XCO JA DHI MEISTRID SELGUVAD KIVIÕLIS

robi-1637

20.-21. juulil toimuvad Ida-Virumaal Kiviõlis Eesti Meistrivõistlused Maastikurattakrossis(XCO) ja Eesti Lahtised Meistrivõistlused Mäestlaskumises (DHI). 

Võistluse korraldaja on Pro Jalgratturite Klubi MTÜ koostöös Eesti Jalgratturite Liiduga. Võistlused toimuvad Kiviõli Motokeskuses (Lüganuse vald, Mäepealse tee 1, Kiviõli, Ida-Virumaa).

NB! Eelregistreerimine toimub e-posti aadressi ejl@ejl.ee kaudu ja lõpeb 18. juulil kell 24.00.

EMV olümpiakrossis (XCO) viiakse läbi eliit-, noorte- ja seenioride võistlusklassidele. Sportklassis selgitatakse välja Eesti esivõistluste võitjad.

Maastikurattakrossi EMV-le tulevad osalema ka meie parimad maastikuratturid. Osa on lubanud võtta Martin Loo, kes omab hetkel UCI reitingus tugevat 21. kohta ja  Peeter Pruus ning naistest sel hooajal Euroopas häid tulemusi noppinud Maaris Meier ja Janika Lõiv. Juunioridest tuleb tiitlit kaitsma Markus Pajur.

Juhendiga saab tutvuda SIIN

Eesti Lahtised Meistrivõistlused Mäestlaskumises (DHI) on ühtlasi ka Balti mäestlaskumise karikasarja kolmas etapp ja Kiviõli Downhill 2018.

DHI Eesti Meistrid selgitatakse välja ME ja NE võistlusklassides, mille koosseisus osalevad ka SEN/MJ ning SEN/NJ klassi sportlased.

Downhilli Meistrivõistlustele on ennast juba registreerinud eesti edukamaid naismaastikurattureid Maaris Meier ja Mari-Liis Mõttus ning meestest Armin Pilv, Hendrik Kirsipuu ja Robert Johanson.

Juhendiga saab tutvuda SIIN. Hoia ennast üritusega kursis SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X