Vuelta teisel etapil võidutses kodupubliku rõõmuks hispaanlane

Kolmapäeval peetud Hispaania velotuuri 151,6-kilomeetrise teise etapi Pamplonast Lekunberrisse võitis hispaanlane Marc Soler (Movistar; 3:47.04).

Oma karjääri esimese suurtuuri etapivõidu teeninud 26-aastane Soler edestas finišijoonel esimese etapi võitnud sloveeni Primož Roglicit (Team Jumbo-Visma) 19 sekundiga. Samas jälitajate grupis lõpetas ka kolmandaks tulnud iirlane Dan Martin (Israel Start-Up Nation).

Üldliidrina jätkab Primož Roglic, teiseks tõusis Dan Martin (+0.09). Kolmandal kohal jätkab Ecuadori rattur Richard Carapaz (Ineos Grenadiers; +0.11).

Martin Laas (Bora-Hansgrohe) ja Mihkel Räim (Israel Start-Up Nation) lõpetasid grupis, mis kaotas võitjale 21 minuti ja 23 sekundiga. Laas sai kirja 157. ja Räim 159. tulemuse. Üldarvestuses asuvad eestlased vastavalt 168. (+41.46) ja 166. (+41.34) positsioonil.