Wattbike võistlussari alustab taas

Wattbike võistlussarjal on käimas juba 9. hooaeg. Eelnevatel aastatel on tehtud palju häid tulemusi ning kohal käinud erineva spordiala harrastajad.

Seekord teeb võistlussarja etapi eriliseks mitu sündmust. Esiteks see, et kohale on oodata olümpiasportlased. Nad võtavad osa sellel pühapäeval, 4. veebruaril toimuvast etapist, kui sõidetakse 10 km absoluutarvestuses ja 4 km noorte arvestuses. Üheks sportlaseks on Allar Raja, kes võttis võistluse oma treeninguplaani. Ta on varasemalt näidanud väga võimsaid esitusi Wattbike siserattal. Eks aeg näitab, kas eestlaste 10 km rekord jääb püsima, milleks on võistlussarja esimesel hooajal Ervin Korts-Lauri poolt välja sõidetud aeg 11 min 37,39 sekundit. Kas tippsõudja tõukab troonilt kunagise tipp temposõitja või jääb record püsima? Stardijoonel pakuvad Rajale konkureerivat tuge Tallinna harrastussõudjad Indrek Vait ja Aivar Jürgenson, kes on samuti Wattbike siserattal teinud võimsaid tulemusi.

Veel on kohale oodata paralümpia sportlane Mari-Liis Juul, kes on võtnud sihiks Tokyo olümiamängud. Tema ootab endale konkurentsi sitkeid naissportlasi ning oma rekordi parandamist.

Teiseks – lisaks olümpiasportlastele – saab end võrrelda põhja naabritega, kes samuti sõidavad pühapäeval 10 km ja 4 km. Võistlustulemused koondatakse ühte protokolli. Tõotab tulla põnev lahing.

Võistlusele saab eelregistreeruda kuni reede, 2. veebruari südaööni veebilehel www.aerobike.ee, kus leiab ka sarja kohta informatsiooni.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X