Eesti BMX ja treki koondiste kandidaadid 2021. aastal

Eesti Jalgratturite Liit korraldab treeninguid koondiste kandidaatidele:
Audentese Spordiklubi (Tondi 84/2, Tallinn; Lipuväljak 14, Otepää)
spordiklubi Sparta (Pärnu mnt 139c, Tallinn)
spordiklubi Golden Club (Sõjakooli 10, Tallinn)
Pirita Spordikeskus (Rummu tee 3, Tallinn)
Nõmme Spordikeskus (Külmallika 15a, Tallinn)
Sport of Tallinn (Krati tee 2, Peetri, Harjumaa)
Tartu Velo Jalgrattakeskus (Ravila tn 80, Tartu)
Madixi Spordiklubi (Kaunase pst 13b, Tartu)
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi (Ujula 4A, Tartu)


Mehed eliit koondise kandidaadid

Eesnimi Perekonnanimi Spordiklubi Ala
Roomet Säälik Spot of Tallinn BMX Freestyle

Naised eliit koondise kandidaadid

Eesnimi Perekonnanimi Spordiklubi Ala
Anni Annama Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi BMX kross

Mehed U23 koondise kandidaadid

Eesnimi Perekonnanimi Spordiklubi Ala
Gleb Karpenko Ampler Development Team Trekk

NaisedU23 koondise kandidaadid

Eesnimi Perekonnanimi Spordiklubi Ala
Kristel Sandra Soonik Viljandi Rattaklubi Trekk
Silvia Türkson Porter Racing Trekk

Mehed juuniorid koondise kandidaadid

Eesnimi Perekonnanimi Spordiklubi Ala
Rikojan Tugedam Tartu Spordiklubi Velo BMX kross

Naised juuniorid koondise kandidaadid


Mehed 15-16 koondise kandidaadid

Eesnimi Perekonnanimi Spordiklubi Ala
Gerhard Rumm Spordiklubi Airpark BMX kross
Mikk Metsaots Spordiklubi Airpark BMX kross
Gregor Hein Tartu Spordiklubi Velo BMX kross
Tõnis Mugra Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi BMX kross

Mehed 13-14 koondise kandidaadid

Eesnimi Perekonnanimi Spordiklubi Ala
Luukas Lajal Spordiklubi Airpark BMX kross
Mattias Vapper Spordiklubi Airpark BMX kross
Joonas Vaikmäe Tartu Spordiklubi Velo BMX kross
Pärtel Valge Tartu Spordiklubi Velo BMX kross
Uko Rasmus Luht Tartu Spordiklubi Velo BMX kross
Oskar Lehto Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi BMX kross
Rasmus Kiss Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi BMX kross
Sten-Tristan Raid Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi BMX kross

Mehed 11-12 koondise kandidaadid

Eesnimi Perekonnanimi Spordiklubi Ala
Konrad Kasemaa Spordiklubi Airpark BMX kross
Marten Looväli Spordiklubi Airpark BMX kross
Rommi Maidla Spordiklubi Airpark BMX kross
Trevor Uiga Spordiklubi Airpark BMX kross
Heron Helemets Tartu Spordiklubi Velo BMX kross
Joonas Kiho Tartu Spordiklubi Velo BMX kross
Markus Mõttus Tartu Spordiklubi Velo BMX kross
Oskar Jakobson Tartu Spordiklubi Velo BMX kross
Oliver-Siim Simenson Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi BMX kross
Ruudi Lumiste Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi BMX kross

Mehed 9-10 koondise kandidaadid

Eesnimi Perekonnanimi Spordiklubi Ala
Jakob Maaten Tartu Spordiklubi Velo BMX kross

Mehed 7-8 koondise kandidaadid

Eesnimi Perekonnanimi Spordiklubi Ala
Ever Richard Rannamets Spordiklubi Airpark BMX kross

Naised 9-14 koondise kandidaadid

Eesnimi Perekonnanimi Vanuseklass Spordiklubi Ala
Ete Vapper N14 Spordiklubi Airpark BMX kross
Mirjam Raun N14 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi BMX kross
Paula Palmiste N10 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi BMX kross

Impression