Eraldistart - 13km Kõik võitja keskmine kiirus 45,24 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 300 Kõik ERNES Sander 00:17:14 0
2 100 Kõik AKSIN Janno Hawaii Express 00:17:14 0
3 304 Kõik LEPP Emeri 00:17:20 0
4 224 Kõik PALLAS Helari 00:17:26 0
5 91 Kõik KULL Andre CC Rota Mobilis 00:17:27 0
6 301 Kõik VAIKSAAR Vidrik Tripassion Triatloniklubi 00:17:28 0
7 231 Kõik MIHKELS Madis 00:17:28 0
8 216 Kõik VALVAS Vahur 00:17:34 0
9 217 Kõik KULJUS Viljar 00:17:45 0
10 55 Kõik REBANE Meelis A&T Spordiklubi 00:17:46 0
11 152 Kõik PARV Martin 00:17:52 0
12 299 Kõik SILDVEE Rainer 00:17:57 0
13 218 Kõik KIVIOJA Raimo RR Siplased 00:18:02 0
14 220 Kõik VAAB Ivar 00:18:05 0
15 124 Kõik TAMM Lauri 00:18:06 0
16 120 Kõik RAGILO Frank-Aron 00:18:11 0
17 149 Kõik KÜBAR Rene 00:18:22 0
18 59 Kõik KOKK Gregor 00:18:29 0
19 65 Kõik PAJUR Romet 00:18:31 0
20 52 Kõik KARLSON Urmas 00:18:32 0
21 102 Kõik KARU Virgo Hawaii Express 00:18:40 0
22 76 Kõik ROSENBERG Reigo CFC Spordiklubi 00:18:41 0
23 54 Kõik KRUSEMANN Magnus 00:18:41 0
24 203 Kõik PROUS Priit ProShop Team 00:18:42 0
25 197 Kõik JOHANSON Marko Püha Loomaaed 00:18:44 0
26 305 Kõik KASENÕMM Priit 00:18:48 0
27 118 Kõik JOHANSON Egert 00:18:53 0
28 62 Kõik KÕIV Kevin Kardo 00:18:58 0
29 302 Kõik TENNO Ander 00:19:01 0
30 277 Kõik TIIRATS Johannes 00:19:02 0
31 207 Kõik ELLING Toomas Rae Rattaklubi 00:19:02 0
32 268 Kõik UUSEN Hindrik 00:19:08 0
33 213 Kõik ANIER Martin 00:19:15 0
34 61 Kõik ÕUN Joosep Mattias 00:19:17 0
35 74 Kõik SÄÄLIK Marek CFC 00:19:19 0
36 101 Kõik VARE Priit Hawaii Express 00:19:21 0
37 64 Kõik NOTTON Rauno 00:19:24 0
38 57 Kõik ADUSON Gabriel Helmut 00:19:26 0
39 269 Kõik KAUPMEES Margus 00:19:29 0
40 214 Kõik PAU Oskar 00:19:29 0
41 206 Kõik VÄRV Sander CC REKORD 00:19:35 0
42 56 Kõik ORD Tõnu 00:19:36 0
43 303 Kõik HALJAK Antti 00:19:42 0
44 196 Kõik SANDER Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:46 0
45 292 Kõik SOONIK Kristel Sandra 00:19:47 0
46 245 Kõik LENZIUS Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:50 0
47 281 Kõik TOOM Tauri 00:19:50 0
48 212 Kõik KARLEP Georg 00:19:52 0
49 126 Kõik KRUSEMANN Martin 00:19:57 0
50 188 Kõik LEIDT Meelis 00:19:59 0
51 294 Kõik ROHTMA Valdek 00:20:01 0
52 236 Kõik TAMM Margo TÜASK 00:20:01 0
53 63 Kõik LEHTSAAR Mattias Jonatan 00:20:02 0
54 251 Kõik VERI Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:20:02 0
55 293 Kõik VISNAPUU Tarmo 00:20:05 0
56 232 Kõik KARKI Martin 00:20:16 0
57 191 Kõik POST Ken Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:16 0
58 85 Kõik TUISK Aidi Gerde 00:20:20 0
59 177 Kõik BAUER Mikk 00:20:22 0
60 278 Kõik REIER Kusti 00:20:23 0
61 165 Kõik KASK Hendri Nõmme Rattaklubi 00:20:24 0
62 225 Kõik EELMETS Indrek 00:20:28 0
63 143 Kõik EBRAS Elisabeth 00:20:28 0
64 259 Kõik ARULA Raul Tartu Velo 00:20:30 0
65 279 Kõik LEPPIK Rasmus 00:20:30 0
66 260 Kõik VIIGIPUU Toomas Tartu SK Velo 00:20:31 0
67 200 Kõik GRÜNBERG Henry 00:20:42 0
68 267 Kõik SULUSTE Jüri SJK Viiking 00:20:42 0
69 122 Kõik KUKK Janek-Robin 00:20:44 0
70 219 Kõik UUK Aimur Rakvere Rattaklubi Siplased 00:20:45 0
71 97 Kõik KULJUS Ülo 00:20:47 0
72 60 Kõik PUUSEPP Hugo 00:20:50 0
73 306 Kõik KÄGU Hannes 00:20:50 0
74 247 Kõik REILJAN Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:20:51 0
75 210 Kõik KURITS Karl 00:20:53 0
76 129 Kõik VASSILJEV Oleg MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:20:54 0
77 201 Kõik PUUORG Johann Mattias 00:20:59 0
78 132 Kõik OTSUS Indrek Kalevi Jalgratta Kool 00:21:00 0
79 229 Kõik VERLIIN Lauri 00:21:02 0
80 248 Kõik HÜTT Oskar Hendrik Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:21:05 0
81 198 Kõik LUUR Ervin Püha Loomaaed 00:21:12 0
82 230 Kõik LIBEK Maario 00:21:12 0
83 117 Kõik VÄINOLA Cristopher 00:21:13 0
84 307 Kõik PÄRT Ahto 00:21:20 0
85 151 Kõik JAAGO Aivar 00:21:25 0
86 86 Kõik KUUSKMAN Carol 00:21:27 0
87 90 Kõik KUHLAP Kaupo 00:21:29 0
88 174 Kõik LEIS Lauri 00:21:29 0
89 161 Kõik MIHHAILOV Viktor 00:21:32 0
90 280 Kõik JOHANSON Stefan 00:21:36 0
91 289 Kõik TASANE Elina 00:21:36 0
92 228 Kõik NÄRAP Henry 00:21:39 0
93 119 Kõik SVIRIDENKO Erik MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:21:40 0
94 142 Kõik PRANTS Annabrit 00:21:43 0
95 258 Kõik MERISALU Margus Tartu SK Velo 00:21:49 0
96 290 Kõik REIER Kirke 00:21:53 0
97 265 Kõik VAHTER Robin Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 00:21:57 0
98 173 Kõik ANIPAI Meelis 00:21:57 0
99 66 Kõik GRISTSENKO Ron 00:22:00 0
100 169 Kõik TARASSOV Igor Nõmme Rattaklubi 00:22:04 0
101 314 Kõik SILD-NEEME Eike 00:22:06 0
102 190 Kõik MITT Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:22:06 0
103 95 Kõik MÕTTUS Matthias 00:22:09 0
104 167 Kõik SIRK Ragnar 00:22:10 0
105 182 Kõik RÜSTER Oliver MTÜ Peloton 00:22:11 0
106 154 Kõik SAUL Evar 00:22:16 0
107 263 Kõik HINTS Tom Jalgrattaklubi Viko 00:22:17 0
108 291 Kõik SARIKAS Merilyn 00:22:19 0
109 296 Kõik PAAT Merli 00:22:24 0
110 270 Kõik VALMSEN Henri 00:22:25 0
111 202 Kõik TÜRKSON Silvia 00:22:26 0
112 171 Kõik LONGA Ieva Nõmme 00:22:29 0
113 94 Kõik MÄEUIBO Markus 00:22:33 0
114 261 Kõik RAMMO Aapo SK Tartu Velo 00:22:35 0
115 104 Kõik PENNERT Vladimir Järva Jaani RSK 00:22:36 0
116 58 Kõik ROONI Ron 00:22:47 0
117 308 Kõik FJODOROV Nikolai 00:22:57 0
118 163 Kõik RÜNDVA Richard 00:23:02 0
119 125 Kõik SAZONOV Mark MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:23:02 0
120 130 Kõik STRIKOV Victor MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:23:05 0
121 81 Kõik SURVA Karolin 00:23:16 0
122 159 Kõik LATIK Joonas 00:23:16 0
123 223 Kõik KALJUR Hannah Smart Sport Team 00:23:16 0
124 255 Kõik PUNG Piret Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:23:22 0
125 172 Kõik KALLARI Lauri 00:23:25 0
126 209 Kõik JAHT Joonas 00:23:28 0
127 208 Kõik KÜBAR Helen 00:23:36 0
128 136 Kõik TREUFELDT Ülo KALEVI JALGRATTAKOOL 00:23:37 0
129 246 Kõik ENEL Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:23:47 0
130 82 Kõik TREIER Maria 00:23:51 0
131 166 Kõik EENSALU Ott Nõmme Rattaklubi 00:23:56 0
132 84 Kõik NIGUL Natali Nora 00:23:57 0
133 148 Kõik REINTOP Karel 00:23:58 0
134 80 Kõik LUGENBERG Annikki 00:24:02 0
135 205 Kõik KAARJÄRV Mairit 00:24:13 0
136 53 Kõik OOT Anti 00:24:16 0
137 252 Kõik VALK Hillar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:24:18 0
138 179 Kõik RAADLA Kädi 00:24:26 0
139 204 Kõik KIVISTU Eliise 00:24:27 0
140 133 Kõik AUDOVA Jaanus KJK 00:24:31 0
141 153 Kõik VILBASTE Andreas 00:24:33 0
142 135 Kõik MÄNNI Anatoli 00:24:36 0
143 227 Kõik VÄHI Joonas 00:24:39 0
144 256 Kõik KALME Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:24:45 0
145 184 Kõik LUHT Robin MTÜ Peloton 00:24:54 0
146 123 Kõik GRINKO Jaroslav MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:24:56 0
147 144 Kõik ALLIKBERG Marii-Isabel MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:25:05 0
148 103 Kõik KOCH Kalju Hawaii Express 00:25:10 0
149 137 Kõik JUUL Jüri MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:25:19 0
150 156 Kõik SAAR Markus Aleksander 00:25:22 0
151 199 Kõik KUUSK Enn 00:25:31 0
152 309 Kõik KAASIK Enno 00:25:46 0
153 189 Kõik HÄRM Leo 00:25:53 0
154 111 Kõik KOSHMANOV Juri MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:25:54 0
155 157 Kõik SAAR Mauro Erik 00:25:56 0
156 134 Kõik KOBERNIK Viktor MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:26:01 0
157 112 Kõik MÄTIK Oliver MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:26:15 0
158 158 Kõik KÄÄRST Ruben 00:26:16 0
159 115 Kõik SOOTS Rico MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:26:24 0
160 195 Kõik LOHK Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:26:43 0
161 183 Kõik IVAINEN Richard MTÜ Peloton 00:26:44 0
162 295 Kõik ROHTMA Katrin 00:26:46 0
163 274 Kõik JÄRVSOO Markus 00:26:47 0
164 244 Kõik LEPISTE Karmo Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:26:55 0
165 116 Kõik SVETLICHNOI Vladislav MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:27:06 0
166 273 Kõik KIILASPEA Marcus 00:27:10 0
167 242 Kõik VUIN Maarja Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:27:17 0
168 275 Kõik KANNEL Märt 00:27:28 0
169 155 Kõik KAJO Herlen 00:27:29 0
170 162 Kõik NÕMM Rasmus Nõmme Rattaklubi 00:27:37 0
171 271 Kõik VAIKMETS Jaarek 00:28:02 0
172 178 Kõik KALLEMETS Mati 00:28:06 0
173 121 Kõik ARTEMOV Ilja MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:28:06 0
174 113 Kõik TSANEV Peeter MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:28:23 0
175 272 Kõik KIBE Kristen 00:28:36 0
176 276 Kõik AARELA Rasmus 00:29:25 0
177 266 Kõik VEEL Villu Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 00:29:34 0
178 287 Kõik VALMSEN Karmen 00:29:35 0
179 262 Kõik MADISSON Mik Jalgrattaklubi Viko 00:52:52 0
180 180 Kõik PEEDUMÄE Erkki MTÜ Peloton 00:53:46 0
Eraldistart - 13km Kõik M võitja keskmine kiirus 45,24 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 300 Kõik M ERNES Sander 00:17:14 0
2 100 Kõik M AKSIN Janno Hawaii Express 00:17:14 0
3 304 Kõik M LEPP Emeri 00:17:20 0
4 224 Kõik M PALLAS Helari 00:17:26 0
5 91 Kõik M KULL Andre CC Rota Mobilis 00:17:27 0
6 301 Kõik M VAIKSAAR Vidrik Tripassion Triatloniklubi 00:17:28 0
7 231 Kõik M MIHKELS Madis 00:17:28 0
8 216 Kõik M VALVAS Vahur 00:17:34 0
9 217 Kõik M KULJUS Viljar 00:17:45 0
10 55 Kõik M REBANE Meelis A&T Spordiklubi 00:17:46 0
11 152 Kõik M PARV Martin 00:17:52 0
12 299 Kõik M SILDVEE Rainer 00:17:57 0
13 218 Kõik M KIVIOJA Raimo RR Siplased 00:18:02 0
14 220 Kõik M VAAB Ivar 00:18:05 0
15 124 Kõik M TAMM Lauri 00:18:06 0
16 120 Kõik M RAGILO Frank-Aron 00:18:11 0
17 149 Kõik M KÜBAR Rene 00:18:22 0
18 59 Kõik M KOKK Gregor 00:18:29 0
19 65 Kõik M PAJUR Romet 00:18:31 0
20 52 Kõik M KARLSON Urmas 00:18:32 0
21 102 Kõik M KARU Virgo Hawaii Express 00:18:40 0
22 76 Kõik M ROSENBERG Reigo CFC Spordiklubi 00:18:41 0
23 54 Kõik M KRUSEMANN Magnus 00:18:41 0
24 203 Kõik M PROUS Priit ProShop Team 00:18:42 0
25 197 Kõik M JOHANSON Marko Püha Loomaaed 00:18:44 0
26 305 Kõik M KASENÕMM Priit 00:18:48 0
27 118 Kõik M JOHANSON Egert 00:18:53 0
28 62 Kõik M KÕIV Kevin Kardo 00:18:58 0
29 302 Kõik M TENNO Ander 00:19:01 0
30 277 Kõik M TIIRATS Johannes 00:19:02 0
31 207 Kõik M ELLING Toomas Rae Rattaklubi 00:19:02 0
32 268 Kõik M UUSEN Hindrik 00:19:08 0
33 213 Kõik M ANIER Martin 00:19:15 0
34 61 Kõik M ÕUN Joosep Mattias 00:19:17 0
35 74 Kõik M SÄÄLIK Marek CFC 00:19:19 0
36 101 Kõik M VARE Priit Hawaii Express 00:19:21 0
37 64 Kõik M NOTTON Rauno 00:19:24 0
38 57 Kõik M ADUSON Gabriel Helmut 00:19:26 0
39 269 Kõik M KAUPMEES Margus 00:19:29 0
40 214 Kõik M PAU Oskar 00:19:29 0
41 206 Kõik M VÄRV Sander CC REKORD 00:19:35 0
42 56 Kõik M ORD Tõnu 00:19:36 0
43 303 Kõik M HALJAK Antti 00:19:42 0
44 245 Kõik M LENZIUS Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:50 0
45 281 Kõik M TOOM Tauri 00:19:50 0
46 212 Kõik M KARLEP Georg 00:19:52 0
47 126 Kõik M KRUSEMANN Martin 00:19:57 0
48 188 Kõik M LEIDT Meelis 00:19:59 0
49 294 Kõik M ROHTMA Valdek 00:20:01 0
50 236 Kõik M TAMM Margo TÜASK 00:20:01 0
51 63 Kõik M LEHTSAAR Mattias Jonatan 00:20:02 0
52 251 Kõik M VERI Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:20:02 0
53 293 Kõik M VISNAPUU Tarmo 00:20:05 0
54 232 Kõik M KARKI Martin 00:20:16 0
55 191 Kõik M POST Ken Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:16 0
56 177 Kõik M BAUER Mikk 00:20:22 0
57 278 Kõik M REIER Kusti 00:20:23 0
58 165 Kõik M KASK Hendri Nõmme Rattaklubi 00:20:24 0
59 225 Kõik M EELMETS Indrek 00:20:28 0
60 259 Kõik M ARULA Raul Tartu Velo 00:20:30 0
61 279 Kõik M LEPPIK Rasmus 00:20:30 0
62 260 Kõik M VIIGIPUU Toomas Tartu SK Velo 00:20:31 0
63 200 Kõik M GRÜNBERG Henry 00:20:42 0
64 267 Kõik M SULUSTE Jüri SJK Viiking 00:20:42 0
65 122 Kõik M KUKK Janek-Robin 00:20:44 0
66 219 Kõik M UUK Aimur Rakvere Rattaklubi Siplased 00:20:45 0
67 97 Kõik M KULJUS Ülo 00:20:47 0
68 60 Kõik M PUUSEPP Hugo 00:20:50 0
69 306 Kõik M KÄGU Hannes 00:20:50 0
70 247 Kõik M REILJAN Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:20:51 0
71 210 Kõik M KURITS Karl 00:20:53 0
72 129 Kõik M VASSILJEV Oleg MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:20:54 0
73 201 Kõik M PUUORG Johann Mattias 00:20:59 0
74 132 Kõik M OTSUS Indrek Kalevi Jalgratta Kool 00:21:00 0
75 229 Kõik M VERLIIN Lauri 00:21:02 0
76 248 Kõik M HÜTT Oskar Hendrik Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:21:05 0
77 198 Kõik M LUUR Ervin Püha Loomaaed 00:21:12 0
78 230 Kõik M LIBEK Maario 00:21:12 0
79 117 Kõik M VÄINOLA Cristopher 00:21:13 0
80 307 Kõik M PÄRT Ahto 00:21:20 0
81 151 Kõik M JAAGO Aivar 00:21:25 0
82 90 Kõik M KUHLAP Kaupo 00:21:29 0
83 174 Kõik M LEIS Lauri 00:21:29 0
84 161 Kõik M MIHHAILOV Viktor 00:21:32 0
85 280 Kõik M JOHANSON Stefan 00:21:36 0
86 228 Kõik M NÄRAP Henry 00:21:39 0
87 119 Kõik M SVIRIDENKO Erik MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:21:40 0
88 258 Kõik M MERISALU Margus Tartu SK Velo 00:21:49 0
89 265 Kõik M VAHTER Robin Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 00:21:57 0
90 173 Kõik M ANIPAI Meelis 00:21:57 0
91 66 Kõik M GRISTSENKO Ron 00:22:00 0
92 169 Kõik M TARASSOV Igor Nõmme Rattaklubi 00:22:04 0
93 190 Kõik M MITT Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:22:06 0
94 95 Kõik M MÕTTUS Matthias 00:22:09 0
95 167 Kõik M SIRK Ragnar 00:22:10 0
96 182 Kõik M RÜSTER Oliver MTÜ Peloton 00:22:11 0
97 154 Kõik M SAUL Evar 00:22:16 0
98 263 Kõik M HINTS Tom Jalgrattaklubi Viko 00:22:17 0
99 270 Kõik M VALMSEN Henri 00:22:25 0
100 94 Kõik M MÄEUIBO Markus 00:22:33 0
101 261 Kõik M RAMMO Aapo SK Tartu Velo 00:22:35 0
102 104 Kõik M PENNERT Vladimir Järva Jaani RSK 00:22:36 0
103 58 Kõik M ROONI Ron 00:22:47 0
104 308 Kõik M FJODOROV Nikolai 00:22:57 0
105 163 Kõik M RÜNDVA Richard 00:23:02 0
106 125 Kõik M SAZONOV Mark MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:23:02 0
107 130 Kõik M STRIKOV Victor MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:23:05 0
108 159 Kõik M LATIK Joonas 00:23:16 0
109 172 Kõik M KALLARI Lauri 00:23:25 0
110 209 Kõik M JAHT Joonas 00:23:28 0
111 136 Kõik M TREUFELDT Ülo KALEVI JALGRATTAKOOL 00:23:37 0
112 246 Kõik M ENEL Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:23:47 0
113 166 Kõik M EENSALU Ott Nõmme Rattaklubi 00:23:56 0
114 148 Kõik M REINTOP Karel 00:23:58 0
115 53 Kõik M OOT Anti 00:24:16 0
116 252 Kõik M VALK Hillar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:24:18 0
117 133 Kõik M AUDOVA Jaanus KJK 00:24:31 0
118 153 Kõik M VILBASTE Andreas 00:24:33 0
119 135 Kõik M MÄNNI Anatoli 00:24:36 0
120 227 Kõik M VÄHI Joonas 00:24:39 0
121 184 Kõik M LUHT Robin MTÜ Peloton 00:24:54 0
122 123 Kõik M GRINKO Jaroslav MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:24:56 0
123 103 Kõik M KOCH Kalju Hawaii Express 00:25:10 0
124 137 Kõik M JUUL Jüri MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:25:19 0
125 156 Kõik M SAAR Markus Aleksander 00:25:22 0
126 199 Kõik M KUUSK Enn 00:25:31 0
127 309 Kõik M KAASIK Enno 00:25:46 0
128 189 Kõik M HÄRM Leo 00:25:53 0
129 111 Kõik M KOSHMANOV Juri MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:25:54 0
130 157 Kõik M SAAR Mauro Erik 00:25:56 0
131 134 Kõik M KOBERNIK Viktor MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:26:01 0
132 112 Kõik M MÄTIK Oliver MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:26:15 0
133 158 Kõik M KÄÄRST Ruben 00:26:16 0
134 115 Kõik M SOOTS Rico MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:26:24 0
135 183 Kõik M IVAINEN Richard MTÜ Peloton 00:26:44 0
136 274 Kõik M JÄRVSOO Markus 00:26:47 0
137 244 Kõik M LEPISTE Karmo Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:26:55 0
138 116 Kõik M SVETLICHNOI Vladislav MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:27:06 0
139 273 Kõik M KIILASPEA Marcus 00:27:10 0
140 275 Kõik M KANNEL Märt 00:27:28 0
141 155 Kõik M KAJO Herlen 00:27:29 0
142 162 Kõik M NÕMM Rasmus Nõmme Rattaklubi 00:27:37 0
143 271 Kõik M VAIKMETS Jaarek 00:28:02 0
144 178 Kõik M KALLEMETS Mati 00:28:06 0
145 121 Kõik M ARTEMOV Ilja MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:28:06 0
146 113 Kõik M TSANEV Peeter MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:28:23 0
147 272 Kõik M KIBE Kristen 00:28:36 0
148 276 Kõik M AARELA Rasmus 00:29:25 0
149 266 Kõik M VEEL Villu Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 00:29:34 0
150 262 Kõik M MADISSON Mik Jalgrattaklubi Viko 00:52:52 0
151 180 Kõik M PEEDUMÄE Erkki MTÜ Peloton 00:53:46 0
Eraldistart - 13km M14 võitja keskmine kiirus 40,14 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 M14 ADUSON Gabriel Helmut 00:19:26 0
2 245 M14 LENZIUS Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:50 0
3 210 M14 KURITS Karl 00:20:53 0
4 173 M14 ANIPAI Meelis 00:21:57 0
5 190 M14 MITT Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:22:06 0
6 95 M14 MÕTTUS Matthias 00:22:09 0
7 182 M14 RÜSTER Oliver MTÜ Peloton 00:22:11 0
8 154 M14 SAUL Evar 00:22:16 0
9 263 M14 HINTS Tom Jalgrattaklubi Viko 00:22:17 0
10 270 M14 VALMSEN Henri 00:22:25 0
11 94 M14 MÄEUIBO Markus 00:22:33 0
12 58 M14 ROONI Ron 00:22:47 0
13 163 M14 RÜNDVA Richard 00:23:02 0
14 172 M14 KALLARI Lauri 00:23:25 0
15 209 M14 JAHT Joonas 00:23:28 0
16 246 M14 ENEL Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:23:47 0
17 148 M14 REINTOP Karel 00:23:58 0
18 153 M14 VILBASTE Andreas 00:24:33 0
19 227 M14 VÄHI Joonas 00:24:39 0
20 184 M14 LUHT Robin MTÜ Peloton 00:24:54 0
21 156 M14 SAAR Markus Aleksander 00:25:22 0
22 111 M14 KOSHMANOV Juri MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:25:54 0
23 157 M14 SAAR Mauro Erik 00:25:56 0
24 112 M14 MÄTIK Oliver MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:26:15 0
25 158 M14 KÄÄRST Ruben 00:26:16 0
26 115 M14 SOOTS Rico MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:26:24 0
27 183 M14 IVAINEN Richard MTÜ Peloton 00:26:44 0
28 274 M14 JÄRVSOO Markus 00:26:47 0
29 244 M14 LEPISTE Karmo Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:26:55 0
30 116 M14 SVETLICHNOI Vladislav MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:27:06 0
31 273 M14 KIILASPEA Marcus 00:27:10 0
32 275 M14 KANNEL Märt 00:27:28 0
33 155 M14 KAJO Herlen 00:27:29 0
34 162 M14 NÕMM Rasmus Nõmme Rattaklubi 00:27:37 0
35 271 M14 VAIKMETS Jaarek 00:28:02 0
36 113 M14 TSANEV Peeter MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:28:23 0
37 272 M14 KIBE Kristen 00:28:36 0
38 276 M14 AARELA Rasmus 00:29:25 0
39 262 M14 MADISSON Mik Jalgrattaklubi Viko 00:52:52 0
40 180 M14 PEEDUMÄE Erkki MTÜ Peloton 00:53:46 0
Eraldistart - 13km M16 võitja keskmine kiirus 44,62 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 231 M16 MIHKELS Madis 00:17:28 0
2 124 M16 TAMM Lauri 00:18:06 0
3 120 M16 RAGILO Frank-Aron 00:18:11 0
4 59 M16 KOKK Gregor 00:18:29 0
5 65 M16 PAJUR Romet 00:18:31 0
6 118 M16 JOHANSON Egert 00:18:53 0
7 62 M16 KÕIV Kevin Kardo 00:18:58 0
8 277 M16 TIIRATS Johannes 00:19:02 0
9 213 M16 ANIER Martin 00:19:15 0
10 61 M16 ÕUN Joosep Mattias 00:19:17 0
11 64 M16 NOTTON Rauno 00:19:24 0
12 214 M16 PAU Oskar 00:19:29 0
13 281 M16 TOOM Tauri 00:19:50 0
14 212 M16 KARLEP Georg 00:19:52 0
15 126 M16 KRUSEMANN Martin 00:19:57 0
16 63 M16 LEHTSAAR Mattias Jonatan 00:20:02 0
17 232 M16 KARKI Martin 00:20:16 0
18 191 M16 POST Ken Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:16 0
19 177 M16 BAUER Mikk 00:20:22 0
20 278 M16 REIER Kusti 00:20:23 0
21 165 M16 KASK Hendri Nõmme Rattaklubi 00:20:24 0
22 279 M16 LEPPIK Rasmus 00:20:30 0
23 200 M16 GRÜNBERG Henry 00:20:42 0
24 122 M16 KUKK Janek-Robin 00:20:44 0
25 60 M16 PUUSEPP Hugo 00:20:50 0
26 247 M16 REILJAN Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:20:51 0
27 201 M16 PUUORG Johann Mattias 00:20:59 0
28 229 M16 VERLIIN Lauri 00:21:02 0
29 248 M16 HÜTT Oskar Hendrik Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:21:05 0
30 230 M16 LIBEK Maario 00:21:12 0
31 117 M16 VÄINOLA Cristopher 00:21:13 0
32 174 M16 LEIS Lauri 00:21:29 0
33 280 M16 JOHANSON Stefan 00:21:36 0
34 228 M16 NÄRAP Henry 00:21:39 0
35 119 M16 SVIRIDENKO Erik MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:21:40 0
36 265 M16 VAHTER Robin Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 00:21:57 0
37 66 M16 GRISTSENKO Ron 00:22:00 0
38 167 M16 SIRK Ragnar 00:22:10 0
39 125 M16 SAZONOV Mark MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:23:02 0
40 159 M16 LATIK Joonas 00:23:16 0
41 166 M16 EENSALU Ott Nõmme Rattaklubi 00:23:56 0
42 123 M16 GRINKO Jaroslav MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:24:56 0
43 121 M16 ARTEMOV Ilja MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:28:06 0
Eraldistart - 13km MSen1 võitja keskmine kiirus 45,24 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 300 MSen1 ERNES Sander 00:17:14 0
2 301 MSen1 VAIKSAAR Vidrik Tripassion Triatloniklubi 00:17:28 0
3 216 MSen1 VALVAS Vahur 00:17:34 0
4 217 MSen1 KULJUS Viljar 00:17:45 0
5 299 MSen1 SILDVEE Rainer 00:17:57 0
6 218 MSen1 KIVIOJA Raimo RR Siplased 00:18:02 0
7 203 MSen1 PROUS Priit ProShop Team 00:18:42 0
8 197 MSen1 JOHANSON Marko Püha Loomaaed 00:18:44 0
9 206 MSen1 VÄRV Sander CC REKORD 00:19:35 0
Eraldistart - 13km Kõik N võitja keskmine kiirus 39,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 196 Kõik N SANDER Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:46 0
2 292 Kõik N SOONIK Kristel Sandra 00:19:47 0
3 85 Kõik N TUISK Aidi Gerde 00:20:20 0
4 143 Kõik N EBRAS Elisabeth 00:20:28 0
5 86 Kõik N KUUSKMAN Carol 00:21:27 0
6 289 Kõik N TASANE Elina 00:21:36 0
7 142 Kõik N PRANTS Annabrit 00:21:43 0
8 290 Kõik N REIER Kirke 00:21:53 0
9 314 Kõik N SILD-NEEME Eike 00:22:06 0
10 291 Kõik N SARIKAS Merilyn 00:22:19 0
11 296 Kõik N PAAT Merli 00:22:24 0
12 202 Kõik N TÜRKSON Silvia 00:22:26 0
13 171 Kõik N LONGA Ieva Nõmme 00:22:29 0
14 81 Kõik N SURVA Karolin 00:23:16 0
15 223 Kõik N KALJUR Hannah Smart Sport Team 00:23:16 0
16 255 Kõik N PUNG Piret Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:23:22 0
17 208 Kõik N KÜBAR Helen 00:23:36 0
18 82 Kõik N TREIER Maria 00:23:51 0
19 84 Kõik N NIGUL Natali Nora 00:23:57 0
20 80 Kõik N LUGENBERG Annikki 00:24:02 0
21 205 Kõik N KAARJÄRV Mairit 00:24:13 0
22 179 Kõik N RAADLA Kädi 00:24:26 0
23 204 Kõik N KIVISTU Eliise 00:24:27 0
24 256 Kõik N KALME Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:24:45 0
25 144 Kõik N ALLIKBERG Marii-Isabel MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:25:05 0
26 195 Kõik N LOHK Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:26:43 0
27 295 Kõik N ROHTMA Katrin 00:26:46 0
28 242 Kõik N VUIN Maarja Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:27:17 0
29 287 Kõik N VALMSEN Karmen 00:29:35 0
Eraldistart - 13km N16 võitja keskmine kiirus 39,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 196 N16 SANDER Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:46 0
2 143 N16 EBRAS Elisabeth 00:20:28 0
3 289 N16 TASANE Elina 00:21:36 0
4 142 N16 PRANTS Annabrit 00:21:43 0
5 290 N16 REIER Kirke 00:21:53 0
6 291 N16 SARIKAS Merilyn 00:22:19 0
7 144 N16 ALLIKBERG Marii-Isabel MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:25:05 0
Eraldistart - 13km MSen2 võitja keskmine kiirus 45,23 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 MSen2 AKSIN Janno Hawaii Express 00:17:14 0
2 304 MSen2 LEPP Emeri 00:17:20 0
3 224 MSen2 PALLAS Helari 00:17:26 0
4 91 MSen2 KULL Andre CC Rota Mobilis 00:17:27 0
5 55 MSen2 REBANE Meelis A&T Spordiklubi 00:17:46 0
6 149 MSen2 KÜBAR Rene 00:18:22 0
7 54 MSen2 KRUSEMANN Magnus 00:18:41 0
8 305 MSen2 KASENÕMM Priit 00:18:48 0
9 302 MSen2 TENNO Ander 00:19:01 0
10 207 MSen2 ELLING Toomas Rae Rattaklubi 00:19:02 0
11 268 MSen2 UUSEN Hindrik 00:19:08 0
12 74 MSen2 SÄÄLIK Marek CFC 00:19:19 0
13 101 MSen2 VARE Priit Hawaii Express 00:19:21 0
14 269 MSen2 KAUPMEES Margus 00:19:29 0
15 303 MSen2 HALJAK Antti 00:19:42 0
16 294 MSen2 ROHTMA Valdek 00:20:01 0
17 293 MSen2 VISNAPUU Tarmo 00:20:05 0
18 225 MSen2 EELMETS Indrek 00:20:28 0
19 266 MSen2 VEEL Villu Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 00:29:34 0
Eraldistart - 13km MSen5 võitja keskmine kiirus 38,04 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 259 MSen5 ARULA Raul Tartu Velo 00:20:30 0
2 260 MSen5 VIIGIPUU Toomas Tartu SK Velo 00:20:31 0
3 97 MSen5 KULJUS Ülo 00:20:47 0
4 132 MSen5 OTSUS Indrek Kalevi Jalgratta Kool 00:21:00 0
5 198 MSen5 LUUR Ervin Püha Loomaaed 00:21:12 0
6 151 MSen5 JAAGO Aivar 00:21:25 0
7 258 MSen5 MERISALU Margus Tartu SK Velo 00:21:49 0
8 308 MSen5 FJODOROV Nikolai 00:22:57 0
9 133 MSen5 AUDOVA Jaanus KJK 00:24:31 0
Eraldistart - 13km MSport võitja keskmine kiirus 43,65 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 152 MSport PARV Martin 00:17:52 0
2 220 MSport VAAB Ivar 00:18:05 0
3 76 MSport ROSENBERG Reigo CFC Spordiklubi 00:18:41 0
4 236 MSport TAMM Margo TÜASK 00:20:01 0
Eraldistart - 13km MSen4 võitja keskmine kiirus 42,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 52 MSen4 KARLSON Urmas 00:18:32 0
2 267 MSen4 SULUSTE Jüri SJK Viiking 00:20:42 0
3 219 MSen4 UUK Aimur Rakvere Rattaklubi Siplased 00:20:45 0
4 129 MSen4 VASSILJEV Oleg MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:20:54 0
5 307 MSen4 PÄRT Ahto 00:21:20 0
6 130 MSen4 STRIKOV Victor MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:23:05 0
Eraldistart - 13km MSen3 võitja keskmine kiirus 41,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 MSen3 KARU Virgo Hawaii Express 00:18:40 0
2 56 MSen3 ORD Tõnu 00:19:36 0
3 188 MSen3 LEIDT Meelis 00:19:59 0
4 251 MSen3 VERI Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:20:02 0
5 306 MSen3 KÄGU Hannes 00:20:50 0
6 90 MSen3 KUHLAP Kaupo 00:21:29 0
7 161 MSen3 MIHHAILOV Viktor 00:21:32 0
8 169 MSen3 TARASSOV Igor Nõmme Rattaklubi 00:22:04 0
Eraldistart - 13km NJ võitja keskmine kiirus 39,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 292 NJ SOONIK Kristel Sandra 00:19:47 0
2 85 NJ TUISK Aidi Gerde 00:20:20 0
3 86 NJ KUUSKMAN Carol 00:21:27 0
4 202 NJ TÜRKSON Silvia 00:22:26 0
5 255 NJ PUNG Piret Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:23:22 0
6 179 NJ RAADLA Kädi 00:24:26 0
7 256 NJ KALME Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:24:45 0
Eraldistart - 13km NSen2 võitja keskmine kiirus 35,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 314 NSen2 SILD-NEEME Eike 00:22:06 0
2 171 NSen2 LONGA Ieva Nõmme 00:22:29 0
Eraldistart - 13km NSen1 võitja keskmine kiirus 34,81 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 296 NSen1 PAAT Merli 00:22:24 0
2 208 NSen1 KÜBAR Helen 00:23:36 0
3 295 NSen1 ROHTMA Katrin 00:26:46 0
4 242 NSen1 VUIN Maarja Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:27:17 0
Eraldistart - 13km MSen6 võitja keskmine kiirus 34,53 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 261 MSen6 RAMMO Aapo SK Tartu Velo 00:22:35 0
2 104 MSen6 PENNERT Vladimir Järva Jaani RSK 00:22:36 0
3 53 MSen6 OOT Anti 00:24:16 0
4 134 MSen6 KOBERNIK Viktor MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:26:01 0
Eraldistart - 13km N14 võitja keskmine kiirus 33,52 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 N14 SURVA Karolin 00:23:16 0
2 223 N14 KALJUR Hannah Smart Sport Team 00:23:16 0
3 82 N14 TREIER Maria 00:23:51 0
4 84 N14 NIGUL Natali Nora 00:23:57 0
5 80 N14 LUGENBERG Annikki 00:24:02 0
6 205 N14 KAARJÄRV Mairit 00:24:13 0
7 204 N14 KIVISTU Eliise 00:24:27 0
8 195 N14 LOHK Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:26:43 0
9 287 N14 VALMSEN Karmen 00:29:35 0
Eraldistart - 13km MSen7 võitja keskmine kiirus 33,03 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 136 MSen7 TREUFELDT Ülo KALEVI JALGRATTAKOOL 00:23:37 0
2 252 MSen7 VALK Hillar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:24:18 0
3 135 MSen7 MÄNNI Anatoli 00:24:36 0
4 199 MSen7 KUUSK Enn 00:25:31 0
5 309 MSen7 KAASIK Enno 00:25:46 0
6 189 MSen7 HÄRM Leo 00:25:53 0
7 178 MSen7 KALLEMETS Mati 00:28:06 0
Eraldistart - 13km MSen8 võitja keskmine kiirus 30,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 103 MSen8 KOCH Kalju Hawaii Express 00:25:10 0
2 137 MSen8 JUUL Jüri MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:25:19 0
Eraldistart - 20km Kõik võitja keskmine kiirus 46,04 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 128 Kõik KARPENKO Gleb 00:26:03 0
2 70 Kõik MIRZOJEV Artjom 00:26:59 0
3 215 Kõik KURITS Joonas 00:27:20 0
4 284 Kõik TREIMUTH Henri 00:27:42 0
5 69 Kõik LITVINTSEV Anton 00:28:42 0
6 286 Kõik VOOL Toomas 00:29:11 0
7 160 Kõik LOOTUS Stefan 00:29:20 0
8 175 Kõik ROOSE Kert 00:29:26 0
9 71 Kõik KUPP Artur 00:29:48 0
10 176 Kõik ADAMS Markus Otepää Rattaklubi 00:30:08 0
11 312 Kõik RIST Liisi 00:30:11 0
12 192 Kõik MESI Joosep Pärnu Spordiselts Kalev 00:30:34 0
13 73 Kõik FLOREN Ron-Thorren 00:30:36 0
14 186 Kõik ILVES Arti MTÜ Peloton 00:30:48 0
15 222 Kõik KONTUS Oskar 00:30:59 0
16 72 Kõik EVENDI Rando Marten 00:31:00 0
17 187 Kõik LEIDT Markus MTÜ Peloton 00:31:01 0
18 285 Kõik MÕTTUS Marko Martti 00:31:13 0
19 234 Kõik ROOS Andre 00:31:17 0
20 221 Kõik JÄRVA Kert 00:31:38 0
21 168 Kõik TARASSOV Matvei Nõmme Rattaklubi 00:31:40 0
22 239 Kõik MÄTAS Egle Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:31:43 0
23 194 Kõik MILISTVER Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 00:31:44 0
24 98 Kõik MÕTTUS Mari-Liis 00:31:53 0
25 88 Kõik NIGUL Mathilde Manuela 00:32:04 0
26 310 Kõik KUUSEMETS Johanna Maria 00:32:06 0
27 250 Kõik SAAR Raiko Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:32:27 0
28 311 Kõik EHRBERG Liisa ProShop Team 00:32:31 0
29 87 Kõik KALM Kelly 00:32:38 0
30 127 Kõik LAANJÕE Elvis Leon 00:32:40 0
31 240 Kõik LANG Mae 00:32:49 0
32 193 Kõik KUBILIUS Kevin Pärnu Spordiselts Kalev 00:33:10 0
33 145 Kõik KARING Krista 00:33:32 0
34 241 Kõik LANG Tea 00:36:03 0
35 235 Kõik TOSMIN Janno 00:36:14 0
Eraldistart - 20km Kõik M võitja keskmine kiirus 46,04 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 128 Kõik M KARPENKO Gleb 00:26:03 0
2 70 Kõik M MIRZOJEV Artjom 00:26:59 0
3 215 Kõik M KURITS Joonas 00:27:20 0
4 284 Kõik M TREIMUTH Henri 00:27:42 0
5 69 Kõik M LITVINTSEV Anton 00:28:42 0
6 286 Kõik M VOOL Toomas 00:29:11 0
7 160 Kõik M LOOTUS Stefan 00:29:20 0
8 175 Kõik M ROOSE Kert 00:29:26 0
9 71 Kõik M KUPP Artur 00:29:48 0
10 176 Kõik M ADAMS Markus Otepää Rattaklubi 00:30:08 0
11 192 Kõik M MESI Joosep Pärnu Spordiselts Kalev 00:30:34 0
12 73 Kõik M FLOREN Ron-Thorren 00:30:36 0
13 186 Kõik M ILVES Arti MTÜ Peloton 00:30:48 0
14 222 Kõik M KONTUS Oskar 00:30:59 0
15 72 Kõik M EVENDI Rando Marten 00:31:00 0
16 187 Kõik M LEIDT Markus MTÜ Peloton 00:31:01 0
17 285 Kõik M MÕTTUS Marko Martti 00:31:13 0
18 234 Kõik M ROOS Andre 00:31:17 0
19 221 Kõik M JÄRVA Kert 00:31:38 0
20 168 Kõik M TARASSOV Matvei Nõmme Rattaklubi 00:31:40 0
21 194 Kõik M MILISTVER Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 00:31:44 0
22 250 Kõik M SAAR Raiko Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:32:27 0
23 127 Kõik M LAANJÕE Elvis Leon 00:32:40 0
24 193 Kõik M KUBILIUS Kevin Pärnu Spordiselts Kalev 00:33:10 0
25 235 Kõik M TOSMIN Janno 00:36:14 0
Eraldistart - 20km MJ võitja keskmine kiirus 46,04 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 128 MJ KARPENKO Gleb 00:26:03 0
2 70 MJ MIRZOJEV Artjom 00:26:59 0
3 215 MJ KURITS Joonas 00:27:20 0
4 284 MJ TREIMUTH Henri 00:27:42 0
5 69 MJ LITVINTSEV Anton 00:28:42 0
6 286 MJ VOOL Toomas 00:29:11 0
7 160 MJ LOOTUS Stefan 00:29:20 0
8 175 MJ ROOSE Kert 00:29:26 0
9 71 MJ KUPP Artur 00:29:48 0
10 176 MJ ADAMS Markus Otepää Rattaklubi 00:30:08 0
11 192 MJ MESI Joosep Pärnu Spordiselts Kalev 00:30:34 0
12 73 MJ FLOREN Ron-Thorren 00:30:36 0
13 186 MJ ILVES Arti MTÜ Peloton 00:30:48 0
14 222 MJ KONTUS Oskar 00:30:59 0
15 72 MJ EVENDI Rando Marten 00:31:00 0
16 187 MJ LEIDT Markus MTÜ Peloton 00:31:01 0
17 285 MJ MÕTTUS Marko Martti 00:31:13 0
18 234 MJ ROOS Andre 00:31:17 0
19 221 MJ JÄRVA Kert 00:31:38 0
20 168 MJ TARASSOV Matvei Nõmme Rattaklubi 00:31:40 0
21 194 MJ MILISTVER Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 00:31:44 0
22 250 MJ SAAR Raiko Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:32:27 0
23 127 MJ LAANJÕE Elvis Leon 00:32:40 0
24 193 MJ KUBILIUS Kevin Pärnu Spordiselts Kalev 00:33:10 0
25 235 MJ TOSMIN Janno 00:36:14 0
Eraldistart - 20km Kõik N võitja keskmine kiirus 39,74 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 312 Kõik N RIST Liisi 00:30:11 0
2 239 Kõik N MÄTAS Egle Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:31:43 0
3 98 Kõik N MÕTTUS Mari-Liis 00:31:53 0
4 88 Kõik N NIGUL Mathilde Manuela 00:32:04 0
5 310 Kõik N KUUSEMETS Johanna Maria 00:32:06 0
6 311 Kõik N EHRBERG Liisa ProShop Team 00:32:31 0
7 87 Kõik N KALM Kelly 00:32:38 0
8 240 Kõik N LANG Mae 00:32:49 0
9 145 Kõik N KARING Krista 00:33:32 0
10 241 Kõik N LANG Tea 00:36:03 0
Eraldistart - 20km NE võitja keskmine kiirus 39,74 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 312 NE RIST Liisi 00:30:11 0
2 239 NE MÄTAS Egle Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:31:43 0
3 310 NE KUUSEMETS Johanna Maria 00:32:06 0
4 311 NE EHRBERG Liisa ProShop Team 00:32:31 0
5 240 NE LANG Mae 00:32:49 0
6 145 NE KARING Krista 00:33:32 0
7 241 NE LANG Tea 00:36:03 0
Eraldistart - 20km NU23 võitja keskmine kiirus 37,63 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 98 NU23 MÕTTUS Mari-Liis 00:31:53 0
2 88 NU23 NIGUL Mathilde Manuela 00:32:04 0
3 87 NU23 KALM Kelly 00:32:38 0
Eraldistart - 33km Kõik võitja keskmine kiirus 54,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 226 Kõik TAARAMÄE Rein Team Total Direct Energie 00:36:28 0
2 89 Kõik LAUK Karl Patrick 00:37:27 0
3 105 Kõik NISU Oskar Klubi Cycling Tartu 00:37:49 0
4 77 Kõik KOOSER Arthur 00:38:03 0
5 68 Kõik MARTMA Kert 00:38:34 0
6 93 Kõik KANNIMÄE Taavi Hauka veloklubi 00:38:59 0
7 106 Kõik SANKMANN Joosep Klubi Cycling Tartu 00:39:42 0
8 99 Kõik KIVISTIK Gert 00:39:45 0
9 79 Kõik MAIDRE Oskar 00:39:49 0
10 138 Kõik TARASSOV Kirill 00:40:05 0
11 254 Kõik KOLL Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:40:24 0
12 108 Kõik PRANGEL Kristo Klubi Cycling Tartu 00:40:27 0
13 249 Kõik PUNG Peeter Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:40:31 0
14 107 Kõik JOHANSON Kristjan Klubi Cycling Tartu 00:40:36 0
15 264 Kõik UULIMAA Ats 00:41:02 0
16 51 Kõik MIKK Margus 00:41:19 0
17 233 Kõik PIHO Kail 00:41:22 0
18 297 Kõik VANNAS Tarmo 00:41:46 0
19 237 Kõik VENT Karl Mihkel 00:44:15 0
20 253 Kõik SAAR Randar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:44:23 0
21 170 Kõik NOSITŠ Alexander 00:44:33 0
Eraldistart - 33km Kõik M võitja keskmine kiirus 54,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 226 Kõik M TAARAMÄE Rein Team Total Direct Energie 00:36:28 0
2 89 Kõik M LAUK Karl Patrick 00:37:27 0
3 105 Kõik M NISU Oskar Klubi Cycling Tartu 00:37:49 0
4 77 Kõik M KOOSER Arthur 00:38:03 0
5 68 Kõik M MARTMA Kert 00:38:34 0
6 93 Kõik M KANNIMÄE Taavi Hauka veloklubi 00:38:59 0
7 106 Kõik M SANKMANN Joosep Klubi Cycling Tartu 00:39:42 0
8 99 Kõik M KIVISTIK Gert 00:39:45 0
9 79 Kõik M MAIDRE Oskar 00:39:49 0
10 138 Kõik M TARASSOV Kirill 00:40:05 0
11 254 Kõik M KOLL Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:40:24 0
12 108 Kõik M PRANGEL Kristo Klubi Cycling Tartu 00:40:27 0
13 249 Kõik M PUNG Peeter Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:40:31 0
14 107 Kõik M JOHANSON Kristjan Klubi Cycling Tartu 00:40:36 0
15 264 Kõik M UULIMAA Ats 00:41:02 0
16 51 Kõik M MIKK Margus 00:41:19 0
17 233 Kõik M PIHO Kail 00:41:22 0
18 297 Kõik M VANNAS Tarmo 00:41:46 0
19 237 Kõik M VENT Karl Mihkel 00:44:15 0
20 253 Kõik M SAAR Randar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:44:23 0
21 170 Kõik M NOSITŠ Alexander 00:44:33 0
Eraldistart - 33km ME võitja keskmine kiirus 54,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 226 ME TAARAMÄE Rein Team Total Direct Energie 00:36:28 0
2 105 ME NISU Oskar Klubi Cycling Tartu 00:37:49 0
3 68 ME MARTMA Kert 00:38:34 0
4 93 ME KANNIMÄE Taavi Hauka veloklubi 00:38:59 0
5 99 ME KIVISTIK Gert 00:39:45 0
6 249 ME PUNG Peeter Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:40:31 0
7 51 ME MIKK Margus 00:41:19 0
8 233 ME PIHO Kail 00:41:22 0
9 297 ME VANNAS Tarmo 00:41:46 0
Eraldistart - 33km MU23 võitja keskmine kiirus 52,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 89 MU23 LAUK Karl Patrick 00:37:27 0
2 77 MU23 KOOSER Arthur 00:38:03 0
3 106 MU23 SANKMANN Joosep Klubi Cycling Tartu 00:39:42 0
4 79 MU23 MAIDRE Oskar 00:39:49 0
5 138 MU23 TARASSOV Kirill 00:40:05 0
6 254 MU23 KOLL Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:40:24 0
7 108 MU23 PRANGEL Kristo Klubi Cycling Tartu 00:40:27 0
8 107 MU23 JOHANSON Kristjan Klubi Cycling Tartu 00:40:36 0
9 264 MU23 UULIMAA Ats 00:41:02 0
10 237 MU23 VENT Karl Mihkel 00:44:15 0
11 253 MU23 SAAR Randar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:44:23 0
12 170 MU23 NOSITŠ Alexander 00:44:33 0
Impression
X