M12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 Kõik Tammepuu Riko NRK 00:14:30 50
2 97 Kõik Suppi Sebastian 00:14:40 45
3 74 Kõik Konga Marten 00:14:58 42
4 5 Kõik Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:15:10 40
M12 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 Kõik M Tammepuu Riko NRK 00:14:30 50
2 97 Kõik M Suppi Sebastian 00:14:40 45
3 74 Kõik M Konga Marten 00:14:58 42
4 5 Kõik M Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:15:10 40
M12 10-15 min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 M12 Tammepuu Riko NRK 00:14:30 50
2 97 M12 Suppi Sebastian 00:14:40 45
3 74 M12 Konga Marten 00:14:58 42
4 5 M12 Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:15:10 40
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik Kaarjärv Mairit Spordiklubi Rakke 00:14:35 50
2 13 Kõik Pohl Lauren CFC 00:14:45 45
3 63 Kõik Lemloch Loore 00:14:50 42
4 11 Kõik Valmsen Karmen Viljandi Rattaklubi 00:15:30 40
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik N Kaarjärv Mairit Spordiklubi Rakke 00:14:35 50
2 13 Kõik N Pohl Lauren CFC 00:14:45 45
3 63 Kõik N Lemloch Loore 00:14:50 42
4 11 Kõik N Valmsen Karmen Viljandi Rattaklubi 00:15:30 40
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 N12 Kaarjärv Mairit Spordiklubi Rakke 00:14:35 50
2 13 N12 Pohl Lauren CFC 00:14:45 45
3 63 N12 Lemloch Loore 00:14:50 42
4 11 N12 Valmsen Karmen Viljandi Rattaklubi 00:15:30 40
M14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 14 Kõik Mõttus Matthias 00:25:49 50
2 18 Kõik Mäeuibo Markus 00:26:44 45
3 58 Kõik Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:27:10 42
4 15 Kõik Valmsen Henri 00:28:44 40
5 59 Kõik Eerme Gerd Lauri 00:30:53 39
6 60 Kõik Karpov Nikita 00:34:07 38
7 61 Kõik Laidinen Arseni 00:35:25 37
8 62 Kõik Odinokov Mihail 00:36:23 36
9 5 Kõik Aola Gevert 00:39:43 35
M14 20-30 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 14 Kõik M Mõttus Matthias 00:25:49 50
2 18 Kõik M Mäeuibo Markus 00:26:44 45
3 58 Kõik M Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:27:10 42
4 15 Kõik M Valmsen Henri 00:28:44 40
5 59 Kõik M Eerme Gerd Lauri 00:30:53 39
6 60 Kõik M Karpov Nikita 00:34:07 38
7 61 Kõik M Laidinen Arseni 00:35:25 37
8 62 Kõik M Odinokov Mihail 00:36:23 36
9 5 Kõik M Aola Gevert 00:39:43 35
M14 20-30 min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 14 M14 Mõttus Matthias 00:25:49 50
2 18 M14 Mäeuibo Markus 00:26:44 45
3 58 M14 Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:27:10 42
4 15 M14 Valmsen Henri 00:28:44 40
5 59 M14 Eerme Gerd Lauri 00:30:53 39
6 60 M14 Karpov Nikita 00:34:07 38
7 61 M14 Laidinen Arseni 00:35:25 37
8 62 M14 Odinokov Mihail 00:36:23 36
N14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Kõik Rannala Maribel CFC 00:30:35 50
2 22 Kõik Surva Karolin CFC 00:31:17 45
3 23 Kõik Treier Maria 00:31:43 42
4 24 Kõik Kivistu Eliise SK Rakke 00:32:17 40
N14 20-30 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Kõik N Rannala Maribel CFC 00:30:35 50
2 22 Kõik N Surva Karolin CFC 00:31:17 45
3 23 Kõik N Treier Maria 00:31:43 42
4 24 Kõik N Kivistu Eliise SK Rakke 00:32:17 40
N14 20-30 min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 22 N14 Surva Karolin CFC 00:31:17 45
2 23 N14 Treier Maria 00:31:43 42
3 24 N14 Kivistu Eliise SK Rakke 00:32:17 40
M16 30-45 in sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 Kõik Pajur Romet CFC 00:23:13 50
2 26 Kõik Puuorg Johann Mattias 00:24:09 45
3 29 Kõik Krusemann Martin 00:24:33 42
4 64 Kõik Notton Rauno 00:25:21 40
5 65 Kõik Post Ken Pärnu Spordiselts Kalev 00:26:02 39
6 66 Kõik Grünberg Henri 00:26:18 38
7 67 Kõik Matrosov Denis 00:33:59 37
M16 30-45 in sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 Kõik M Pajur Romet CFC 00:23:13 50
2 26 Kõik M Puuorg Johann Mattias 00:24:09 45
3 29 Kõik M Krusemann Martin 00:24:33 42
4 64 Kõik M Notton Rauno 00:25:21 40
5 65 Kõik M Post Ken Pärnu Spordiselts Kalev 00:26:02 39
6 66 Kõik M Grünberg Henri 00:26:18 38
7 67 Kõik M Matrosov Denis 00:33:59 37
M16 30-45 in sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 M16 Pajur Romet CFC 00:23:13 50
2 26 M16 Puuorg Johann Mattias 00:24:09 45
3 29 M16 Krusemann Martin 00:24:33 42
4 64 M16 Notton Rauno 00:25:21 40
5 65 M16 Post Ken Pärnu Spordiselts Kalev 00:26:02 39
6 66 M16 Grünberg Henri 00:26:18 38
7 67 M16 Matrosov Denis 00:33:59 37
N16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 68 Kõik Ebras Eliisabet 00:29:47 50
2 69 Kõik Tammsoo Carolin 00:43:22 45
N16 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 68 Kõik N Ebras Eliisabet 00:29:47 50
2 69 Kõik N Tammsoo Carolin 00:43:22 45
N16 30-45 min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 68 N16 Ebras Eliisabet 00:29:47 50
2 69 N16 Tammsoo Carolin 00:43:22 45
MJ 60-75 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Kõik MESI Joosep 01:07:56 50
2 35 Kõik Patrenkin Aleksandr 01:09:33 45
3 30 Kõik EVENDI Rando Marten 01:11:00 42
4 32 Kõik Kontus Oskar 01:12:16 40
5 33 Kõik Järva Kert 01:14:12 39
6 70 Kõik Laanjõe Elvis Leon Kalevi Jalgrattakool 01:15:54 38
7 71 Kõik Kubilius Kevin Pärnu Spordiselts Kalev 01:21:40 37
MJ 60-75 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Kõik M MESI Joosep 01:07:56 50
2 35 Kõik M Patrenkin Aleksandr 01:09:33 45
3 30 Kõik M EVENDI Rando Marten 01:11:00 42
4 32 Kõik M Kontus Oskar 01:12:16 40
5 33 Kõik M Järva Kert 01:14:12 39
6 70 Kõik M Laanjõe Elvis Leon Kalevi Jalgrattakool 01:15:54 38
7 71 Kõik M Kubilius Kevin Pärnu Spordiselts Kalev 01:21:40 37
MJ 60-75 min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 MJ MESI Joosep 01:07:56 50
2 35 MJ Patrenkin Aleksandr 01:09:33 45
3 30 MJ EVENDI Rando Marten 01:11:00 42
4 32 MJ Kontus Oskar 01:12:16 40
5 33 MJ Järva Kert 01:14:12 39
6 70 MJ Laanjõe Elvis Leon Kalevi Jalgrattakool 01:15:54 38
7 71 MJ Kubilius Kevin Pärnu Spordiselts Kalev 01:21:40 37
ME 90-105 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 182 Kõik FILATOV Ivan 01:42:37 50
2 73 Kõik PRUUS Peeter 01:43:14 45
3 187 Kõik GOGOLEV Maxim 01:44:14 42
4 190 Kõik LUNDE Pavel 01:46:42 40
5 181 Kõik EVGRAFOV Evgenii 01:46:59 39
6 74 Kõik TARVIS Peeter 01:47:57 38
7 189 Kõik SUKHNEV Valeriy 01:47:57 37
8 177 Kõik BONETTO Francesco 01:48:43 36
9 180 Kõik GORIACHEV Ilia 01:48:54 35
10 169 Kõik KAZANTSEV Kirill 01:51:01 34
11 171 Kõik MUKHAMEDIYANOV Temirlan 01:51:43 33
12 194 Kõik VAVILOV Arsentii 01:52:39 32
13 193 Kõik LUKYANOV Sergey 01:53:15 31
14 173 Kõik SERGIYENKO Denis 01:55:32 30
15 179 Kõik UTKIN Mikhail 01:55:42 29
16 185 Kõik BARAVIK Nikita 01:56:28 28
17 192 Kõik AKHMETOV Ainur 01:57:09 27
18 168 Kõik ANDRE GALLIS Thibaut 01:57:47 26
19 178 Kõik PILV Armin 01:58:40 25
20 175 Kõik LOMAKIN Alexander 02:00:51 24
21 170 Kõik ADILOV Shakir 01:43:05 23
22 172 Kõik KABACHYOK Nikita 02:07:31 22
23 183 Kõik BESAHA Mikhail 02:11:50 21
24 39 Kõik Krusemann Magnus 01:44:20 20
25 41 Kõik PAJUR Markus 01:48:58 19
26 40 Kõik Saar Sander 01:54:38 18
27 75 Kõik PRUUL Robin 02:25:57 17
28 37 Kõik Ojala Kaur 01:30:39 16
29 31 Kõik Mürk Karl Oskar Sportlove 01:17:35 15
ME 90-105 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 182 Kõik M FILATOV Ivan 01:42:37 50
2 73 Kõik M PRUUS Peeter 01:43:14 45
3 187 Kõik M GOGOLEV Maxim 01:44:14 42
4 190 Kõik M LUNDE Pavel 01:46:42 40
5 181 Kõik M EVGRAFOV Evgenii 01:46:59 39
6 74 Kõik M TARVIS Peeter 01:47:57 38
7 189 Kõik M SUKHNEV Valeriy 01:47:57 37
8 177 Kõik M BONETTO Francesco 01:48:43 36
9 180 Kõik M GORIACHEV Ilia 01:48:54 35
10 169 Kõik M KAZANTSEV Kirill 01:51:01 34
11 171 Kõik M MUKHAMEDIYANOV Temirlan 01:51:43 33
12 194 Kõik M VAVILOV Arsentii 01:52:39 32
13 193 Kõik M LUKYANOV Sergey 01:53:15 31
14 173 Kõik M SERGIYENKO Denis 01:55:32 30
15 179 Kõik M UTKIN Mikhail 01:55:42 29
16 185 Kõik M BARAVIK Nikita 01:56:28 28
17 192 Kõik M AKHMETOV Ainur 01:57:09 27
18 168 Kõik M ANDRE GALLIS Thibaut 01:57:47 26
19 178 Kõik M PILV Armin 01:58:40 25
20 175 Kõik M LOMAKIN Alexander 02:00:51 24
21 170 Kõik M ADILOV Shakir 01:43:05 23
22 172 Kõik M KABACHYOK Nikita 02:07:31 22
23 183 Kõik M BESAHA Mikhail 02:11:50 21
24 39 Kõik M Krusemann Magnus 01:44:20 20
25 41 Kõik M PAJUR Markus 01:48:58 19
26 40 Kõik M Saar Sander 01:54:38 18
27 75 Kõik M PRUUL Robin 02:25:57 17
28 37 Kõik M Ojala Kaur 01:30:39 16
29 31 Kõik M Mürk Karl Oskar Sportlove 01:17:35 15
ME 90-105 min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 182 ME FILATOV Ivan 01:42:37 50
2 73 ME PRUUS Peeter 01:43:14 45
3 187 ME GOGOLEV Maxim 01:44:14 42
4 190 ME LUNDE Pavel 01:46:42 40
5 181 ME EVGRAFOV Evgenii 01:46:59 39
6 74 ME TARVIS Peeter 01:47:57 38
7 189 ME SUKHNEV Valeriy 01:47:57 37
8 177 ME BONETTO Francesco 01:48:43 36
9 180 ME GORIACHEV Ilia 01:48:54 35
10 169 ME KAZANTSEV Kirill 01:51:01 34
11 171 ME MUKHAMEDIYANOV Temirlan 01:51:43 33
12 194 ME VAVILOV Arsentii 01:52:39 32
13 193 ME LUKYANOV Sergey 01:53:15 31
14 173 ME SERGIYENKO Denis 01:55:32 30
15 179 ME UTKIN Mikhail 01:55:42 29
16 185 ME BARAVIK Nikita 01:56:28 28
17 192 ME AKHMETOV Ainur 01:57:09 27
18 168 ME ANDRE GALLIS Thibaut 01:57:47 26
19 178 ME PILV Armin 01:58:40 25
20 175 ME LOMAKIN Alexander 02:00:51 24
21 170 ME ADILOV Shakir 01:43:05 23
22 172 ME KABACHYOK Nikita 02:07:31 22
23 183 ME BESAHA Mikhail 02:11:50 21
24 39 ME Krusemann Magnus 01:44:20 20
25 41 ME PAJUR Markus 01:48:58 19
26 40 ME Saar Sander 01:54:38 18
27 75 ME PRUUL Robin 02:25:57 17
28 37 ME Ojala Kaur 01:30:39 16
29 31 ME Mürk Karl Oskar Sportlove 01:17:35 15
NE 70-80 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 77 Kõik MÕTTUS Mari-Liis 01:29:29 50
2 166 Kõik SOSNA Katažina 01:30:20 45
3 156 Kõik AKHMADULLINA Guzel 01:33:10 42
4 160 Kõik SOUPEL Tatsiana 01:33:54 40
5 157 Kõik SMIRNOVA Olga 01:35:19 39
6 42 Kõik Sirvel Merili RR Siplased 01:36:01 38
7 158 Kõik KRYLOVA Olesia 01:37:05 37
8 159 Kõik USHAKOVA Aleksandra 01:39:01 36
9 191 Kõik ALEXEEVA Darya 01:47:19 35
10 163 Kõik GOGOLEVA Elena 01:48:58 34
11 78 Kõik PUHU Sille 01:51:28 33
12 79 Kõik Kaarjärv Maris 01:31:55 32
13 161 Kõik TSALAHUZ Yuliya 01:38:31 31
14 165 Kõik ANANČENKOVA Jekaterina 01:49:35 30
NE 70-80 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 77 Kõik N MÕTTUS Mari-Liis 01:29:29 50
2 166 Kõik N SOSNA Katažina 01:30:20 45
3 156 Kõik N AKHMADULLINA Guzel 01:33:10 42
4 160 Kõik N SOUPEL Tatsiana 01:33:54 40
5 157 Kõik N SMIRNOVA Olga 01:35:19 39
6 42 Kõik N Sirvel Merili RR Siplased 01:36:01 38
7 158 Kõik N KRYLOVA Olesia 01:37:05 37
8 159 Kõik N USHAKOVA Aleksandra 01:39:01 36
9 191 Kõik N ALEXEEVA Darya 01:47:19 35
10 163 Kõik N GOGOLEVA Elena 01:48:58 34
11 78 Kõik N PUHU Sille 01:51:28 33
12 79 Kõik N Kaarjärv Maris 01:31:55 32
13 161 Kõik N TSALAHUZ Yuliya 01:38:31 31
14 165 Kõik N ANANČENKOVA Jekaterina 01:49:35 30
NE 70-80 min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 77 NE MÕTTUS Mari-Liis 01:29:29 50
2 166 NE SOSNA Katažina 01:30:20 45
3 156 NE AKHMADULLINA Guzel 01:33:10 42
4 160 NE SOUPEL Tatsiana 01:33:54 40
5 157 NE SMIRNOVA Olga 01:35:19 39
6 42 NE Sirvel Merili RR Siplased 01:36:01 38
7 158 NE KRYLOVA Olesia 01:37:05 37
8 159 NE USHAKOVA Aleksandra 01:39:01 36
9 191 NE ALEXEEVA Darya 01:47:19 35
10 163 NE GOGOLEVA Elena 01:48:58 34
11 78 NE PUHU Sille 01:51:28 33
12 79 NE Kaarjärv Maris 01:31:55 32
13 161 NE TSALAHUZ Yuliya 01:38:31 31
14 165 NE ANANČENKOVA Jekaterina 01:49:35 30
MSport 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 80 Kõik Vaab Ivar 01:46:30 50
2 43 Kõik Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:50:22 45
3 44 Kõik Rüngenen Sander 01:43:08 42
MSport 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 80 Kõik M Vaab Ivar 01:46:30 50
2 43 Kõik M Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:50:22 45
3 44 Kõik M Rüngenen Sander 01:43:08 42
MSport 75-90 min sõit MSport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 80 MSport Vaab Ivar 01:46:30 50
2 43 MSport Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:50:22 45
3 44 MSport Rüngenen Sander 01:43:08 42
MSen1 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 Kõik Malva Margus 01:44:37 50
2 47 Kõik Ojavere Imre CC Rota Mobilis 01:45:17 45
3 81 Kõik Rusovitš Dmitri 01:46:38 42
4 82 Kõik Saare Viljar 02:00:55 40
5 51 Kõik Pohl Marko A&T Sport Team 01:44:29 39
6 83 Kõik Erik Risto Sportlove 01:05:54 38
MSen1 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 Kõik M Malva Margus 01:44:37 50
2 47 Kõik M Ojavere Imre CC Rota Mobilis 01:45:17 45
3 81 Kõik M Rusovitš Dmitri 01:46:38 42
4 82 Kõik M Saare Viljar 02:00:55 40
5 51 Kõik M Pohl Marko A&T Sport Team 01:44:29 39
6 83 Kõik M Erik Risto Sportlove 01:05:54 38
MSen1 75-90 min sõit MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 MSen1 Malva Margus 01:44:37 50
2 47 MSen1 Ojavere Imre CC Rota Mobilis 01:45:17 45
3 81 MSen1 Rusovitš Dmitri 01:46:38 42
4 82 MSen1 Saare Viljar 02:00:55 40
5 51 MSen1 Pohl Marko A&T Sport Team 01:44:29 39
6 83 MSen1 Erik Risto Sportlove 01:05:54 38
MSen2 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 87 Kõik Molev Juri KALEVI JALGRATTAKOOL 01:47:20 50
2 86 Kõik MÕTTUS Tarmo 01:52:49 45
3 88 Kõik Resev Janek 01:53:49 42
4 89 Kõik Rembla Egon Sportlove 01:59:06 40
5 54 Kõik Mäggi Martin 01:47:50 39
6 90 Kõik Almeida Lima Ricardo 01:54:29 38
MSen2 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 87 Kõik M Molev Juri KALEVI JALGRATTAKOOL 01:47:20 50
2 86 Kõik M MÕTTUS Tarmo 01:52:49 45
3 88 Kõik M Resev Janek 01:53:49 42
4 89 Kõik M Rembla Egon Sportlove 01:59:06 40
5 54 Kõik M Mäggi Martin 01:47:50 39
6 90 Kõik M Almeida Lima Ricardo 01:54:29 38
MSen2 75-90 min sõit MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 87 MSen2 Molev Juri KALEVI JALGRATTAKOOL 01:47:20 50
2 86 MSen2 MÕTTUS Tarmo 01:52:49 45
3 88 MSen2 Resev Janek 01:53:49 42
4 89 MSen2 Rembla Egon Sportlove 01:59:06 40
5 54 MSen2 Mäggi Martin 01:47:50 39
6 90 MSen2 Almeida Lima Ricardo 01:54:29 38
MSen3 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 91 Kõik Neemela Tarmo 01:48:59 50
2 55 Kõik Kannel Alari A&T Spordiklubi 01:52:19 45
3 56 Kõik Reiska Alar Haanja RK 02:00:16 42
4 92 Kõik Sild Ivo Haaslava MTB 02:00:41 40
MSen3 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 91 Kõik M Neemela Tarmo 01:48:59 50
2 55 Kõik M Kannel Alari A&T Spordiklubi 01:52:19 45
3 56 Kõik M Reiska Alar Haanja RK 02:00:16 42
4 92 Kõik M Sild Ivo Haaslava MTB 02:00:41 40
MSen3 75-90 min sõit MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 91 MSen3 Neemela Tarmo 01:48:59 50
2 55 MSen3 Kannel Alari A&T Spordiklubi 01:52:19 45
3 56 MSen3 Reiska Alar Haanja RK 02:00:16 42
4 92 MSen3 Sild Ivo Haaslava MTB 02:00:41 40
M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 Kõik Õruste Kristo 00:14:55 50
2 94 Kõik Grünberg Hardy 00:15:05 45
3 2 Kõik Tammeleht Egert Porter Racing 00:15:15 42
4 95 Kõik Lemloch Oskar 00:15:20 40
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 Kõik M Õruste Kristo 00:14:55 50
2 94 Kõik M Grünberg Hardy 00:15:05 45
3 2 Kõik M Tammeleht Egert Porter Racing 00:15:15 42
4 95 Kõik M Lemloch Oskar 00:15:20 40
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik Mõttus Marta 00:15:01 50
2 72 Kõik Konga Maiken 00:15:25 45
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik N Mõttus Marta 00:15:01 50
2 72 Kõik N Konga Maiken 00:15:25 45
Impression