II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 190 Kõik Lensment Linda 00:16:29 100
2 205 Kõik Kostin Kaspar 00:16:35 99
3 191 Kõik Mõttus Marta 00:16:52 98
4 192 Kõik Salupuu Georg 00:16:59 97
5 196 Kõik Ragilo Frida Mia 00:17:01 96
6 194 Kõik Järv Uku 00:17:13 95
7 236 Kõik Sumberg Steven Porter Racing 00:17:16 94
8 195 Kõik Tammeleht Egert 00:17:50 93
9 219 Kõik Tammistu Leander Viljandi Rattaklubi 00:18:09 92
10 199 Kõik Kannel Kaur Viljandi Rattaklubi 00:18:14 91
11 193 Kõik Õruste Kristo 00:18:21 90
12 201 Kõik Hynninen Richard 00:18:25 89
13 203 Kõik Semjonov Silver Viljandi Rattaklubi 00:18:28 88
14 198 Kõik Laansoo Märt 00:18:29 87
15 234 Kõik Välja Maikel Magnus 00:18:42 86
16 206 Kõik Jakobson Oskar 00:18:47 85
17 197 Kõik Mollberg Karl-Henrik Viljandi Rattaklubi 00:18:58 84
18 226 Kõik Järvsoo Jorgen Viljandi Rattaklubi 00:19:12 83
19 202 Kõik Ormus Elvis 00:19:34 82
20 209 Kõik Kiho Joonas 00:19:34 81
21 231 Kõik Eensalu Ats Oskar 00:19:38 80
22 200 Kõik Rullingo Rander-Verner 00:19:51 79
23 229 Kõik Roose Georg Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:55 78
24 210 Kõik Mõttus Markus 00:20:01 77
25 230 Kõik Tõnismaa Siim Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:03 76
26 228 Kõik Seesmaa Marten 00:20:08 75
27 232 Kõik Mägi Rihard Nõmme Rattaklubi 00:20:15 74
28 212 Kõik Kulikov Nikita 00:20:16 73
29 216 Kõik Pesor Roosmarii 00:20:21 72
30 204 Kõik Ziborov Maksim 00:20:23 71
31 239 Kõik Bergson Hugo Kalevi Jalgrattakool 00:20:28 70
32 211 Kõik Järve Argo Viljandi Rattaklubi 00:20:29 69
33 218 Kõik Rahu Ralf Leon 00:20:30 68
34 213 Kõik Grünberg Berit 00:20:37 67
35 223 Kõik Tali Jaagup 00:21:02 66
36 222 Kõik Rebane Rasmus Viljandi Rattaklubi 00:21:31 65
37 217 Kõik Uibo Lauri Viljandi Rattaklubi 00:21:44 64
38 227 Kõik Taal Tauri-Tristan 00:22:26 63
39 208 Kõik Pesor Pauliine 00:22:31 62
40 221 Kõik Haava Jasper 00:22:42 61
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 190 Kõik N Lensment Linda 00:16:29 100
2 191 Kõik N Mõttus Marta 00:16:52 98
3 196 Kõik N Ragilo Frida Mia 00:17:01 96
4 216 Kõik N Pesor Roosmarii 00:20:21 72
5 213 Kõik N Grünberg Berit 00:20:37 67
6 208 Kõik N Pesor Pauliine 00:22:31 62
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 190 N12 Lensment Linda 00:16:29 100
2 191 N12 Mõttus Marta 00:16:52 98
3 196 N12 Ragilo Frida Mia 00:17:01 96
4 216 N12 Pesor Roosmarii 00:20:21 72
5 213 N12 Grünberg Berit 00:20:37 67
6 208 N12 Pesor Pauliine 00:22:31 62
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 205 Kõik M Kostin Kaspar 00:16:35 99
2 192 Kõik M Salupuu Georg 00:16:59 97
3 194 Kõik M Järv Uku 00:17:13 95
4 236 Kõik M Sumberg Steven Porter Racing 00:17:16 94
5 195 Kõik M Tammeleht Egert 00:17:50 93
6 219 Kõik M Tammistu Leander Viljandi Rattaklubi 00:18:09 92
7 199 Kõik M Kannel Kaur Viljandi Rattaklubi 00:18:14 91
8 193 Kõik M Õruste Kristo 00:18:21 90
9 201 Kõik M Hynninen Richard 00:18:25 89
10 203 Kõik M Semjonov Silver Viljandi Rattaklubi 00:18:28 88
11 198 Kõik M Laansoo Märt 00:18:29 87
12 234 Kõik M Välja Maikel Magnus 00:18:42 86
13 206 Kõik M Jakobson Oskar 00:18:47 85
14 197 Kõik M Mollberg Karl-Henrik Viljandi Rattaklubi 00:18:58 84
15 226 Kõik M Järvsoo Jorgen Viljandi Rattaklubi 00:19:12 83
16 202 Kõik M Ormus Elvis 00:19:34 82
17 209 Kõik M Kiho Joonas 00:19:34 81
18 231 Kõik M Eensalu Ats Oskar 00:19:38 80
19 200 Kõik M Rullingo Rander-Verner 00:19:51 79
20 229 Kõik M Roose Georg Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:55 78
21 210 Kõik M Mõttus Markus 00:20:01 77
22 230 Kõik M Tõnismaa Siim Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:03 76
23 228 Kõik M Seesmaa Marten 00:20:08 75
24 232 Kõik M Mägi Rihard Nõmme Rattaklubi 00:20:15 74
25 212 Kõik M Kulikov Nikita 00:20:16 73
26 204 Kõik M Ziborov Maksim 00:20:23 71
27 239 Kõik M Bergson Hugo Kalevi Jalgrattakool 00:20:28 70
28 211 Kõik M Järve Argo Viljandi Rattaklubi 00:20:29 69
29 218 Kõik M Rahu Ralf Leon 00:20:30 68
30 223 Kõik M Tali Jaagup 00:21:02 66
31 222 Kõik M Rebane Rasmus Viljandi Rattaklubi 00:21:31 65
32 217 Kõik M Uibo Lauri Viljandi Rattaklubi 00:21:44 64
33 227 Kõik M Taal Tauri-Tristan 00:22:26 63
34 221 Kõik M Haava Jasper 00:22:42 61
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 205 M12 Kostin Kaspar 00:16:35 99
2 192 M12 Salupuu Georg 00:16:59 97
3 194 M12 Järv Uku 00:17:13 95
4 195 M12 Tammeleht Egert 00:17:50 93
5 219 M12 Tammistu Leander Viljandi Rattaklubi 00:18:09 92
6 199 M12 Kannel Kaur Viljandi Rattaklubi 00:18:14 91
7 193 M12 Õruste Kristo 00:18:21 90
8 201 M12 Hynninen Richard 00:18:25 89
9 203 M12 Semjonov Silver Viljandi Rattaklubi 00:18:28 88
10 198 M12 Laansoo Märt 00:18:29 87
11 206 M12 Jakobson Oskar 00:18:47 85
12 197 M12 Mollberg Karl-Henrik Viljandi Rattaklubi 00:18:58 84
13 226 M12 Järvsoo Jorgen Viljandi Rattaklubi 00:19:12 83
14 202 M12 Ormus Elvis 00:19:34 82
15 209 M12 Kiho Joonas 00:19:34 81
16 231 M12 Eensalu Ats Oskar 00:19:38 80
17 200 M12 Rullingo Rander-Verner 00:19:51 79
18 229 M12 Roose Georg Pärnu Spordiselts Kalev 00:19:55 78
19 210 M12 Mõttus Markus 00:20:01 77
20 230 M12 Tõnismaa Siim Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:03 76
21 228 M12 Seesmaa Marten 00:20:08 75
22 232 M12 Mägi Rihard Nõmme Rattaklubi 00:20:15 74
23 212 M12 Kulikov Nikita 00:20:16 73
24 204 M12 Ziborov Maksim 00:20:23 71
25 239 M12 Bergson Hugo Kalevi Jalgrattakool 00:20:28 70
26 211 M12 Järve Argo Viljandi Rattaklubi 00:20:29 69
27 218 M12 Rahu Ralf Leon 00:20:30 68
28 223 M12 Tali Jaagup 00:21:02 66
29 222 M12 Rebane Rasmus Viljandi Rattaklubi 00:21:31 65
30 217 M12 Uibo Lauri Viljandi Rattaklubi 00:21:44 64
31 227 M12 Taal Tauri-Tristan 00:22:26 63
32 221 M12 Haava Jasper 00:22:42 61
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 141 Kõik Rooni Ron 00:27:53 100
2 142 Kõik Järvsoo Markus Viljandi Rattaklubi 00:28:45 99
3 145 Kõik Tammepuu Riko 00:28:49 98
4 152 Kõik Dooner Carl Peeter 00:30:29 97
5 143 Kõik Rannala Maribel 00:30:30 96
6 147 Kõik Pärn Andri 00:30:37 95
7 146 Kõik Kaarjärv Mairit 00:30:49 94
8 151 Kõik Käärst Ruben 00:31:06 93
9 149 Kõik Hürden Ralf 00:31:17 92
10 153 Kõik Saar Markus Aleksander 00:31:21 91
11 144 Kõik Suppi Sebastian 00:31:23 90
12 150 Kõik Vilbaste Andreas 00:32:08 89
13 148 Kõik Broniševskaja Zlata 00:32:23 88
14 161 Kõik Lemloch Loore 00:32:55 87
15 163 Kõik Kajo Herlen 00:33:06 86
16 160 Kõik Laht Mirtel 00:33:07 85
17 157 Kõik Kull Karolina SK Rakke 00:33:08 84
18 154 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:33:25 83
19 166 Kõik Pärn Greg-Emil 00:33:36 82
20 165 Kõik Järveoja Aaron Parker 00:33:43 81
21 169 Kõik Somelar Remo 00:34:13 80
22 156 Kõik Jakobsoo Kaspar 00:34:14 79
23 167 Kõik Kiviväli Karl 00:34:27 78
24 168 Kõik Jürisaar Maria 00:34:35 77
25 172 Kõik Kiilaspea Marcus Viljandi Rattaklubi 00:34:42 76
26 171 Kõik Vain Gregor 00:34:48 75
27 170 Kõik Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:34:52 74
28 175 Kõik Soeson Tauri 00:35:09 73
29 177 Kõik Koik Mariann 00:35:15 72
30 159 Kõik Kannel Märt 00:35:41 71
31 158 Kõik Rei Karel Gustav 00:35:59 70
32 174 Kõik Vaikmäe Joonas 00:36:02 69
33 182 Kõik Koonik Harri Alfred 00:36:54 68
34 233 Kõik Heinsar Robert Sebastian Otepää Rattaklubi 00:37:06 67
35 179 Kõik Soots Rocco 00:37:24 66
36 176 Kõik Mäeuibo Riko 00:37:59 65
37 184 Kõik Ringi Sten Markus 00:28:13 64
38 189 Kõik Ruder Oskar-Martin 00:28:15 63
39 188 Kõik Aardevälja Elis Maarja 00:28:28 62
40 173 Kõik Vaikmets Jaarek Viljandi Rattaklubi 00:28:43 61
41 185 Kõik Luht Uko Rasmus 00:28:48 60
42 180 Kõik Soiver Sten Erik 00:29:49 59
43 187 Kõik Ahman Hannes 00:30:23 58
44 240 Kõik Puusaag Mia-Maria PORTER RACING 00:30:34 57
45 183 Kõik Vain Marko 00:31:34 56
46 162 Kõik Kurg Andro 00:18:11 55
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 141 Kõik M Rooni Ron 00:27:53 100
2 142 Kõik M Järvsoo Markus Viljandi Rattaklubi 00:28:45 99
3 145 Kõik M Tammepuu Riko 00:28:49 98
4 152 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:30:29 97
5 147 Kõik M Pärn Andri 00:30:37 95
6 151 Kõik M Käärst Ruben 00:31:06 93
7 149 Kõik M Hürden Ralf 00:31:17 92
8 153 Kõik M Saar Markus Aleksander 00:31:21 91
9 144 Kõik M Suppi Sebastian 00:31:23 90
10 150 Kõik M Vilbaste Andreas 00:32:08 89
11 163 Kõik M Kajo Herlen 00:33:06 86
12 154 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:33:25 83
13 166 Kõik M Pärn Greg-Emil 00:33:36 82
14 165 Kõik M Järveoja Aaron Parker 00:33:43 81
15 169 Kõik M Somelar Remo 00:34:13 80
16 156 Kõik M Jakobsoo Kaspar 00:34:14 79
17 167 Kõik M Kiviväli Karl 00:34:27 78
18 172 Kõik M Kiilaspea Marcus Viljandi Rattaklubi 00:34:42 76
19 171 Kõik M Vain Gregor 00:34:48 75
20 170 Kõik M Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:34:52 74
21 175 Kõik M Soeson Tauri 00:35:09 73
22 159 Kõik M Kannel Märt 00:35:41 71
23 158 Kõik M Rei Karel Gustav 00:35:59 70
24 174 Kõik M Vaikmäe Joonas 00:36:02 69
25 182 Kõik M Koonik Harri Alfred 00:36:54 68
26 233 Kõik M Heinsar Robert Sebastian Otepää Rattaklubi 00:37:06 67
27 179 Kõik M Soots Rocco 00:37:24 66
28 176 Kõik M Mäeuibo Riko 00:37:59 65
29 184 Kõik M Ringi Sten Markus 00:28:13 64
30 189 Kõik M Ruder Oskar-Martin 00:28:15 63
31 173 Kõik M Vaikmets Jaarek Viljandi Rattaklubi 00:28:43 61
32 185 Kõik M Luht Uko Rasmus 00:28:48 60
33 180 Kõik M Soiver Sten Erik 00:29:49 59
34 187 Kõik M Ahman Hannes 00:30:23 58
35 183 Kõik M Vain Marko 00:31:34 56
36 162 Kõik M Kurg Andro 00:18:11 55
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 141 M14 Rooni Ron 00:27:53 100
2 142 M14 Järvsoo Markus Viljandi Rattaklubi 00:28:45 99
3 145 M14 Tammepuu Riko 00:28:49 98
4 152 M14 Dooner Carl Peeter 00:30:29 97
5 147 M14 Pärn Andri 00:30:37 95
6 151 M14 Käärst Ruben 00:31:06 93
7 149 M14 Hürden Ralf 00:31:17 92
8 153 M14 Saar Markus Aleksander 00:31:21 91
9 144 M14 Suppi Sebastian 00:31:23 90
10 150 M14 Vilbaste Andreas 00:32:08 89
11 163 M14 Kajo Herlen 00:33:06 86
12 154 M14 Orav Hugo Hendrik 00:33:25 83
13 166 M14 Pärn Greg-Emil 00:33:36 82
14 165 M14 Järveoja Aaron Parker 00:33:43 81
15 169 M14 Somelar Remo 00:34:13 80
16 156 M14 Jakobsoo Kaspar 00:34:14 79
17 167 M14 Kiviväli Karl 00:34:27 78
18 172 M14 Kiilaspea Marcus Viljandi Rattaklubi 00:34:42 76
19 171 M14 Vain Gregor 00:34:48 75
20 170 M14 Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:34:52 74
21 175 M14 Soeson Tauri 00:35:09 73
22 159 M14 Kannel Märt 00:35:41 71
23 158 M14 Rei Karel Gustav 00:35:59 70
24 174 M14 Vaikmäe Joonas 00:36:02 69
25 182 M14 Koonik Harri Alfred 00:36:54 68
26 233 M14 Heinsar Robert Sebastian Otepää Rattaklubi 00:37:06 67
27 179 M14 Soots Rocco 00:37:24 66
28 176 M14 Mäeuibo Riko 00:37:59 65
29 184 M14 Ringi Sten Markus 00:28:13 64
30 189 M14 Ruder Oskar-Martin 00:28:15 63
31 173 M14 Vaikmets Jaarek Viljandi Rattaklubi 00:28:43 61
32 185 M14 Luht Uko Rasmus 00:28:48 60
33 180 M14 Soiver Sten Erik 00:29:49 59
34 187 M14 Ahman Hannes 00:30:23 58
35 183 M14 Vain Marko 00:31:34 56
36 162 M14 Kurg Andro 00:18:11 55
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 143 Kõik N Rannala Maribel 00:30:30 96
2 146 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:30:49 94
3 148 Kõik N Broniševskaja Zlata 00:32:23 88
4 161 Kõik N Lemloch Loore 00:32:55 87
5 160 Kõik N Laht Mirtel 00:33:07 85
6 157 Kõik N Kull Karolina SK Rakke 00:33:08 84
7 168 Kõik N Jürisaar Maria 00:34:35 77
8 177 Kõik N Koik Mariann 00:35:15 72
9 188 Kõik N Aardevälja Elis Maarja 00:28:28 62
10 240 Kõik N Puusaag Mia-Maria PORTER RACING 00:30:34 57
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 143 N14 Rannala Maribel 00:30:30 96
2 146 N14 Kaarjärv Mairit 00:30:49 94
3 148 N14 Broniševskaja Zlata 00:32:23 88
4 161 N14 Lemloch Loore 00:32:55 87
5 160 N14 Laht Mirtel 00:33:07 85
6 157 N14 Kull Karolina SK Rakke 00:33:08 84
7 168 N14 Jürisaar Maria 00:34:35 77
8 177 N14 Koik Mariann 00:35:15 72
9 188 N14 Aardevälja Elis Maarja 00:28:28 62
10 240 N14 Puusaag Mia-Maria PORTER RACING 00:30:34 57
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 Kõik Küüt Oskar 00:32:56 100
2 107 Kõik Aduson Gabriel Helmut 00:33:04 99
3 108 Kõik Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:33:28 98
4 105 Kõik Mõttus Matthias 00:34:16 97
5 241 Kõik Kurits Karl 00:35:55 96
6 111 Kõik Saul Evar 00:35:58 95
7 110 Kõik Ründva Richard 00:36:02 94
8 116 Kõik Anipai Meelis Otepää Rattaklubi 00:37:10 93
9 119 Kõik Saar Mauro Erik 00:37:13 92
10 117 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:37:13 91
11 120 Kõik Pensa Riko-Sander 00:38:16 90
12 115 Kõik Eerme Gerd Lauri 00:38:20 89
13 114 Kõik Jaht Joonas 00:38:21 88
14 113 Kõik Mätik Oliver 00:39:03 87
15 138 Kõik Kurg Martin 00:39:18 86
16 121 Kõik Surva Karolin 00:39:22 85
17 125 Kõik Nigul Natali Nora CFC Spordiklubi 00:39:28 84
18 122 Kõik Treier Maria 00:39:54 83
19 124 Kõik Reintop Karel 00:40:10 82
20 128 Kõik Kallari Lauri 00:40:21 81
21 123 Kõik Kivistu Eliise 00:40:28 80
22 127 Kõik Põldma Henri 00:34:00 79
23 131 Kõik Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:34:34 78
24 126 Kõik Tsanev Peeter 00:34:35 77
25 129 Kõik Lepik Robert MTÜ Peloton 00:35:15 76
26 134 Kõik Sova Travis Viljandi Rattaklubi 00:35:21 75
27 130 Kõik Soots Rico 00:35:38 74
28 133 Kõik Raun Mirjam 00:37:11 73
29 139 Kõik Orav Ott 00:39:03 72
30 140 Kõik Prunsvelt Patrick 00:41:12 71
31 235 Kõik Liivak Olle Otepää rattaklubi 00:41:14 70
32 237 Kõik Tegelmann Mia Carla Kalevi jalgrattakool 00:43:26 69
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 Kõik M Küüt Oskar 00:32:56 100
2 107 Kõik M Aduson Gabriel Helmut 00:33:04 99
3 108 Kõik M Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:33:28 98
4 105 Kõik M Mõttus Matthias 00:34:16 97
5 241 Kõik M Kurits Karl 00:35:55 96
6 111 Kõik M Saul Evar 00:35:58 95
7 110 Kõik M Ründva Richard 00:36:02 94
8 116 Kõik M Anipai Meelis Otepää Rattaklubi 00:37:10 93
9 119 Kõik M Saar Mauro Erik 00:37:13 92
10 117 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:37:13 91
11 120 Kõik M Pensa Riko-Sander 00:38:16 90
12 115 Kõik M Eerme Gerd Lauri 00:38:20 89
13 114 Kõik M Jaht Joonas 00:38:21 88
14 113 Kõik M Mätik Oliver 00:39:03 87
15 138 Kõik M Kurg Martin 00:39:18 86
16 124 Kõik M Reintop Karel 00:40:10 82
17 128 Kõik M Kallari Lauri 00:40:21 81
18 127 Kõik M Põldma Henri 00:34:00 79
19 126 Kõik M Tsanev Peeter 00:34:35 77
20 129 Kõik M Lepik Robert MTÜ Peloton 00:35:15 76
21 134 Kõik M Sova Travis Viljandi Rattaklubi 00:35:21 75
22 130 Kõik M Soots Rico 00:35:38 74
23 139 Kõik M Orav Ott 00:39:03 72
24 140 Kõik M Prunsvelt Patrick 00:41:12 71
25 235 Kõik M Liivak Olle Otepää rattaklubi 00:41:14 70
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 M16 Küüt Oskar 00:32:56 100
2 107 M16 Aduson Gabriel Helmut 00:33:04 99
3 108 M16 Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:33:28 98
4 105 M16 Mõttus Matthias 00:34:16 97
5 241 M16 Kurits Karl 00:35:55 96
6 111 M16 Saul Evar 00:35:58 95
7 110 M16 Ründva Richard 00:36:02 94
8 116 M16 Anipai Meelis Otepää Rattaklubi 00:37:10 93
9 119 M16 Saar Mauro Erik 00:37:13 92
10 117 M16 Rüster Oliver Peloton 00:37:13 91
11 120 M16 Pensa Riko-Sander 00:38:16 90
12 115 M16 Eerme Gerd Lauri 00:38:20 89
13 114 M16 Jaht Joonas 00:38:21 88
14 113 M16 Mätik Oliver 00:39:03 87
15 138 M16 Kurg Martin 00:39:18 86
16 124 M16 Reintop Karel 00:40:10 82
17 128 M16 Kallari Lauri 00:40:21 81
18 127 M16 Põldma Henri 00:34:00 79
19 126 M16 Tsanev Peeter 00:34:35 77
20 129 M16 Lepik Robert MTÜ Peloton 00:35:15 76
21 134 M16 Sova Travis Viljandi Rattaklubi 00:35:21 75
22 130 M16 Soots Rico 00:35:38 74
23 139 M16 Orav Ott 00:39:03 72
24 140 M16 Prunsvelt Patrick 00:41:12 71
25 235 M16 Liivak Olle Otepää rattaklubi 00:41:14 70
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 121 Kõik N Surva Karolin 00:39:22 85
2 125 Kõik N Nigul Natali Nora CFC Spordiklubi 00:39:28 84
3 122 Kõik N Treier Maria 00:39:54 83
4 123 Kõik N Kivistu Eliise 00:40:28 80
5 131 Kõik N Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:34:34 78
6 133 Kõik N Raun Mirjam 00:37:11 73
7 237 Kõik N Tegelmann Mia Carla Kalevi jalgrattakool 00:43:26 69
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 121 N16 Surva Karolin 00:39:22 85
2 125 N16 Nigul Natali Nora CFC Spordiklubi 00:39:28 84
3 122 N16 Treier Maria 00:39:54 83
4 123 N16 Kivistu Eliise 00:40:28 80
5 131 N16 Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:34:34 78
6 133 N16 Raun Mirjam 00:37:11 73
7 237 N16 Tegelmann Mia Carla Kalevi jalgrattakool 00:43:26 69
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik Mihkels Madis 00:56:17 100
2 4 Kõik Ragilo Frank Aron 00:56:48 99
3 3 Kõik Kivistik Gert 00:56:59 98
4 7 Kõik Mirzojev Artjom 00:57:04 97
5 2 Kõik Ärm Rait 00:58:16 96
6 11 Kõik Pajur Romet 00:59:10 95
7 12 Kõik Notton Rauno 00:59:48 94
8 9 Kõik Krusemann Magnus 01:00:08 93
9 16 Kõik Kuljus Viljar Christon OÜ 01:00:32 92
10 15 Kõik Maanurm Joonas 01:00:40 91
11 242 Kõik Kurits Joonas 01:01:19 90
12 28 Kõik Kokk Gregor 01:01:24 89
13 6 Kõik Tamm Lauri 01:01:26 88
14 21 Kõik Kask Sten 01:01:26 87
15 26 Kõik Kaldoja Raiko 01:02:16 86
16 22 Kõik Post Ken Pärnu Spordiselts Kalev 01:02:16 85
17 5 Kõik Johanson Egert 01:02:21 84
18 29 Kõik Toom Tauri Viljandi Rattaklubi 01:02:32 83
19 18 Kõik Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:02:42 82
20 8 Kõik Aus Aaron 01:02:42 81
21 14 Kõik Karpenko Gleb 01:03:11 80
22 24 Kõik Ilves Arti Peloton 01:03:59 79
23 10 Kõik Anier Martin 00:56:50 78
24 33 Kõik Möll Robin 00:56:53 77
25 32 Kõik Kõiv Kevin Kardo 00:56:55 76
26 30 Kõik Reier Kusti Viljandi Rattaklubi 00:56:57 75
27 17 Kõik Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 00:58:07 74
28 27 Kõik Litvintsev Anton 00:58:15 73
29 25 Kõik Pau Oskar 00:58:23 72
30 38 Kõik Gristsenko Ron 00:58:41 71
31 35 Kõik Saar Randar 00:58:41 70
32 20 Kõik Närap Henry 00:59:09 69
33 243 Kõik Karlep Georg 01:00:18 68
34 31 Kõik Karki Martin 01:00:20 67
35 37 Kõik Rätsep Raul 01:01:59 66
36 34 Kõik Verliin Lauri 01:02:27 65
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik M Mihkels Madis 00:56:17 100
2 4 Kõik M Ragilo Frank Aron 00:56:48 99
3 3 Kõik M Kivistik Gert 00:56:59 98
4 7 Kõik M Mirzojev Artjom 00:57:04 97
5 2 Kõik M Ärm Rait 00:58:16 96
6 11 Kõik M Pajur Romet 00:59:10 95
7 12 Kõik M Notton Rauno 00:59:48 94
8 9 Kõik M Krusemann Magnus 01:00:08 93
9 16 Kõik M Kuljus Viljar Christon OÜ 01:00:32 92
10 15 Kõik M Maanurm Joonas 01:00:40 91
11 242 Kõik M Kurits Joonas 01:01:19 90
12 28 Kõik M Kokk Gregor 01:01:24 89
13 6 Kõik M Tamm Lauri 01:01:26 88
14 21 Kõik M Kask Sten 01:01:26 87
15 26 Kõik M Kaldoja Raiko 01:02:16 86
16 22 Kõik M Post Ken Pärnu Spordiselts Kalev 01:02:16 85
17 5 Kõik M Johanson Egert 01:02:21 84
18 29 Kõik M Toom Tauri Viljandi Rattaklubi 01:02:32 83
19 18 Kõik M Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:02:42 82
20 8 Kõik M Aus Aaron 01:02:42 81
21 14 Kõik M Karpenko Gleb 01:03:11 80
22 24 Kõik M Ilves Arti Peloton 01:03:59 79
23 10 Kõik M Anier Martin 00:56:50 78
24 33 Kõik M Möll Robin 00:56:53 77
25 32 Kõik M Kõiv Kevin Kardo 00:56:55 76
26 30 Kõik M Reier Kusti Viljandi Rattaklubi 00:56:57 75
27 17 Kõik M Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 00:58:07 74
28 27 Kõik M Litvintsev Anton 00:58:15 73
29 25 Kõik M Pau Oskar 00:58:23 72
30 38 Kõik M Gristsenko Ron 00:58:41 71
31 35 Kõik M Saar Randar 00:58:41 70
32 20 Kõik M Närap Henry 00:59:09 69
33 243 Kõik M Karlep Georg 01:00:18 68
34 31 Kõik M Karki Martin 01:00:20 67
35 37 Kõik M Rätsep Raul 01:01:59 66
36 34 Kõik M Verliin Lauri 01:02:27 65
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 MJ Mihkels Madis 00:56:17 100
2 4 MJ Ragilo Frank Aron 00:56:48 99
3 11 MJ Pajur Romet 00:59:10 95
4 12 MJ Notton Rauno 00:59:48 94
5 28 MJ Kokk Gregor 01:01:24 89
6 6 MJ Tamm Lauri 01:01:26 88
7 22 MJ Post Ken Pärnu Spordiselts Kalev 01:02:16 85
8 5 MJ Johanson Egert 01:02:21 84
9 29 MJ Toom Tauri Viljandi Rattaklubi 01:02:32 83
10 8 MJ Aus Aaron 01:02:42 81
11 10 MJ Anier Martin 00:56:50 78
12 32 MJ Kõiv Kevin Kardo 00:56:55 76
13 30 MJ Reier Kusti Viljandi Rattaklubi 00:56:57 75
14 17 MJ Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 00:58:07 74
15 25 MJ Pau Oskar 00:58:23 72
16 38 MJ Gristsenko Ron 00:58:41 71
17 20 MJ Närap Henry 00:59:09 69
18 243 MJ Karlep Georg 01:00:18 68
19 31 MJ Karki Martin 01:00:20 67
20 34 MJ Verliin Lauri 01:02:27 65
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 ME Kivistik Gert 00:56:59 98
2 9 ME Krusemann Magnus 01:00:08 93
3 16 ME Kuljus Viljar Christon OÜ 01:00:32 92
4 15 ME Maanurm Joonas 01:00:40 91
5 21 ME Kask Sten 01:01:26 87
6 26 ME Kaldoja Raiko 01:02:16 86
7 37 ME Rätsep Raul 01:01:59 66
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 7 MU Mirzojev Artjom 00:57:04 97
2 2 MU Ärm Rait 00:58:16 96
3 242 MU Kurits Joonas 01:01:19 90
4 18 MU Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:02:42 82
5 14 MU Karpenko Gleb 01:03:11 80
6 24 MU Ilves Arti Peloton 01:03:59 79
7 33 MU Möll Robin 00:56:53 77
8 27 MU Litvintsev Anton 00:58:15 73
9 35 MU Saar Randar 00:58:41 70
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 Kõik Tuisk Priit 00:47:16 100
2 50 Kõik Mikson Margus 00:47:32 99
3 42 Kõik Neemesto Kaspar 00:47:41 98
4 49 Kõik Pallas Helari 00:47:46 97
5 51 Kõik Kull Andre 00:47:59 96
6 48 Kõik Kušnir Aleksei 00:48:06 95
7 52 Kõik Sildvee Rainer 00:48:24 94
8 41 Kõik Epner Indrek 00:48:26 93
9 56 Kõik Neemela Tarmo 00:48:31 92
10 57 Kõik Raag Kaupo 00:48:46 91
11 43 Kõik Sepp Kristo 00:48:56 90
12 244 Kõik Rosenthal Reiko RTR 00:48:59 89
13 53 Kõik Vaab Ivar 00:49:15 88
14 63 Kõik Silm Maario 00:49:24 87
15 59 Kõik Fazõlov Maksim 00:49:30 86
16 245 Kõik Randma Kristjan VO2 00:49:31 85
17 62 Kõik Grünberg Priit 00:49:57 84
18 44 Kõik Tõnov Tõnu 00:50:21 83
19 54 Kõik Resev Janek 00:50:46 82
20 58 Kõik Pedari Aimar 00:50:50 81
21 65 Kõik Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:50:52 80
22 68 Kõik Eljas Avo 00:50:52 79
23 60 Kõik Tasane Elina Viljandi Rattaklubi 00:50:53 78
24 69 Kõik Milistver Meelis 00:51:38 77
25 71 Kõik Pohl Marko 00:51:47 76
26 76 Kõik Kõiv Kardo 00:51:51 75
27 70 Kõik Kuusk Tanel 00:51:51 74
28 67 Kõik Ord Tõnu 00:51:52 73
29 75 Kõik Nigul Alar CFC Spordiklubi 00:52:13 72
30 55 Kõik Ebras Kristo 00:52:14 71
31 84 Kõik Peenema Reijo 00:52:21 70
32 73 Kõik Ebras Elisabeth 00:52:55 69
33 104 Kõik Molev Juri 00:52:57 68
34 80 Kõik Sirvel Merili 00:53:01 67
35 74 Kõik Randpõld Priit 00:53:13 66
36 101 Kõik Lang Mae Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:53:13 65
37 78 Kõik Jaht Valdur 00:53:34 64
38 79 Kõik Pungar Rainer 00:53:46 63
39 72 Kõik Linkgreim Jaanus 00:53:55 62
40 82 Kõik Puhu Sille 00:46:50 61
41 83 Kõik Kaarjärv Maris 00:46:57 60
42 61 Kõik Prants Annabrit 00:47:04 59
43 86 Kõik Koch Kaupo 00:47:23 58
44 88 Kõik Ever Riho 00:47:23 57
45 77 Kõik Reier Kirke Viljandi Rattaklubi 00:47:35 56
46 93 Kõik Arme Janek 00:47:45 55
47 85 Kõik Dobolina Tatjana 00:48:09 54
48 87 Kõik Tuisk Aidi Gerde 00:48:41 53
49 89 Kõik Kuldkepp Kristi 00:48:59 52
50 238 Kõik Nigul Mathilde CFC Spordiklubi 00:49:48 51
51 95 Kõik Jääger Liis 00:50:24 50
52 99 Kõik Kukk Agnes 00:51:34 49
53 91 Kõik Kuhlap Kaupo 00:52:25 48
54 90 Kõik Vassiljev Oleg 00:52:51 47
55 103 Kõik Johanson Raoul 00:53:50 46
56 98 Kõik Volk Andrus 00:54:32 45
57 96 Kõik Kurgjärv Jaanika 00:55:05 44
58 102 Kõik Merisalu Margus 00:56:30 43
59 97 Kõik Tarassov Igor 00:50:19 42
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 Kõik M Tuisk Priit 00:47:16 100
2 50 Kõik M Mikson Margus 00:47:32 99
3 42 Kõik M Neemesto Kaspar 00:47:41 98
4 49 Kõik M Pallas Helari 00:47:46 97
5 51 Kõik M Kull Andre 00:47:59 96
6 48 Kõik M Kušnir Aleksei 00:48:06 95
7 52 Kõik M Sildvee Rainer 00:48:24 94
8 41 Kõik M Epner Indrek 00:48:26 93
9 56 Kõik M Neemela Tarmo 00:48:31 92
10 57 Kõik M Raag Kaupo 00:48:46 91
11 43 Kõik M Sepp Kristo 00:48:56 90
12 244 Kõik M Rosenthal Reiko RTR 00:48:59 89
13 53 Kõik M Vaab Ivar 00:49:15 88
14 63 Kõik M Silm Maario 00:49:24 87
15 59 Kõik M Fazõlov Maksim 00:49:30 86
16 245 Kõik M Randma Kristjan VO2 00:49:31 85
17 62 Kõik M Grünberg Priit 00:49:57 84
18 44 Kõik M Tõnov Tõnu 00:50:21 83
19 54 Kõik M Resev Janek 00:50:46 82
20 58 Kõik M Pedari Aimar 00:50:50 81
21 68 Kõik M Eljas Avo 00:50:52 79
22 69 Kõik M Milistver Meelis 00:51:38 77
23 71 Kõik M Pohl Marko 00:51:47 76
24 76 Kõik M Kõiv Kardo 00:51:51 75
25 70 Kõik M Kuusk Tanel 00:51:51 74
26 67 Kõik M Ord Tõnu 00:51:52 73
27 75 Kõik M Nigul Alar CFC Spordiklubi 00:52:13 72
28 55 Kõik M Ebras Kristo 00:52:14 71
29 84 Kõik M Peenema Reijo 00:52:21 70
30 104 Kõik M Molev Juri 00:52:57 68
31 74 Kõik M Randpõld Priit 00:53:13 66
32 78 Kõik M Jaht Valdur 00:53:34 64
33 79 Kõik M Pungar Rainer 00:53:46 63
34 72 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:53:55 62
35 86 Kõik M Koch Kaupo 00:47:23 58
36 88 Kõik M Ever Riho 00:47:23 57
37 93 Kõik M Arme Janek 00:47:45 55
38 91 Kõik M Kuhlap Kaupo 00:52:25 48
39 90 Kõik M Vassiljev Oleg 00:52:51 47
40 103 Kõik M Johanson Raoul 00:53:50 46
41 98 Kõik M Volk Andrus 00:54:32 45
42 102 Kõik M Merisalu Margus 00:56:30 43
43 97 Kõik M Tarassov Igor 00:50:19 42
VI start - NAISED + SEENIORID MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 MSen2 Tuisk Priit 00:47:16 100
2 50 MSen2 Mikson Margus 00:47:32 99
3 49 MSen2 Pallas Helari 00:47:46 97
4 51 MSen2 Kull Andre 00:47:59 96
5 48 MSen2 Kušnir Aleksei 00:48:06 95
6 52 MSen2 Sildvee Rainer 00:48:24 94
7 41 MSen2 Epner Indrek 00:48:26 93
8 57 MSen2 Raag Kaupo 00:48:46 91
9 244 MSen2 Rosenthal Reiko RTR 00:48:59 89
10 59 MSen2 Fazõlov Maksim 00:49:30 86
11 62 MSen2 Grünberg Priit 00:49:57 84
12 44 MSen2 Tõnov Tõnu 00:50:21 83
13 54 MSen2 Resev Janek 00:50:46 82
14 69 MSen2 Milistver Meelis 00:51:38 77
15 76 MSen2 Kõiv Kardo 00:51:51 75
16 70 MSen2 Kuusk Tanel 00:51:51 74
17 55 MSen2 Ebras Kristo 00:52:14 71
18 104 MSen2 Molev Juri 00:52:57 68
19 78 MSen2 Jaht Valdur 00:53:34 64
20 79 MSen2 Pungar Rainer 00:53:46 63
VI start - NAISED + SEENIORID MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 MSen1 Neemesto Kaspar 00:47:41 98
2 43 MSen1 Sepp Kristo 00:48:56 90
3 53 MSen1 Vaab Ivar 00:49:15 88
4 63 MSen1 Silm Maario 00:49:24 87
5 245 MSen1 Randma Kristjan VO2 00:49:31 85
6 71 MSen1 Pohl Marko 00:51:47 76
7 84 MSen1 Peenema Reijo 00:52:21 70
8 93 MSen1 Arme Janek 00:47:45 55
VI start - NAISED + SEENIORID MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 56 MSen3 Neemela Tarmo 00:48:31 92
2 68 MSen3 Eljas Avo 00:50:52 79
3 67 MSen3 Ord Tõnu 00:51:52 73
4 74 MSen3 Randpõld Priit 00:53:13 66
5 72 MSen3 Linkgreim Jaanus 00:53:55 62
6 86 MSen3 Koch Kaupo 00:47:23 58
7 98 MSen3 Volk Andrus 00:54:32 45
VI start - NAISED + SEENIORID MSen4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 MSen4+ Pedari Aimar 00:50:50 81
2 75 MSen4+ Nigul Alar CFC Spordiklubi 00:52:13 72
3 88 MSen4+ Ever Riho 00:47:23 57
4 91 MSen4+ Kuhlap Kaupo 00:52:25 48
5 90 MSen4+ Vassiljev Oleg 00:52:51 47
6 103 MSen4+ Johanson Raoul 00:53:50 46
7 102 MSen4+ Merisalu Margus 00:56:30 43
8 97 MSen4+ Tarassov Igor 00:50:19 42
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 65 Kõik N Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:50:52 80
2 60 Kõik N Tasane Elina Viljandi Rattaklubi 00:50:53 78
3 73 Kõik N Ebras Elisabeth 00:52:55 69
4 80 Kõik N Sirvel Merili 00:53:01 67
5 101 Kõik N Lang Mae Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:53:13 65
6 82 Kõik N Puhu Sille 00:46:50 61
7 83 Kõik N Kaarjärv Maris 00:46:57 60
8 61 Kõik N Prants Annabrit 00:47:04 59
9 77 Kõik N Reier Kirke Viljandi Rattaklubi 00:47:35 56
10 85 Kõik N Dobolina Tatjana 00:48:09 54
11 87 Kõik N Tuisk Aidi Gerde 00:48:41 53
12 89 Kõik N Kuldkepp Kristi 00:48:59 52
13 238 Kõik N Nigul Mathilde CFC Spordiklubi 00:49:48 51
14 95 Kõik N Jääger Liis 00:50:24 50
15 99 Kõik N Kukk Agnes 00:51:34 49
16 96 Kõik N Kurgjärv Jaanika 00:55:05 44
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 65 NJ Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:50:52 80
2 60 NJ Tasane Elina Viljandi Rattaklubi 00:50:53 78
3 73 NJ Ebras Elisabeth 00:52:55 69
4 61 NJ Prants Annabrit 00:47:04 59
5 77 NJ Reier Kirke Viljandi Rattaklubi 00:47:35 56
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 80 NU Sirvel Merili 00:53:01 67
2 87 NU Tuisk Aidi Gerde 00:48:41 53
3 238 NU Nigul Mathilde CFC Spordiklubi 00:49:48 51
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 101 NE Lang Mae Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:53:13 65
2 82 NE Puhu Sille 00:46:50 61
3 83 NE Kaarjärv Maris 00:46:57 60
4 85 NE Dobolina Tatjana 00:48:09 54
5 89 NE Kuldkepp Kristi 00:48:59 52
6 95 NE Jääger Liis 00:50:24 50
7 99 NE Kukk Agnes 00:51:34 49
8 96 NE Kurgjärv Jaanika 00:55:05 44
Impression