M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik Sumberg Steven 00:20:19 50
2 5 Kõik Suppi Simon 00:21:03 45
3 7 Kõik Irbe Adrian 00:21:04 42
4 62 Kõik Kertsman Kevin 00:21:31 40
5 71 Kõik Aola Trevor 00:21:46 39
6 88 Kõik Ormus Dominic 00:11:41 38
7 1 Kõik Lemloch Oskar 00:11:44 37
8 79 Kõik Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:11:53 36
9 8 Kõik Hripunov Valeri 00:11:57 35
10 77 Kõik Grossmann Andreas Nõmme RK 00:12:04 34
11 3 Kõik Õruste Kristjan 00:12:31 33
12 107 Kõik Nõmmeots Oliver Markus 00:13:11 32
13 86 Kõik Kirsipuu Renat KJK 00:13:23 31
14 140 Kõik Maripuu Hubert CFC 00:13:23 30
15 6 Kõik Irbe Carl Christer 00:13:26 29
16 136 Kõik Kivilo Kristofer Redike 00:14:59 28
17 83 Kõik Meltsov Mattias Haanja RK 00:15:48 27
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik M Sumberg Steven 00:20:19 50
2 5 Kõik M Suppi Simon 00:21:03 45
3 7 Kõik M Irbe Adrian 00:21:04 42
4 62 Kõik M Kertsman Kevin 00:21:31 40
5 71 Kõik M Aola Trevor 00:21:46 39
6 88 Kõik M Ormus Dominic 00:11:41 38
7 1 Kõik M Lemloch Oskar 00:11:44 37
8 79 Kõik M Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:11:53 36
9 8 Kõik M Hripunov Valeri 00:11:57 35
10 77 Kõik M Grossmann Andreas Nõmme RK 00:12:04 34
11 3 Kõik M Õruste Kristjan 00:12:31 33
12 107 Kõik M Nõmmeots Oliver Markus 00:13:11 32
13 86 Kõik M Kirsipuu Renat KJK 00:13:23 31
14 140 Kõik M Maripuu Hubert CFC 00:13:23 30
15 6 Kõik M Irbe Carl Christer 00:13:26 29
16 136 Kõik M Kivilo Kristofer Redike 00:14:59 28
17 83 Kõik M Meltsov Mattias Haanja RK 00:15:48 27
M10 10-15 min sõit M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 M10 Sumberg Steven 00:20:19 50
2 5 M10 Suppi Simon 00:21:03 45
3 7 M10 Irbe Adrian 00:21:04 42
4 62 M10 Kertsman Kevin 00:21:31 40
5 71 M10 Aola Trevor 00:21:46 39
6 88 M10 Ormus Dominic 00:11:41 38
7 1 M10 Lemloch Oskar 00:11:44 37
8 79 M10 Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:11:53 36
9 8 M10 Hripunov Valeri 00:11:57 35
10 77 M10 Grossmann Andreas Nõmme RK 00:12:04 34
11 3 M10 Õruste Kristjan 00:12:31 33
12 107 M10 Nõmmeots Oliver Markus 00:13:11 32
13 86 M10 Kirsipuu Renat KJK 00:13:23 31
14 140 M10 Maripuu Hubert CFC 00:13:23 30
15 6 M10 Irbe Carl Christer 00:13:26 29
16 136 M10 Kivilo Kristofer Redike 00:14:59 28
17 83 M10 Meltsov Mattias Haanja RK 00:15:48 27
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 Kõik Mitt Kertu 00:12:27 50
2 9 Kõik Rang Eleanor 00:13:14 45
3 124 Kõik Linnas Johanna 00:16:46 42
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 Kõik N Mitt Kertu 00:12:27 50
2 9 Kõik N Rang Eleanor 00:13:14 45
3 124 Kõik N Linnas Johanna 00:16:46 42
N10 10-15 min sõit N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 N10 Mitt Kertu 00:12:27 50
2 9 N10 Rang Eleanor 00:13:14 45
3 124 N10 Linnas Johanna 00:16:46 42
M12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik Tammeleht Egert 00:18:31 50
2 11 Kõik Õruste Kristo 00:18:44 45
3 14 Kõik Lond Niklas 00:19:08 42
4 10 Kõik Janno Ander 00:19:43 40
5 13 Kõik Järv Uku 00:19:59 39
6 106 Kõik Salupuu Georg 00:21:00 38
7 89 Kõik Ormus Elvis 00:21:35 37
8 137 Kõik Mägi Rihard 00:24:05 36
9 139 Kõik Maripuu Frank 00:11:59 35
10 119 Kõik Bergson Hugo 00:12:03 34
11 82 Kõik Suurpere Patrik 00:12:34 33
12 78 Kõik Takel Robert Jonas 00:12:44 32
13 123 Kõik Nöps Joosep 00:12:59 31
14 138 Kõik Maidre Sten-Martin 00:14:53 30
15 94 Kõik Toovis Oliver 00:15:50 29
M12 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik M Tammeleht Egert 00:18:31 50
2 11 Kõik M Õruste Kristo 00:18:44 45
3 14 Kõik M Lond Niklas 00:19:08 42
4 10 Kõik M Janno Ander 00:19:43 40
5 13 Kõik M Järv Uku 00:19:59 39
6 106 Kõik M Salupuu Georg 00:21:00 38
7 89 Kõik M Ormus Elvis 00:21:35 37
8 137 Kõik M Mägi Rihard 00:24:05 36
9 139 Kõik M Maripuu Frank 00:11:59 35
10 119 Kõik M Bergson Hugo 00:12:03 34
11 82 Kõik M Suurpere Patrik 00:12:34 33
12 78 Kõik M Takel Robert Jonas 00:12:44 32
13 123 Kõik M Nöps Joosep 00:12:59 31
14 138 Kõik M Maidre Sten-Martin 00:14:53 30
15 94 Kõik M Toovis Oliver 00:15:50 29
M12 10-15 min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 M12 Tammeleht Egert 00:18:31 50
2 11 M12 Õruste Kristo 00:18:44 45
3 14 M12 Lond Niklas 00:19:08 42
4 10 M12 Janno Ander 00:19:43 40
5 13 M12 Järv Uku 00:19:59 39
6 106 M12 Salupuu Georg 00:21:00 38
7 89 M12 Ormus Elvis 00:21:35 37
8 137 M12 Mägi Rihard 00:24:05 36
9 139 M12 Maripuu Frank 00:11:59 35
10 119 M12 Bergson Hugo 00:12:03 34
11 82 M12 Suurpere Patrik 00:12:34 33
12 78 M12 Takel Robert Jonas 00:12:44 32
13 123 M12 Nöps Joosep 00:12:59 31
14 138 M12 Maidre Sten-Martin 00:14:53 30
15 94 M12 Toovis Oliver 00:15:50 29
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Kõik Mõttus Marta Haanja RK 00:19:27 50
2 15 Kõik Lensment Linda 00:19:28 45
3 64 Kõik Rang Gisele 00:22:34 42
4 125 Kõik Linnas Lisette 00:12:28 40
5 61 Kõik Kertsman Melani 00:14:31 39
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Kõik N Mõttus Marta Haanja RK 00:19:27 50
2 15 Kõik N Lensment Linda 00:19:28 45
3 64 Kõik N Rang Gisele 00:22:34 42
4 125 Kõik N Linnas Lisette 00:12:28 40
5 61 Kõik N Kertsman Melani 00:14:31 39
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 N12 Mõttus Marta Haanja RK 00:19:27 50
2 15 N12 Lensment Linda 00:19:28 45
3 64 N12 Rang Gisele 00:22:34 42
4 125 N12 Linnas Lisette 00:12:28 40
5 61 N12 Kertsman Melani 00:14:31 39
M14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik Tammepuu Riko CFC 00:26:53 50
2 20 Kõik Suppi Sebastian 00:27:35 45
3 18 Kõik Hürden Ralf 00:27:35 42
4 132 Kõik Rei Karel Gustav 00:29:39 40
5 24 Kõik Orav Hugo Hendrik Porter Racing 00:29:39 39
6 91 Kõik Nõmm Rasmus Nõmme RK 00:30:14 38
7 19 Kõik Konga Marten 00:30:15 37
8 21 Kõik Kajo Herlen 00:30:32 36
9 90 Kõik Jakobsoo Kaspar 00:30:34 35
10 70 Kõik Aola Gevert 00:30:36 34
11 129 Kõik Saar Markus Aleksander 00:30:54 33
12 114 Kõik Vainlo Hendrik CFC 00:31:26 32
13 22 Kõik Järveoja Aaron Parker 00:32:21 31
14 127 Kõik Timuska Kristo 00:24:20 30
15 16 Kõik Rebas Albert Johannes 00:24:35 29
16 141 Kõik Ringi Sten-Markus KJK 00:25:33 28
M14 20-30min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik M Tammepuu Riko CFC 00:26:53 50
2 20 Kõik M Suppi Sebastian 00:27:35 45
3 18 Kõik M Hürden Ralf 00:27:35 42
4 132 Kõik M Rei Karel Gustav 00:29:39 40
5 24 Kõik M Orav Hugo Hendrik Porter Racing 00:29:39 39
6 91 Kõik M Nõmm Rasmus Nõmme RK 00:30:14 38
7 19 Kõik M Konga Marten 00:30:15 37
8 21 Kõik M Kajo Herlen 00:30:32 36
9 90 Kõik M Jakobsoo Kaspar 00:30:34 35
10 70 Kõik M Aola Gevert 00:30:36 34
11 129 Kõik M Saar Markus Aleksander 00:30:54 33
12 114 Kõik M Vainlo Hendrik CFC 00:31:26 32
13 22 Kõik M Järveoja Aaron Parker 00:32:21 31
14 127 Kõik M Timuska Kristo 00:24:20 30
15 16 Kõik M Rebas Albert Johannes 00:24:35 29
16 141 Kõik M Ringi Sten-Markus KJK 00:25:33 28
M14 20-30min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 M14 Tammepuu Riko CFC 00:26:53 50
2 20 M14 Suppi Sebastian 00:27:35 45
3 18 M14 Hürden Ralf 00:27:35 42
4 132 M14 Rei Karel Gustav 00:29:39 40
5 24 M14 Orav Hugo Hendrik Porter Racing 00:29:39 39
6 91 M14 Nõmm Rasmus Nõmme RK 00:30:14 38
7 19 M14 Konga Marten 00:30:15 37
8 21 M14 Kajo Herlen 00:30:32 36
9 90 M14 Jakobsoo Kaspar 00:30:34 35
10 70 M14 Aola Gevert 00:30:36 34
11 129 M14 Saar Markus Aleksander 00:30:54 33
12 114 M14 Vainlo Hendrik CFC 00:31:26 32
13 22 M14 Järveoja Aaron Parker 00:32:21 31
14 127 M14 Timuska Kristo 00:24:20 30
15 16 M14 Rebas Albert Johannes 00:24:35 29
16 141 M14 Ringi Sten-Markus KJK 00:25:33 28
N14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 Kõik Rannala Maribel 00:29:12 50
2 30 Kõik Lemloch Loore 00:29:30 45
3 26 Kõik Kaarjärv Mairit 00:30:58 42
4 27 Kõik Kull Karolina 00:31:57 40
5 28 Kõik Koik Mariann 00:32:26 39
6 25 Kõik Pohl Lauren 00:32:36 38
N14 20-30min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 Kõik N Rannala Maribel 00:29:12 50
2 30 Kõik N Lemloch Loore 00:29:30 45
3 26 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:30:58 42
4 27 Kõik N Kull Karolina 00:31:57 40
5 28 Kõik N Koik Mariann 00:32:26 39
6 25 Kõik N Pohl Lauren 00:32:36 38
N14 20-30min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 N14 Rannala Maribel 00:29:12 50
2 30 N14 Lemloch Loore 00:29:30 45
3 26 N14 Kaarjärv Mairit 00:30:58 42
4 27 N14 Kull Karolina 00:31:57 40
5 28 N14 Koik Mariann 00:32:26 39
6 25 N14 Pohl Lauren 00:32:36 38
M16 30-45min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik Mõttus Matthias Haanja RK 00:48:03 50
2 68 Kõik Mitt Virgo 00:48:19 45
3 72 Kõik Mäeuibo Markus KJK 00:48:25 42
4 142 Kõik Mätik Oliver KJK 00:50:00 40
5 113 Kõik Küüt Oskar CFC 00:52:03 39
6 110 Kõik Ründva Richard KJK 00:53:21 38
7 74 Kõik Eerme Gerd Lauri 00:47:54 37
8 31 Kõik Mööl Marten 00:50:06 36
9 134 Kõik Willadsen Siur Rasmus 00:51:00 35
10 135 Kõik Hirv Maarius Nõmme RK 00:52:51 34
M16 30-45min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik M Mõttus Matthias Haanja RK 00:48:03 50
2 68 Kõik M Mitt Virgo 00:48:19 45
3 72 Kõik M Mäeuibo Markus KJK 00:48:25 42
4 142 Kõik M Mätik Oliver KJK 00:50:00 40
5 113 Kõik M Küüt Oskar CFC 00:52:03 39
6 110 Kõik M Ründva Richard KJK 00:53:21 38
7 74 Kõik M Eerme Gerd Lauri 00:47:54 37
8 31 Kõik M Mööl Marten 00:50:06 36
9 134 Kõik M Willadsen Siur Rasmus 00:51:00 35
10 135 Kõik M Hirv Maarius Nõmme RK 00:52:51 34
M16 30-45min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 M16 Mõttus Matthias Haanja RK 00:48:03 50
2 68 M16 Mitt Virgo 00:48:19 45
3 72 M16 Mäeuibo Markus KJK 00:48:25 42
4 142 M16 Mätik Oliver KJK 00:50:00 40
5 113 M16 Küüt Oskar CFC 00:52:03 39
6 110 M16 Ründva Richard KJK 00:53:21 38
7 74 M16 Eerme Gerd Lauri 00:47:54 37
8 31 M16 Mööl Marten 00:50:06 36
9 134 M16 Willadsen Siur Rasmus 00:51:00 35
10 135 M16 Hirv Maarius Nõmme RK 00:52:51 34
N16 30-45min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 Kõik Surva Karolin 00:50:06 50
2 63 Kõik Kivistu Eliise 00:50:43 45
N16 30-45min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 Kõik N Surva Karolin 00:50:06 50
2 63 Kõik N Kivistu Eliise 00:50:43 45
N16 30-45min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 N16 Surva Karolin 00:50:06 50
2 63 N16 Kivistu Eliise 00:50:43 45
MJ 60-75min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik Grünberg Henry 01:26:09 50
2 75 Kõik Puuorg Johann Mattias 01:30:37 45
3 33 Kõik Janno Brent Siplased 01:33:40 42
MJ 60-75min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik M Grünberg Henry 01:26:09 50
2 75 Kõik M Puuorg Johann Mattias 01:30:37 45
3 33 Kõik M Janno Brent Siplased 01:33:40 42
MJ 60-75min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 MJ Grünberg Henry 01:26:09 50
2 75 MJ Puuorg Johann Mattias 01:30:37 45
3 33 MJ Janno Brent Siplased 01:33:40 42
NJ 60-70min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 Kõik Tammsoo Carolin CFC 00:51:05 50
NJ 60-70min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 Kõik N Tammsoo Carolin CFC 00:51:05 50
NJ 60-70min sõit NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 NJ Tammsoo Carolin CFC 00:51:05 50
ME 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 Kõik Petaks Rodzers 01:24:24 50
2 117 Kõik Balodis Mareks 01:25:52 45
3 35 Kõik Tarvis Peeter 01:27:31 42
ME 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 Kõik M Petaks Rodzers 01:24:24 50
2 117 Kõik M Balodis Mareks 01:25:52 45
3 35 Kõik M Tarvis Peeter 01:27:31 42
ME 75-90min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 ME Petaks Rodzers 01:24:24 50
2 117 ME Balodis Mareks 01:25:52 45
3 35 ME Tarvis Peeter 01:27:31 42
NE 70-80min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 116 Kõik Sirvel Merili 01:24:41 50
2 85 Kõik Mõttus Mari-Liis Haanja RK 01:25:56 45
3 34 Kõik Ermane-Marcenko Evelina ZZK 01:29:36 42
NE 70-80min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 116 Kõik N Sirvel Merili 01:24:41 50
2 85 Kõik N Mõttus Mari-Liis Haanja RK 01:25:56 45
3 34 Kõik N Ermane-Marcenko Evelina ZZK 01:29:36 42
NE 70-80min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 116 NE Sirvel Merili 01:24:41 50
2 85 NE Mõttus Mari-Liis Haanja RK 01:25:56 45
MSport 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Kõik Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:28:54 50
2 143 Kõik Herbsts Mikus 01:25:09 45
MSport 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Kõik M Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:28:54 50
2 143 Kõik M Herbsts Mikus 01:25:09 45
MSport 75-90min sõit MSport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 MSport Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:28:54 50
2 143 MSport Herbsts Mikus 01:25:09 45
MSen1 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 Kõik Ojavere Imre 01:24:38 50
2 98 Kõik Vaab Ivar 01:31:13 45
3 144 Kõik Neemesto Kaspar VeloHunt Pro Tiim 01:32:09 42
4 41 Kõik Rusovitš Dmitri DNL Logistics OÜ 01:33:30 40
5 42 Kõik Pohl Marko 01:24:33 39
6 44 Kõik Stüf Erkki 01:24:59 38
7 45 Kõik Sala Alar 01:27:14 37
MSen1 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 Kõik M Ojavere Imre 01:24:38 50
2 98 Kõik M Vaab Ivar 01:31:13 45
3 144 Kõik M Neemesto Kaspar VeloHunt Pro Tiim 01:32:09 42
4 41 Kõik M Rusovitš Dmitri DNL Logistics OÜ 01:33:30 40
5 42 Kõik M Pohl Marko 01:24:33 39
6 44 Kõik M Stüf Erkki 01:24:59 38
7 45 Kõik M Sala Alar 01:27:14 37
MSen1 75-90min sõit MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 MSen1 Ojavere Imre 01:24:38 50
2 98 MSen1 Vaab Ivar 01:31:13 45
3 144 MSen1 Neemesto Kaspar VeloHunt Pro Tiim 01:32:09 42
4 41 MSen1 Rusovitš Dmitri DNL Logistics OÜ 01:33:30 40
5 42 MSen1 Pohl Marko 01:24:33 39
6 44 MSen1 Stüf Erkki 01:24:59 38
7 45 MSen1 Sala Alar 01:27:14 37
MSen2 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 Kõik Malva Margus CC Rota Mobilis 01:28:08 50
2 131 Kõik Krusemann Magnus 01:28:42 45
3 52 Kõik Epner Indrek ProShop Tiim 01:28:59 42
4 146 Kõik Tuisk Priit 01:29:24 40
5 149 Kõik Sildvee Madis 01:34:19 39
6 49 Kõik Resev Janek 01:24:48 38
7 150 Kõik Lipp Aivar AT Sport 01:28:37 37
8 53 Kõik Romandi Arvi Rae Rattaklubi 01:29:42 36
9 47 Kõik Mäggi Martin Sportlove 01:33:06 35
10 128 Kõik Kull Rait 01:35:24 34
MSen2 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 Kõik M Malva Margus CC Rota Mobilis 01:28:08 50
2 131 Kõik M Krusemann Magnus 01:28:42 45
3 52 Kõik M Epner Indrek ProShop Tiim 01:28:59 42
4 146 Kõik M Tuisk Priit 01:29:24 40
5 149 Kõik M Sildvee Madis 01:34:19 39
6 49 Kõik M Resev Janek 01:24:48 38
7 150 Kõik M Lipp Aivar AT Sport 01:28:37 37
8 53 Kõik M Romandi Arvi Rae Rattaklubi 01:29:42 36
9 47 Kõik M Mäggi Martin Sportlove 01:33:06 35
10 128 Kõik M Kull Rait 01:35:24 34
MSen2 75-90min sõit MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 MSen2 Malva Margus CC Rota Mobilis 01:28:08 50
2 131 MSen2 Krusemann Magnus 01:28:42 45
3 52 MSen2 Epner Indrek ProShop Tiim 01:28:59 42
4 146 MSen2 Tuisk Priit 01:29:24 40
5 149 MSen2 Sildvee Madis 01:34:19 39
6 49 MSen2 Resev Janek 01:24:48 38
7 150 MSen2 Lipp Aivar AT Sport 01:28:37 37
8 53 MSen2 Romandi Arvi Rae Rattaklubi 01:29:42 36
9 47 MSen2 Mäggi Martin Sportlove 01:33:06 35
10 128 MSen2 Kull Rait 01:35:24 34
MSen3 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik Neemela Tarmo AT Sport 01:32:10 50
2 145 Kõik Kiskonen Eero KJK 01:32:49 45
3 59 Kõik Reiska Alar 01:26:44 42
4 121 Kõik Pedari Aimar 01:28:30 40
5 58 Kõik Elo Armas 01:33:55 39
MSen3 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik M Neemela Tarmo AT Sport 01:32:10 50
2 145 Kõik M Kiskonen Eero KJK 01:32:49 45
3 59 Kõik M Reiska Alar 01:26:44 42
4 121 Kõik M Pedari Aimar 01:28:30 40
5 58 Kõik M Elo Armas 01:33:55 39
MSen3 75-90min sõit MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 MSen3 Neemela Tarmo AT Sport 01:32:10 50
2 145 MSen3 Kiskonen Eero KJK 01:32:49 45
3 59 MSen3 Reiska Alar 01:26:44 42
4 121 MSen3 Pedari Aimar 01:28:30 40
5 58 MSen3 Elo Armas 01:33:55 39
Impression