Eesti profilepinguga ratturite JUULI 2021 võistlusgraafik

JUULI 2021 Võistlus Eesti profilepinguga maanteeratturid
27.06-….07 Itaalia Treeninglaager Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation)
30.06 – 05.07 Bulgaaria Tour of Bulgaria (UCI 2.2)  Mihkel Räim (Mazowsze Serce Polski)
03.-06.07 Rumeenia Sibiu Cycling Tour(2.1) Stage 4 Martin Laas (BORA-hansgrohe)
03.07 Hispaania, Villaquilambre, Leon GP City of Villaquilambre Aidi Gerde Tuisk (Eneicat – RBH Global)
04.07 Belgia Ekeren – Deurne (UCI 1.2)  Oskar Nisu (EvoPro Racing)
05.-09.07 Šveits Treeninglaager Rait Ärm (Equipe continentale Groupama-FDJ)
10.-11.07 Hispaania País Vasco   Aidi Gerde Tuisk (Eneicat – RBH Global)
13.07-04.08 Austria Treeninglaager Martin Laas (BORA-hansgrohe)
14.-17.07 Poola 64th Dookoła Warmii i Mazur (UCI 2.2) Stage 2  Ampler Development Team
17.-18.07 Hispaania País Vasco Aidi Gerde Tuisk (Eneicat – RBH Global)
18.07 Holland 48th Volta Limburg Classic (UCI 1.1)  Oskar Nisu (EvoPro Racing); Markus Pajur (Team Arkéa Samsic)
18.07 Poola Puchar MON (UCI 1.2) One day race Ampler Development Team
19.-20.07 Prantsusmaa L’Etoile d’Or(2.Ncup)  Eesti koondisega: Ampler Development Team; Rait Ärm (Equipe continentale Groupama-FDJ)
20.-24.07 Belgia VOO-Tour de Wallonie (UCI 2.Pro)  Markus Pajur (Team Arkéa Samsic)
21.-25.07 Poola 29th Bałtyk – Karkonosze Tour (UCI 2.2) Stage 5 Ampler Development Team
24.-26.07 Hispaania País Vasco   Aidi Gerde Tuisk (Eneicat – RBH Global)
24.07 Jaapan, Tokyo Olympic Games Road Race(Olympics) One day race Tanel Kangert (Team BikeExchange), Peeter Pruus (Torpado Südtirol MTB Pro Team)
25.07 Prantsusmaa 45th Grand Prix de la ville de Pérenchies (UCI 1.2)  Ampler Development Team; Rait Ärm (Equipe continentale Groupama-FDJ)
25.07 Belgia 55th Grand Prix Cerami (UCI 1.1)  Oskar Nisu (EvoPro Racing)
28.07 Jaapan, Tokyo Olympic Games – ITT(Olympics) Time trial (44.2km) Tanel Kangert (Team BikeExchange), Peeter Pruus (Torpado Südtirol MTB Pro Team)
30.07-02.08 Prantsusmaa 26th Kreiz Breizh Elites (UCI 2.2)  Ampler Development Team; Rait Ärm (Equipe continentale Groupama-FDJ)
31.07 Belgia Heylen Vastgoed Heistse Pijl (UCI 1.1)  Oskar Nisu (EvoPro Racing)
31.07 Hispaania, Madriid; San Sebastián GP Junior Ayto SS Reyes Madrid Championships Aidi Gerde Tuisk (Eneicat – RBH Global)

 

JUULI 2021 Võistlus MTB – koondis
29.06.-03.07 Itaalia, Pila UEC MTB Youth European Championships Maribel Rannala (U15), Sebastian Suppi (U15), Riko Tammpuu (U15), Loore Lemloch (U15), Eliise Kivistu (U17), Virgo Mitt (U17), Matthias Mõttus (U17), Oskar Küüt (U17)
30.06-03.07 Andorra, La Massana Andorra MTB Classic Greete Steinburg (MTB Pro Merchandising)
02.-04.07 Prantsusmaa, Les Gets MB MTB World Cup XCO ja DHI Janika Lõiv (Hawaii Express), Robert Johanson (eliit), Kenth Lusenberg (MJ)
11.07 Eesti, Kiviõli EMV DHI Maaris Meier (Equipa De Ciclismo Maiatos)
18.07 Eesti, Jõulumäe EMV XCO Maaris Meier (Equipa De Ciclismo Maiatos)
24.07 Eesti, Rõuge EMV XCM Maaris Meier (Equipa De Ciclismo Maiatos)
27.07 Jaapan, Tokyo Olympic Games Cycling Mountain Bike Janika Lõiv (Hawaii Express)
JUULI 2021 Võistlus BMX – koondis
09.-11.07 Belgia, Zolder UEC BMX Racing European Championships Anni Annama, Ete Vapper, Luukas Lajal, Mattias Vapper, Mikk Metsaots, Oliver-Sten Saar, Rasmus Kiss, Sten Tristan Raid, Tõnis Mugra

 

Impression