Maaris Meier pälvis naiskonnakaaslasega kaksikvõidu ning jätkab karikasarja liidrina

Maaris Meier

Portugalis jätkuval maanteekarikasarja kolmandal etapil teenis soolovõidu Maaris Meieri naiskonnakaaslane Ilda Pereira. Grupifinišis oli parim eestlanna, kindlustades Maiatose tiimile kaksikvõidu.

Pereira võiduajaks oli kaks tundi, kolm minutit ja 37 sekundit. Peagrupp jõudis finišisse minut ja 54 sekundit hiljem. Meieri järel noppis kolmanda koha Vera Vilaca.

„Rada oli ringidel, mida tegime kümme korda. Plaan oli, et mina paugutan esimesel poolel, teades, et minu järgi tulevad kõik ehk teisisõnu tahtsime väsitada konkurentide jalgu, et võistluse teises pooles minu võistkonnakaaslane, kellel sprindijalgu pole, aga minek on hea, üksi eest minema pääseks. Nii õnnestuski. Pundis ei olnud kellelgi suurt tahtmist talle järgi minna ja vahe aina kärises. Mina sain grupis taastuda, ja lõpusirgel, mis oli kergelt mäkke, positsioneerisin end hästi ja võitsin sprindi,“ rääkis Meier võistluse järel.

Ühtlasi jätkab Meier liidrina karikasarja üldarvestuses.

Loe veel
14.03.2022 Maaris Meier pälvis Portugali maanteekarikasarja avaetapil 3. koha
09.04.2022 Maaris Meier võitis Portugali maanteekarikasarja teise etapi ja kerkis liidriks
10.02.2022 Maaris Meier pälvis naiskonnakaaslasega kaksikvõidu ning jätkab karikasarja liidrina

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X