Eesti naisjuuniorid EM-il tulemust kirja ei saanud

241689302_1785680144973940_7688930840512789577_n

Itaalias Trentos jätkuvatel maanteeratturite Euroopa meistrivõistlustel Eesti naisjuuniorid tulemust kirja ei saanud.

67,6-kilomeetrist distantsi alustati tempokalt. Esimesel ringil dikteerisid tõusul hoogu hollandlannad, teisel itaallannad ning peagruppi oligi jäänud vaid 32 ratturit. Eestlannasid Kirke Reierit, Elina Tasast ja Laura Lizette Sanderit nende seas ei olnud.

„Sõitsime neljakesi peagrupi taga kolme minuti pikkuse vahega ning viimasele ringile meid enam ei lastud,“ rääkis Sander võistluse järel. „Enesetunne oli iseenesest okei ja olen enda võistlusega rahul, sest nende tüdrukutega, kes siin minust taga pool olid, ma eelmistel Rahvuste Karika etappidel koos ei püsinud.“

Euroopa meistriks krooniti sakslanna Linda Riedmann (1:53.09), alistades lõpuheitluses itaallanna Eleonora Ciabocco ja prantslanna Eglantine Rayeri (+0.02).

Laupäeval jagatakse Euroopa meistri tiitlid kuni 23-aastaste meeste ja eliitnaiste grupisõidus. 132-kilomeetrisel distantsil esindavad Eesti koondist kuni 23-aastaste meeste seas Rait Ärm, Gleb Karpenko, Joonas Kurits, Artjom Mirzojev ja Joosep Sankmann.

Tulemused http://www.uec.ch/en/event/154/2021-uec-road-european-championships

Eesti maanteeratturite meeste koondis EM-il tulemust kirja ei saanud
Joonas Kurits lõpetas EM-il seitsmendas kümnes
Rait Ärm sai EM-il temposõidus 16. koha
Eesti naisjuuniorid EM-il tulemust kirja ei saanud
Madis Mihkels pälvis EM-il meesjuunioride grupisõidus 7. koha
Romet Pajur alustas EM-i meesjuunioride konkurentsis 14. kohaga
Maanteeratturite EM-ile sõidab 20-liikmeline Eesti koondis

Eesti Jalgratturite Liit tänab maanteeratturite naisjuunioride koondise peasponsorit Graanul Invest AS toetuse eest. Lisaks täname toetuse eest Rand & Tuulberg Gruppi, Standard AS ja Jetoil AS.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X