder Christine 00:31:51 231
21 48 Kõik Teder Sander 00:33:14 230
22 39 Kõik Lehis Räni Aksel 00:35:31 229
23 34 Kõik Rehme Kirke 00:36:07 228
24 80 Kõik Seesmaa Marten Vooremaa Centrum&Rattabaas 00:37:30 227
Lühike distants - 14.6 km Kõik M võitja keskmine kiirus 39,16 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Kõik M Luht Robin Peloton 00:22:58 300
2 43 Kõik M Milk Martti 00:23:18 274
3 32 Kõik M Lepik Robert Peloton 00:23:48 263
4 117 Kõik M Lavrenko Mihail 00:24:52 254
5 36 Kõik M Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:25:56 251
6 31 Kõik M Ruder Oskar-Martin 00:26:59 246
7 120 Kõik M Shelenkov Artem 00:27:22 244
8 123 Kõik M Chornohor Ivan 00:27:58 242
9 49 Kõik M Teder Roobert 00:28:51 237
10 96 Kõik M Huck Maximilian 00:29:06 235
11 124 Kõik M Hrishnyi Kostiantyn 00:29:20 234
12 48 Kõik M Teder Sander 00:33:14 230
13 39 Kõik M Lehis Räni Aksel 00:35:31 229
14 80 Kõik M Seesmaa Marten Vooremaa Centrum&Rattabaas 00:37:30 227
Lühike distants - 14.6 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 39,16 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Poisid 15-16 a (M16) Luht Robin Peloton 00:22:58 300
2 43 Poisid 15-16 a (M16) Milk Martti 00:23:18 274
3 32 Poisid 15-16 a (M16) Lepik Robert Peloton 00:23:48 263
4 117 Poisid 15-16 a (M16) Lavrenko Mihail 00:24:52 254
5 31 Poisid 15-16 a (M16) Ruder Oskar-Martin 00:26:59 246
Lühike distants - 14.6 km Kõik N võitja keskmine kiirus 36,36 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 Kõik N Kaljur Hannah Smart Sport 00:24:45 257
2 40 Kõik N Kivistu Eliise 00:26:25 248
3 76 Kõik N Plakso Carmen-Anete TÜASK 00:28:19 240
4 118 Kõik N Poluian Anastasiia 00:28:49 239
5 119 Kõik N Lutchenko Diana 00:28:50 238
6 50 Kõik N Teder Anette 00:28:59 236
7 122 Kõik N Baderyk Viktoriia 00:29:24 233
8 46 Kõik N Silmere Linda 00:31:28 232
9 47 Kõik N Teder Christine 00:31:51 231
10 34 Kõik N Rehme Kirke 00:36:07 228
Lühike distants - 14.6 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 36,36 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Kaljur Hannah Smart Sport 00:24:45 257
2 40 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Kivistu Eliise 00:26:25 248
Lühike distants - 14.6 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 34,70 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 Poisid 13-14 a (M14) Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:25:56 251
2 120 Poisid 13-14 a (M14) Shelenkov Artem 00:27:22 244
3 123 Poisid 13-14 a (M14) Chornohor Ivan 00:27:58 242
4 49 Poisid 13-14 a (M14) Teder Roobert 00:28:51 237
5 96 Poisid 13-14 a (M14) Huck Maximilian 00:29:06 235
6 124 Poisid 13-14 a (M14) Hrishnyi Kostiantyn 00:29:20 234
7 48 Poisid 13-14 a (M14) Teder Sander 00:33:14 230
8 39 Poisid 13-14 a (M14) Lehis Räni Aksel 00:35:31 229
9 80 Poisid 13-14 a (M14) Seesmaa Marten Vooremaa Centrum&Rattabaas 00:37:30 227
Lühike distants - 14.6 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 31,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Tüdrukud 13-14 a (N14) Plakso Carmen-Anete TÜASK 00:28:19 240
2 46 Tüdrukud 13-14 a (N14) Silmere Linda 00:31:28 232
3 34 Tüdrukud 13-14 a (N14) Rehme Kirke 00:36:07 228
Lühike distants - 14.6 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 31,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 118 Tüdrukud 15-16 a (N16) Poluian Anastasiia 00:28:49 239
2 119 Tüdrukud 15-16 a (N16) Lutchenko Diana 00:28:50 238
3 50 Tüdrukud 15-16 a (N16) Teder Anette 00:28:59 236
4 122 Tüdrukud 15-16 a (N16) Baderyk Viktoriia 00:29:24 233
5 47 Tüdrukud 15-16 a (N16) Teder Christine 00:31:51 231
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 45,02 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 66 Kõik Jakin Alo Peloton 00:31:59 300
2 53 Kõik Nisu Oskar Peloton 00:32:32 274
3 93 Kõik Reinpõld Risto 00:34:17 263
4 133 Kõik Valvas Vahur 00:34:36 257
5 56 Kõik Leidt Markus 00:34:56 254
6 62 Kõik Matt Jörgen Peloton 00:35:21 251
7 115 Kõik Parv Martin Ride2Eat 00:35:35 248
8 114 Kõik Kuusma Maikel 00:36:30 246
9 65 Kõik Teder Feeliks 00:37:31 244
10 95 Kõik Kool Kristian 00:38:07 242
11 61 Kõik Priks Keijo 00:38:55 240
12 104 Kõik Kippasto Margo Haaslava mtb 00:39:06 239
13 63 Kõik Krõlov Aarne 00:39:36 238
14 54 Kõik Rämson Raul 00:46:41 237
15 55 Kõik Arend Mati 00:47:19 236
16 127 Kõik Kala Ahti 00:50:23 235
17 52 Kõik Ruder Tarmo 00:52:00 234
18 150 Kõik Roots Anto 00:55:25 233
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 45,02 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 66 Kõik M Jakin Alo Peloton 00:31:59 300
2 53 Kõik M Nisu Oskar Peloton 00:32:32 274
3 93 Kõik M Reinpõld Risto 00:34:17 263
4 133 Kõik M Valvas Vahur 00:34:36 257
5 56 Kõik M Leidt Markus 00:34:56 254
6 62 Kõik M Matt Jörgen Peloton 00:35:21 251
7 115 Kõik M Parv Martin Ride2Eat 00:35:35 248
8 114 Kõik M Kuusma Maikel 00:36:30 246
9 65 Kõik M Teder Feeliks 00:37:31 244
10 95 Kõik M Kool Kristian 00:38:07 242
11 61 Kõik M Priks Keijo 00:38:55 240
12 104 Kõik M Kippasto Margo Haaslava mtb 00:39:06 239
13 63 Kõik M Krõlov Aarne 00:39:36 238
14 54 Kõik M Rämson Raul 00:46:41 237
15 55 Kõik M Arend Mati 00:47:19 236
16 127 Kõik M Kala Ahti 00:50:23 235
17 52 Kõik M Ruder Tarmo 00:52:00 234
18 150 Kõik M Roots Anto 00:55:25 233
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 45,02 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 66 Mehed - vabaklass, pikk distants Jakin Alo Peloton 00:31:59 300
2 53 Mehed - vabaklass, pikk distants Nisu Oskar Peloton 00:32:32 274
3 93 Mehed - vabaklass, pikk distants Reinpõld Risto 00:34:17 263
4 133 Mehed - vabaklass, pikk distants Valvas Vahur 00:34:36 257
5 56 Mehed - vabaklass, pikk distants Leidt Markus 00:34:56 254
6 62 Mehed - vabaklass, pikk distants Matt Jörgen Peloton 00:35:21 251
7 115 Mehed - vabaklass, pikk distants Parv Martin Ride2Eat 00:35:35 248
8 114 Mehed - vabaklass, pikk distants Kuusma Maikel 00:36:30 246
9 65 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 00:37:31 244
10 95 Mehed - vabaklass, pikk distants Kool Kristian 00:38:07 242
11 61 Mehed - vabaklass, pikk distants Priks Keijo 00:38:55 240
12 104 Mehed - vabaklass, pikk distants Kippasto Margo Haaslava mtb 00:39:06 239
13 63 Mehed - vabaklass, pikk distants Krõlov Aarne 00:39:36 238
14 54 Mehed - vabaklass, pikk distants Rämson Raul 00:46:41 237
15 55 Mehed - vabaklass, pikk distants Arend Mati 00:47:19 236
16 127 Mehed - vabaklass, pikk distants Kala Ahti 00:50:23 235
17 52 Mehed - vabaklass, pikk distants Ruder Tarmo 00:52:00 234
18 150 Mehed - vabaklass, pikk distants Roots Anto 00:55:25 233
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 40,70 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Kõik Rosenthal Reiko Kliimamees OÜ 00:22:06 300
2 129 Kõik Randma Kristjan VO2 Specialized 00:23:01 274
3 74 Kõik Külv Hannes TÜSK 00:23:51 263
4 128 Kõik Illak Peeter 00:27:10 257
5 105 Kõik Kippasto Kai A&T Sport 00:28:58 254
6 86 Kõik Loost Raivo 00:29:16 251
7 68 Kõik Rammo Aapo 00:29:35 248
8 69 Kõik Oot Anti 00:32:10 246
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 40,70 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Kõik M Rosenthal Reiko Kliimamees OÜ 00:22:06 300
2 129 Kõik M Randma Kristjan VO2 Specialized 00:23:01 274
3 74 Kõik M Külv Hannes TÜSK 00:23:51 263
4 128 Kõik M Illak Peeter 00:27:10 257
5 86 Kõik M Loost Raivo 00:29:16 251
6 68 Kõik M Rammo Aapo 00:29:35 248
7 69 Kõik M Oot Anti 00:32:10 246
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 40,70 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Mehed - vabaklass, lühike distants Rosenthal Reiko Kliimamees OÜ 00:22:06 300
2 129 Mehed - vabaklass, lühike distants Randma Kristjan VO2 Specialized 00:23:01 274
3 74 Mehed - vabaklass, lühike distants Külv Hannes TÜSK 00:23:51 263
4 128 Mehed - vabaklass, lühike distants Illak Peeter 00:27:10 257
5 86 Mehed - vabaklass, lühike distants Loost Raivo 00:29:16 251
6 68 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo 00:29:35 248
7 69 Mehed - vabaklass, lühike distants Oot Anti 00:32:10 246
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 31,06 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Kõik N Kippasto Kai A&T Sport 00:28:58 254
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 31,06 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Naised - vabaklass, lühike distants Kippasto Kai A&T Sport 00:28:58 254
Impression