II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 162 Kõik Rooni Ron 00:13:02 100
2 165 Kõik Kancers Helvijs 00:13:12 99
3 164 Kõik Celitans Kristers 00:13:23 98
4 163 Kõik Rannala Maribel 00:13:39 97
5 181 Kõik Suppi Sebastian 00:13:49 96
6 166 Kõik Kaarjärv Mairit 00:13:49 95
7 171 Kõik Raudzins Rudolfs 00:13:55 94
8 173 Kõik Vilbaste Andreas 00:13:55 93
9 128 Kõik Elagina Diana Team Petrogradets 00:13:55 92
10 168 Kõik Kull Karolina 00:14:04 91
11 169 Kõik Dooner Carl Peeter 00:14:17 90
12 172 Kõik Hürden Ralf 00:14:22 89
13 195 Kõik Broniševskaja Zlata 00:14:32 88
14 167 Kõik Nõmm Rasmus 00:14:46 87
15 184 Kõik Aola Gevert 00:14:59 86
16 174 Kõik Käärst Ruben 00:15:00 85
17 182 Kõik Kurg Andro 00:15:15 84
18 176 Kõik Pärn Andri 00:15:17 83
19 194 Kõik Rei Karel Gustav 00:15:33 82
20 212 Kõik Järvsoo Markus 00:15:35 81
21 175 Kõik Kajo Herlen 00:15:36 80
22 190 Kõik Želtova Jane 00:15:40 79
23 177 Kõik Kannel Märt 00:15:44 78
24 183 Kõik Valge Pärtel 00:15:48 77
25 210 Kõik Soots Rocco Kalevi Jalgrattakool 00:16:15 76
26 185 Kõik Kiviväli Karl 00:16:26 75
27 197 Kõik Salupuu Georg 00:16:37 74
28 180 Kõik Hansons Richard 00:16:45 73
29 209 Kõik Dumov Artem Team Petrogradets 00:16:48 72
30 187 Kõik Soiver Sten Erik 00:17:03 71
31 196 Kõik Ringi Sten Markus 00:17:04 70
32 179 Kõik Kiilaspea Marcus Viljandi Rattaklubi 00:17:31 69
33 208 Kõik Akkel Armin Kalevi Jalgrattakool 00:17:33 68
34 193 Kõik Valmsen Karmen 00:17:36 67
35 186 Kõik Somelar Remo 00:17:42 66
36 178 Kõik Vaikmets Jaarek 00:17:43 65
37 200 Kõik Vähk Jasper 00:17:46 64
38 192 Kõik Soomelt Jasper Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:00 63
39 189 Kõik Mitt Harrot 00:19:09 62
40 216 Kõik Michelis Daren 00:19:59 61
41 188 Kõik Reintop Mae 00:21:24 60
42 215 Kõik Mandel Mathias Lennart 00:21:52 59
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 162 Kõik M Rooni Ron 00:13:02 100
2 165 Kõik M Kancers Helvijs 00:13:12 99
3 164 Kõik M Celitans Kristers 00:13:23 98
4 181 Kõik M Suppi Sebastian 00:13:49 96
5 171 Kõik M Raudzins Rudolfs 00:13:55 94
6 173 Kõik M Vilbaste Andreas 00:13:55 93
7 169 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:14:17 90
8 172 Kõik M Hürden Ralf 00:14:22 89
9 167 Kõik M Nõmm Rasmus 00:14:46 87
10 184 Kõik M Aola Gevert 00:14:59 86
11 174 Kõik M Käärst Ruben 00:15:00 85
12 182 Kõik M Kurg Andro 00:15:15 84
13 176 Kõik M Pärn Andri 00:15:17 83
14 194 Kõik M Rei Karel Gustav 00:15:33 82
15 212 Kõik M Järvsoo Markus 00:15:35 81
16 175 Kõik M Kajo Herlen 00:15:36 80
17 177 Kõik M Kannel Märt 00:15:44 78
18 183 Kõik M Valge Pärtel 00:15:48 77
19 210 Kõik M Soots Rocco Kalevi Jalgrattakool 00:16:15 76
20 185 Kõik M Kiviväli Karl 00:16:26 75
21 197 Kõik M Salupuu Georg 00:16:37 74
22 180 Kõik M Hansons Richard 00:16:45 73
23 209 Kõik M Dumov Artem Team Petrogradets 00:16:48 72
24 187 Kõik M Soiver Sten Erik 00:17:03 71
25 196 Kõik M Ringi Sten Markus 00:17:04 70
26 179 Kõik M Kiilaspea Marcus Viljandi Rattaklubi 00:17:31 69
27 208 Kõik M Akkel Armin Kalevi Jalgrattakool 00:17:33 68
28 186 Kõik M Somelar Remo 00:17:42 66
29 178 Kõik M Vaikmets Jaarek 00:17:43 65
30 200 Kõik M Vähk Jasper 00:17:46 64
31 192 Kõik M Soomelt Jasper Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:00 63
32 189 Kõik M Mitt Harrot 00:19:09 62
33 216 Kõik M Michelis Daren 00:19:59 61
34 215 Kõik M Mandel Mathias Lennart 00:21:52 59
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 162 M12 Rooni Ron 00:13:02 100
2 165 M12 Kancers Helvijs 00:13:12 99
3 164 M12 Celitans Kristers 00:13:23 98
4 181 M12 Suppi Sebastian 00:13:49 96
5 171 M12 Raudzins Rudolfs 00:13:55 94
6 173 M12 Vilbaste Andreas 00:13:55 93
7 169 M12 Dooner Carl Peeter 00:14:17 90
8 172 M12 Hürden Ralf 00:14:22 89
9 167 M12 Nõmm Rasmus 00:14:46 87
10 184 M12 Aola Gevert 00:14:59 86
11 174 M12 Käärst Ruben 00:15:00 85
12 182 M12 Kurg Andro 00:15:15 84
13 176 M12 Pärn Andri 00:15:17 83
14 194 M12 Rei Karel Gustav 00:15:33 82
15 212 M12 Järvsoo Markus 00:15:35 81
16 175 M12 Kajo Herlen 00:15:36 80
17 177 M12 Kannel Märt 00:15:44 78
18 183 M12 Valge Pärtel 00:15:48 77
19 210 M12 Soots Rocco Kalevi Jalgrattakool 00:16:15 76
20 185 M12 Kiviväli Karl 00:16:26 75
21 197 M12 Salupuu Georg 00:16:37 74
22 180 M12 Hansons Richard 00:16:45 73
23 209 M12 Dumov Artem Team Petrogradets 00:16:48 72
24 187 M12 Soiver Sten Erik 00:17:03 71
25 196 M12 Ringi Sten Markus 00:17:04 70
26 179 M12 Kiilaspea Marcus Viljandi Rattaklubi 00:17:31 69
27 208 M12 Akkel Armin Kalevi Jalgrattakool 00:17:33 68
28 186 M12 Somelar Remo 00:17:42 66
29 178 M12 Vaikmets Jaarek 00:17:43 65
30 200 M12 Vähk Jasper 00:17:46 64
31 192 M12 Soomelt Jasper Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:00 63
32 189 M12 Mitt Harrot 00:19:09 62
33 216 M12 Michelis Daren 00:19:59 61
34 215 M12 Mandel Mathias Lennart 00:21:52 59
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 163 Kõik N Rannala Maribel 00:13:39 97
2 166 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:13:49 95
3 128 Kõik N Elagina Diana Team Petrogradets 00:13:55 92
4 168 Kõik N Kull Karolina 00:14:04 91
5 195 Kõik N Broniševskaja Zlata 00:14:32 88
6 190 Kõik N Želtova Jane 00:15:40 79
7 193 Kõik N Valmsen Karmen 00:17:36 67
8 188 Kõik N Reintop Mae 00:21:24 60
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 163 N12 Rannala Maribel 00:13:39 97
2 166 N12 Kaarjärv Mairit 00:13:49 95
3 128 N12 Elagina Diana Team Petrogradets 00:13:55 92
4 168 N12 Kull Karolina 00:14:04 91
5 195 N12 Broniševskaja Zlata 00:14:32 88
6 190 N12 Želtova Jane 00:15:40 79
7 193 N12 Valmsen Karmen 00:17:36 67
8 188 N12 Reintop Mae 00:21:24 60
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 129 Kõik Mitt Virgo 00:25:00 100
2 159 Kõik Küüt Oskar 00:25:36 99
3 131 Kõik Aduson Gabriel Helmut CFC Spordiklubi 00:25:46 98
4 133 Kõik Mõttus Matthias 00:25:50 97
5 130 Kõik Mäeuibo Markus 00:25:54 96
6 135 Kõik Rüster Oliver 00:26:16 95
7 201 Kõik Zviedris Rainers 00:26:35 94
8 132 Kõik Ründva Richard 00:26:58 93
9 157 Kõik Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:27:14 92
10 134 Kõik Valmsen Henri 00:27:43 91
11 137 Kõik Surva Karolin 00:27:51 90
12 138 Kõik Saul Evar 00:28:06 89
13 141 Kõik Laidinen Arseni 00:28:23 88
14 136 Kõik Kivistu Eliise 00:28:30 87
15 140 Kõik Pensa Riko-Sander 00:28:55 86
16 160 Kõik Treier Maria 00:28:55 85
17 214 Kõik Pukk Oskar 00:30:05 84
18 150 Kõik Malmre Marten 00:30:12 83
19 143 Kõik Saar Mauro Erik 00:30:18 82
20 144 Kõik Reintop Karel 00:30:56 81
21 146 Kõik Põldma Henri 00:31:15 80
22 142 Kõik Hints Tom 00:31:25 79
23 148 Kõik Lepik Robert 00:31:29 78
24 151 Kõik Lehtpuu Tanel 00:32:53 77
25 154 Kõik Lohk Liisi 00:33:04 76
26 152 Kõik Kibe Kristen Viljandi Rattaklubi 00:33:05 75
27 156 Kõik Puškin Jürgen Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:43 74
28 161 Kõik Saar Kaido 00:28:53 73
29 153 Kõik Eenma Siim 00:29:03 72
30 158 Kõik Tomingas Wilhelm 00:31:01 71
31 155 Kõik Irbe Birgit 00:31:02 70
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 129 Kõik M Mitt Virgo 00:25:00 100
2 159 Kõik M Küüt Oskar 00:25:36 99
3 131 Kõik M Aduson Gabriel Helmut CFC Spordiklubi 00:25:46 98
4 133 Kõik M Mõttus Matthias 00:25:50 97
5 130 Kõik M Mäeuibo Markus 00:25:54 96
6 135 Kõik M Rüster Oliver 00:26:16 95
7 201 Kõik M Zviedris Rainers 00:26:35 94
8 132 Kõik M Ründva Richard 00:26:58 93
9 157 Kõik M Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:27:14 92
10 134 Kõik M Valmsen Henri 00:27:43 91
11 138 Kõik M Saul Evar 00:28:06 89
12 141 Kõik M Laidinen Arseni 00:28:23 88
13 140 Kõik M Pensa Riko-Sander 00:28:55 86
14 214 Kõik M Pukk Oskar 00:30:05 84
15 150 Kõik M Malmre Marten 00:30:12 83
16 143 Kõik M Saar Mauro Erik 00:30:18 82
17 144 Kõik M Reintop Karel 00:30:56 81
18 146 Kõik M Põldma Henri 00:31:15 80
19 142 Kõik M Hints Tom 00:31:25 79
20 148 Kõik M Lepik Robert 00:31:29 78
21 151 Kõik M Lehtpuu Tanel 00:32:53 77
22 152 Kõik M Kibe Kristen Viljandi Rattaklubi 00:33:05 75
23 156 Kõik M Puškin Jürgen Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:43 74
24 161 Kõik M Saar Kaido 00:28:53 73
25 153 Kõik M Eenma Siim 00:29:03 72
26 158 Kõik M Tomingas Wilhelm 00:31:01 71
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 129 M14 Mitt Virgo 00:25:00 100
2 159 M14 Küüt Oskar 00:25:36 99
3 131 M14 Aduson Gabriel Helmut CFC Spordiklubi 00:25:46 98
4 133 M14 Mõttus Matthias 00:25:50 97
5 130 M14 Mäeuibo Markus 00:25:54 96
6 135 M14 Rüster Oliver 00:26:16 95
7 201 M14 Zviedris Rainers 00:26:35 94
8 132 M14 Ründva Richard 00:26:58 93
9 157 M14 Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:27:14 92
10 134 M14 Valmsen Henri 00:27:43 91
11 138 M14 Saul Evar 00:28:06 89
12 141 M14 Laidinen Arseni 00:28:23 88
13 140 M14 Pensa Riko-Sander 00:28:55 86
14 214 M14 Pukk Oskar 00:30:05 84
15 150 M14 Malmre Marten 00:30:12 83
16 143 M14 Saar Mauro Erik 00:30:18 82
17 144 M14 Reintop Karel 00:30:56 81
18 146 M14 Põldma Henri 00:31:15 80
19 142 M14 Hints Tom 00:31:25 79
20 148 M14 Lepik Robert 00:31:29 78
21 151 M14 Lehtpuu Tanel 00:32:53 77
22 152 M14 Kibe Kristen Viljandi Rattaklubi 00:33:05 75
23 156 M14 Puškin Jürgen Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:43 74
24 161 M14 Saar Kaido 00:28:53 73
25 153 M14 Eenma Siim 00:29:03 72
26 158 M14 Tomingas Wilhelm 00:31:01 71
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 137 Kõik N Surva Karolin 00:27:51 90
2 136 Kõik N Kivistu Eliise 00:28:30 87
3 160 Kõik N Treier Maria 00:28:55 85
4 154 Kõik N Lohk Liisi 00:33:04 76
5 155 Kõik N Irbe Birgit 00:31:02 70
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 137 N14 Surva Karolin 00:27:51 90
2 136 N14 Kivistu Eliise 00:28:30 87
3 160 N14 Treier Maria 00:28:55 85
4 154 N14 Lohk Liisi 00:33:04 76
5 155 N14 Irbe Birgit 00:31:02 70
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 101 Kõik Ragilo Frank Aron 00:30:07 100
2 104 Kõik Johanson Egert 00:30:28 99
3 213 Kõik Notton Rauno CFC 00:30:57 98
4 102 Kõik Tamm Lauri 00:31:03 97
5 103 Kõik Grünberg Henry 00:31:32 96
6 105 Kõik Krusemann Martin 00:31:39 95
7 106 Kõik Tiirats Johannes 00:31:45 94
8 206 Kõik Kukk Robin Spordipartner 00:32:10 93
9 110 Kõik Toom Tauri 00:32:20 92
10 109 Kõik Kõiv Kevin Kardo 00:32:38 91
11 112 Kõik Aus Aaron 00:32:43 90
12 108 Kõik Reier Kusti 00:33:04 89
13 111 Kõik Õun Joosep-Mattias 00:33:22 88
14 115 Kõik Ebras Elisabeth 00:33:28 87
15 126 Kõik Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:37 86
16 117 Kõik Tasane Elina 00:33:41 85
17 107 Kõik Anier Martin 00:33:42 84
18 116 Kõik Prants Annabrit 00:33:46 83
19 113 Kõik Johanson Stefan viljandi rattaklubi 00:34:52 82
20 127 Kõik Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:35:19 81
21 202 Kõik Alme Ritvars 00:35:33 80
22 203 Kõik Bmanis Bruno 00:35:45 79
23 120 Kõik Leppik Rasmus viljandi rattaklubi 00:35:51 78
24 199 Kõik Närap Henry TÜASK 00:36:23 77
25 122 Kõik Reier Kirke 00:36:23 76
26 119 Kõik Pau Oskar 00:37:12 75
27 123 Kõik Sarikas Merilyn 00:37:18 74
28 124 Kõik Allikberg Marii-Isabel 00:37:21 73
29 125 Kõik Sild Ade 00:30:46 72
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 101 Kõik M Ragilo Frank Aron 00:30:07 100
2 104 Kõik M Johanson Egert 00:30:28 99
3 213 Kõik M Notton Rauno CFC 00:30:57 98
4 102 Kõik M Tamm Lauri 00:31:03 97
5 103 Kõik M Grünberg Henry 00:31:32 96
6 105 Kõik M Krusemann Martin 00:31:39 95
7 106 Kõik M Tiirats Johannes 00:31:45 94
8 206 Kõik M Kukk Robin Spordipartner 00:32:10 93
9 110 Kõik M Toom Tauri 00:32:20 92
10 109 Kõik M Kõiv Kevin Kardo 00:32:38 91
11 112 Kõik M Aus Aaron 00:32:43 90
12 108 Kõik M Reier Kusti 00:33:04 89
13 111 Kõik M Õun Joosep-Mattias 00:33:22 88
14 126 Kõik M Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:37 86
15 107 Kõik M Anier Martin 00:33:42 84
16 113 Kõik M Johanson Stefan viljandi rattaklubi 00:34:52 82
17 127 Kõik M Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:35:19 81
18 202 Kõik M Alme Ritvars 00:35:33 80
19 203 Kõik M Bmanis Bruno 00:35:45 79
20 120 Kõik M Leppik Rasmus viljandi rattaklubi 00:35:51 78
21 199 Kõik M Närap Henry TÜASK 00:36:23 77
22 119 Kõik M Pau Oskar 00:37:12 75
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 101 M16 Ragilo Frank Aron 00:30:07 100
2 104 M16 Johanson Egert 00:30:28 99
3 213 M16 Notton Rauno CFC 00:30:57 98
4 102 M16 Tamm Lauri 00:31:03 97
5 103 M16 Grünberg Henry 00:31:32 96
6 105 M16 Krusemann Martin 00:31:39 95
7 106 M16 Tiirats Johannes 00:31:45 94
8 206 M16 Kukk Robin Spordipartner 00:32:10 93
9 110 M16 Toom Tauri 00:32:20 92
10 109 M16 Kõiv Kevin Kardo 00:32:38 91
11 112 M16 Aus Aaron 00:32:43 90
12 108 M16 Reier Kusti 00:33:04 89
13 111 M16 Õun Joosep-Mattias 00:33:22 88
14 126 M16 Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:37 86
15 107 M16 Anier Martin 00:33:42 84
16 113 M16 Johanson Stefan viljandi rattaklubi 00:34:52 82
17 127 M16 Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:35:19 81
18 202 M16 Alme Ritvars 00:35:33 80
19 203 M16 Bmanis Bruno 00:35:45 79
20 120 M16 Leppik Rasmus viljandi rattaklubi 00:35:51 78
21 199 M16 Närap Henry TÜASK 00:36:23 77
22 119 M16 Pau Oskar 00:37:12 75
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 115 Kõik N Ebras Elisabeth 00:33:28 87
2 117 Kõik N Tasane Elina 00:33:41 85
3 116 Kõik N Prants Annabrit 00:33:46 83
4 122 Kõik N Reier Kirke 00:36:23 76
5 123 Kõik N Sarikas Merilyn 00:37:18 74
6 124 Kõik N Allikberg Marii-Isabel 00:37:21 73
7 125 Kõik N Sild Ade 00:30:46 72
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 115 N16 Ebras Elisabeth 00:33:28 87
2 117 N16 Tasane Elina 00:33:41 85
3 116 N16 Prants Annabrit 00:33:46 83
4 122 N16 Reier Kirke 00:36:23 76
5 123 N16 Sarikas Merilyn 00:37:18 74
6 124 N16 Allikberg Marii-Isabel 00:37:21 73
7 125 N16 Sild Ade 00:30:46 72
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik Pajur Markus 01:00:43 100
2 33 Kõik Kiskonen Siim 01:01:11 99
3 205 Kõik Mihkels Madis TÜASK 01:01:35 98
4 1 Kõik Kivistik Gert 01:02:28 97
5 3 Kõik Krusemann Magnus 01:03:16 96
6 36 Kõik Tarassov Kirill 01:03:38 95
7 34 Kõik Ärm Rait 01:03:39 94
8 41 Kõik Kuitto Antti Team EVOC Finland 01:03:53 93
9 44 Kõik Mesi Jooep 01:03:55 92
10 6 Kõik Kopli Tarmo 01:03:56 91
11 40 Kõik Härginen Dani 01:04:25 90
12 45 Kõik Kukk Erki 01:04:39 89
13 4 Kõik Sankmann Joosep 01:04:59 88
14 204 Kõik Krasts Alekss 01:05:07 87
15 8 Kõik Vaab Ivar 01:05:16 86
16 10 Kõik Maanurm Joonas 01:05:24 85
17 15 Kõik Järva Kert 01:05:32 84
18 12 Kõik Valvas Vahur 01:06:24 83
19 9 Kõik Lootus Stefan 01:07:10 82
20 14 Kõik Kontus Oskar 01:07:27 81
21 18 Kõik Milistver Mairon 01:07:31 80
22 22 Kõik Johanson Robert 01:07:58 79
23 13 Kõik Kuljus Viljar 01:00:58 78
24 39 Kõik Kaldoja Raiko 01:01:10 77
25 17 Kõik Tamm Kaspar 01:01:50 76
26 21 Kõik Ilves Arti 01:02:23 75
27 198 Kõik Roos Andre TÜASK 01:02:57 74
28 218 Kõik Roose Kert 01:03:04 73
29 219 Kõik Karpenko Gleb Kalevi Jalgrattakool 01:03:16 72
30 16 Kõik Metslind Ottomar 01:03:19 71
31 27 Kõik Strelis Edijs 01:03:30 70
32 25 Kõik Gavrikovs Andris 01:03:48 69
33 24 Kõik Kalninš Edgars 01:03:52 68
34 220 Kõik Litvintsev Anton CFC 01:04:18 67
35 37 Kõik Markus Mart 01:04:21 66
36 20 Kõik Laanemäe Erki 01:05:39 65
37 26 Kõik Floren Ron-Thorren 01:05:57 64
38 28 Kõik Sadretdinovs Romans 01:06:17 63
39 29 Kõik Peil Lauri 01:06:30 62
40 46 Kõik Männa Robert 01:07:49 61
41 43 Kõik Evendi Rando Marten 01:07:53 60
42 42 Kõik Adams Markus 01:08:05 59
43 32 Kõik Saar Raiko Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:01:28 58
44 38 Kõik Marttila Akseli 01:02:00 57
45 19 Kõik Uulimaa Ats 00:21:23 56
46 23 Kõik Leidt Markus 00:24:06 55
47 11 Kõik Matt Jörgen 00:13:14 54
V start - OPEN mehed põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik M Pajur Markus 01:00:43 100
2 33 Kõik M Kiskonen Siim 01:01:11 99
3 205 Kõik M Mihkels Madis TÜASK 01:01:35 98
4 1 Kõik M Kivistik Gert 01:02:28 97
5 3 Kõik M Krusemann Magnus 01:03:16 96
6 36 Kõik M Tarassov Kirill 01:03:38 95
7 34 Kõik M Ärm Rait 01:03:39 94
8 41 Kõik M Kuitto Antti Team EVOC Finland 01:03:53 93
9 44 Kõik M Mesi Jooep 01:03:55 92
10 6 Kõik M Kopli Tarmo 01:03:56 91
11 40 Kõik M Härginen Dani 01:04:25 90
12 45 Kõik M Kukk Erki 01:04:39 89
13 4 Kõik M Sankmann Joosep 01:04:59 88
14 204 Kõik M Krasts Alekss 01:05:07 87
15 8 Kõik M Vaab Ivar 01:05:16 86
16 10 Kõik M Maanurm Joonas 01:05:24 85
17 15 Kõik M Järva Kert 01:05:32 84
18 12 Kõik M Valvas Vahur 01:06:24 83
19 9 Kõik M Lootus Stefan 01:07:10 82
20 14 Kõik M Kontus Oskar 01:07:27 81
21 18 Kõik M Milistver Mairon 01:07:31 80
22 22 Kõik M Johanson Robert 01:07:58 79
23 13 Kõik M Kuljus Viljar 01:00:58 78
24 39 Kõik M Kaldoja Raiko 01:01:10 77
25 17 Kõik M Tamm Kaspar 01:01:50 76
26 21 Kõik M Ilves Arti 01:02:23 75
27 198 Kõik M Roos Andre TÜASK 01:02:57 74
28 218 Kõik M Roose Kert 01:03:04 73
29 219 Kõik M Karpenko Gleb Kalevi Jalgrattakool 01:03:16 72
30 16 Kõik M Metslind Ottomar 01:03:19 71
31 27 Kõik M Strelis Edijs 01:03:30 70
32 25 Kõik M Gavrikovs Andris 01:03:48 69
33 24 Kõik M Kalninš Edgars 01:03:52 68
34 220 Kõik M Litvintsev Anton CFC 01:04:18 67
35 37 Kõik M Markus Mart 01:04:21 66
36 20 Kõik M Laanemäe Erki 01:05:39 65
37 26 Kõik M Floren Ron-Thorren 01:05:57 64
38 28 Kõik M Sadretdinovs Romans 01:06:17 63
39 29 Kõik M Peil Lauri 01:06:30 62
40 46 Kõik M Männa Robert 01:07:49 61
41 43 Kõik M Evendi Rando Marten 01:07:53 60
42 42 Kõik M Adams Markus 01:08:05 59
43 32 Kõik M Saar Raiko Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:01:28 58
44 38 Kõik M Marttila Akseli 01:02:00 57
45 19 Kõik M Uulimaa Ats 00:21:23 56
46 23 Kõik M Leidt Markus 00:24:06 55
47 11 Kõik M Matt Jörgen 00:13:14 54
V start - OPEN mehed põhisõit MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 MU Pajur Markus 01:00:43 100
2 33 MU Kiskonen Siim 01:01:11 99
3 36 MU Tarassov Kirill 01:03:38 95
4 34 MU Ärm Rait 01:03:39 94
5 4 MU Sankmann Joosep 01:04:59 88
6 16 MU Metslind Ottomar 01:03:19 71
7 27 MU Strelis Edijs 01:03:30 70
8 19 MU Uulimaa Ats 00:21:23 56
V start - OPEN mehed põhisõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 205 MJ Mihkels Madis TÜASK 01:01:35 98
2 44 MJ Mesi Jooep 01:03:55 92
3 204 MJ Krasts Alekss 01:05:07 87
4 15 MJ Järva Kert 01:05:32 84
5 9 MJ Lootus Stefan 01:07:10 82
6 14 MJ Kontus Oskar 01:07:27 81
7 18 MJ Milistver Mairon 01:07:31 80
8 22 MJ Johanson Robert 01:07:58 79
9 21 MJ Ilves Arti 01:02:23 75
10 198 MJ Roos Andre TÜASK 01:02:57 74
11 218 MJ Roose Kert 01:03:04 73
12 219 MJ Karpenko Gleb Kalevi Jalgrattakool 01:03:16 72
13 220 MJ Litvintsev Anton CFC 01:04:18 67
14 20 MJ Laanemäe Erki 01:05:39 65
15 26 MJ Floren Ron-Thorren 01:05:57 64
16 43 MJ Evendi Rando Marten 01:07:53 60
17 42 MJ Adams Markus 01:08:05 59
18 32 MJ Saar Raiko Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:01:28 58
19 23 MJ Leidt Markus 00:24:06 55
V start - OPEN mehed põhisõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 ME Kivistik Gert 01:02:28 97
2 3 ME Krusemann Magnus 01:03:16 96
3 41 ME Kuitto Antti Team EVOC Finland 01:03:53 93
4 6 ME Kopli Tarmo 01:03:56 91
5 40 ME Härginen Dani 01:04:25 90
6 45 ME Kukk Erki 01:04:39 89
7 8 ME Vaab Ivar 01:05:16 86
8 10 ME Maanurm Joonas 01:05:24 85
9 12 ME Valvas Vahur 01:06:24 83
10 13 ME Kuljus Viljar 01:00:58 78
11 39 ME Kaldoja Raiko 01:01:10 77
12 17 ME Tamm Kaspar 01:01:50 76
13 25 ME Gavrikovs Andris 01:03:48 69
14 24 ME Kalninš Edgars 01:03:52 68
15 37 ME Markus Mart 01:04:21 66
16 28 ME Sadretdinovs Romans 01:06:17 63
17 29 ME Peil Lauri 01:06:30 62
18 46 ME Männa Robert 01:07:49 61
19 38 ME Marttila Akseli 01:02:00 57
20 11 ME Matt Jörgen 00:13:14 54
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 Kõik Tuisk Priit 00:38:58 100
2 57 Kõik Kušnir Aleksei 00:39:04 99
3 55 Kõik Kancers Kristaps BELO Cycling Project 00:39:18 98
4 49 Kõik Neemesto Kaspar 00:39:25 97
5 54 Kõik Mõttus Tarmo 00:39:33 96
6 47 Kõik Mõttus Mari-Liis 00:39:37 95
7 50 Kõik Pallas Helari 00:39:42 94
8 58 Kõik Raag Kaupo 00:39:43 93
9 56 Kõik Mikson Margus 00:39:50 92
10 51 Kõik Hoog Harro 00:39:56 91
11 52 Kõik Sildvee Rainer 00:40:03 90
12 99 Kõik Epner Indrek 00:40:04 89
13 217 Kõik Tõnov Tõnu Spordipartner 00:40:17 88
14 65 Kõik Grünberg Priit 00:40:39 87
15 76 Kõik Kodanik Gerd 00:40:49 86
16 64 Kõik Puusepp Sven 00:41:03 85
17 68 Kõik Pedari Aimar 00:41:10 84
18 207 Kõik Kukk Kätlin Kalevi Jalgrattakool 00:41:13 83
19 69 Kõik Milistver Meelis 00:41:15 82
20 62 Kõik Reiska Alar 00:41:16 81
21 59 Kõik Ebras Kristo 00:41:48 80
22 63 Kõik Kertsman Jaanus 00:41:56 79
23 60 Kõik Eljas Avo 00:41:59 78
24 73 Kõik Kuusk Tanel 00:42:11 77
25 223 Kõik Karjane Jaak 00:42:14 76
26 70 Kõik Ord Tõnu 00:42:15 75
27 66 Kõik Sander Laura Lizette 00:42:16 74
28 100 Kõik Fazõlov Maksim 00:42:31 73
29 75 Kõik Nigul Alar 00:42:32 72
30 67 Kõik Silm Maario 00:42:42 71
31 71 Kõik Sügis Harri 00:42:46 70
32 72 Kõik Eelmets Indrek 00:43:20 69
33 92 Kõik Aksin Janno 00:43:43 68
34 98 Kõik Sirvel Merili 00:43:46 67
35 95 Kõik Kõiv Kardo 00:44:02 66
36 97 Kõik Tamm Bruno 00:44:15 65
37 77 Kõik Dobolina Tatjana 00:44:19 64
38 81 Kõik Kuuskman Carol 00:44:26 63
39 211 Kõik Fomina Daria Team Petrogradets 00:44:27 62
40 79 Kõik Linkgreim Jaanus 00:44:58 61
41 78 Kõik Kaarjärv Maris 00:45:09 60
42 83 Kõik Puhu Sille 00:45:16 59
43 93 Kõik Arme Janek 00:45:23 58
44 74 Kõik Celitans Lauris 00:45:31 57
45 82 Kõik Salvatori Stefano Flowride Tšiili 00:45:40 56
46 84 Kõik Tuisk Aidi Gerde 00:46:09 55
47 222 Kõik Rohtla Enn Hawaii Express 00:46:24 54
48 87 Kõik Ragilo Oleg 00:39:15 53
49 80 Kõik Suluste Jüri 00:39:26 52
50 86 Kõik Lang Tea 00:39:41 51
51 91 Kõik Kuhlap Kaupo 00:41:30 50
52 89 Kõik Jääger Liis 00:42:04 49
53 96 Kõik Kukk Agnes 00:42:33 48
54 85 Kõik Klaaser Gert 00:42:37 47
55 90 Kõik Parmask Peeter 00:47:40 46
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 Kõik M Tuisk Priit 00:38:58 100
2 57 Kõik M Kušnir Aleksei 00:39:04 99
3 55 Kõik M Kancers Kristaps BELO Cycling Project 00:39:18 98
4 49 Kõik M Neemesto Kaspar 00:39:25 97
5 54 Kõik M Mõttus Tarmo 00:39:33 96
6 50 Kõik M Pallas Helari 00:39:42 94
7 58 Kõik M Raag Kaupo 00:39:43 93
8 56 Kõik M Mikson Margus 00:39:50 92
9 51 Kõik M Hoog Harro 00:39:56 91
10 52 Kõik M Sildvee Rainer 00:40:03 90
11 99 Kõik M Epner Indrek 00:40:04 89
12 217 Kõik M Tõnov Tõnu Spordipartner 00:40:17 88
13 65 Kõik M Grünberg Priit 00:40:39 87
14 76 Kõik M Kodanik Gerd 00:40:49 86
15 64 Kõik M Puusepp Sven 00:41:03 85
16 68 Kõik M Pedari Aimar 00:41:10 84
17 69 Kõik M Milistver Meelis 00:41:15 82
18 62 Kõik M Reiska Alar 00:41:16 81
19 59 Kõik M Ebras Kristo 00:41:48 80
20 63 Kõik M Kertsman Jaanus 00:41:56 79
21 60 Kõik M Eljas Avo 00:41:59 78
22 73 Kõik M Kuusk Tanel 00:42:11 77
23 223 Kõik M Karjane Jaak 00:42:14 76
24 70 Kõik M Ord Tõnu 00:42:15 75
25 100 Kõik M Fazõlov Maksim 00:42:31 73
26 75 Kõik M Nigul Alar 00:42:32 72
27 67 Kõik M Silm Maario 00:42:42 71
28 71 Kõik M Sügis Harri 00:42:46 70
29 72 Kõik M Eelmets Indrek 00:43:20 69
30 92 Kõik M Aksin Janno 00:43:43 68
31 95 Kõik M Kõiv Kardo 00:44:02 66
32 97 Kõik M Tamm Bruno 00:44:15 65
33 79 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:44:58 61
34 93 Kõik M Arme Janek 00:45:23 58
35 74 Kõik M Celitans Lauris 00:45:31 57
36 82 Kõik M Salvatori Stefano Flowride Tšiili 00:45:40 56
37 222 Kõik M Rohtla Enn Hawaii Express 00:46:24 54
38 87 Kõik M Ragilo Oleg 00:39:15 53
39 80 Kõik M Suluste Jüri 00:39:26 52
40 91 Kõik M Kuhlap Kaupo 00:41:30 50
41 85 Kõik M Klaaser Gert 00:42:37 47
42 90 Kõik M Parmask Peeter 00:47:40 46
VI start - NAISED + SEENIORID MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 MSen1 Tuisk Priit 00:38:58 100
2 57 MSen1 Kušnir Aleksei 00:39:04 99
3 55 MSen1 Kancers Kristaps BELO Cycling Project 00:39:18 98
4 49 MSen1 Neemesto Kaspar 00:39:25 97
5 58 MSen1 Raag Kaupo 00:39:43 93
6 51 MSen1 Hoog Harro 00:39:56 91
7 52 MSen1 Sildvee Rainer 00:40:03 90
8 76 MSen1 Kodanik Gerd 00:40:49 86
9 223 MSen1 Karjane Jaak 00:42:14 76
10 100 MSen1 Fazõlov Maksim 00:42:31 73
11 67 MSen1 Silm Maario 00:42:42 71
12 95 MSen1 Kõiv Kardo 00:44:02 66
13 93 MSen1 Arme Janek 00:45:23 58
14 74 MSen1 Celitans Lauris 00:45:31 57
15 82 MSen1 Salvatori Stefano Flowride Tšiili 00:45:40 56
16 222 MSen1 Rohtla Enn Hawaii Express 00:46:24 54
VI start - NAISED + SEENIORID MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 MSen2 Mõttus Tarmo 00:39:33 96
2 50 MSen2 Pallas Helari 00:39:42 94
3 56 MSen2 Mikson Margus 00:39:50 92
4 99 MSen2 Epner Indrek 00:40:04 89
5 217 MSen2 Tõnov Tõnu Spordipartner 00:40:17 88
6 65 MSen2 Grünberg Priit 00:40:39 87
7 64 MSen2 Puusepp Sven 00:41:03 85
8 69 MSen2 Milistver Meelis 00:41:15 82
9 59 MSen2 Ebras Kristo 00:41:48 80
10 63 MSen2 Kertsman Jaanus 00:41:56 79
11 60 MSen2 Eljas Avo 00:41:59 78
12 73 MSen2 Kuusk Tanel 00:42:11 77
13 72 MSen2 Eelmets Indrek 00:43:20 69
14 92 MSen2 Aksin Janno 00:43:43 68
15 97 MSen2 Tamm Bruno 00:44:15 65
16 79 MSen2 Linkgreim Jaanus 00:44:58 61
17 87 MSen2 Ragilo Oleg 00:39:15 53
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 Kõik N Mõttus Mari-Liis 00:39:37 95
2 207 Kõik N Kukk Kätlin Kalevi Jalgrattakool 00:41:13 83
3 66 Kõik N Sander Laura Lizette 00:42:16 74
4 98 Kõik N Sirvel Merili 00:43:46 67
5 77 Kõik N Dobolina Tatjana 00:44:19 64
6 81 Kõik N Kuuskman Carol 00:44:26 63
7 211 Kõik N Fomina Daria Team Petrogradets 00:44:27 62
8 78 Kõik N Kaarjärv Maris 00:45:09 60
9 83 Kõik N Puhu Sille 00:45:16 59
10 84 Kõik N Tuisk Aidi Gerde 00:46:09 55
11 86 Kõik N Lang Tea 00:39:41 51
12 89 Kõik N Jääger Liis 00:42:04 49
13 96 Kõik N Kukk Agnes 00:42:33 48
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 NU Mõttus Mari-Liis 00:39:37 95
2 98 NU Sirvel Merili 00:43:46 67
3 89 NU Jääger Liis 00:42:04 49
VI start - NAISED + SEENIORID MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 68 MSen3 Pedari Aimar 00:41:10 84
2 70 MSen3 Ord Tõnu 00:42:15 75
3 75 MSen3 Nigul Alar 00:42:32 72
4 91 MSen3 Kuhlap Kaupo 00:41:30 50
5 85 MSen3 Klaaser Gert 00:42:37 47
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 207 NJ Kukk Kätlin Kalevi Jalgrattakool 00:41:13 83
2 66 NJ Sander Laura Lizette 00:42:16 74
3 81 NJ Kuuskman Carol 00:44:26 63
4 211 NJ Fomina Daria Team Petrogradets 00:44:27 62
5 84 NJ Tuisk Aidi Gerde 00:46:09 55
VI start - NAISED + SEENIORID MSen4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 62 MSen4+ Reiska Alar 00:41:16 81
2 71 MSen4+ Sügis Harri 00:42:46 70
3 80 MSen4+ Suluste Jüri 00:39:26 52
4 90 MSen4+ Parmask Peeter 00:47:40 46
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 77 NE Dobolina Tatjana 00:44:19 64
2 78 NE Kaarjärv Maris 00:45:09 60
3 83 NE Puhu Sille 00:45:16 59
4 86 NE Lang Tea 00:39:41 51
5 96 NE Kukk Agnes 00:42:33 48
Impression
X