BMX-krossi Euroopa karikasari jätkub Zolderis, Jesse Laur sai oma vanuseklassis 9. koha

BMX-krossi Euroopa karikasari jätkub 16.-18. aprillini Belgias Zolderis. Kui esmaspäeval sõidetakse neljas etapp, siis nädalavahetusel selgitati parimad kolmandas voorus, kus stardis oli ka kümme eestlast.

Üheksa-aastaste poiste seas sai Jesse Laur üheksanda koha. Paula Palmiste lõpetas 11-aastaste tüdrukute hulgas aga 11. positsioonil. 12-aastaste poiste klassis teenis Mattias Laur 19., Trevor Uiga 20. ja Rommi Maidla 27. koha, 14-aastaste seas sai Luukas Lajal 39., Sten Tristan Raid 64. ja Mattias Vapper 68. tulemuse. Raid kukkus seejuures teises eelsõidus. Oliver-Sten Saar lõpetas 15-aastaste poiste hulgas 51. kohal ning Cruiser45 klassis sai Janek Maidla 21. koha.

Peale Zolderi voore sõidetakse Ravelsisse, kus 30. aprillist 1. maini peetakse Euroopa karikasarja viies ja kuues etapp.

UEC BMX European Cup, Zolder (Bel), Rounds 3-4 tulemused siin ja pildigalerii siin

BMX 2022
Foto Spot of Tallinn. BMX-krossi Euroopa karikasari 16.-18. aprill Belgias Zolderis. Pildidl Mattias Vapper (B14) nr.886; Rommi Maidla (B12) nr. 880; Luukas Lajal (B14) nr. 882; Trevor Uiga (B12) nr.884; Sten Tristan Raid (B14) nr.16; Mattias Laur (B12) nr.890 ; Paula Palmiste (G11/12) nr.03 treener Klavs Lisovskis (prillidega) tema kõrval Oliver Sten Saar, Mattias Vapper (seisab ilma rattata).