II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 95 Kõik Mõttus Matthias 00:12:34 100
2 96 Kõik Ründva Richard 00:12:45 99
3 115 Kõik Laidinen Arseni 00:13:07 98
4 98 Kõik Celitans Kristers 00:13:10 97
5 105 Kõik Kaarjärv Mairit 00:13:26 96
6 104 Kõik Kancers Helvijs 00:13:39 95
7 116 Kõik Põldma Henri 00:13:45 94
8 108 Kõik Sillat Stig-Tristan 00:13:48 93
9 99 Kõik Saar Markus Aleksander 00:13:54 92
10 117 Kõik Želtova Jane 00:13:54 91
11 126 Kõik Terro Kristjan 00:14:08 90
12 123 Kõik Rooni Ron CFC spordiklubi 00:14:09 89
13 97 Kõik Rannala Maribel 00:14:10 88
14 100 Kõik Diana Elagina 00:14:22 87
15 107 Kõik Vilbaste Andreas 00:14:22 86
16 110 Kõik Nirgi Tobias 00:14:56 85
17 118 Kõik Patrenkin Artur 00:14:58 84
18 103 Kõik Latik Kristo 00:14:59 83
19 129 Kõik Raun Mirjam 00:15:44 82
20 101 Kõik Saar Mauro Erik 00:15:53 81
21 113 Kõik Lepik Robert 00:17:32 80
22 109 Kõik Aola Gevert 00:13:06 79
23 114 Kõik Lohk Liisi 00:14:17 78
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 95 Kõik M Mõttus Matthias 00:12:34 100
2 96 Kõik M Ründva Richard 00:12:45 99
3 115 Kõik M Laidinen Arseni 00:13:07 98
4 98 Kõik M Celitans Kristers 00:13:10 97
5 104 Kõik M Kancers Helvijs 00:13:39 95
6 116 Kõik M Põldma Henri 00:13:45 94
7 108 Kõik M Sillat Stig-Tristan 00:13:48 93
8 99 Kõik M Saar Markus Aleksander 00:13:54 92
9 126 Kõik M Terro Kristjan 00:14:08 90
10 123 Kõik M Rooni Ron CFC spordiklubi 00:14:09 89
11 107 Kõik M Vilbaste Andreas 00:14:22 86
12 110 Kõik M Nirgi Tobias 00:14:56 85
13 118 Kõik M Patrenkin Artur 00:14:58 84
14 103 Kõik M Latik Kristo 00:14:59 83
15 101 Kõik M Saar Mauro Erik 00:15:53 81
16 113 Kõik M Lepik Robert 00:17:32 80
17 109 Kõik M Aola Gevert 00:13:06 79
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 95 M12 Mõttus Matthias 00:12:34 100
2 96 M12 Ründva Richard 00:12:45 99
3 115 M12 Laidinen Arseni 00:13:07 98
4 98 M12 Celitans Kristers 00:13:10 97
5 104 M12 Kancers Helvijs 00:13:39 95
6 116 M12 Põldma Henri 00:13:45 94
7 108 M12 Sillat Stig-Tristan 00:13:48 93
8 99 M12 Saar Markus Aleksander 00:13:54 92
9 126 M12 Terro Kristjan 00:14:08 90
10 123 M12 Rooni Ron CFC spordiklubi 00:14:09 89
11 107 M12 Vilbaste Andreas 00:14:22 86
12 110 M12 Nirgi Tobias 00:14:56 85
13 118 M12 Patrenkin Artur 00:14:58 84
14 103 M12 Latik Kristo 00:14:59 83
15 101 M12 Saar Mauro Erik 00:15:53 81
16 113 M12 Lepik Robert 00:17:32 80
17 109 M12 Aola Gevert 00:13:06 79
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:13:26 96
2 117 Kõik N Želtova Jane 00:13:54 91
3 97 Kõik N Rannala Maribel 00:14:10 88
4 100 Kõik N Diana Elagina 00:14:22 87
5 129 Kõik N Raun Mirjam 00:15:44 82
6 114 Kõik N Lohk Liisi 00:14:17 78
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 N12 Kaarjärv Mairit 00:13:26 96
2 117 N12 Želtova Jane 00:13:54 91
3 97 N12 Rannala Maribel 00:14:10 88
4 100 N12 Diana Elagina 00:14:22 87
5 129 N12 Raun Mirjam 00:15:44 82
6 114 N12 Lohk Liisi 00:14:17 78
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 Kõik Krusemann Martin 00:25:22 100
2 86 Kõik Karlep Georg 00:26:27 99
3 94 Kõik Sergeeva Anastasia 00:27:40 98
4 84 Kõik Mitt Virgo 00:27:58 97
5 83 Kõik Aduson Gabriel Helmut 00:28:10 96
6 89 Kõik Johanson Stefan 00:28:20 95
7 85 Kõik Pensa Riko-Sander 00:28:35 94
8 130 Kõik Kõrgesaar Oskar TY ASK 00:28:50 93
9 88 Kõik Mäeuibo Markus 00:28:51 92
10 90 Kõik Surva Karolin 00:29:04 91
11 91 Kõik Kivistu Eliise 00:29:17 90
12 93 Kõik Ratnieks Krišjanis Justs 00:29:41 89
13 131 Kõik Kõrgesaar Mihkel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:29:47 88
14 87 Kõik Latik Joonas 00:30:03 87
15 132 Kõik Küüt Oskar CFC 00:30:50 86
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 Kõik M Krusemann Martin 00:25:22 100
2 86 Kõik M Karlep Georg 00:26:27 99
3 84 Kõik M Mitt Virgo 00:27:58 97
4 83 Kõik M Aduson Gabriel Helmut 00:28:10 96
5 89 Kõik M Johanson Stefan 00:28:20 95
6 85 Kõik M Pensa Riko-Sander 00:28:35 94
7 130 Kõik M Kõrgesaar Oskar TY ASK 00:28:50 93
8 88 Kõik M Mäeuibo Markus 00:28:51 92
9 93 Kõik M Ratnieks Krišjanis Justs 00:29:41 89
10 131 Kõik M Kõrgesaar Mihkel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:29:47 88
11 87 Kõik M Latik Joonas 00:30:03 87
12 132 Kõik M Küüt Oskar CFC 00:30:50 86
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 M14 Krusemann Martin 00:25:22 100
2 86 M14 Karlep Georg 00:26:27 99
3 84 M14 Mitt Virgo 00:27:58 97
4 83 M14 Aduson Gabriel Helmut 00:28:10 96
5 89 M14 Johanson Stefan 00:28:20 95
6 85 M14 Pensa Riko-Sander 00:28:35 94
7 130 M14 Kõrgesaar Oskar TY ASK 00:28:50 93
8 88 M14 Mäeuibo Markus 00:28:51 92
9 93 M14 Ratnieks Krišjanis Justs 00:29:41 89
10 131 M14 Kõrgesaar Mihkel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:29:47 88
11 87 M14 Latik Joonas 00:30:03 87
12 132 M14 Küüt Oskar CFC 00:30:50 86
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 94 Kõik N Sergeeva Anastasia 00:27:40 98
2 90 Kõik N Surva Karolin 00:29:04 91
3 91 Kõik N Kivistu Eliise 00:29:17 90
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 94 N14 Sergeeva Anastasia 00:27:40 98
2 90 N14 Surva Karolin 00:29:04 91
3 91 N14 Kivistu Eliise 00:29:17 90
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Kõik Mihkels Madis 00:28:16 100
2 119 Kõik Kontus Oskar 00:30:56 99
3 64 Kõik Tiirats Johannes 00:31:22 98
4 62 Kõik Notton Rauno 00:31:25 97
5 63 Kõik Anier Martin 00:32:02 96
6 128 Kõik Roos Andre TÜASK 00:32:19 95
7 71 Kõik Karki Martin 00:32:26 94
8 81 Kõik Verliin Lauri 00:33:09 93
9 70 Kõik Tarassov Matvei 00:33:38 92
10 80 Kõik Pau Oskar 00:33:54 91
11 67 Kõik Õun Joosep-Mattias 00:33:54 90
12 69 Kõik Mõttus Marko 00:34:47 89
13 125 Kõik Närap Henry 00:34:48 88
14 122 Kõik Prants Annabrit 00:35:19 0
15 68 Kõik Reier Kusti 00:28:38 87
16 73 Kõik Tosmin Janno 00:28:41 86
17 77 Kõik Tasane Elina 00:29:14 85
18 72 Kõik Tuisk Aidi Gerde 00:29:42 84
19 75 Kõik Reier Kirke 00:29:32 83
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Kõik M Mihkels Madis 00:28:16 100
2 119 Kõik M Kontus Oskar 00:30:56 99
3 64 Kõik M Tiirats Johannes 00:31:22 98
4 62 Kõik M Notton Rauno 00:31:25 97
5 63 Kõik M Anier Martin 00:32:02 96
6 128 Kõik M Roos Andre TÜASK 00:32:19 95
7 71 Kõik M Karki Martin 00:32:26 94
8 81 Kõik M Verliin Lauri 00:33:09 93
9 70 Kõik M Tarassov Matvei 00:33:38 92
10 80 Kõik M Pau Oskar 00:33:54 91
11 67 Kõik M Õun Joosep-Mattias 00:33:54 90
12 69 Kõik M Mõttus Marko 00:34:47 89
13 125 Kõik M Närap Henry 00:34:48 88
14 68 Kõik M Reier Kusti 00:28:38 87
15 73 Kõik M Tosmin Janno 00:28:41 86
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 M16 Mihkels Madis 00:28:16 100
2 119 M16 Kontus Oskar 00:30:56 99
3 64 M16 Tiirats Johannes 00:31:22 98
4 62 M16 Notton Rauno 00:31:25 97
5 63 M16 Anier Martin 00:32:02 96
6 128 M16 Roos Andre TÜASK 00:32:19 95
7 71 M16 Karki Martin 00:32:26 94
8 81 M16 Verliin Lauri 00:33:09 93
9 70 M16 Tarassov Matvei 00:33:38 92
10 80 M16 Pau Oskar 00:33:54 91
11 67 M16 Õun Joosep-Mattias 00:33:54 90
12 69 M16 Mõttus Marko 00:34:47 89
13 125 M16 Närap Henry 00:34:48 88
14 68 M16 Reier Kusti 00:28:38 87
15 73 M16 Tosmin Janno 00:28:41 86
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 122 Kõik N Prants Annabrit 00:35:19 0
2 77 Kõik N Tasane Elina 00:29:14 85
3 72 Kõik N Tuisk Aidi Gerde 00:29:42 84
4 75 Kõik N Reier Kirke 00:29:32 83
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 122 N16 Prants Annabrit 00:35:19 0
2 77 N16 Tasane Elina 00:29:14 85
3 72 N16 Tuisk Aidi Gerde 00:29:42 84
4 75 N16 Reier Kirke 00:29:32 83
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 Kõik Austa Caspar Tüsk 00:56:48 100
2 3 Kõik Krusemann Magnus 00:57:05 99
3 136 Kõik Ainsalu Markku Saksa Automaatika ProShop Team 00:57:14 98
4 4 Kõik Sohkanen Simo 00:57:33 97
5 137 Kõik Karpenko Gleb KJK 00:58:16 96
6 1 Kõik Kuitto Antti 00:59:00 95
7 121 Kõik Valvas Vahur 00:59:42 94
8 5 Kõik Maanurm Joonas 00:59:49 93
9 13 Kõik Metslind Ottomar 01:02:46 92
10 7 Kõik Kuljus Viljar 00:56:49 91
11 120 Kõik Litvintsev Anton 00:57:14 90
12 11 Kõik Patrenkin Aleksandr 00:58:17 89
13 10 Kõik Davydov Anton 00:58:25 88
14 20 Kõik Vasilyev Kirill 00:58:54 87
15 14 Kõik Peil Lauri 00:59:05 86
16 8 Kõik Maidre Oskar 01:00:04 85
17 138 Kõik Pruul Robin KJK 00:56:49 84
18 17 Kõik Laanjõe Elvis Leon 00:56:49 83
19 18 Kõik Rätsep Raul 01:02:19 82
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 Kõik M Austa Caspar Tüsk 00:56:48 100
2 3 Kõik M Krusemann Magnus 00:57:05 99
3 136 Kõik M Ainsalu Markku Saksa Automaatika ProShop Team 00:57:14 98
4 4 Kõik M Sohkanen Simo 00:57:33 97
5 137 Kõik M Karpenko Gleb KJK 00:58:16 96
6 1 Kõik M Kuitto Antti 00:59:00 95
7 121 Kõik M Valvas Vahur 00:59:42 94
8 5 Kõik M Maanurm Joonas 00:59:49 93
9 13 Kõik M Metslind Ottomar 01:02:46 92
10 7 Kõik M Kuljus Viljar 00:56:49 91
11 120 Kõik M Litvintsev Anton 00:57:14 90
12 11 Kõik M Patrenkin Aleksandr 00:58:17 89
13 10 Kõik M Davydov Anton 00:58:25 88
14 20 Kõik M Vasilyev Kirill 00:58:54 87
15 14 Kõik M Peil Lauri 00:59:05 86
16 8 Kõik M Maidre Oskar 01:00:04 85
17 138 Kõik M Pruul Robin KJK 00:56:49 84
18 17 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 00:56:49 83
19 18 Kõik M Rätsep Raul 01:02:19 82
V start - OPEN mehed põhisõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 ME Austa Caspar Tüsk 00:56:48 100
2 3 ME Krusemann Magnus 00:57:05 99
3 136 ME Ainsalu Markku Saksa Automaatika ProShop Team 00:57:14 98
4 4 ME Sohkanen Simo 00:57:33 97
5 1 ME Kuitto Antti 00:59:00 95
6 121 ME Valvas Vahur 00:59:42 94
7 5 ME Maanurm Joonas 00:59:49 93
8 7 ME Kuljus Viljar 00:56:49 91
9 10 ME Davydov Anton 00:58:25 88
10 20 ME Vasilyev Kirill 00:58:54 87
11 14 ME Peil Lauri 00:59:05 86
12 18 ME Rätsep Raul 01:02:19 82
V start - OPEN mehed põhisõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 137 MJ Karpenko Gleb KJK 00:58:16 96
2 13 MJ Metslind Ottomar 01:02:46 92
3 120 MJ Litvintsev Anton 00:57:14 90
4 11 MJ Patrenkin Aleksandr 00:58:17 89
5 138 MJ Pruul Robin KJK 00:56:49 84
6 17 MJ Laanjõe Elvis Leon 00:56:49 83
V start - OPEN mehed põhisõit MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 8 MU Maidre Oskar 01:00:04 85
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 141 Kõik Kopli Tarmo 00:35:26 100
2 25 Kõik Rosenthal Reiko 00:35:39 99
3 22 Kõik Mikson Margus 00:35:50 98
4 23 Kõik Kancers Kristaps 00:36:28 97
5 134 Kõik Pallas Helari Spordipartner 00:37:01 96
6 26 Kõik Eljas Avo 00:37:10 95
7 33 Kõik Kusnir Aleksei 00:37:25 94
8 28 Kõik Sildvee Rainer 00:37:30 93
9 32 Kõik Silm Maario 00:37:38 92
10 34 Kõik Resev Janek 00:38:04 91
11 143 Kõik Tõnov Tõnu 00:38:09 90
12 39 Kõik Molev Juri 00:38:37 89
13 36 Kõik Karjane Jaak 00:38:39 88
14 56 Kõik Puusepp Sven 00:38:44 87
15 38 Kõik Pedari Aimar 00:39:01 86
16 55 Kõik Küüt Märt 00:39:04 85
17 142 Kõik Eelmets Indrek 00:39:14 84
18 30 Kõik Reiska Alar 00:39:26 83
19 47 Kõik Kertsman Jaanus 00:39:41 82
20 37 Kõik Sügis Harri 00:40:28 81
21 35 Kõik Nigul Alar 00:40:48 80
22 49 Kõik Lapshin Vladimir 00:40:50 79
23 40 Kõik Linkgreim Jaanus 00:41:09 78
24 135 Kõik Kukk Kätlin KJK 00:41:12 77
25 44 Kõik Kaarjärv Maris 00:42:01 76
26 51 Kõik Uuk Aimur 00:42:19 75
27 43 Kõik Dobolina Tatjana 00:42:30 74
28 42 Kõik Kuhlap Kaupo 00:47:10 73
29 46 Kõik Nigul Mathilde Manuela 00:35:54 72
30 45 Kõik Borilkevich Ekaterina 00:36:33 71
31 124 Kõik Salvatori Stefano FLOWRIDE TSILLI 00:36:34 70
32 58 Kõik Valdner Marek 00:36:35 69
33 41 Kõik Sirvel Merili 00:36:35 68
34 57 Kõik Suluste Jüri 00:38:02 67
35 54 Kõik Lang Mae 00:38:57 66
36 59 Kõik Fjodorov Nikolai 00:39:20 65
37 50 Kõik Jääger Liis 00:41:57 64
38 52 Kõik Lang Tea 00:43:14 63
39 140 Kõik Parmask Peeter 00:43:55 62
40 139 Kõik Männi Anatoli 00:37:05 61
41 48 Kõik Tarassov Igor 00:38:25 60
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 141 Kõik M Kopli Tarmo 00:35:26 100
2 25 Kõik M Rosenthal Reiko 00:35:39 99
3 22 Kõik M Mikson Margus 00:35:50 98
4 23 Kõik M Kancers Kristaps 00:36:28 97
5 134 Kõik M Pallas Helari Spordipartner 00:37:01 96
6 26 Kõik M Eljas Avo 00:37:10 95
7 33 Kõik M Kusnir Aleksei 00:37:25 94
8 28 Kõik M Sildvee Rainer 00:37:30 93
9 32 Kõik M Silm Maario 00:37:38 92
10 34 Kõik M Resev Janek 00:38:04 91
11 143 Kõik M Tõnov Tõnu 00:38:09 90
12 39 Kõik M Molev Juri 00:38:37 89
13 36 Kõik M Karjane Jaak 00:38:39 88
14 56 Kõik M Puusepp Sven 00:38:44 87
15 38 Kõik M Pedari Aimar 00:39:01 86
16 55 Kõik M Küüt Märt 00:39:04 85
17 142 Kõik M Eelmets Indrek 00:39:14 84
18 30 Kõik M Reiska Alar 00:39:26 83
19 47 Kõik M Kertsman Jaanus 00:39:41 82
20 37 Kõik M Sügis Harri 00:40:28 81
21 35 Kõik M Nigul Alar 00:40:48 80
22 49 Kõik M Lapshin Vladimir 00:40:50 79
23 40 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:41:09 78
24 51 Kõik M Uuk Aimur 00:42:19 75
25 42 Kõik M Kuhlap Kaupo 00:47:10 73
26 124 Kõik M Salvatori Stefano FLOWRIDE TSILLI 00:36:34 70
27 58 Kõik M Valdner Marek 00:36:35 69
28 57 Kõik M Suluste Jüri 00:38:02 67
29 59 Kõik M Fjodorov Nikolai 00:39:20 65
30 140 Kõik M Parmask Peeter 00:43:55 62
31 139 Kõik M Männi Anatoli 00:37:05 61
32 48 Kõik M Tarassov Igor 00:38:25 60
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 141 MSeenior2 Kopli Tarmo 00:35:26 100
2 22 MSeenior2 Mikson Margus 00:35:50 98
3 26 MSeenior2 Eljas Avo 00:37:10 95
4 34 MSeenior2 Resev Janek 00:38:04 91
5 143 MSeenior2 Tõnov Tõnu 00:38:09 90
6 39 MSeenior2 Molev Juri 00:38:37 89
7 56 MSeenior2 Puusepp Sven 00:38:44 87
8 55 MSeenior2 Küüt Märt 00:39:04 85
9 142 MSeenior2 Eelmets Indrek 00:39:14 84
10 47 MSeenior2 Kertsman Jaanus 00:39:41 82
11 40 MSeenior2 Linkgreim Jaanus 00:41:09 78
12 58 MSeenior2 Valdner Marek 00:36:35 69
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 25 MSeenior1 Rosenthal Reiko 00:35:39 99
2 23 MSeenior1 Kancers Kristaps 00:36:28 97
3 134 MSeenior1 Pallas Helari Spordipartner 00:37:01 96
4 33 MSeenior1 Kusnir Aleksei 00:37:25 94
5 28 MSeenior1 Sildvee Rainer 00:37:30 93
6 32 MSeenior1 Silm Maario 00:37:38 92
7 36 MSeenior1 Karjane Jaak 00:38:39 88
8 49 MSeenior1 Lapshin Vladimir 00:40:50 79
9 124 MSeenior1 Salvatori Stefano FLOWRIDE TSILLI 00:36:34 70
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 MSeenior3 Pedari Aimar 00:39:01 86
2 37 MSeenior3 Sügis Harri 00:40:28 81
3 35 MSeenior3 Nigul Alar 00:40:48 80
4 42 MSeenior3 Kuhlap Kaupo 00:47:10 73
5 48 MSeenior3 Tarassov Igor 00:38:25 60
VI start - NAISED + SEENIORID MSeenior4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 MSeenior4+ Reiska Alar 00:39:26 83
2 51 MSeenior4+ Uuk Aimur 00:42:19 75
3 57 MSeenior4+ Suluste Jüri 00:38:02 67
4 59 MSeenior4+ Fjodorov Nikolai 00:39:20 65
5 140 MSeenior4+ Parmask Peeter 00:43:55 62
6 139 MSeenior4+ Männi Anatoli 00:37:05 61
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 135 Kõik N Kukk Kätlin KJK 00:41:12 77
2 44 Kõik N Kaarjärv Maris 00:42:01 76
3 43 Kõik N Dobolina Tatjana 00:42:30 74
4 46 Kõik N Nigul Mathilde Manuela 00:35:54 72
5 45 Kõik N Borilkevich Ekaterina 00:36:33 71
6 41 Kõik N Sirvel Merili 00:36:35 68
7 54 Kõik N Lang Mae 00:38:57 66
8 50 Kõik N Jääger Liis 00:41:57 64
9 52 Kõik N Lang Tea 00:43:14 63
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 135 NJ Kukk Kätlin KJK 00:41:12 77
2 46 NJ Nigul Mathilde Manuela 00:35:54 72
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 44 NE Kaarjärv Maris 00:42:01 76
2 43 NE Dobolina Tatjana 00:42:30 74
3 45 NE Borilkevich Ekaterina 00:36:33 71
4 52 NE Lang Tea 00:43:14 63
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 NU Sirvel Merili 00:36:35 68
2 54 NU Lang Mae 00:38:57 66
3 50 NU Jääger Liis 00:41:57 64
Impression