Vuelta võitja jätkab Laasi ja Kalfi klubis

2013. aasta Vuelta võitja Chris Horner (pildil keskel) jätkab käesoleval hooajal Martin Laasi ja Steven Kalfi kodumeeskonnas Team Illuminate. 47-aastane ameeriklane ei mängi USA-s registreeritud kontinentaalklubis liidrirolli, kuid lubas hea terviseseisundi korral kaasa teha mõnel võidusõidul.

Horner liitus Team Illuminate’i eelkäija Airgas-Safewayga 2015. aastal, kuid astus kaks hooaega hiljem tippspordist kõrvale. Mullu juunis taasühines Horner klubiga ning tegi kaasa USA meistrivõistlustel ja võidusõitudel Colombias ning Rumeenias. Hornerit on alates 2014. aastast seganud hingamisprobleemid ja võimalik, et tal tuleb käia operatsioonil.

Kui grupifinišites panustab Team Illuminate Laasile, siis mägedes on esinumbriks kolm eelmist hooaega Itaalia Pro Continental tiimis Androni Giocattoli pedaalinud Colombia rattur Rodolfo Torres. Kahel viimasel San Juani velotuuril sai ta kokkuvõttes kolmanda koha.

Team Illuminate’i koosseisu kuulub üheksa meest: neli ameeriklast, kolm colombialast ja kaks eestlast. Tegemist on küll USA tiimiga, kuid võisteldakse üle terve maailma.

2019 Team Illuminate mehed: Felix Baron,Camilo Castiblanco, Jack Duncan, Chris Horner, Steven Kalf, Aria Kiani, Martin Laas, Cameron Piper, Rodolfo Torres
2019 Team Illuminate naised: Rebecca Beaumont, Kulacha Chairin, Tatiana Duenas, Daphne Karagianis, Shoko Kashiki, Jessenia Meneses, Lexi Millard ja Stephanie Subercaseaux.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X