VUELTA ALGAB JA LÕPPEB KATEDRAALI EES

73-single-default

Tänavune Vuelta on mitmes mõttes eriline. Kui tavaliselt selgub üldvõitja Madridis, siis tänavu lõppeb viimane etapp Santiago de Compostelas temposõiduga. See saab olema esimene kord viimase seitsme aasta jooksul, kui Hispaania velotuuri võitja selgitab eraldistart. Galicia piirkond võõrustas viimati Vuelta etappi 2014. aastal.

Harukordne on ka see, et Vuelta algab 14. augustil Burgose katedraali eest ja finišeerub 5. septembril Santiago keskväljakul Plaza de Obradoirol maailmakuulsa katedraali juures.

Olgu öeldud, et ametlikult tehakse Vuelta etapid avalikuks 11. veebruaril Burgose linnas. Kinnitamata andmetel on kavas kaheksa mäefinišit. Mulluse Vuelta võitis Primož Roglic (Jumbo-Visma), järgnesid Richard Carapaz (Ineos-Grenadiers) ja Hugh Carthy (EF Pro Cycling).

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X