Paula Palmiste pälvis BMX-krossi Euroopa karikasarja etapil 4. koha

BMX-krossi Euroopa karikasarja neljandal etapil Belgias Zolderis pälvis Paula Palmiste klassis G11-12 neljanda koha. 

Neljas etapp läks Eesti BMX-ratturitel eelnevast võistluspäevast üldjoontes edukamalt, sest värske võistluskogemuse pealt oli juba raja tunnetus parem. Päeva parima tulemuse sõitis Paula Palmiste, kes saavutas finaalis neljanda koha.

Poolfinaalidesse jõudsid Jesse Laur, Sten Tristan Raid ja Trevor Uiga. Uiga poolfinaali sõidu katkestas kukkumine. Suurima võistlejate arvuga vanuseklassist B15-16 sõitis Oliver Sten Saar ennast välja veerandfinaali, kuid jäi seal saavutatud viienda kohaga esimesena poolfinaalist välja.

Euroopa karikasarja 4. etapi tulemused:

G11-12 (võistlejaid 33) Paula Palmiste – 4. koht
B9 (võistlejaid 33) Jesse Laur, poolfinaal, 10. koht
B12 (võistlejaid 50) Trevor Uiga – poolfinaal, 15. koht, Mattias Laur – veerandfinaal, 21. koht, Rommi Maidla – veerandfinaal, 23. koht
B14 (võistlejaid 71) Sten Tristan Raid – poolfinaal, 16. koht, Luukas Lajal – veerandfinaal, 25. koht, Mattias Vapper – sõitis eelsõitudes, 63. koht
B15-16 (võistlejaid 162) Oliver Sten Saar – veerandfinaal, 19. koht
Cruiser 45+ (võistlejaid 18) Janek Maidla – poolfinaal, 12. koht

Eesti BMX-rattureid juhendab Klavs Lisovskis ning ta on noortele ka võistlustel abiks. Uuel nädalal ootab rattureid ees laager Belgia ja Hollandi radadel ning järgmisel nädalal, 30. aprillil – 1. mail, toimub Euroopa karikasarja etapp Belgias Ravelsis.

Loe veel:

18.04 BMX-krossi Euroopa karikasari jätkub Zolderis, Jesse Laur sai oma vanuseklassis 9. koha

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X