Eesti profilepinguga ratturite AUGUSTI 2021 võistlusgraafik

*Kalender täiendatud 11.08

AUGUST Võistlus Eesti maantee proffide ja amatööride võistluskalender
05.-08.08 Tsehhis Sazka Tour(2.1) Rein Taaramäe (Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux)
05.-08.08 Norra 9´th Arctic Race of Norway (UCI 2.Pro) Stage 4 Martin Laas (BORA-hansgrohe); Markus Pajur (Team Arkéa Samsic) vigastatud
08.08 Itaalia 45´th Gran Premio Sportivi di Poggiana – Trofeo Bonin Costruzioni (1.2U) One day race Rait Ärm (Equipe continentale Groupama-FDJ) U23 meistrisärgis
09.08 – 15.08 Poola 78thTour de Pologne(2.UWT) Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation), Tanel Kangert (Team BikeExchange)
10.-14.08 Taani Post Nord Danmark Rundt – Tour of Denmark (2.Pro) Stage 5 Mihkel Räim (Mazowsze Serce Polski)
13.-15.08 Poola Sowiogórski Tour 2021 Eesti koondise naised: 100. Kirke Reier, 99. Elina Tasane, 102. Kristel Sandra Soonik, 104. Liis Jääger, 103. SilviaTürkson, 98. Elisabeth Ebras
13.-22.08 Prantsusmaa Tour de l’Aveni (2.Ncup) MU Eesti koondise mehed: 121. Henri Treimuth; 122. Joonas Kurits; 123. Artjom Mirzojev; 124. Gleb Karpenko; 125. Andre Roos; 126. Rait Ärm Markus Pajur (Team Arkéa Samsic) vigastatud;
14.08 Prantsusmaa La Périgord Ladies(1.2) One day race»Sarliac-sur-l’Isle›Boulazac Aidi Gerde Tuisk (Eneicat – RBH Global)
15.08 Prantsusmaa La Picto – Charentaise (1.2) One day race»Poitiers›Bignoux(129.5km) Aidi Gerde Tuisk (Eneicat – RBH Global)
14.08-05.09 Hispaania 76´th La Vuelta ciclista a España(2.UWT) Stage 21 (ITT) Martin Laas (BORA-hansgrohe); Rein Taaramäe (Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux)
19.-22.08 Norra 9´th Tour of Norway(2.Pro) Stage 4 Oskar Nisu (EvoPro Racing)
19.-22.08 Eesti Baltic Chain Tour (2.2) Estonian National Team – Norman Vahtra, Karl Patrik Lauk, Kirill Tarassov, Gert Jõeäär, Josten Vaidem, Peeter Tarvis. E.C. Saint-Etienne Loire – Kiskonen Siim, Sankmann Joosep. MAZOWSZE – Serce Polski – Mihkel Räim. Peloton – Alo Jakin, Gert Kivistik, Joosep Mesi, Robin Möll, Rait Veevo, Markus Leidt (lisa Jörgen Matt, Kristjan Oolo) Ampler Development Team – Antti-Jussi Joonatan Juntunen, Ukko Iisaki Peltonen, Pauls Rubenis, Kristers Ansons, Aivaras Mikutis lisa ( Erik Laanemäe, Arti Ilves, Andre Roos)
24.08 Belgia 61´st Druivenkoers – Overijse (1.1) One day race Oskar Nisu (EvoPro Racing)
27.-29.08 Itaalia 26´th Premondiale Giro Toscana Int. Femminile – Memorial Michela Fanini(2.2) Stage 3 Aidi Gerde Tuisk (Eneicat – RBH Global)
28.-29.08 Kasahstan Tour of Almaty (2.1) Stage 2 Mihkel Räim (Mazowsze Serce Polski) (selgumisel)
29.08 Prantsusmaa Grand Prix de la Somme Conseil Départemental 80 (1.2) One day race Karl-Patrick Lauk (Team Pro Immo Nicolas Roux)
30.08.-05.09 BinckBank Tour (2.UWT) Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation)

Foto: Agnes Pajur / Filter maantekarikasari Pärnus 2021

AUGUST Võistlus MTB – koondis
03-05.08 Sloveenia, Maribor IXS European Downhill Cup Robert Johanson
06.-08.08 Sloveenia, Maribor European Continental Championships – DHI (CC) Robert Johanson
12.-15.08 Serbia, Novi Sad European Continental Championships – XCO-XCR-XCE Janika Lõiv (Hawaii Express) TV ülekanne ETV 15.08 kell 13:55 info
14.-15.08 Sloveenia, Maribor Mercedes-Benz UCI MTB World Cup – DHI (CDM) Robert Johanson
21.-22.08 ? Janika Lõiv (Hawaii Express)
25.-29.08 Itaalia, Val Di Sole UCI MTB World Championships XCO/XCC/XCR/DHI/E-MTB/4X Janika Lõiv (Hawaii Express)
Impression