Vuelta viimasel etapil 11. koha saanud Räim: kõik sujus kuni viimase kurvini

Pühapäeval lõppenud Hispaania velotuuril sai Mihkel Räim (Israel Start-Up Nation) 139,6 kilomeetrisel viimasel etapil grupifinišis 11. koha.

“140 km [pikkune] sile päev, millest reaalselt võidu sõideti 25 km. Muu aeg läks piltide tegemisele ning show‘le. Eesmärk oli täna finišis midagi head teha, võtsin sihiks EF sprindirongi taga olemise ning jäin lootma, et neil asi õnnestub,” kommenteeris Räim enda esitust sotsiaalmeedias.

“Paljud kindlasti küsivad, et miks ma Bora-Hansgrohe või Quickstepi taga ei ole? Vastus lihtne – kõik tahavad seal olla ning toimub suur võitlus selle nimel, kes seal olla saab. Üksi on raske end kehtestada, seepärast tegime spordidirektoriga teise plaani.”

“Kõik sujus kuni viimase kurvini, tagasipöördeni. Nende rong lagunes ja pidid tegema natuke lisatööd ja “tapsin” oma sprinteri jalad. Sain aru, et nüüd on aeg liikuda, andsin endast kõik, et teha hea sprint. Natuke jäin kinni, aga samas heal juhul oleks vast 3–4 kohta eespool olnud. Väga suurt vahet pole,” arutles Räim.

Hispaania velotuuri üldvõidu pälvis teist aastat järjest Primož Roglic (Team Jumbo-Visma). Mihkel Räim ja Martin Laas (Bora-Hansgrohe) lõpetasid vastavalt 139. (4:46.31) ja 140. (+4:55.40) kohal.

Allikas: sport.err.ee

Foto:Mihkel Räim ja Martin Laas Vuelta viimasel etapil Autor/allikas: Erakogu/Mihkel Räim Officia.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X