Sport Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 44 Kõik Tamm Kaspar Hawaii Express 00:45:15 0
2 161 Kõik Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 00:45:46 0
Sport Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 44 Kõik M Tamm Kaspar Hawaii Express 00:45:15 0
2 161 Kõik M Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 00:45:46 0
Seenior 1 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 101 Kõik Ainsalu Markku 00:41:49 0
2 41 Kõik Tuisk Priit Hawaii Express 00:42:00 0
3 98 Kõik Rosenthal Reiko 00:42:52 0
4 164 Kõik Sõptšenko Dmitri 00:43:35 0
5 109 Kõik Pallas Helari Spordipartner 00:43:49 0
6 170 Kõik Järvloo Priit 00:43:53 0
7 102 Kõik Sepp Kristo Saksa Automaatika Poroshop Team 00:44:21 0
8 165 Kõik Sildvee Rainer 00:44:35 0
9 166 Kõik Kushnir Aleksei 00:44:50 0
10 65 Kõik Kodanik Gerd KAYABA SPRORDIKLUBI 00:45:39 0
11 130 Kõik Raag Kaupo velo clubbers 00:45:55 0
12 149 Kõik Lapshin Vladimir 00:47:16 0
13 159 Kõik Varik Marko 00:47:20 0
14 108 Kõik Karjane Jaak Spordipartner 00:47:24 0
15 156 Kõik Peenema Reijo Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:48:01 0
16 131 Kõik Naagel Mihkel SJK Viiking 00:34:14 0
Seenior 1 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 101 Kõik M Ainsalu Markku 00:41:49 0
2 41 Kõik M Tuisk Priit Hawaii Express 00:42:00 0
3 98 Kõik M Rosenthal Reiko 00:42:52 0
4 164 Kõik M Sõptšenko Dmitri 00:43:35 0
5 109 Kõik M Pallas Helari Spordipartner 00:43:49 0
6 170 Kõik M Järvloo Priit 00:43:53 0
7 102 Kõik M Sepp Kristo Saksa Automaatika Poroshop Team 00:44:21 0
8 165 Kõik M Sildvee Rainer 00:44:35 0
9 166 Kõik M Kushnir Aleksei 00:44:50 0
10 65 Kõik M Kodanik Gerd KAYABA SPRORDIKLUBI 00:45:39 0
11 130 Kõik M Raag Kaupo velo clubbers 00:45:55 0
12 149 Kõik M Lapshin Vladimir 00:47:16 0
13 159 Kõik M Varik Marko 00:47:20 0
14 108 Kõik M Karjane Jaak Spordipartner 00:47:24 0
15 156 Kõik M Peenema Reijo Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:48:01 0
16 131 Kõik M Naagel Mihkel SJK Viiking 00:34:14 0
Seenior 2 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik Krusemann Magnus 00:40:57 0
2 105 Kõik Maanurm Joonas Saksa Automaatika ProShop Team 00:41:46 0
3 43 Kõik Kopli Tarmo Hawaii Express 00:41:55 0
4 167 Kõik Mikson Margus 00:43:18 0
5 160 Kõik Kull Andre CC Rota Mobilis 00:43:43 0
6 38 Kõik Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 00:44:01 0
7 62 Kõik Ebras Kristo KJK 00:44:01 0
8 61 Kõik Molev Juri Kalevi Jalgrattakool 00:44:43 0
9 69 Kõik Küüt Märt Kayaba 00:45:20 0
10 68 Kõik Kertsman Jaanus Kayaba 00:45:26 0
11 112 Kõik Tõnov Tõnu Spordipartner 00:45:29 0
12 111 Kõik Eelmets Indrek Spordipartner 00:45:49 0
13 89 Kõik Eljas Avo 00:46:00 0
14 100 Kõik Peil Lauri Rein Taaramäe rattaklubi/CX Eesti 00:46:11 0
15 113 Kõik Tukia Margus Spordipartner 00:46:16 0
16 150 Kõik Lipp Sulev Specialized VO2 00:46:49 0
17 110 Kõik Puusepp Sven Spordipartner 00:46:58 0
18 40 Kõik Kukk Margus Hauka spordiklubi 00:47:39 0
19 60 Kõik Linkgreim Jaanus KALEVI JALGRATTAKOOL 00:33:49 0
20 67 Kõik Kuusk Tanel Kayaba 00:34:10 0
21 133 Kõik Rool Margus Viimsi Rattaklubi 00:34:14 0
Seenior 2 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik M Krusemann Magnus 00:40:57 0
2 105 Kõik M Maanurm Joonas Saksa Automaatika ProShop Team 00:41:46 0
3 43 Kõik M Kopli Tarmo Hawaii Express 00:41:55 0
4 167 Kõik M Mikson Margus 00:43:18 0
5 160 Kõik M Kull Andre CC Rota Mobilis 00:43:43 0
6 38 Kõik M Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 00:44:01 0
7 62 Kõik M Ebras Kristo KJK 00:44:01 0
8 61 Kõik M Molev Juri Kalevi Jalgrattakool 00:44:43 0
9 69 Kõik M Küüt Märt Kayaba 00:45:20 0
10 68 Kõik M Kertsman Jaanus Kayaba 00:45:26 0
11 112 Kõik M Tõnov Tõnu Spordipartner 00:45:29 0
12 111 Kõik M Eelmets Indrek Spordipartner 00:45:49 0
13 89 Kõik M Eljas Avo 00:46:00 0
14 100 Kõik M Peil Lauri Rein Taaramäe rattaklubi/CX Eesti 00:46:11 0
15 113 Kõik M Tukia Margus Spordipartner 00:46:16 0
16 150 Kõik M Lipp Sulev Specialized VO2 00:46:49 0
17 110 Kõik M Puusepp Sven Spordipartner 00:46:58 0
18 40 Kõik M Kukk Margus Hauka spordiklubi 00:47:39 0
19 60 Kõik M Linkgreim Jaanus KALEVI JALGRATTAKOOL 00:33:49 0
20 67 Kõik M Kuusk Tanel Kayaba 00:34:10 0
21 133 Kõik M Rool Margus Viimsi Rattaklubi 00:34:14 0
M16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 121 Kõik Mihkels Madis TÜASK 00:33:13 0
2 51 Kõik Ragilo Frank-Aron Kalevi Jalgrattakool 00:34:20 0
3 50 Kõik Tamm Lauri Kalevi Jalgrattakool 00:34:27 0
4 29 Kõik Johanson Robert 00:35:49 0
5 48 Kõik Johanson Egert Kalevi Jalgrattakool 00:36:00 0
6 139 Kõik Tiirats Johannes Viljandi Rattaklubi 00:36:04 0
7 107 Kõik Kontus Oskar Smart Sport Team 00:36:08 0
8 93 Kõik Kurits Joonas RTR 00:36:31 0
9 49 Kõik Kukk Janek-Robin Kalevi Jalgrattakool 00:36:37 0
10 81 Kõik Ilves Arti Peloton 00:36:45 0
11 171 Kõik Kõiv Kevin Kardo CFC Spordiklubi 00:37:04 0
12 96 Kõik Anier Martin 00:37:12 0
13 26 Kõik Kupp Artur CFC Spordiklubi 00:37:20 0
14 106 Kõik Järva Kert Smart Sport Team 00:37:33 0
15 31 Kõik Floren Ron-Thorren CFC Spordiklubi 00:37:39 0
16 83 Kõik Grünberg Henry Porter Racing 00:37:45 0
17 27 Kõik Notton Rauno Cfc 00:38:00 0
18 28 Kõik Õun Joosep-Mattias CFC 00:38:02 0
19 120 Kõik Roos Andre TÜASK 00:38:15 0
20 153 Kõik Loorits Risto Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:38:20 0
21 138 Kõik Toom Tauri Viljandi Rattaklubi 00:38:29 0
22 137 Kõik Reier Kusti Viljandi Rattaklubi 00:38:32 0
23 116 Kõik Karki Martin TÜASK 00:39:34 0
24 126 Kõik Teri?š M?rcis 00:39:40 0
25 78 Kõik Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:39:45 0
26 30 Kõik Kokk Gregor CFC SPORDIKLUBI 00:39:56 0
27 152 Kõik Saar Raiko Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:40:12 0
28 117 Kõik Närap Henry TÜASK 00:40:19 0
29 140 Kõik Mikk Paul Viljandi Rattaklubi 00:40:42 0
30 118 Kõik Verliin Lauri 00:40:42 0
31 119 Kõik Tosmin Janno TÜASK 00:41:15 0
32 75 Kõik Tarassov Matvei Nõmme rattaklubi 00:42:06 0
33 122 Kõik Kiho Kaarel TÜ ASK 00:26:26 0
34 136 Kõik Leppik Rasmus Viljandi Rattaklubi 00:27:03 0
35 95 Kõik Pau Oskar Rein Taaramäe Rattaklubi 00:27:57 0
M16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 121 Kõik M Mihkels Madis TÜASK 00:33:13 0
2 51 Kõik M Ragilo Frank-Aron Kalevi Jalgrattakool 00:34:20 0
3 50 Kõik M Tamm Lauri Kalevi Jalgrattakool 00:34:27 0
4 29 Kõik M Johanson Robert 00:35:49 0
5 48 Kõik M Johanson Egert Kalevi Jalgrattakool 00:36:00 0
6 139 Kõik M Tiirats Johannes Viljandi Rattaklubi 00:36:04 0
7 107 Kõik M Kontus Oskar Smart Sport Team 00:36:08 0
8 93 Kõik M Kurits Joonas RTR 00:36:31 0
9 49 Kõik M Kukk Janek-Robin Kalevi Jalgrattakool 00:36:37 0
10 81 Kõik M Ilves Arti Peloton 00:36:45 0
11 171 Kõik M Kõiv Kevin Kardo CFC Spordiklubi 00:37:04 0
12 96 Kõik M Anier Martin 00:37:12 0
13 26 Kõik M Kupp Artur CFC Spordiklubi 00:37:20 0
14 106 Kõik M Järva Kert Smart Sport Team 00:37:33 0
15 31 Kõik M Floren Ron-Thorren CFC Spordiklubi 00:37:39 0
16 83 Kõik M Grünberg Henry Porter Racing 00:37:45 0
17 27 Kõik M Notton Rauno Cfc 00:38:00 0
18 28 Kõik M Õun Joosep-Mattias CFC 00:38:02 0
19 120 Kõik M Roos Andre TÜASK 00:38:15 0
20 153 Kõik M Loorits Risto Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:38:20 0
21 138 Kõik M Toom Tauri Viljandi Rattaklubi 00:38:29 0
22 137 Kõik M Reier Kusti Viljandi Rattaklubi 00:38:32 0
23 116 Kõik M Karki Martin TÜASK 00:39:34 0
24 126 Kõik M Teri?š M?rcis 00:39:40 0
25 78 Kõik M Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:39:45 0
26 30 Kõik M Kokk Gregor CFC SPORDIKLUBI 00:39:56 0
27 152 Kõik M Saar Raiko Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:40:12 0
28 117 Kõik M Närap Henry TÜASK 00:40:19 0
29 140 Kõik M Mikk Paul Viljandi Rattaklubi 00:40:42 0
30 118 Kõik M Verliin Lauri 00:40:42 0
31 119 Kõik M Tosmin Janno TÜASK 00:41:15 0
32 75 Kõik M Tarassov Matvei Nõmme rattaklubi 00:42:06 0
33 122 Kõik M Kiho Kaarel TÜ ASK 00:26:26 0
34 136 Kõik M Leppik Rasmus Viljandi Rattaklubi 00:27:03 0
35 95 Kõik M Pau Oskar Rein Taaramäe Rattaklubi 00:27:57 0
N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Kõik Ebras Elisabeth Kalevi Jalgrattakool 00:38:58 0
2 33 Kõik Tuisk Aidi Gerde CFC Spordiklubi 00:40:24 0
3 146 Kõik Reier Kirke Viljandi Rattaklubi 00:41:00 0
4 145 Kõik Sarikas Merilyn Viljandi Rattaklubi 00:27:35 0
N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Kõik N Ebras Elisabeth Kalevi Jalgrattakool 00:38:58 0
2 33 Kõik N Tuisk Aidi Gerde CFC Spordiklubi 00:40:24 0
3 146 Kõik N Reier Kirke Viljandi Rattaklubi 00:41:00 0
4 145 Kõik N Sarikas Merilyn Viljandi Rattaklubi 00:27:35 0
Seenior 3 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 91 Kõik Pedari Aimar 00:21:28 0
2 36 Kõik Kirsipuu Toomas 00:22:12 0
3 115 Kõik Sügis Harri Spordipartner 00:22:24 0
4 37 Kõik Nigul Alar CFC Spordiklubi 00:22:51 0
5 128 Kõik Beljajev Vladimir Tartu SK Velo 00:23:58 0
6 162 Kõik Kuhlap Kaupo 00:24:13 0
7 72 Kõik Mihhailov Viktor 00:24:59 0
8 114 Kõik Klaaser Gert Spordipartner 00:25:50 0
9 168 Kõik Volk Andrus 00:26:27 0
10 76 Kõik Tarassov Igor Nõmme rattaklubi 00:27:35 0
Seenior 3 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 91 Kõik M Pedari Aimar 00:21:28 0
2 36 Kõik M Kirsipuu Toomas 00:22:12 0
3 115 Kõik M Sügis Harri Spordipartner 00:22:24 0
4 37 Kõik M Nigul Alar CFC Spordiklubi 00:22:51 0
5 128 Kõik M Beljajev Vladimir Tartu SK Velo 00:23:58 0
6 162 Kõik M Kuhlap Kaupo 00:24:13 0
7 72 Kõik M Mihhailov Viktor 00:24:59 0
8 114 Kõik M Klaaser Gert Spordipartner 00:25:50 0
9 168 Kõik M Volk Andrus 00:26:27 0
10 76 Kõik M Tarassov Igor Nõmme rattaklubi 00:27:35 0
Seenior 4 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 39 Kõik Reiska Alar Haanja RK 00:22:11 0
2 92 Kõik Uuk Aimur Rakvere Rattaklubi Siplased 00:23:13 0
3 132 Kõik Suluste Jüri SJK Viiking 00:23:57 0
Seenior 4 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 39 Kõik M Reiska Alar Haanja RK 00:22:11 0
2 92 Kõik M Uuk Aimur Rakvere Rattaklubi Siplased 00:23:13 0
3 132 Kõik M Suluste Jüri SJK Viiking 00:23:57 0
Seenior 5 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 129 Kõik Arula Raul Tartu Velo 00:23:10 0
2 169 Kõik Fjodorov Nikolai 00:26:14 0
3 157 Kõik Oot Anti Amps-Extreme Sport 00:27:41 0
4 64 Kõik Audova Jaanus 00:28:07 0
5 63 Kõik Männi Anatoli Kjk 00:30:19 0
Seenior 5 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 129 Kõik M Arula Raul Tartu Velo 00:23:10 0
2 169 Kõik M Fjodorov Nikolai 00:26:14 0
3 157 Kõik M Oot Anti Amps-Extreme Sport 00:27:41 0
4 64 Kõik M Audova Jaanus 00:28:07 0
5 63 Kõik M Männi Anatoli Kjk 00:30:19 0
MJ Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 55 Kõik Pajur Markus Kalevi Jalgrattakool 00:38:31 0
2 85 Kõik Ärm Rait Porter Racing 00:38:36 0
3 127 Kõik Krasts Alekss 00:39:57 0
4 143 Kõik Treimuth Henri Viljandi Rattaklubi 00:41:45 0
5 23 Kõik Litvintsev Anton Cfc spordiklubi 00:42:10 0
6 54 Kõik Karpenko Gleb Kalevi Jalgrattakool 00:42:15 0
7 163 Kõik Kutser Karmo 00:42:23 0
8 71 Kõik Lootus Stefan Kuusalu Rattaklubi 00:42:47 0
9 56 Kõik Pruul Robin Kalevi Jalgrattakool 00:42:48 0
10 88 Kõik Mesi Joosep Pärnu Spordiselts Kalev 00:43:05 0
11 144 Kõik Vool Toomas Viljandi Rattaklubi 00:43:39 0
12 142 Kõik Laanemäe Erki Viljandi Rattaklubi 00:44:08 0
13 73 Kõik Patrenkin Aleksandr SK Energia 00:44:09 0
14 154 Kõik Hütt Oliver Harris Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:44:50 0
15 87 Kõik Kubilius Kevin Pärnu Spordiselts Kalev 00:44:57 0
16 175 Kõik Metslind Ottomar RTR 00:46:34 0
17 82 Kõik Sarapuu-Sikka Cristen-Evary MTÜ Peloton 00:38:50 0
18 52 Kõik Laanjõe Elvis Leon Kalevi Jalgrattakool 00:33:02 0
19 155 Kõik Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:27 0
20 79 Kõik Adams Markus Otepää Rattaklubi 00:33:38 0
21 84 Kõik Evendi Rando Marten Porter Racing 00:33:54 0
22 123 Kõik Vent Karl Mihkel TÜSK 00:34:06 0
MJ Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 55 Kõik M Pajur Markus Kalevi Jalgrattakool 00:38:31 0
2 85 Kõik M Ärm Rait Porter Racing 00:38:36 0
3 127 Kõik M Krasts Alekss 00:39:57 0
4 143 Kõik M Treimuth Henri Viljandi Rattaklubi 00:41:45 0
5 23 Kõik M Litvintsev Anton Cfc spordiklubi 00:42:10 0
6 54 Kõik M Karpenko Gleb Kalevi Jalgrattakool 00:42:15 0
7 163 Kõik M Kutser Karmo 00:42:23 0
8 71 Kõik M Lootus Stefan Kuusalu Rattaklubi 00:42:47 0
9 56 Kõik M Pruul Robin Kalevi Jalgrattakool 00:42:48 0
10 88 Kõik M Mesi Joosep Pärnu Spordiselts Kalev 00:43:05 0
11 144 Kõik M Vool Toomas Viljandi Rattaklubi 00:43:39 0
12 142 Kõik M Laanemäe Erki Viljandi Rattaklubi 00:44:08 0
13 73 Kõik M Patrenkin Aleksandr SK Energia 00:44:09 0
14 154 Kõik M Hütt Oliver Harris Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:44:50 0
15 87 Kõik M Kubilius Kevin Pärnu Spordiselts Kalev 00:44:57 0
16 175 Kõik M Metslind Ottomar RTR 00:46:34 0
17 82 Kõik M Sarapuu-Sikka Cristen-Evary MTÜ Peloton 00:38:50 0
18 52 Kõik M Laanjõe Elvis Leon Kalevi Jalgrattakool 00:33:02 0
19 155 Kõik M Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:27 0
20 79 Kõik M Adams Markus Otepää Rattaklubi 00:33:38 0
21 84 Kõik M Evendi Rando Marten Porter Racing 00:33:54 0
22 123 Kõik M Vent Karl Mihkel TÜSK 00:34:06 0
NE/NU Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 15 Kõik Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 00:42:04 0
2 17 Kõik Steinburg Greete 00:42:09 0
3 18 Kõik Lang Mae 00:46:28 0
4 22 Kõik Uibokand Janelle Peloton 00:47:11 0
5 24 Kõik Sirvel Merili Kalevi Jalgrattakool 00:47:24 0
6 20 Kõik Dobolina Tatjana Spordipartner 00:48:55 0
7 21 Kõik Kurgjärv Jaanika Rein Taaramäe rattaklubi 00:49:59 0
8 174 Kõik Priha Aliisa 02:04:45 0
9 19 Kõik Jääger Liis Kalevi Jalgrattakool 00:42:20 0
10 25 Kõik Lang Tea TÜ ASK 00:36:02 0
NE/NU Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 15 Kõik N Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 00:42:04 0
2 17 Kõik N Steinburg Greete 00:42:09 0
3 18 Kõik N Lang Mae 00:46:28 0
4 22 Kõik N Uibokand Janelle Peloton 00:47:11 0
5 24 Kõik N Sirvel Merili Kalevi Jalgrattakool 00:47:24 0
6 20 Kõik N Dobolina Tatjana Spordipartner 00:48:55 0
7 21 Kõik N Kurgjärv Jaanika Rein Taaramäe rattaklubi 00:49:59 0
8 174 Kõik N Priha Aliisa 02:04:45 0
9 19 Kõik N Jääger Liis Kalevi Jalgrattakool 00:42:20 0
10 25 Kõik N Lang Tea TÜ ASK 00:36:02 0
NJ Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 59 Kõik Kukk Kätlin Kalevi Jalgrattakool 00:45:05 0
2 35 Kõik Kuuskman Carol CFC 00:49:41 0
3 34 Kõik Nigul Mathilde Manuela CFC SPordiklubi 00:50:26 0
4 148 Kõik Soonik Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi 00:43:20 0
5 125 Kõik Jaeski Grete TÜASK 00:26:03 0
NJ Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 59 Kõik N Kukk Kätlin Kalevi Jalgrattakool 00:45:05 0
2 35 Kõik N Kuuskman Carol CFC 00:49:41 0
3 34 Kõik N Nigul Mathilde Manuela CFC SPordiklubi 00:50:26 0
4 148 Kõik N Soonik Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi 00:43:20 0
5 125 Kõik N Jaeski Grete TÜASK 00:26:03 0
ME/MU Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik Loo Martin Hawaii Express 01:03:08 0
2 14 Kõik Juntunen Antti Jussi Finnfalz Rushracing 01:03:59 0
3 8 Kõik Kiskonen Siim Kalevi Jalgrattakool 01:04:30 0
4 2 Kõik Austa Caspar 01:05:47 0
5 6 Kõik Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 01:06:15 0
6 7 Kõik Sohkanen Simo 01:06:39 0
7 172 Kõik Kuitto Antti 01:06:59 0
8 5 Kõik Jakin Alo Saint-Michel Auber 93 01:07:03 0
9 4 Kõik Laas Martin Team Illuminate 01:08:48 0
10 3 Kõik Valvas Vahur Rein Taaramäe rattaklubi 01:09:38 0
11 9 Kõik Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi 01:10:12 0
12 13 Kõik Maidre Oskar CFC Spordiklubi 00:59:09 0
13 11 Kõik Saar Randar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:52:38 0
14 10 Kõik Kooser Arthur CFC 00:46:05 0
ME/MU Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik M Loo Martin Hawaii Express 01:03:08 0
2 14 Kõik M Juntunen Antti Jussi Finnfalz Rushracing 01:03:59 0
3 8 Kõik M Kiskonen Siim Kalevi Jalgrattakool 01:04:30 0
4 2 Kõik M Austa Caspar 01:05:47 0
5 6 Kõik M Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 01:06:15 0
6 7 Kõik M Sohkanen Simo 01:06:39 0
7 172 Kõik M Kuitto Antti 01:06:59 0
8 5 Kõik M Jakin Alo Saint-Michel Auber 93 01:07:03 0
9 4 Kõik M Laas Martin Team Illuminate 01:08:48 0
10 3 Kõik M Valvas Vahur Rein Taaramäe rattaklubi 01:09:38 0
11 9 Kõik M Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi 01:10:12 0
12 13 Kõik M Maidre Oskar CFC Spordiklubi 00:59:09 0
13 11 Kõik M Saar Randar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:52:38 0
14 10 Kõik M Kooser Arthur CFC 00:46:05 0
Impression