Räim jätkas Türgis 18. kohaga

Mihkel Räim

Türgi velotuuri (2.Pro) teisel etapil (Selcuk – Alacati; 156,4 km) pälvis grupifinišis esikoha Kaden Groves (Team BikeExchange – Jayco; 4:02.11). Eesti valitsev grupisõidu meister Mihkel Räim (Burgos-BH) sai 18. koha.

Groves edestas finišijoonel Jasper Philipseni (Alpecin-Fenix) ja Sam Bennetti (Bora-Hansgrohe). “Alguses oli tugev tuul vastu ja jooksikud said minema, meil mees sees. Ise pidin abimees olema finišis meie noorele välejalale, aga kahjuks ta kukkus kohe küljetuulelõigu alguses ja oli sunnitud katkestama. “Boonuseks” luumurd küünarnukis. Kõige idiootlikumaks teeb selle asja see, et kukkumise põhjustas joobes isik, kes tee peal ees kõndis ja keegi siis läks teda päästma ning mõlemad said lõpuks ratturitelt löögi,“ kirjutas Räim sotsiaalmeedias.

„Seega ei jäänud mul muud üle kui finišit ise proovida. Tunne oli parem kui eile ning loodetavasti läheb edasi aina paremaks. Üritasin finišis pusida ja kümme kilomeetrit enne lõppu jälitasin hilisemat võitjat, aga see oli üpriski keeruline missioon. Jäin liiga taha ja lõpus sellise kiiruse pealt polnud väga arenguruumi. Üksi on veidi raske, õnne peab rohkem olema. Igatahes homme on uus võimalus.“

Groves asus velotuuri juhtima ka üldarvestuses. Teisel kohal jätkab Philipsen (+0.02) ning kolmandaks langes esimesel etapil võidutsenud Caleb Ewan (Lotto Soudal; +0.04). Räim kerkis 115. kohale, kaotades liidrile kümne minuti ja 37 sekundiga.

Velotuuri kolmandal etapil sõidetakse 117,9 kilomeetri. Trassile jääb üks neljanda kategooria tõus.

Loe veel 
11.04 Mihkel Räim alustas Türgi velotuuri
12.04 Räim jätkas Türgis 18. kohaga
12.04 Mihkel Räim pääses Türgi velotuuril esikümnesse
13.04 Team Ampler – Tartu2024 alustas velotuuri Prantsusmaal
14.04 Mihkels sai Prantsusmaal 8. koha, Räime finiši Türgis rikkus kukkumine
15.04 Türgis teenis etapivõidu Ewan, Räim 97.

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X