II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 213 Kõik Sumberg Steven 00:15:43 100
2 217 Kõik Suppi Simon 00:15:46 99
3 210 Kõik Mõttus Marta 00:15:47 98
4 265 Kõik Järv Uku 00:15:55 97
5 211 Kõik Välja Maikel Magnus 00:16:28 96
6 328 Kõik Normak Magnus 00:16:36 95
7 1000 Kõik Irbe Adrian 00:17:21 94
8 2 Kõik Salupuu Georg 00:17:23 93
9 24 Kõik Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:17:27 92
10 20 Kõik Grossmann Andreas 00:17:41 91
11 242 Kõik Ziborov Maksim 00:17:54 90
12 23 Kõik Hripunov Valeri 00:18:21 89
13 9 Kõik Pesor Pauliine 00:18:31 88
14 4 Kõik Kannel Kaur 00:18:32 87
15 195 Kõik Jürgen Edvin 00:18:51 86
16 190 Kõik Ormus Elvis 00:18:52 85
17 332 Kõik Celitane Samanta Garam ejot/nanotev.lv 00:18:53 84
18 15 Kõik Tali Jaagup 00:19:08 83
19 14 Kõik Rebane Rasmus 00:19:16 82
20 27 Kõik Lemloch Oskar 00:19:25 81
21 183 Kõik Rein Sander 00:19:31 80
22 276 Kõik Mitt Kertu Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:44 79
23 18 Kõik Ant Sebastian 00:19:54 78
24 19 Kõik Saag Ottomar 00:19:56 77
25 11 Kõik Pesor Roosmarii 00:20:13 76
26 258 Kõik Põder Andreas 00:21:08 75
27 178 Kõik Ilsen Tanel 00:21:09 74
28 21 Kõik Mägi Harald 00:21:41 73
29 324 Kõik Merila Marken 00:21:52 72
30 267 Kõik Rahu Frank Antoni 00:22:26 71
31 26 Kõik Kodanik Emily 00:22:33 70
32 338 Kõik Kirotar Robin 00:11:24 69
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 213 Kõik M Sumberg Steven 00:15:43 100
2 217 Kõik M Suppi Simon 00:15:46 99
3 265 Kõik M Järv Uku 00:15:55 97
4 211 Kõik M Välja Maikel Magnus 00:16:28 96
5 328 Kõik M Normak Magnus 00:16:36 95
6 1000 Kõik M Irbe Adrian 00:17:21 94
7 2 Kõik M Salupuu Georg 00:17:23 93
8 24 Kõik M Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:17:27 92
9 20 Kõik M Grossmann Andreas 00:17:41 91
10 242 Kõik M Ziborov Maksim 00:17:54 90
11 23 Kõik M Hripunov Valeri 00:18:21 89
12 4 Kõik M Kannel Kaur 00:18:32 87
13 195 Kõik M Jürgen Edvin 00:18:51 86
14 190 Kõik M Ormus Elvis 00:18:52 85
15 15 Kõik M Tali Jaagup 00:19:08 83
16 14 Kõik M Rebane Rasmus 00:19:16 82
17 27 Kõik M Lemloch Oskar 00:19:25 81
18 183 Kõik M Rein Sander 00:19:31 80
19 18 Kõik M Ant Sebastian 00:19:54 78
20 19 Kõik M Saag Ottomar 00:19:56 77
21 258 Kõik M Põder Andreas 00:21:08 75
22 178 Kõik M Ilsen Tanel 00:21:09 74
23 21 Kõik M Mägi Harald 00:21:41 73
24 324 Kõik M Merila Marken 00:21:52 72
25 267 Kõik M Rahu Frank Antoni 00:22:26 71
26 338 Kõik M Kirotar Robin 00:11:24 69
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 213 M12 Sumberg Steven 00:15:43 100
2 217 M12 Suppi Simon 00:15:46 99
3 265 M12 Järv Uku 00:15:55 97
4 211 M12 Välja Maikel Magnus 00:16:28 96
5 328 M12 Normak Magnus 00:16:36 95
6 1000 M12 Irbe Adrian 00:17:21 94
7 2 M12 Salupuu Georg 00:17:23 93
8 24 M12 Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:17:27 92
9 20 M12 Grossmann Andreas 00:17:41 91
10 242 M12 Ziborov Maksim 00:17:54 90
11 23 M12 Hripunov Valeri 00:18:21 89
12 4 M12 Kannel Kaur 00:18:32 87
13 195 M12 Jürgen Edvin 00:18:51 86
14 190 M12 Ormus Elvis 00:18:52 85
15 15 M12 Tali Jaagup 00:19:08 83
16 14 M12 Rebane Rasmus 00:19:16 82
17 27 M12 Lemloch Oskar 00:19:25 81
18 183 M12 Rein Sander 00:19:31 80
19 18 M12 Ant Sebastian 00:19:54 78
20 19 M12 Saag Ottomar 00:19:56 77
21 258 M12 Põder Andreas 00:21:08 75
22 178 M12 Ilsen Tanel 00:21:09 74
23 21 M12 Mägi Harald 00:21:41 73
24 324 M12 Merila Marken 00:21:52 72
25 267 M12 Rahu Frank Antoni 00:22:26 71
26 338 M12 Kirotar Robin 00:11:24 69
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 210 Kõik N Mõttus Marta 00:15:47 98
2 9 Kõik N Pesor Pauliine 00:18:31 88
3 332 Kõik N Celitane Samanta Garam ejot/nanotev.lv 00:18:53 84
4 276 Kõik N Mitt Kertu Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:44 79
5 11 Kõik N Pesor Roosmarii 00:20:13 76
6 26 Kõik N Kodanik Emily 00:22:33 70
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 210 N12 Mõttus Marta 00:15:47 98
2 9 N12 Pesor Pauliine 00:18:31 88
3 332 N12 Celitane Samanta Garam ejot/nanotev.lv 00:18:53 84
4 276 N12 Mitt Kertu Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:44 79
5 11 N12 Pesor Roosmarii 00:20:13 76
6 26 N12 Kodanik Emily 00:22:33 70
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 202 Kõik Hürden Ralf 00:22:04 100
2 216 Kõik Suppi Sebastian 00:22:04 99
3 36 Kõik Saar Markus Aleksander 00:23:14 98
4 62 Kõik Hommik Uko 00:23:30 97
5 39 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:23:45 96
6 212 Kõik Tammeleht Egert 00:23:53 95
7 49 Kõik Kiviväli Karl 00:24:01 94
8 205 Kõik Lemloch Loore 00:24:10 93
9 53 Kõik Soeson Tauri 00:24:16 92
10 206 Kõik Rei Karel Gustav 00:24:31 91
11 5 Kõik Koonik Harri Alfred 00:24:32 90
12 32 Kõik Õruste Kristo 00:24:44 89
13 54 Kõik Konga Marten 00:24:51 88
14 41 Kõik Kajo Herlen 00:24:52 87
15 176 Kõik Jürisaar Maria 00:24:55 86
16 43 Kõik Kannel Märt 00:25:08 85
17 168 Kõik Heinsar Robert Sebastian 80375049 00:25:09 84
18 44 Kõik Laht Mirtel 00:25:20 83
19 48 Kõik Järvsoo Jorgen 00:25:36 82
20 340 Kõik Roose Georg Pärnu Spordiselts Kalev 00:25:48 81
21 29 Kõik Lensment Linda 00:25:50 80
22 33 Kõik Ragilo Frida Mia 00:26:27 79
23 337 Kõik Maripuu Frank 00:26:39 78
24 187 Kõik Mõttus Markus Spordiklubi Velo 00:26:40 77
25 46 Kõik Grünberg Berit 00:26:43 76
26 47 Kõik Ärm Mirt 00:26:49 75
27 37 Kõik Tammistu Leander 00:26:57 74
28 35 Kõik Laansoo Märt 00:27:29 73
29 42 Kõik Kiho Joonas Spordiklubi Velo 00:27:32 72
30 329 Kõik Vain Marko OÜ Alt-Eriko Talu 00:27:58 71
31 252 Kõik Helemets Heron Spordiklubi Velo 00:28:20 70
32 222 Kõik Mollberg Karl-Henrik 00:28:36 69
33 243 Kõik Siilbek Tomi 00:29:02 68
34 58 Kõik Uibo Henri 00:29:54 67
35 50 Kõik Uibo Lauri 00:30:49 66
36 52 Kõik Mägi Rihard 00:30:49 65
37 264 Kõik Kiivit Ott 00:30:51 64
38 56 Kõik Soo Karl-Markus 00:31:18 63
39 61 Kõik Müürisepp Markus 00:31:24 62
40 226 Kõik Soola Jäsper 00:32:29 61
41 268 Kõik Rahu Ralf Leon 00:21:39 60
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 202 Kõik M Hürden Ralf 00:22:04 100
2 216 Kõik M Suppi Sebastian 00:22:04 99
3 36 Kõik M Saar Markus Aleksander 00:23:14 98
4 62 Kõik M Hommik Uko 00:23:30 97
5 39 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:23:45 96
6 212 Kõik M Tammeleht Egert 00:23:53 95
7 49 Kõik M Kiviväli Karl 00:24:01 94
8 53 Kõik M Soeson Tauri 00:24:16 92
9 206 Kõik M Rei Karel Gustav 00:24:31 91
10 5 Kõik M Koonik Harri Alfred 00:24:32 90
11 32 Kõik M Õruste Kristo 00:24:44 89
12 54 Kõik M Konga Marten 00:24:51 88
13 41 Kõik M Kajo Herlen 00:24:52 87
14 43 Kõik M Kannel Märt 00:25:08 85
15 168 Kõik M Heinsar Robert Sebastian 80375049 00:25:09 84
16 48 Kõik M Järvsoo Jorgen 00:25:36 82
17 340 Kõik M Roose Georg Pärnu Spordiselts Kalev 00:25:48 81
18 337 Kõik M Maripuu Frank 00:26:39 78
19 187 Kõik M Mõttus Markus Spordiklubi Velo 00:26:40 77
20 37 Kõik M Tammistu Leander 00:26:57 74
21 35 Kõik M Laansoo Märt 00:27:29 73
22 42 Kõik M Kiho Joonas Spordiklubi Velo 00:27:32 72
23 329 Kõik M Vain Marko OÜ Alt-Eriko Talu 00:27:58 71
24 252 Kõik M Helemets Heron Spordiklubi Velo 00:28:20 70
25 222 Kõik M Mollberg Karl-Henrik 00:28:36 69
26 243 Kõik M Siilbek Tomi 00:29:02 68
27 58 Kõik M Uibo Henri 00:29:54 67
28 50 Kõik M Uibo Lauri 00:30:49 66
29 52 Kõik M Mägi Rihard 00:30:49 65
30 264 Kõik M Kiivit Ott 00:30:51 64
31 56 Kõik M Soo Karl-Markus 00:31:18 63
32 61 Kõik M Müürisepp Markus 00:31:24 62
33 226 Kõik M Soola Jäsper 00:32:29 61
34 268 Kõik M Rahu Ralf Leon 00:21:39 60
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 202 M14 Hürden Ralf 00:22:04 100
2 216 M14 Suppi Sebastian 00:22:04 99
3 36 M14 Saar Markus Aleksander 00:23:14 98
4 62 M14 Hommik Uko 00:23:30 97
5 39 M14 Orav Hugo Hendrik 00:23:45 96
6 212 M14 Tammeleht Egert 00:23:53 95
7 49 M14 Kiviväli Karl 00:24:01 94
8 53 M14 Soeson Tauri 00:24:16 92
9 206 M14 Rei Karel Gustav 00:24:31 91
10 5 M14 Koonik Harri Alfred 00:24:32 90
11 32 M14 Õruste Kristo 00:24:44 89
12 54 M14 Konga Marten 00:24:51 88
13 41 M14 Kajo Herlen 00:24:52 87
14 43 M14 Kannel Märt 00:25:08 85
15 168 M14 Heinsar Robert Sebastian 80375049 00:25:09 84
16 48 M14 Järvsoo Jorgen 00:25:36 82
17 340 M14 Roose Georg Pärnu Spordiselts Kalev 00:25:48 81
18 337 M14 Maripuu Frank 00:26:39 78
19 187 M14 Mõttus Markus Spordiklubi Velo 00:26:40 77
20 37 M14 Tammistu Leander 00:26:57 74
21 35 M14 Laansoo Märt 00:27:29 73
22 42 M14 Kiho Joonas Spordiklubi Velo 00:27:32 72
23 329 M14 Vain Marko OÜ Alt-Eriko Talu 00:27:58 71
24 252 M14 Helemets Heron Spordiklubi Velo 00:28:20 70
25 222 M14 Mollberg Karl-Henrik 00:28:36 69
26 243 M14 Siilbek Tomi 00:29:02 68
27 58 M14 Uibo Henri 00:29:54 67
28 50 M14 Uibo Lauri 00:30:49 66
29 52 M14 Mägi Rihard 00:30:49 65
30 264 M14 Kiivit Ott 00:30:51 64
31 56 M14 Soo Karl-Markus 00:31:18 63
32 61 M14 Müürisepp Markus 00:31:24 62
33 226 M14 Soola Jäsper 00:32:29 61
34 268 M14 Rahu Ralf Leon 00:21:39 60
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 205 Kõik N Lemloch Loore 00:24:10 93
2 176 Kõik N Jürisaar Maria 00:24:55 86
3 44 Kõik N Laht Mirtel 00:25:20 83
4 29 Kõik N Lensment Linda 00:25:50 80
5 33 Kõik N Ragilo Frida Mia 00:26:27 79
6 46 Kõik N Grünberg Berit 00:26:43 76
7 47 Kõik N Ärm Mirt 00:26:49 75
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 205 N14 Lemloch Loore 00:24:10 93
2 176 N14 Jürisaar Maria 00:24:55 86
3 44 N14 Laht Mirtel 00:25:20 83
4 29 N14 Lensment Linda 00:25:50 80
5 33 N14 Ragilo Frida Mia 00:26:27 79
6 46 N14 Grünberg Berit 00:26:43 76
7 47 N14 Ärm Mirt 00:26:49 75
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 209 Kõik Mõttus Matthias 00:27:13 100
2 67 Kõik Ründva Richard 00:27:27 99
3 201 Kõik Tammepuu Riko 00:27:53 98
4 74 Kõik Jaht Joonas 00:28:52 97
5 203 Kõik Arjus Henri 00:29:22 96
6 82 Kõik Mäeuibo Riko 00:30:12 95
7 59 Kõik Paju Thristan 00:30:14 94
8 71 Kõik Saar Mauro Erik 00:30:34 93
9 80 Kõik Reintop Karel 00:30:54 92
10 93 Kõik Pruuli Paul MTÜ Hauka veloklubi 00:31:36 91
11 215 Kõik Rannala Maribel 00:31:44 90
12 65 Kõik Dooner Carl Peeter 00:31:47 89
13 90 Kõik Vaikmäe Joonas Spordiklubi Velo 00:32:04 88
14 174 Kõik Kaarjärv Mairit 00:32:21 87
15 77 Kõik Nigul Natali Nora 00:32:36 86
16 68 Kõik Broniševskaja Zlata 00:32:38 85
17 84 Kõik Pärn Greg-Emil 80257730 00:32:39 84
18 70 Kõik Vilbaste Andreas Kuusalu Rattaklubi 00:33:01 83
19 72 Kõik Käärst Ruben 80302821 00:33:07 82
20 92 Kõik Tamm Kermo 00:33:09 81
21 76 Kõik Luht Robin Peloton 00:33:30 80
22 81 Kõik Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:33:31 79
23 86 Kõik Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:33:58 78
24 238 Kõik Ringi Sten Markus 00:34:01 77
25 79 Kõik Pohl Lauren 00:34:02 76
26 343 Kõik Vain Gregor 00:34:17 75
27 325 Kõik Ilus Jonatan 00:34:22 74
28 254 Kõik Raadla Rünno 00:34:23 73
29 78 Kõik Treier Maria 00:34:38 72
30 30 Kõik Kull Karolina 00:34:51 71
31 282 Kõik Ivainen Richard Peloton 00:35:01 70
32 75 Kõik Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:35:30 69
33 89 Kõik Kiilaspea Marcus 00:35:34 68
34 88 Kõik Raun Mirjam 00:35:44 67
35 259 Kõik Järveoja Aaron Parker 00:36:16 66
36 327 Kõik Soots Rico 00:27:13 65
37 326 Kõik Soots Rocco 00:29:03 64
38 342 Kõik Kollandsrud Katarina Giselle 00:29:03 63
39 170 Kõik Saar Kaido 00:29:26 62
40 95 Kõik Mesila Ketrin 00:29:44 61
41 335 Kõik Petrov Eric 00:32:57 60
42 246 Kõik Vallimägi Tom 00:38:15 59
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 209 Kõik M Mõttus Matthias 00:27:13 100
2 67 Kõik M Ründva Richard 00:27:27 99
3 201 Kõik M Tammepuu Riko 00:27:53 98
4 74 Kõik M Jaht Joonas 00:28:52 97
5 203 Kõik M Arjus Henri 00:29:22 96
6 82 Kõik M Mäeuibo Riko 00:30:12 95
7 59 Kõik M Paju Thristan 00:30:14 94
8 71 Kõik M Saar Mauro Erik 00:30:34 93
9 80 Kõik M Reintop Karel 00:30:54 92
10 93 Kõik M Pruuli Paul MTÜ Hauka veloklubi 00:31:36 91
11 65 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:31:47 89
12 90 Kõik M Vaikmäe Joonas Spordiklubi Velo 00:32:04 88
13 84 Kõik M Pärn Greg-Emil 80257730 00:32:39 84
14 70 Kõik M Vilbaste Andreas Kuusalu Rattaklubi 00:33:01 83
15 72 Kõik M Käärst Ruben 80302821 00:33:07 82
16 92 Kõik M Tamm Kermo 00:33:09 81
17 76 Kõik M Luht Robin Peloton 00:33:30 80
18 81 Kõik M Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:33:31 79
19 238 Kõik M Ringi Sten Markus 00:34:01 77
20 343 Kõik M Vain Gregor 00:34:17 75
21 325 Kõik M Ilus Jonatan 00:34:22 74
22 254 Kõik M Raadla Rünno 00:34:23 73
23 282 Kõik M Ivainen Richard Peloton 00:35:01 70
24 75 Kõik M Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:35:30 69
25 89 Kõik M Kiilaspea Marcus 00:35:34 68
26 259 Kõik M Järveoja Aaron Parker 00:36:16 66
27 327 Kõik M Soots Rico 00:27:13 65
28 326 Kõik M Soots Rocco 00:29:03 64
29 170 Kõik M Saar Kaido 00:29:26 62
30 335 Kõik M Petrov Eric 00:32:57 60
31 246 Kõik M Vallimägi Tom 00:38:15 59
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 209 M16 Mõttus Matthias 00:27:13 100
2 67 M16 Ründva Richard 00:27:27 99
3 201 M16 Tammepuu Riko 00:27:53 98
4 74 M16 Jaht Joonas 00:28:52 97
5 203 M16 Arjus Henri 00:29:22 96
6 82 M16 Mäeuibo Riko 00:30:12 95
7 59 M16 Paju Thristan 00:30:14 94
8 71 M16 Saar Mauro Erik 00:30:34 93
9 80 M16 Reintop Karel 00:30:54 92
10 93 M16 Pruuli Paul MTÜ Hauka veloklubi 00:31:36 91
11 65 M16 Dooner Carl Peeter 00:31:47 89
12 90 M16 Vaikmäe Joonas Spordiklubi Velo 00:32:04 88
13 84 M16 Pärn Greg-Emil 80257730 00:32:39 84
14 70 M16 Vilbaste Andreas Kuusalu Rattaklubi 00:33:01 83
15 72 M16 Käärst Ruben 80302821 00:33:07 82
16 92 M16 Tamm Kermo 00:33:09 81
17 76 M16 Luht Robin Peloton 00:33:30 80
18 81 M16 Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:33:31 79
19 238 M16 Ringi Sten Markus 00:34:01 77
20 343 M16 Vain Gregor 00:34:17 75
21 325 M16 Ilus Jonatan 00:34:22 74
22 254 M16 Raadla Rünno 00:34:23 73
23 282 M16 Ivainen Richard Peloton 00:35:01 70
24 75 M16 Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:35:30 69
25 89 M16 Kiilaspea Marcus 00:35:34 68
26 259 M16 Järveoja Aaron Parker 00:36:16 66
27 327 M16 Soots Rico 00:27:13 65
28 326 M16 Soots Rocco 00:29:03 64
29 170 M16 Saar Kaido 00:29:26 62
30 335 M16 Petrov Eric 00:32:57 60
31 246 M16 Vallimägi Tom 00:38:15 59
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 215 Kõik N Rannala Maribel 00:31:44 90
2 174 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:32:21 87
3 77 Kõik N Nigul Natali Nora 00:32:36 86
4 68 Kõik N Broniševskaja Zlata 00:32:38 85
5 86 Kõik N Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:33:58 78
6 79 Kõik N Pohl Lauren 00:34:02 76
7 78 Kõik N Treier Maria 00:34:38 72
8 30 Kõik N Kull Karolina 00:34:51 71
9 88 Kõik N Raun Mirjam 00:35:44 67
10 342 Kõik N Kollandsrud Katarina Giselle 00:29:03 63
11 95 Kõik N Mesila Ketrin 00:29:44 61
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 215 N16 Rannala Maribel 00:31:44 90
2 174 N16 Kaarjärv Mairit 00:32:21 87
3 77 N16 Nigul Natali Nora 00:32:36 86
4 68 N16 Broniševskaja Zlata 00:32:38 85
5 86 N16 Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:33:58 78
6 79 N16 Pohl Lauren 00:34:02 76
7 78 N16 Treier Maria 00:34:38 72
8 30 N16 Kull Karolina 00:34:51 71
9 88 N16 Raun Mirjam 00:35:44 67
10 342 N16 Kollandsrud Katarina Giselle 00:29:03 63
11 95 N16 Mesila Ketrin 00:29:44 61
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 261 Kõik Ragilo Frank Aron 00:52:34 100
2 105 Kõik Mesi Joosep 00:52:41 99
3 294 Kõik Ärm Rait 00:53:20 98
4 253 Kõik Tarassov Kirill 00:53:26 97
5 98 Kõik Mäeuibo Markus 00:54:12 96
6 257 Kõik Kivistik Gert 00:54:48 95
7 182 Kõik Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:54:48 94
8 249 Kõik Tamm Lauri 00:54:50 93
9 102 Kõik Krusemann Magnus 00:55:04 92
10 106 Kõik Grünberg Henry 00:55:37 91
11 103 Kõik Saul Evar 00:55:58 90
12 221 Kõik Küüt Oskar 00:56:18 89
13 109 Kõik Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 00:56:25 88
14 120 Kõik Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev 00:56:26 87
15 287 Kõik Kask Sten 00:56:27 86
16 255 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:56:40 85
17 167 Kõik Aus Aaron Peloton 00:56:48 84
18 275 Kõik Post Ken 00:56:48 83
19 108 Kõik Kaldoja Raiko 00:57:00 82
20 99 Kõik Aduson Gabriel Helmut 00:57:12 81
21 198 Kõik Möll Robin 00:57:31 80
22 112 Kõik Kurits Karl 00:58:25 79
23 260 Kõik Klismets Karlis 00:58:32 78
24 111 Kõik Närap Henry 00:58:41 77
25 175 Kõik Jürisaar Tauri 00:58:41 76
26 116 Kõik Uulimaa Ats Peloton 00:59:26 75
27 16 Kõik Karlep Georg 00:59:32 74
28 208 Kõik Evendi Rando Marten 00:59:32 73
29 400 Kõik Kõiv Kevin Kardo Team Kodar 00:53:12 72
30 117 Kõik Rätsep Raul 00:53:54 71
31 288 Kõik Kooser Arthur 00:55:30 70
32 38 Kõik Gavrikovs Andris 00:55:45 69
33 161 Kõik Anier Martin 00:55:45 68
34 286 Kõik Jürisoo Sass 00:55:51 67
35 118 Kõik Karm Marek 00:56:24 66
36 274 Kõik Strelis Edijs VELOSHOPS 00:56:53 65
37 110 Kõik Johanson Stefan 00:59:20 64
38 285 Kõik Oolup Oliver 01:01:00 63
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 261 Kõik M Ragilo Frank Aron 00:52:34 100
2 105 Kõik M Mesi Joosep 00:52:41 99
3 294 Kõik M Ärm Rait 00:53:20 98
4 253 Kõik M Tarassov Kirill 00:53:26 97
5 98 Kõik M Mäeuibo Markus 00:54:12 96
6 257 Kõik M Kivistik Gert 00:54:48 95
7 182 Kõik M Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:54:48 94
8 249 Kõik M Tamm Lauri 00:54:50 93
9 102 Kõik M Krusemann Magnus 00:55:04 92
10 106 Kõik M Grünberg Henry 00:55:37 91
11 103 Kõik M Saul Evar 00:55:58 90
12 221 Kõik M Küüt Oskar 00:56:18 89
13 109 Kõik M Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 00:56:25 88
14 120 Kõik M Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev 00:56:26 87
15 287 Kõik M Kask Sten 00:56:27 86
16 255 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:56:40 85
17 167 Kõik M Aus Aaron Peloton 00:56:48 84
18 275 Kõik M Post Ken 00:56:48 83
19 108 Kõik M Kaldoja Raiko 00:57:00 82
20 99 Kõik M Aduson Gabriel Helmut 00:57:12 81
21 198 Kõik M Möll Robin 00:57:31 80
22 112 Kõik M Kurits Karl 00:58:25 79
23 260 Kõik M Klismets Karlis 00:58:32 78
24 111 Kõik M Närap Henry 00:58:41 77
25 175 Kõik M Jürisaar Tauri 00:58:41 76
26 116 Kõik M Uulimaa Ats Peloton 00:59:26 75
27 16 Kõik M Karlep Georg 00:59:32 74
28 208 Kõik M Evendi Rando Marten 00:59:32 73
29 400 Kõik M Kõiv Kevin Kardo Team Kodar 00:53:12 72
30 117 Kõik M Rätsep Raul 00:53:54 71
31 288 Kõik M Kooser Arthur 00:55:30 70
32 38 Kõik M Gavrikovs Andris 00:55:45 69
33 161 Kõik M Anier Martin 00:55:45 68
34 286 Kõik M Jürisoo Sass 00:55:51 67
35 118 Kõik M Karm Marek 00:56:24 66
36 274 Kõik M Strelis Edijs VELOSHOPS 00:56:53 65
37 110 Kõik M Johanson Stefan 00:59:20 64
38 285 Kõik M Oolup Oliver 01:01:00 63
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 261 MJ Ragilo Frank Aron 00:52:34 100
2 98 MJ Mäeuibo Markus 00:54:12 96
3 182 MJ Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:54:48 94
4 249 MJ Tamm Lauri 00:54:50 93
5 103 MJ Saul Evar 00:55:58 90
6 221 MJ Küüt Oskar 00:56:18 89
7 255 MJ Rüster Oliver Peloton 00:56:40 85
8 167 MJ Aus Aaron Peloton 00:56:48 84
9 99 MJ Aduson Gabriel Helmut 00:57:12 81
10 112 MJ Kurits Karl 00:58:25 79
11 175 MJ Jürisaar Tauri 00:58:41 76
12 16 MJ Karlep Georg 00:59:32 74
13 110 MJ Johanson Stefan 00:59:20 64
14 285 MJ Oolup Oliver 01:01:00 63
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 MU Mesi Joosep 00:52:41 99
2 294 MU Ärm Rait 00:53:20 98
3 106 MU Grünberg Henry 00:55:37 91
4 109 MU Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 00:56:25 88
5 120 MU Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev 00:56:26 87
6 275 MU Post Ken 00:56:48 83
7 198 MU Möll Robin 00:57:31 80
8 260 MU Klismets Karlis 00:58:32 78
9 111 MU Närap Henry 00:58:41 77
10 116 MU Uulimaa Ats Peloton 00:59:26 75
11 208 MU Evendi Rando Marten 00:59:32 73
12 400 MU Kõiv Kevin Kardo Team Kodar 00:53:12 72
13 161 MU Anier Martin 00:55:45 68
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 253 ME Tarassov Kirill 00:53:26 97
2 257 ME Kivistik Gert 00:54:48 95
3 102 ME Krusemann Magnus 00:55:04 92
4 287 ME Kask Sten 00:56:27 86
5 108 ME Kaldoja Raiko 00:57:00 82
6 117 ME Rätsep Raul 00:53:54 71
7 288 ME Kooser Arthur 00:55:30 70
8 38 ME Gavrikovs Andris 00:55:45 69
9 286 ME Jürisoo Sass 00:55:51 67
10 118 ME Karm Marek 00:56:24 66
11 274 ME Strelis Edijs VELOSHOPS 00:56:53 65
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik Kivilo Henrik 00:34:15 100
2 155 Kõik Kukk Erki VO2 00:34:53 99
3 122 Kõik Pallas Helari 00:34:54 98
4 121 Kõik Mikson Margus Valio Eesti AS 00:35:52 97
5 124 Kõik Kull Andre 00:36:23 96
6 125 Kõik Sildvee Rainer kinema.eu 00:36:36 95
7 239 Kõik Neemesto Kaspar 00:36:46 94
8 123 Kõik Kušnir Aleksei 00:36:55 93
9 134 Kõik Tasane Elina 00:37:19 92
10 127 Kõik Neemela Tarmo Sirius Microwave OÜ 00:37:21 91
11 163 Kõik Silm Maario RR Siplased 00:37:26 90
12 128 Kõik Raag Kaupo 00:37:27 89
13 399 Kõik Ebras Elisabeth 00:37:31 88
14 331 Kõik Kiisk Reimo 00:37:36 87
15 277 Kõik Epner Indrek 00:37:46 86
16 137 Kõik Randpõld Priit Bike fanatics cc 00:37:55 85
17 136 Kõik Milistver Meelis Vennad-Dahl 00:37:59 84
18 130 Kõik Pedari Aimar Kitzinger Progress AS 00:38:01 83
19 132 Kõik Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:04 82
20 139 Kõik Kuusk Tanel 00:38:25 81
21 131 Kõik Prants Annabrit KJK 00:38:25 80
22 333 Kõik Celitans Lauris Garam ejot/nanotev.lv 00:39:04 79
23 279 Kõik Udam Ilmar 00:39:04 78
24 240 Kõik Mägi Aimur 00:39:08 77
25 172 Kõik Sirvel Merili 00:39:13 76
26 153 Kõik Kotkas Erkki 00:39:52 75
27 146 Kõik Eelmets Indrek 00:39:52 74
28 194 Kõik Romandi Arvi 00:40:04 73
29 341 Kõik Värv Sander 00:40:10 72
30 141 Kõik Nigul Alar 00:40:11 71
31 289 Kõik Kõiv Kardo Team Kodar 00:40:35 70
32 248 Kõik Valdner Marek 00:40:40 69
33 145 Kõik Arme Janek 00:40:45 68
34 344 Kõik Ermane-Marcenko Evelina 00:40:50 67
35 339 Kõik Pank Ergo 00:40:51 66
36 143 Kõik Kaarjärv Maris 00:40:51 65
37 214 Kõik Puhu Sille 00:40:57 64
38 199 Kõik Surva Karolin 00:41:02 63
39 147 Kõik Kuuskman Carol 00:41:24 62
40 144 Kõik Dobolina Tatjana 00:41:48 61
41 184 Kõik Ever Riho 00:41:57 60
42 233 Kõik Kuldkepp Kristi 00:42:40 59
43 235 Kõik Heinsar Hardi 80375049 00:42:58 58
44 129 Kõik Kivistu Eliise 00:34:21 57
45 159 Kõik Soonik Kristel Sandra 00:34:42 56
46 160 Kõik Jääger Liis 00:35:15 55
47 251 Kõik Lusis Sandis 00:35:47 54
48 171 Kõik Türkson Silvia 00:35:54 53
49 330 Kõik Tegelmann Mia Carla 00:36:14 52
50 398 Kõik Vassiljev Oleg 00:37:53 51
51 150 Kõik Kukk Agnes 00:39:37 50
52 250 Kõik Ruubel Runo 00:44:58 49
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik M Kivilo Henrik 00:34:15 100
2 155 Kõik M Kukk Erki VO2 00:34:53 99
3 122 Kõik M Pallas Helari 00:34:54 98
4 121 Kõik M Mikson Margus Valio Eesti AS 00:35:52 97
5 124 Kõik M Kull Andre 00:36:23 96
6 125 Kõik M Sildvee Rainer kinema.eu 00:36:36 95
7 239 Kõik M Neemesto Kaspar 00:36:46 94
8 123 Kõik M Kušnir Aleksei 00:36:55 93
9 127 Kõik M Neemela Tarmo Sirius Microwave OÜ 00:37:21 91
10 163 Kõik M Silm Maario RR Siplased 00:37:26 90
11 128 Kõik M Raag Kaupo 00:37:27 89
12 331 Kõik M Kiisk Reimo 00:37:36 87
13 277 Kõik M Epner Indrek 00:37:46 86
14 137 Kõik M Randpõld Priit Bike fanatics cc 00:37:55 85
15 136 Kõik M Milistver Meelis Vennad-Dahl 00:37:59 84
16 130 Kõik M Pedari Aimar Kitzinger Progress AS 00:38:01 83
17 139 Kõik M Kuusk Tanel 00:38:25 81
18 333 Kõik M Celitans Lauris Garam ejot/nanotev.lv 00:39:04 79
19 279 Kõik M Udam Ilmar 00:39:04 78
20 240 Kõik M Mägi Aimur 00:39:08 77
21 153 Kõik M Kotkas Erkki 00:39:52 75
22 146 Kõik M Eelmets Indrek 00:39:52 74
23 194 Kõik M Romandi Arvi 00:40:04 73
24 341 Kõik M Värv Sander 00:40:10 72
25 141 Kõik M Nigul Alar 00:40:11 71
26 289 Kõik M Kõiv Kardo Team Kodar 00:40:35 70
27 248 Kõik M Valdner Marek 00:40:40 69
28 145 Kõik M Arme Janek 00:40:45 68
29 339 Kõik M Pank Ergo 00:40:51 66
30 184 Kõik M Ever Riho 00:41:57 60
31 235 Kõik M Heinsar Hardi 80375049 00:42:58 58
32 251 Kõik M Lusis Sandis 00:35:47 54
33 398 Kõik M Vassiljev Oleg 00:37:53 51
34 250 Kõik M Ruubel Runo 00:44:58 49
VI start - NAISED + SEENIORID MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 MSen1 Kivilo Henrik 00:34:15 100
2 239 MSen1 Neemesto Kaspar 00:36:46 94
3 163 MSen1 Silm Maario RR Siplased 00:37:26 90
4 331 MSen1 Kiisk Reimo 00:37:36 87
5 341 MSen1 Värv Sander 00:40:10 72
6 145 MSen1 Arme Janek 00:40:45 68
7 251 MSen1 Lusis Sandis 00:35:47 54
VI start - NAISED + SEENIORID MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 155 MSen3 Kukk Erki VO2 00:34:53 99
2 127 MSen3 Neemela Tarmo Sirius Microwave OÜ 00:37:21 91
3 277 MSen3 Epner Indrek 00:37:46 86
4 137 MSen3 Randpõld Priit Bike fanatics cc 00:37:55 85
5 248 MSen3 Valdner Marek 00:40:40 69
6 339 MSen3 Pank Ergo 00:40:51 66
7 235 MSen3 Heinsar Hardi 80375049 00:42:58 58
VI start - NAISED + SEENIORID MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 122 MSen2 Pallas Helari 00:34:54 98
2 121 MSen2 Mikson Margus Valio Eesti AS 00:35:52 97
3 124 MSen2 Kull Andre 00:36:23 96
4 125 MSen2 Sildvee Rainer kinema.eu 00:36:36 95
5 123 MSen2 Kušnir Aleksei 00:36:55 93
6 128 MSen2 Raag Kaupo 00:37:27 89
7 136 MSen2 Milistver Meelis Vennad-Dahl 00:37:59 84
8 139 MSen2 Kuusk Tanel 00:38:25 81
9 333 MSen2 Celitans Lauris Garam ejot/nanotev.lv 00:39:04 79
10 279 MSen2 Udam Ilmar 00:39:04 78
11 240 MSen2 Mägi Aimur 00:39:08 77
12 153 MSen2 Kotkas Erkki 00:39:52 75
13 146 MSen2 Eelmets Indrek 00:39:52 74
14 194 MSen2 Romandi Arvi 00:40:04 73
15 289 MSen2 Kõiv Kardo Team Kodar 00:40:35 70
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 134 Kõik N Tasane Elina 00:37:19 92
2 399 Kõik N Ebras Elisabeth 00:37:31 88
3 132 Kõik N Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:04 82
4 131 Kõik N Prants Annabrit KJK 00:38:25 80
5 172 Kõik N Sirvel Merili 00:39:13 76
6 344 Kõik N Ermane-Marcenko Evelina 00:40:50 67
7 143 Kõik N Kaarjärv Maris 00:40:51 65
8 214 Kõik N Puhu Sille 00:40:57 64
9 199 Kõik N Surva Karolin 00:41:02 63
10 147 Kõik N Kuuskman Carol 00:41:24 62
11 144 Kõik N Dobolina Tatjana 00:41:48 61
12 233 Kõik N Kuldkepp Kristi 00:42:40 59
13 129 Kõik N Kivistu Eliise 00:34:21 57
14 159 Kõik N Soonik Kristel Sandra 00:34:42 56
15 160 Kõik N Jääger Liis 00:35:15 55
16 171 Kõik N Türkson Silvia 00:35:54 53
17 330 Kõik N Tegelmann Mia Carla 00:36:14 52
18 150 Kõik N Kukk Agnes 00:39:37 50
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 134 NU Tasane Elina 00:37:19 92
2 344 NU Ermane-Marcenko Evelina 00:40:50 67
3 147 NU Kuuskman Carol 00:41:24 62
4 159 NU Soonik Kristel Sandra 00:34:42 56
5 171 NU Türkson Silvia 00:35:54 53
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 399 NJ Ebras Elisabeth 00:37:31 88
2 132 NJ Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:04 82
3 131 NJ Prants Annabrit KJK 00:38:25 80
4 199 NJ Surva Karolin 00:41:02 63
5 129 NJ Kivistu Eliise 00:34:21 57
6 330 NJ Tegelmann Mia Carla 00:36:14 52
VI start - NAISED + SEENIORID MSen4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 130 MSen4+ Pedari Aimar Kitzinger Progress AS 00:38:01 83
2 141 MSen4+ Nigul Alar 00:40:11 71
3 184 MSen4+ Ever Riho 00:41:57 60
4 398 MSen4+ Vassiljev Oleg 00:37:53 51
5 250 MSen4+ Ruubel Runo 00:44:58 49
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 172 NE Sirvel Merili 00:39:13 76
2 143 NE Kaarjärv Maris 00:40:51 65
3 214 NE Puhu Sille 00:40:57 64
4 144 NE Dobolina Tatjana 00:41:48 61
5 233 NE Kuldkepp Kristi 00:42:40 59
6 160 NE Jääger Liis 00:35:15 55
7 150 NE Kukk Agnes 00:39:37 50
Impression