Türgis teenis etapivõidu Ewan, Räim 97.

Mihkel Räim

Türgi velotuuri (2.Pro) kuuenda etapi (201,5km) võitis Caleb Ewan (Lotto Soudal), edestades grupifinišis Jasper Philipseni (Alpecin-Fenix) ja Danny van Poppelit (Bora-Hansgrohe). Meeskonnakaaslast aidanud Mihkel Räim (Burgos-BH) sai 97. koha.

Räim kaotas võitjale kolme minutiga. „Üldjoontes oma sõiduga väga rahule ei jäänud, tegin liiga palju vigu ning tänu sellele pidin end asjatult raiskama. Peale nelja tundi tundsin, et jalg on väsinud ja ilm küpsetas kogu mu keha. Lõpus aitasin nii palju kui sain kokkuvõtte meest ja teist meeskonnakaaslast, kes tahtis tänast finišit proovida. Minu jaoks oli see ilmselgelt tänase enesetunde juures liiga raske,“ kommenteeris Räim sotsiaalmeedias.

Kokkuvõttes jätkab esikohal Eduardo Sepulveda (Drone Hopper – Androni Giocattoli), edestas 11 sekundiga Patrick Bevinit (Israel-Premier Tech) ja 25 sekundiga Jay Vined (Alpecin Fenix). Räim on 131. kohal (+33.49).

Laupäeval ootab rattureid 131,3-kilomeetrine etapp. „Ma arvan, et see saab olema päris raske ja ma tegelikult ei imesta kui homse etapi esikolmik tuleb üldsegi jooksikute hulgast,“ ütles Räim.

Loe veel 
11.04 Mihkel Räim alustas Türgi velotuuri
12.04 Räim jätkas Türgis 18. kohaga
12.04 Mihkel Räim pääses Türgi velotuuril esikümnesse
13.04 Team Ampler – Tartu2024 alustas velotuuri Prantsusmaal
14.04 Mihkels sai Prantsusmaal 8. koha, Räime finiši Türgis rikkus kukkumine
15.04 Türgis teenis etapivõidu Ewan, Räim 97.

Prantsusmaal toimunud ühepäevasõidul Classic Grand Besancon Doubs Norman Vahtra (Go Sport – Roubai Lille Metropole) tulemust kirja ei saanud. Võistluse võitis Jesus Herrada (Cofidis), edestades meeskonnakaaslast Victor Lafayd ja Alexis Vuillermozi (TotalEnergies) viie sekundiga.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X