Ragilo ja Pajur alustasid mainekat juunioride Rahutuuri 40 parema seas

web 1920x1280 Juuniorid Tšehhis

Eesti juunioride koondise liikmed Frank Aron Ragilo ja Romet Pajur alustasid Tšehhis sõidetavat Rahutuuri vastavalt 37. ja 38. kohaga.

Juunioride Rahutuur on mainekas mägine mitmepäevasõit, mis algas selgi korral raske 100,8-kilomeetrise etapiga, mille võitis norralane Stiam Fredheim, edestades kaasmaalast Per Trandi ja prantslast Pierre Gautherat’d. Ragilo ja Pajur kaotasid mõlemad võitjale kolme minuti ja 34 sekundiga.

Teistest Eesti juunioride koondise liikmetest sai Henry Grünberg 76. (+14.19), Lauri Tamm 77. (+14.19) ja Aaron Aus 81. koha (+14.28). Eelmisel nädalal Ungaris peetud velotuuril kolmanda koha pälvinud Madis Mihkels katkestas avaetapil, kuna eelmisel nädalal üle elatud kukkumised on kehale nii halvasti mõjunud, et jalad on täiesti tühjad ja isegi viimases pundis oli võimatu püsida.

Reedel on velotuuril kavas 11,2-kilomeetrine temposõit ja 57,5-kilomeetrine grupisõit.

▪️ Eesti Jalgratturite Liit tänab maanteeratturite naisjuuniorite koondise peasponsorit Graanul Invest AS toetuse eest! Lisaks täname toetuse eest Rand & Tuulberg Gruppi, Standard AS ja Jetoil AS.

Loe veel:
26.08 Eesti koondise meesjuuniorid stardivad Tšehhi mainekal tuuril
26.08 Ragilo ja Pajur alustasid mainekat juunioride Rahutuuri 40 parema seas
27.08 Romet Pajur sai Rahutuuril temposõidus 11. koha
28.08 Eesti juunioride koondise plaan läks vett vedama, Ragilo 15.
29.08 Romet Pajur võitis juunioride Rahutuuril etapi

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X