59,5km Kõik võitja keskmine kiirus 39,93 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Kõik Matt Jörgen Peloton 01:30:09 0
2 29 Kõik Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 01:30:21 0
3 14 Kõik Markus Mart 01:30:33 0
4 15 Kõik Jüri Mihkel Peloton 01:30:35 0
5 61 Kõik Sildvee Rainer 01:30:38 0
6 13 Kõik Liiv Marten 01:30:56 0
7 73 Kõik Ints Kalev Peloton 01:31:27 0
8 65 Kõik Kärner Mart Peloton 01:31:28 0
9 58 Kõik Ilves Arti Peloton 01:31:36 0
10 81 Kõik Nigul Mathilde 01:33:42 0
11 30 Kõik Mõttus Marko Martti Viljandi Rattaklubi 01:33:44 0
12 78 Kõik Lill Aali 01:33:44 0
13 82 Kõik Raivet Jaan 01:33:44 0
14 55 Kõik Leidt Meelis Peloton 01:33:51 0
15 33 Kõik Tiirats Johannes Viljandi Rattaklubi 01:34:00 0
16 2 Kõik Kasenõmm Priit 01:34:00 0
17 32 Kõik Tamm Tony Viljandi Rattaklubi 01:34:00 0
18 74 Kõik Roose Kert 01:34:00 0
19 54 Kõik Anier Martin RTR 01:34:00 0
20 47 Kõik Saar Raiko Vooremaa Centrum 01:34:00 0
21 31 Kõik Mikk Paul Viljandi Rattaklubi 01:34:00 0
22 46 Kõik Loorits Risto Vooremaa Centrum 01:34:00 0
23 35 Kõik Reier Kusti Viljandi Rattaklubi 01:34:00 0
24 84 Kõik Karjane Jaak 01:34:00 0
25 70 Kõik Saar Marek 01:34:00 0
26 34 Kõik Soonik Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi 01:34:00 0
27 80 Kõik Nigul Alar 01:34:00 0
28 56 Kõik Lind Kaspar 01:34:00 0
29 40 Kõik Kirsipuu Jaan 01:34:00 0
30 25 Kõik Tamm Kaspar 01:34:00 0
31 50 Kõik Hütt Oskar Hendrik Vooremaa Centrum 01:36:02 0
32 38 Kõik Tasane Elina Viljandi Rattaklubi 01:36:02 0
33 39 Kõik Reier Kirke Viljandi Rattaklubi 01:36:02 0
34 36 Kõik Toom Tauri Viljandi Rattaklubi 01:36:13 0
35 45 Kõik Saar Randar Vooremaa Centrum 01:36:20 0
36 11 Kõik Aus Andres 01:36:23 0
37 83 Kõik Varik Marko 01:39:36 0
38 18 Kõik Lainemäe Rauno 01:39:48 0
39 88 Kõik Greenbaum Marko 01:41:32 0
40 67 Kõik Põldre Urmas 01:41:39 0
41 76 Kõik Veskiväli Heigo 01:41:48 0
42 51 Kõik Tosmin Janno 01:42:06 0
43 66 Kõik Kalamees Karlo 01:45:16 0
44 72 Kõik Pullerits Priit 01:45:24 0
45 52 Kõik Kalme Priit 01:45:29 0
46 79 Kõik Talve Taavi 01:45:43 0
47 44 Kõik Vent Kaarel 01:49:14 0
48 20 Kõik Köster Indrek 01:50:45 0
49 77 Kõik Mesteljainen Dmitri 01:52:58 0
50 64 Kõik Vill Reio 01:52:59 0
51 37 Kõik Lepik Rasmus Viljandi Rattaklubi 01:53:00 0
52 12 Kõik Juul Mari-Liis 01:56:43 0
53 3 Kõik Korb Imre 01:57:03 0
54 21 Kõik Villems Meelis Autospirit Tartu OÜ 01:57:03 0
55 27 Kõik Tukk Maik 01:57:12 0
56 7 Kõik Värnik Ahti Velomaniakid 01:57:18 0
57 43 Kõik Eenkivi Kristian 01:57:24 0
58 87 Kõik Randoja Teele 01:57:57 0
59 63 Kõik Sei Priit 01:58:13 0
60 9 Kõik Värnik Alar Velomaniakid 02:07:35 0
61 49 Kõik Pung Piret Vooremaa Centrum 02:07:53 0
62 41 Kõik Karlis Veiko 02:09:10 0
63 86 Kõik Kaarepere Girt 02:09:31 0
64 4 Kõik Susi Endel 02:09:35 0
65 59 Kõik Toru Priit 02:10:14 0
66 23 Kõik Teder Raivo 02:12:24 0
67 19 Kõik Pristavka Rauno 02:12:54 0
68 48 Kõik Kalme Riin Vooremaa Centrum 02:13:35 0
69 26 Kõik Põldemaa Meelis 02:26:56 0
70 71 Kõik Hansschmidt Neeme Orkla Eesti AS 02:27:00 0
71 8 Kõik Saare Merlis 02:37:00 0
72 42 Kõik Teder Tarmo 02:43:43 0
73 69 Kõik Mällas Maria Orkla Eesti AS 02:59:40 0
59,5km Kõik M võitja keskmine kiirus 39,93 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Kõik M Matt Jörgen Peloton 01:30:09 0
2 29 Kõik M Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 01:30:21 0
3 14 Kõik M Markus Mart 01:30:33 0
4 15 Kõik M Jüri Mihkel Peloton 01:30:35 0
5 61 Kõik M Sildvee Rainer 01:30:38 0
6 13 Kõik M Liiv Marten 01:30:56 0
7 73 Kõik M Ints Kalev Peloton 01:31:27 0
8 65 Kõik M Kärner Mart Peloton 01:31:28 0
9 58 Kõik M Ilves Arti Peloton 01:31:36 0
10 82 Kõik M Raivet Jaan 01:33:44 0
11 78 Kõik M Lill Aali 01:33:44 0
12 30 Kõik M Mõttus Marko Martti Viljandi Rattaklubi 01:33:44 0
13 55 Kõik M Leidt Meelis Peloton 01:33:51 0
14 80 Kõik M Nigul Alar 01:34:00 0
15 70 Kõik M Saar Marek 01:34:00 0
16 84 Kõik M Karjane Jaak 01:34:00 0
17 35 Kõik M Reier Kusti Viljandi Rattaklubi 01:34:00 0
18 46 Kõik M Loorits Risto Vooremaa Centrum 01:34:00 0
19 31 Kõik M Mikk Paul Viljandi Rattaklubi 01:34:00 0
20 47 Kõik M Saar Raiko Vooremaa Centrum 01:34:00 0
21 54 Kõik M Anier Martin RTR 01:34:00 0
22 74 Kõik M Roose Kert 01:34:00 0
23 56 Kõik M Lind Kaspar 01:34:00 0
24 40 Kõik M Kirsipuu Jaan 01:34:00 0
25 25 Kõik M Tamm Kaspar 01:34:00 0
26 33 Kõik M Tiirats Johannes Viljandi Rattaklubi 01:34:00 0
27 2 Kõik M Kasenõmm Priit 01:34:00 0
28 32 Kõik M Tamm Tony Viljandi Rattaklubi 01:34:00 0
29 50 Kõik M Hütt Oskar Hendrik Vooremaa Centrum 01:36:02 0
30 36 Kõik M Toom Tauri Viljandi Rattaklubi 01:36:13 0
31 45 Kõik M Saar Randar Vooremaa Centrum 01:36:20 0
32 11 Kõik M Aus Andres 01:36:23 0
33 83 Kõik M Varik Marko 01:39:36 0
34 18 Kõik M Lainemäe Rauno 01:39:48 0
35 88 Kõik M Greenbaum Marko 01:41:32 0
36 67 Kõik M Põldre Urmas 01:41:39 0
37 76 Kõik M Veskiväli Heigo 01:41:48 0
38 51 Kõik M Tosmin Janno 01:42:06 0
39 66 Kõik M Kalamees Karlo 01:45:16 0
40 72 Kõik M Pullerits Priit 01:45:24 0
41 52 Kõik M Kalme Priit 01:45:29 0
42 79 Kõik M Talve Taavi 01:45:43 0
43 44 Kõik M Vent Kaarel 01:49:14 0
44 20 Kõik M Köster Indrek 01:50:45 0
45 77 Kõik M Mesteljainen Dmitri 01:52:58 0
46 64 Kõik M Vill Reio 01:52:59 0
47 37 Kõik M Lepik Rasmus Viljandi Rattaklubi 01:53:00 0
48 21 Kõik M Villems Meelis Autospirit Tartu OÜ 01:57:03 0
49 3 Kõik M Korb Imre 01:57:03 0
50 27 Kõik M Tukk Maik 01:57:12 0
51 7 Kõik M Värnik Ahti Velomaniakid 01:57:18 0
52 43 Kõik M Eenkivi Kristian 01:57:24 0
53 63 Kõik M Sei Priit 01:58:13 0
54 9 Kõik M Värnik Alar Velomaniakid 02:07:35 0
55 41 Kõik M Karlis Veiko 02:09:10 0
56 86 Kõik M Kaarepere Girt 02:09:31 0
57 4 Kõik M Susi Endel 02:09:35 0
58 59 Kõik M Toru Priit 02:10:14 0
59 23 Kõik M Teder Raivo 02:12:24 0
60 19 Kõik M Pristavka Rauno 02:12:54 0
61 26 Kõik M Põldemaa Meelis 02:26:56 0
62 71 Kõik M Hansschmidt Neeme Orkla Eesti AS 02:27:00 0
63 8 Kõik M Saare Merlis 02:37:00 0
64 42 Kõik M Teder Tarmo 02:43:43 0
59,5km M võitja keskmine kiirus 39,93 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 M Matt Jörgen Peloton 01:30:09 0
2 29 M Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 01:30:21 0
3 14 M Markus Mart 01:30:33 0
4 15 M Jüri Mihkel Peloton 01:30:35 0
5 61 M Sildvee Rainer 01:30:38 0
6 13 M Liiv Marten 01:30:56 0
7 73 M Ints Kalev Peloton 01:31:27 0
8 65 M Kärner Mart Peloton 01:31:28 0
9 78 M Lill Aali 01:33:44 0
10 82 M Raivet Jaan 01:33:44 0
11 55 M Leidt Meelis Peloton 01:33:51 0
12 80 M Nigul Alar 01:34:00 0
13 70 M Saar Marek 01:34:00 0
14 84 M Karjane Jaak 01:34:00 0
15 2 M Kasenõmm Priit 01:34:00 0
16 25 M Tamm Kaspar 01:34:00 0
17 40 M Kirsipuu Jaan 01:34:00 0
18 56 M Lind Kaspar 01:34:00 0
19 45 M Saar Randar Vooremaa Centrum 01:36:20 0
20 11 M Aus Andres 01:36:23 0
21 83 M Varik Marko 01:39:36 0
22 18 M Lainemäe Rauno 01:39:48 0
23 88 M Greenbaum Marko 01:41:32 0
24 67 M Põldre Urmas 01:41:39 0
25 76 M Veskiväli Heigo 01:41:48 0
26 66 M Kalamees Karlo 01:45:16 0
27 72 M Pullerits Priit 01:45:24 0
28 52 M Kalme Priit 01:45:29 0
29 79 M Talve Taavi 01:45:43 0
30 44 M Vent Kaarel 01:49:14 0
31 20 M Köster Indrek 01:50:45 0
32 77 M Mesteljainen Dmitri 01:52:58 0
33 3 M Korb Imre 01:57:03 0
34 21 M Villems Meelis Autospirit Tartu OÜ 01:57:03 0
35 27 M Tukk Maik 01:57:12 0
36 7 M Värnik Ahti Velomaniakid 01:57:18 0
37 43 M Eenkivi Kristian 01:57:24 0
38 63 M Sei Priit 01:58:13 0
39 9 M Värnik Alar Velomaniakid 02:07:35 0
40 41 M Karlis Veiko 02:09:10 0
41 86 M Kaarepere Girt 02:09:31 0
42 4 M Susi Endel 02:09:35 0
43 59 M Toru Priit 02:10:14 0
44 23 M Teder Raivo 02:12:24 0
45 19 M Pristavka Rauno 02:12:54 0
46 26 M Põldemaa Meelis 02:26:56 0
47 71 M Hansschmidt Neeme Orkla Eesti AS 02:27:00 0
48 8 M Saare Merlis 02:37:00 0
49 42 M Teder Tarmo 02:43:43 0
59,5km Noormehed võitja keskmine kiirus 39,30 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Noormehed Ilves Arti Peloton 01:31:36 0
2 30 Noormehed Mõttus Marko Martti Viljandi Rattaklubi 01:33:44 0
3 35 Noormehed Reier Kusti Viljandi Rattaklubi 01:34:00 0
4 46 Noormehed Loorits Risto Vooremaa Centrum 01:34:00 0
5 31 Noormehed Mikk Paul Viljandi Rattaklubi 01:34:00 0
6 47 Noormehed Saar Raiko Vooremaa Centrum 01:34:00 0
7 54 Noormehed Anier Martin RTR 01:34:00 0
8 74 Noormehed Roose Kert 01:34:00 0
9 32 Noormehed Tamm Tony Viljandi Rattaklubi 01:34:00 0
10 33 Noormehed Tiirats Johannes Viljandi Rattaklubi 01:34:00 0
11 50 Noormehed Hütt Oskar Hendrik Vooremaa Centrum 01:36:02 0
12 36 Noormehed Toom Tauri Viljandi Rattaklubi 01:36:13 0
13 51 Noormehed Tosmin Janno 01:42:06 0
14 64 Noormehed Vill Reio 01:52:59 0
15 37 Noormehed Lepik Rasmus Viljandi Rattaklubi 01:53:00 0
59,5km Kõik N võitja keskmine kiirus 38,42 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Kõik N Nigul Mathilde 01:33:42 0
2 34 Kõik N Soonik Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi 01:34:00 0
3 38 Kõik N Tasane Elina Viljandi Rattaklubi 01:36:02 0
4 39 Kõik N Reier Kirke Viljandi Rattaklubi 01:36:02 0
5 12 Kõik N Juul Mari-Liis 01:56:43 0
6 87 Kõik N Randoja Teele 01:57:57 0
7 49 Kõik N Pung Piret Vooremaa Centrum 02:07:53 0
8 48 Kõik N Kalme Riin Vooremaa Centrum 02:13:35 0
9 69 Kõik N Mällas Maria Orkla Eesti AS 02:59:40 0
59,5km N võitja keskmine kiirus 38,42 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 N Nigul Mathilde 01:33:42 0
2 34 N Soonik Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi 01:34:00 0
3 12 N Juul Mari-Liis 01:56:43 0
4 87 N Randoja Teele 01:57:57 0
5 49 N Pung Piret Vooremaa Centrum 02:07:53 0
6 69 N Mällas Maria Orkla Eesti AS 02:59:40 0
59,5km Tütarlapsed võitja keskmine kiirus 37,49 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 Tütarlapsed Tasane Elina Viljandi Rattaklubi 01:36:02 0
2 39 Tütarlapsed Reier Kirke Viljandi Rattaklubi 01:36:02 0
3 48 Tütarlapsed Kalme Riin Vooremaa Centrum 02:13:35 0
Impression