Võistlustulle naasnud Räim katkestas oma lemmiksõidul

mihkel raim

Mihkel Räim sõitis käevigastusest tingitud kahe kuu pikkuse võistluspausi järel taas võidu. Israel Cycling Academys pedaaliv eestlane startis oma lemmikvõistlusel, Prantsuse ühepäevasõidul Tro Bro Leon.

Kui hea vormi korral olnuks Räim kruusalõikudega võidusõidul suuteline kõrges mängus kaasa lööma, siis nüüd tuli katkestada. Vigastuspausi ajal sai Räim küll ratta seljas trenni teha, kuid võistlustunnetus on hoopis midagi muud. Esikoha pälvis Christophe Laporte (Cofidis, Solutions Credits), kes edestas nelja sekundiga Damien Gaudini (Direct Energie) ja 16 sekundiga Jelle Mannaertsit (Tarteletto-Isorex).

Järgmise stardi teeb Räim reedel Hispaanias peetaval ühepäevasõidul Vuelta a Castilla y Leon, kus Israel Cycling Academy paneb välja veel Guillaume Boivini, Zakkari Dempsteri, José Manuel Diazi, Ben Perry, Rubén Plaza ja Aviv Yechezkeli.

Alo Jakin (St Michel – Auber93) lõpetas sõidu võitjast ligi 4 minutit ja hiljem ja sai kirja oma meeskonna parimana 18. koha.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X