Vueltal Eesti rattureid pole

Laupäeval algaval aasta viimasel suurtuuril, Vueltal Eesti rattureid stardis ei ole. Astana meeskonda kuuluv Tanel Kangert osales tänavu nii Giro d’Italial (jättis pärast 12. etappi terviseprobleemide tõttu pooleli) kui ka Tour de France’il (sõitis lõpuni) ja seetõttu oli tema koosseisust välja jäämine aimatav.

Kasahstani klubi koosseis Vueltal on järgmine: Pello Bilbao, Dario Cataldo, Omar Fraile, Jan Hirt, Miguel Angel Lopez, Nikita Stalnov, Davide Villella ja Andrei Zeits. Teiste Eesti ratturite klubid ei ole Vueltal esindatud.

Vuelta algab 8 km proloogiga Malagas ja lõpeb 16. septembril Madridis. Mullust üldvõitjat Chris froome’i (Sky) stardis ei ole, favoriitidest on kohal Vincenzo Nibali (Bahrain-Merida), Nairo Quintana ja Alejandro Valverde (Movistar), Fabio Aru (UAE-Team Emirates), Miguel Angel Lopez (Astana), Thibaut Pinot (Groupama-FDJ), Richie Porte (BMC) ning vennad Adam ja Simon Yates (Mitchelton-Scott).

Pühapäeval lõpetas Kangert Norras Arctic Race’i ja täna alustab ta Prantsusmaal toimuvat velotuuri Tour du Poitou Charentes, kus joonel on ka Alo Jakin (St Michel – Auber93).

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X