MJ - 109.5km Kõik võitja keskmine kiirus 36,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 284 Kõik TREIMUTH Henri 03:00:56 0
2 70 Kõik MIRZOJEV Artjom 03:01:30 0
3 128 Kõik KARPENKO Gleb 03:02:11 0
4 69 Kõik LITVINTSEV Anton 03:04:52 0
5 160 Kõik LOOTUS Stefan MTÜ Kuusalu Rattaklubi 03:04:52 0
6 71 Kõik KUPP Artur 03:05:19 0
7 234 Kõik ROOS Andre 03:09:26 0
8 215 Kõik KURITS Joonas Rein Taaramäe rattaklubi 03:09:26 0
9 222 Kõik KONTUS Oskar 03:10:43 0
10 186 Kõik ILVES Arti MTÜ Peloton 03:12:32 0
11 323 Kõik PATRENKIN Aleksandr Narva SK Energia 03:12:59 0
12 192 Kõik MESI Joosep Pärnu Spordiselts Kalev 03:13:37 0
13 176 Kõik ADAMS Markus Otepää Rataklubi 03:15:16 0
14 72 Kõik EVENDI Rando Marten 03:20:56 0
15 175 Kõik ROOSE Kert 03:20:56 0
16 194 Kõik MILISTVER Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 03:23:56 0
17 285 Kõik MÕTTUS Marko Martti 03:24:56 0
18 355 Kõik TARASSOV Matvei Nõmme Rattaklubi 03:28:56 0
MJ - 109.5km Kõik M võitja keskmine kiirus 36,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 284 Kõik M TREIMUTH Henri 03:00:56 0
2 70 Kõik M MIRZOJEV Artjom 03:01:30 0
3 128 Kõik M KARPENKO Gleb 03:02:11 0
4 69 Kõik M LITVINTSEV Anton 03:04:52 0
5 160 Kõik M LOOTUS Stefan MTÜ Kuusalu Rattaklubi 03:04:52 0
6 71 Kõik M KUPP Artur 03:05:19 0
7 234 Kõik M ROOS Andre 03:09:26 0
8 215 Kõik M KURITS Joonas Rein Taaramäe rattaklubi 03:09:26 0
9 222 Kõik M KONTUS Oskar 03:10:43 0
10 186 Kõik M ILVES Arti MTÜ Peloton 03:12:32 0
11 323 Kõik M PATRENKIN Aleksandr Narva SK Energia 03:12:59 0
12 192 Kõik M MESI Joosep Pärnu Spordiselts Kalev 03:13:37 0
13 176 Kõik M ADAMS Markus Otepää Rataklubi 03:15:16 0
14 72 Kõik M EVENDI Rando Marten 03:20:56 0
15 175 Kõik M ROOSE Kert 03:20:56 0
16 194 Kõik M MILISTVER Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 03:23:56 0
17 285 Kõik M MÕTTUS Marko Martti 03:24:56 0
18 355 Kõik M TARASSOV Matvei Nõmme Rattaklubi 03:28:56 0
MJ - 109.5km MJ võitja keskmine kiirus 36,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 284 MJ TREIMUTH Henri 03:00:56 0
2 70 MJ MIRZOJEV Artjom 03:01:30 0
3 128 MJ KARPENKO Gleb 03:02:11 0
4 69 MJ LITVINTSEV Anton 03:04:52 0
5 160 MJ LOOTUS Stefan MTÜ Kuusalu Rattaklubi 03:04:52 0
6 71 MJ KUPP Artur 03:05:19 0
7 234 MJ ROOS Andre 03:09:26 0
8 215 MJ KURITS Joonas Rein Taaramäe rattaklubi 03:09:26 0
9 222 MJ KONTUS Oskar 03:10:43 0
10 186 MJ ILVES Arti MTÜ Peloton 03:12:32 0
11 323 MJ PATRENKIN Aleksandr Narva SK Energia 03:12:59 0
12 192 MJ MESI Joosep Pärnu Spordiselts Kalev 03:13:37 0
13 176 MJ ADAMS Markus Otepää Rataklubi 03:15:16 0
14 72 MJ EVENDI Rando Marten 03:20:56 0
15 175 MJ ROOSE Kert 03:20:56 0
16 194 MJ MILISTVER Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 03:23:56 0
17 285 MJ MÕTTUS Marko Martti 03:24:56 0
18 355 MJ TARASSOV Matvei Nõmme Rattaklubi 03:28:56 0
NE/NU/NJ - 68.4km Kõik võitja keskmine kiirus 34,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 311 Kõik EHRBERG Liisa ProShop Team 01:58:26 0
2 240 Kõik LANG Mae 01:58:31 0
3 25 Kõik UIBOKAND Janelle MTÜ Peloton 01:58:50 0
4 19 Kõik KUKK Kätlin 01:58:50 0
5 23 Kõik STEINBURG Greete 01:58:59 0
6 87 Kõik KALM Kelly 02:01:43 0
7 88 Kõik NIGUL Mathilde Manuela 02:01:47 0
8 85 Kõik TUISK Aidi Gerde 02:02:44 0
9 292 Kõik SOONIK Kristel Sandra 02:02:48 0
10 24 Kõik TITO Birgit Viimsi Sport 02:04:08 0
11 18 Kõik JÄÄGER Liis 02:04:58 0
12 86 Kõik KUUSKMAN Carol 02:05:17 0
13 20 Kõik KUTSER Indra 02:05:44 0
14 202 Kõik TÜRKSON Silvia 02:06:46 0
15 21 Kõik PUHU Sille 02:07:56 0
16 179 Kõik RAADLA Kädi 02:13:56 0
17 256 Kõik KALME Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:20:56 0
NE/NU/NJ - 68.4km Kõik N võitja keskmine kiirus 34,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 311 Kõik N EHRBERG Liisa ProShop Team 01:58:26 0
2 240 Kõik N LANG Mae 01:58:31 0
3 25 Kõik N UIBOKAND Janelle MTÜ Peloton 01:58:50 0
4 19 Kõik N KUKK Kätlin 01:58:50 0
5 23 Kõik N STEINBURG Greete 01:58:59 0
6 87 Kõik N KALM Kelly 02:01:43 0
7 88 Kõik N NIGUL Mathilde Manuela 02:01:47 0
8 85 Kõik N TUISK Aidi Gerde 02:02:44 0
9 292 Kõik N SOONIK Kristel Sandra 02:02:48 0
10 24 Kõik N TITO Birgit Viimsi Sport 02:04:08 0
11 18 Kõik N JÄÄGER Liis 02:04:58 0
12 86 Kõik N KUUSKMAN Carol 02:05:17 0
13 20 Kõik N KUTSER Indra 02:05:44 0
14 202 Kõik N TÜRKSON Silvia 02:06:46 0
15 21 Kõik N PUHU Sille 02:07:56 0
16 179 Kõik N RAADLA Kädi 02:13:56 0
17 256 Kõik N KALME Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:20:56 0
NE/NU/NJ - 68.4km NE võitja keskmine kiirus 34,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 311 NE EHRBERG Liisa ProShop Team 01:58:26 0
2 240 NE LANG Mae 01:58:31 0
3 25 NE UIBOKAND Janelle MTÜ Peloton 01:58:50 0
4 23 NE STEINBURG Greete 01:58:59 0
5 24 NE TITO Birgit Viimsi Sport 02:04:08 0
6 21 NE PUHU Sille 02:07:56 0
NE/NU/NJ - 68.4km NJ võitja keskmine kiirus 34,33 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 19 NJ KUKK Kätlin 01:58:50 0
2 85 NJ TUISK Aidi Gerde 02:02:44 0
3 292 NJ SOONIK Kristel Sandra 02:02:48 0
4 86 NJ KUUSKMAN Carol 02:05:17 0
5 20 NJ KUTSER Indra 02:05:44 0
6 202 NJ TÜRKSON Silvia 02:06:46 0
7 179 NJ RAADLA Kädi 02:13:56 0
8 256 NJ KALME Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:20:56 0
NE/NU/NJ - 68.4km NU23 võitja keskmine kiirus 33,52 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 87 NU23 KALM Kelly 02:01:43 0
2 88 NU23 NIGUL Mathilde Manuela 02:01:47 0
3 18 NU23 JÄÄGER Liis 02:04:58 0
M16 - 54,7km Kõik võitja keskmine kiirus 39,74 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 213 Kõik ANIER Martin Rein Taaramäe rattaklubi 01:23:02 0
2 63 Kõik LEHTSAAR Mattias Jonatan 01:23:02 0
3 60 Kõik PUUSEPP Hugo 01:23:02 0
4 191 Kõik POST Ken Pärnu Spordiselts Kalev 01:23:02 0
5 61 Kõik ÕUN Joosep Mattias 01:25:18 0
6 231 Kõik MIHKELS Madis 01:25:18 0
7 118 Kõik JOHANSON Egert 01:25:18 0
8 120 Kõik RAGILO Frank-Aron 01:25:18 0
9 124 Kõik TAMM Lauri 01:25:18 0
10 59 Kõik KOKK Gregor 01:25:18 0
11 62 Kõik KÕIV Kevin Kardo 01:25:18 0
12 277 Kõik TIIRATS Johannes 01:25:18 0
13 65 Kõik PAJUR Romet 01:25:27 0
14 126 Kõik KRUSEMANN Martin 01:25:27 0
15 201 Kõik PUUORG Johann Mattias 01:25:27 0
16 30 Kõik AUS Aaron Rein Taaramäe rattaklubi 01:25:27 0
17 122 Kõik KUKK Janek-Robin 01:25:27 0
18 214 Kõik PAU Oskar Rein Taaramäe rattaklubi 01:25:27 0
19 247 Kõik REILJAN Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:25:27 0
20 279 Kõik LEPPIK Rasmus 01:25:27 0
21 200 Kõik GRÜNBERG Henry 01:25:27 0
22 230 Kõik LIBEK Maario 01:25:27 0
23 281 Kõik TOOM Tauri 01:25:27 0
24 64 Kõik NOTTON Rauno 01:25:27 0
25 278 Kõik REIER Kusti 01:25:27 0
26 177 Kõik BAUER Mikk 01:25:51 0
27 352 Kõik KASK Hendri Nõmme Rattaklubi 01:25:57 0
28 117 Kõik VÄINOLA Cristopher 01:25:57 0
29 119 Kõik SVIRIDENKO Erik MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:25:57 0
30 232 Kõik KARKI Martin 01:26:12 0
31 229 Kõik VERLIIN Lauri 01:26:12 0
32 354 Kõik SIRK Ragnar 01:26:12 0
33 228 Kõik NÄRAP Henry 01:26:12 0
34 212 Kõik KARLEP Georg Rein Taaramäe rattaklubi 01:26:12 0
35 265 Kõik VAHTER Robin Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 01:26:24 0
36 322 Kõik MATROSSOV Deniss Narva SK Energia 01:26:24 0
37 280 Kõik JOHANSON Stefan 01:26:41 0
38 248 Kõik HÜTT Oskar Hendrik Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:29:03 0
39 174 Kõik LEIS Lauri 01:29:03 0
40 159 Kõik LATIK Joonas Kuusalu Rattaklubi 01:29:47 0
41 66 Kõik GRISTSENKO Ron 02:31:38 0
42 125 Kõik SAZONOV Mark MTÜ Kalevi Jalgrattakool 02:32:29 0
M16 - 54,7km Kõik M võitja keskmine kiirus 39,74 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 213 Kõik M ANIER Martin Rein Taaramäe rattaklubi 01:23:02 0
2 63 Kõik M LEHTSAAR Mattias Jonatan 01:23:02 0
3 60 Kõik M PUUSEPP Hugo 01:23:02 0
4 191 Kõik M POST Ken Pärnu Spordiselts Kalev 01:23:02 0
5 61 Kõik M ÕUN Joosep Mattias 01:25:18 0
6 231 Kõik M MIHKELS Madis 01:25:18 0
7 118 Kõik M JOHANSON Egert 01:25:18 0
8 120 Kõik M RAGILO Frank-Aron 01:25:18 0
9 124 Kõik M TAMM Lauri 01:25:18 0
10 59 Kõik M KOKK Gregor 01:25:18 0
11 62 Kõik M KÕIV Kevin Kardo 01:25:18 0
12 277 Kõik M TIIRATS Johannes 01:25:18 0
13 65 Kõik M PAJUR Romet 01:25:27 0
14 126 Kõik M KRUSEMANN Martin 01:25:27 0
15 201 Kõik M PUUORG Johann Mattias 01:25:27 0
16 30 Kõik M AUS Aaron Rein Taaramäe rattaklubi 01:25:27 0
17 122 Kõik M KUKK Janek-Robin 01:25:27 0
18 214 Kõik M PAU Oskar Rein Taaramäe rattaklubi 01:25:27 0
19 247 Kõik M REILJAN Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:25:27 0
20 279 Kõik M LEPPIK Rasmus 01:25:27 0
21 200 Kõik M GRÜNBERG Henry 01:25:27 0
22 230 Kõik M LIBEK Maario 01:25:27 0
23 281 Kõik M TOOM Tauri 01:25:27 0
24 64 Kõik M NOTTON Rauno 01:25:27 0
25 278 Kõik M REIER Kusti 01:25:27 0
26 177 Kõik M BAUER Mikk 01:25:51 0
27 352 Kõik M KASK Hendri Nõmme Rattaklubi 01:25:57 0
28 117 Kõik M VÄINOLA Cristopher 01:25:57 0
29 119 Kõik M SVIRIDENKO Erik MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:25:57 0
30 232 Kõik M KARKI Martin 01:26:12 0
31 229 Kõik M VERLIIN Lauri 01:26:12 0
32 354 Kõik M SIRK Ragnar 01:26:12 0
33 228 Kõik M NÄRAP Henry 01:26:12 0
34 212 Kõik M KARLEP Georg Rein Taaramäe rattaklubi 01:26:12 0
35 265 Kõik M VAHTER Robin Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 01:26:24 0
36 322 Kõik M MATROSSOV Deniss Narva SK Energia 01:26:24 0
37 280 Kõik M JOHANSON Stefan 01:26:41 0
38 248 Kõik M HÜTT Oskar Hendrik Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:29:03 0
39 174 Kõik M LEIS Lauri 01:29:03 0
40 159 Kõik M LATIK Joonas Kuusalu Rattaklubi 01:29:47 0
41 66 Kõik M GRISTSENKO Ron 02:31:38 0
42 125 Kõik M SAZONOV Mark MTÜ Kalevi Jalgrattakool 02:32:29 0
M16 - 54,7km M16 võitja keskmine kiirus 39,74 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 213 M16 ANIER Martin Rein Taaramäe rattaklubi 01:23:02 0
2 63 M16 LEHTSAAR Mattias Jonatan 01:23:02 0
3 60 M16 PUUSEPP Hugo 01:23:02 0
4 191 M16 POST Ken Pärnu Spordiselts Kalev 01:23:02 0
5 61 M16 ÕUN Joosep Mattias 01:25:18 0
6 231 M16 MIHKELS Madis 01:25:18 0
7 118 M16 JOHANSON Egert 01:25:18 0
8 120 M16 RAGILO Frank-Aron 01:25:18 0
9 124 M16 TAMM Lauri 01:25:18 0
10 59 M16 KOKK Gregor 01:25:18 0
11 62 M16 KÕIV Kevin Kardo 01:25:18 0
12 277 M16 TIIRATS Johannes 01:25:18 0
13 65 M16 PAJUR Romet 01:25:27 0
14 126 M16 KRUSEMANN Martin 01:25:27 0
15 201 M16 PUUORG Johann Mattias 01:25:27 0
16 30 M16 AUS Aaron Rein Taaramäe rattaklubi 01:25:27 0
17 122 M16 KUKK Janek-Robin 01:25:27 0
18 214 M16 PAU Oskar Rein Taaramäe rattaklubi 01:25:27 0
19 247 M16 REILJAN Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:25:27 0
20 279 M16 LEPPIK Rasmus 01:25:27 0
21 200 M16 GRÜNBERG Henry 01:25:27 0
22 230 M16 LIBEK Maario 01:25:27 0
23 281 M16 TOOM Tauri 01:25:27 0
24 64 M16 NOTTON Rauno 01:25:27 0
25 278 M16 REIER Kusti 01:25:27 0
26 177 M16 BAUER Mikk 01:25:51 0
27 352 M16 KASK Hendri Nõmme Rattaklubi 01:25:57 0
28 117 M16 VÄINOLA Cristopher 01:25:57 0
29 119 M16 SVIRIDENKO Erik MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:25:57 0
30 232 M16 KARKI Martin 01:26:12 0
31 229 M16 VERLIIN Lauri 01:26:12 0
32 354 M16 SIRK Ragnar 01:26:12 0
33 228 M16 NÄRAP Henry 01:26:12 0
34 212 M16 KARLEP Georg Rein Taaramäe rattaklubi 01:26:12 0
35 265 M16 VAHTER Robin Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 01:26:24 0
36 322 M16 MATROSSOV Deniss Narva SK Energia 01:26:24 0
37 280 M16 JOHANSON Stefan 01:26:41 0
38 248 M16 HÜTT Oskar Hendrik Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:29:03 0
39 174 M16 LEIS Lauri 01:29:03 0
40 159 M16 LATIK Joonas Kuusalu Rattaklubi 01:29:47 0
41 66 M16 GRISTSENKO Ron 02:31:38 0
42 125 M16 SAZONOV Mark MTÜ Kalevi Jalgrattakool 02:32:29 0
M14 - 35,4km Kõik võitja keskmine kiirus 35,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Kõik ADUSON Gabriel Helmut 00:59:02 0
2 245 Kõik LENZIUS Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:59:02 0
3 270 Kõik VALMSEN Henri 01:01:41 0
4 210 Kõik KURITS Karl Rein Taaramäe rattaklubi 01:01:41 0
5 95 Kõik MÕTTUS Matthias 01:01:41 0
6 190 Kõik MITT Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 01:01:41 0
7 351 Kõik RÜNDVA Richard 01:01:55 0
8 94 Kõik MÄEUIBO Markus 01:02:07 0
9 45 Kõik KARPOV Nikita Narva SK Energia 01:02:07 0
10 154 Kõik SAUL Evar 01:02:42 0
11 182 Kõik RÜSTER Oliver MTÜ Peloton 01:03:26 0
12 58 Kõik ROONI Ron 01:05:53 0
13 324 Kõik PATRENKIN Artur Narva SK Energia 01:05:53 0
14 320 Kõik LAIDINEN Arseni Narva SK Energia 01:05:53 0
15 262 Kõik MADISSON Mik Jalgrattaklubi Viko 01:05:53 0
16 173 Kõik ANIPAI Meelis 01:06:08 0
17 172 Kõik KALLARI Lauri 01:06:29 0
18 148 Kõik REINTOP Karel 01:07:45 0
19 209 Kõik JAHT Joonas Rein Taaramäe rattaklubi 01:08:05 0
20 184 Kõik LUHT Robin 01:11:55 0
21 180 Kõik PEEDUMÄE Erkki MTÜ Peloton 01:13:30 0
22 157 Kõik SAAR Mauro Erik Kuusalu Rattaklubi 01:13:50 0
23 111 Kõik KOSHMANOV Juri MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:13:50 0
24 183 Kõik IVAINEN Richard MTÜ Peloton 01:14:00 0
25 244 Kõik LEPISTE Karmo Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:14:10 0
26 112 Kõik MÄTIK Oliver MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:15:40 0
27 115 Kõik SOOTS Rico MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:16:00 0
28 330 Kõik MALMRE Marten MTÜ Peloton 01:17:00 0
29 113 Kõik TSANEV Peeter MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:20:00 0
M14 - 35,4km Kõik M võitja keskmine kiirus 35,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Kõik M ADUSON Gabriel Helmut 00:59:02 0
2 245 Kõik M LENZIUS Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:59:02 0
3 270 Kõik M VALMSEN Henri 01:01:41 0
4 210 Kõik M KURITS Karl Rein Taaramäe rattaklubi 01:01:41 0
5 95 Kõik M MÕTTUS Matthias 01:01:41 0
6 190 Kõik M MITT Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 01:01:41 0
7 351 Kõik M RÜNDVA Richard 01:01:55 0
8 94 Kõik M MÄEUIBO Markus 01:02:07 0
9 45 Kõik M KARPOV Nikita Narva SK Energia 01:02:07 0
10 154 Kõik M SAUL Evar 01:02:42 0
11 182 Kõik M RÜSTER Oliver MTÜ Peloton 01:03:26 0
12 58 Kõik M ROONI Ron 01:05:53 0
13 324 Kõik M PATRENKIN Artur Narva SK Energia 01:05:53 0
14 320 Kõik M LAIDINEN Arseni Narva SK Energia 01:05:53 0
15 262 Kõik M MADISSON Mik Jalgrattaklubi Viko 01:05:53 0
16 173 Kõik M ANIPAI Meelis 01:06:08 0
17 172 Kõik M KALLARI Lauri 01:06:29 0
18 148 Kõik M REINTOP Karel 01:07:45 0
19 209 Kõik M JAHT Joonas Rein Taaramäe rattaklubi 01:08:05 0
20 184 Kõik M LUHT Robin 01:11:55 0
21 180 Kõik M PEEDUMÄE Erkki MTÜ Peloton 01:13:30 0
22 157 Kõik M SAAR Mauro Erik Kuusalu Rattaklubi 01:13:50 0
23 111 Kõik M KOSHMANOV Juri MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:13:50 0
24 183 Kõik M IVAINEN Richard MTÜ Peloton 01:14:00 0
25 244 Kõik M LEPISTE Karmo Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:14:10 0
26 112 Kõik M MÄTIK Oliver MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:15:40 0
27 115 Kõik M SOOTS Rico MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:16:00 0
28 330 Kõik M MALMRE Marten MTÜ Peloton 01:17:00 0
29 113 Kõik M TSANEV Peeter MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:20:00 0
M14 - 35,4km M14 võitja keskmine kiirus 35,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 M14 ADUSON Gabriel Helmut 00:59:02 0
2 245 M14 LENZIUS Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:59:02 0
3 270 M14 VALMSEN Henri 01:01:41 0
4 210 M14 KURITS Karl Rein Taaramäe rattaklubi 01:01:41 0
5 95 M14 MÕTTUS Matthias 01:01:41 0
6 190 M14 MITT Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 01:01:41 0
7 351 M14 RÜNDVA Richard 01:01:55 0
8 94 M14 MÄEUIBO Markus 01:02:07 0
9 45 M14 KARPOV Nikita Narva SK Energia 01:02:07 0
10 154 M14 SAUL Evar 01:02:42 0
11 182 M14 RÜSTER Oliver MTÜ Peloton 01:03:26 0
12 58 M14 ROONI Ron 01:05:53 0
13 324 M14 PATRENKIN Artur Narva SK Energia 01:05:53 0
14 320 M14 LAIDINEN Arseni Narva SK Energia 01:05:53 0
15 262 M14 MADISSON Mik Jalgrattaklubi Viko 01:05:53 0
16 173 M14 ANIPAI Meelis 01:06:08 0
17 172 M14 KALLARI Lauri 01:06:29 0
18 148 M14 REINTOP Karel 01:07:45 0
19 209 M14 JAHT Joonas Rein Taaramäe rattaklubi 01:08:05 0
20 184 M14 LUHT Robin 01:11:55 0
21 180 M14 PEEDUMÄE Erkki MTÜ Peloton 01:13:30 0
22 157 M14 SAAR Mauro Erik Kuusalu Rattaklubi 01:13:50 0
23 111 M14 KOSHMANOV Juri MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:13:50 0
24 183 M14 IVAINEN Richard MTÜ Peloton 01:14:00 0
25 244 M14 LEPISTE Karmo Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:14:10 0
26 112 M14 MÄTIK Oliver MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:15:40 0
27 115 M14 SOOTS Rico MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:16:00 0
28 330 M14 MALMRE Marten MTÜ Peloton 01:17:00 0
29 113 M14 TSANEV Peeter MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:20:00 0
N14/N16 - 35,4km Kõik võitja keskmine kiirus 35,81 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 143 Kõik EBRAS Elisabeth 00:58:39 0
2 196 Kõik SANDER Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:58:48 0
3 289 Kõik TASANE Elina 00:58:57 0
4 290 Kõik REIER Kirke 01:03:50 0
5 81 Kõik SURVA Karolin 01:04:21 0
6 223 Kõik KALJUR Hannah 01:04:21 0
7 84 Kõik NIGUL Natali Nora 01:04:21 0
8 291 Kõik SARIKAS Merilyn 01:04:31 0
9 142 Kõik PRANTS Annabrit 01:04:35 0
10 32 Kõik BRONISHEVSKAJA Zlata MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:04:40 0
11 204 Kõik KIVISTU Eliise Spordiklubi Rakke 01:07:30 0
12 80 Kõik LUGENBERG Annikki 01:08:10 0
13 317 Kõik TEGELMANN Mia Carla MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:10:21 0
14 144 Kõik ALLIKBERG Marii-Isabel MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:10:33 0
15 205 Kõik KAARJÄRV Mairit 01:10:44 0
16 195 Kõik LOHK Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 01:14:44 0
N14/N16 - 35,4km Kõik N võitja keskmine kiirus 35,81 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 143 Kõik N EBRAS Elisabeth 00:58:39 0
2 196 Kõik N SANDER Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:58:48 0
3 289 Kõik N TASANE Elina 00:58:57 0
4 290 Kõik N REIER Kirke 01:03:50 0
5 81 Kõik N SURVA Karolin 01:04:21 0
6 223 Kõik N KALJUR Hannah 01:04:21 0
7 84 Kõik N NIGUL Natali Nora 01:04:21 0
8 291 Kõik N SARIKAS Merilyn 01:04:31 0
9 142 Kõik N PRANTS Annabrit 01:04:35 0
10 32 Kõik N BRONISHEVSKAJA Zlata MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:04:40 0
11 204 Kõik N KIVISTU Eliise Spordiklubi Rakke 01:07:30 0
12 80 Kõik N LUGENBERG Annikki 01:08:10 0
13 317 Kõik N TEGELMANN Mia Carla MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:10:21 0
14 144 Kõik N ALLIKBERG Marii-Isabel MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:10:33 0
15 205 Kõik N KAARJÄRV Mairit 01:10:44 0
16 195 Kõik N LOHK Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 01:14:44 0
N14/N16 - 35,4km N16 võitja keskmine kiirus 35,81 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 143 N16 EBRAS Elisabeth 00:58:39 0
2 196 N16 SANDER Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:58:48 0
3 289 N16 TASANE Elina 00:58:57 0
4 290 N16 REIER Kirke 01:03:50 0
5 291 N16 SARIKAS Merilyn 01:04:31 0
6 142 N16 PRANTS Annabrit 01:04:35 0
7 144 N16 ALLIKBERG Marii-Isabel MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:10:33 0
N14/N16 - 35,4km N14 võitja keskmine kiirus 32,63 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 N14 SURVA Karolin 01:04:21 0
2 223 N14 KALJUR Hannah 01:04:21 0
3 84 N14 NIGUL Natali Nora 01:04:21 0
4 32 N14 BRONISHEVSKAJA Zlata MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:04:40 0
5 204 N14 KIVISTU Eliise Spordiklubi Rakke 01:07:30 0
6 80 N14 LUGENBERG Annikki 01:08:10 0
7 317 N14 TEGELMANN Mia Carla MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:10:21 0
8 205 N14 KAARJÄRV Mairit 01:10:44 0
9 195 N14 LOHK Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 01:14:44 0
Impression