M10 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik Sumberg Steven 00:12:58 50
2 5 Kõik Suppi Simon 00:14:03 45
3 62 Kõik Kertsman Kevin 00:14:16 42
4 79 Kõik Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:14:38 40
5 7 Kõik Irbe Adrian 00:14:42 39
6 2 Kõik Jürisaar Tristan 00:14:49 38
7 71 Kõik Aola Trevor 00:14:50 37
8 77 Kõik Grossmann Andreas 00:15:12 36
9 88 Kõik Ormus Dominic Nõmme Rattaklubi 00:15:27 35
10 1 Kõik Lemloch Oskar 00:16:00 34
11 8 Kõik Hripunov Valeri 00:16:53 33
12 3 Kõik Õruste Kristjan 00:16:58 32
13 65 Kõik Nõmtak Mihkel 00:17:41 31
14 86 Kõik Kirsipuu Renat KJK 00:19:37 30
15 107 Kõik Nõmmeots Oliver-Markus Porter Racing 00:19:47 29
16 6 Kõik Irbe Carl Christer 00:19:54 28
17 83 Kõik Meltsov Mattias Haanja RK 00:20:15 27
18 66 Kõik Maide Martin 00:21:36 26
M10 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik M Sumberg Steven 00:12:58 50
2 5 Kõik M Suppi Simon 00:14:03 45
3 62 Kõik M Kertsman Kevin 00:14:16 42
4 79 Kõik M Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:14:38 40
5 7 Kõik M Irbe Adrian 00:14:42 39
6 2 Kõik M Jürisaar Tristan 00:14:49 38
7 71 Kõik M Aola Trevor 00:14:50 37
8 77 Kõik M Grossmann Andreas 00:15:12 36
9 88 Kõik M Ormus Dominic Nõmme Rattaklubi 00:15:27 35
10 1 Kõik M Lemloch Oskar 00:16:00 34
11 8 Kõik M Hripunov Valeri 00:16:53 33
12 3 Kõik M Õruste Kristjan 00:16:58 32
13 65 Kõik M Nõmtak Mihkel 00:17:41 31
14 86 Kõik M Kirsipuu Renat KJK 00:19:37 30
15 107 Kõik M Nõmmeots Oliver-Markus Porter Racing 00:19:47 29
16 6 Kõik M Irbe Carl Christer 00:19:54 28
17 83 Kõik M Meltsov Mattias Haanja RK 00:20:15 27
18 66 Kõik M Maide Martin 00:21:36 26
M10 M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 M10 Sumberg Steven 00:12:58 50
2 5 M10 Suppi Simon 00:14:03 45
3 62 M10 Kertsman Kevin 00:14:16 42
4 79 M10 Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:14:38 40
5 7 M10 Irbe Adrian 00:14:42 39
6 2 M10 Jürisaar Tristan 00:14:49 38
7 71 M10 Aola Trevor 00:14:50 37
8 77 M10 Grossmann Andreas 00:15:12 36
9 88 M10 Ormus Dominic Nõmme Rattaklubi 00:15:27 35
10 1 M10 Lemloch Oskar 00:16:00 34
11 8 M10 Hripunov Valeri 00:16:53 33
12 3 M10 Õruste Kristjan 00:16:58 32
13 65 M10 Nõmtak Mihkel 00:17:41 31
14 86 M10 Kirsipuu Renat KJK 00:19:37 30
15 107 M10 Nõmmeots Oliver-Markus Porter Racing 00:19:47 29
16 6 M10 Irbe Carl Christer 00:19:54 28
17 83 M10 Meltsov Mattias Haanja RK 00:20:15 27
18 66 M10 Maide Martin 00:21:36 26
N10 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 Kõik Rang Eleanor 00:16:48 50
2 69 Kõik Mitt Kertu 00:19:14 45
N10 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 Kõik N Rang Eleanor 00:16:48 50
2 69 Kõik N Mitt Kertu 00:19:14 45
N10 N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 N10 Rang Eleanor 00:16:48 50
2 69 N10 Mitt Kertu 00:19:14 45
M12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik Tammeleht Egert 00:11:56 50
2 11 Kõik Õruste Kristo 00:12:03 45
3 14 Kõik Lond Niklas CFC 00:12:18 42
4 10 Kõik Janno Ander 00:12:23 40
5 106 Kõik Salupuu Georg Kuusalu RK 00:13:48 39
6 89 Kõik Ormus Elvis Nõmme RK 00:14:32 38
7 13 Kõik Järv Uku 00:15:11 37
8 82 Kõik Suurpere Partik 00:18:34 36
9 78 Kõik Takel Robert Jonas 00:20:21 35
10 94 Kõik Toovis Oliver 00:13:07 34
M12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik M Tammeleht Egert 00:11:56 50
2 11 Kõik M Õruste Kristo 00:12:03 45
3 14 Kõik M Lond Niklas CFC 00:12:18 42
4 10 Kõik M Janno Ander 00:12:23 40
5 106 Kõik M Salupuu Georg Kuusalu RK 00:13:48 39
6 89 Kõik M Ormus Elvis Nõmme RK 00:14:32 38
7 13 Kõik M Järv Uku 00:15:11 37
8 82 Kõik M Suurpere Partik 00:18:34 36
9 78 Kõik M Takel Robert Jonas 00:20:21 35
10 94 Kõik M Toovis Oliver 00:13:07 34
M12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 M12 Tammeleht Egert 00:11:56 50
2 11 M12 Õruste Kristo 00:12:03 45
3 14 M12 Lond Niklas CFC 00:12:18 42
4 10 M12 Janno Ander 00:12:23 40
5 106 M12 Salupuu Georg Kuusalu RK 00:13:48 39
6 89 M12 Ormus Elvis Nõmme RK 00:14:32 38
7 13 M12 Järv Uku 00:15:11 37
8 82 M12 Suurpere Partik 00:18:34 36
9 78 M12 Takel Robert Jonas 00:20:21 35
10 94 M12 Toovis Oliver 00:13:07 34
N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 15 Kõik Lensment Linda 00:12:50 50
2 81 Kõik Mõttus Marta Haanja Rattaklubi 00:13:04 45
3 64 Kõik Rang Gisele 00:15:27 42
4 61 Kõik Kertsman Melani 00:20:17 40
N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 15 Kõik N Lensment Linda 00:12:50 50
2 81 Kõik N Mõttus Marta Haanja Rattaklubi 00:13:04 45
3 64 Kõik N Rang Gisele 00:15:27 42
4 61 Kõik N Kertsman Melani 00:20:17 40
N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 15 N12 Lensment Linda 00:12:50 50
2 81 N12 Mõttus Marta Haanja Rattaklubi 00:13:04 45
3 64 N12 Rang Gisele 00:15:27 42
4 61 N12 Kertsman Melani 00:20:17 40
M14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik Tammepuu Riko 00:31:38 50
2 109 Kõik Rooni Ron CFC 00:32:15 45
3 20 Kõik Suppi Sebastian 00:33:09 42
4 18 Kõik Hürden Ralf 00:34:01 40
5 24 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:35:53 39
6 91 Kõik Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:38:05 38
7 21 Kõik Kajo Herlen 00:38:13 37
8 90 Kõik Jakobsoo Kaspar Nõmme Rk 00:38:32 36
9 70 Kõik Aola Gevert 00:40:03 35
10 19 Kõik Konga Marten 00:40:41 34
11 114 Kõik Vainlo Hendrik CFC 00:44:38 33
12 16 Kõik Rebas Albert Johannes 00:54:36 32
13 22 Kõik Järveoja Aaron Parker 00:21:14 31
M14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik M Tammepuu Riko 00:31:38 50
2 109 Kõik M Rooni Ron CFC 00:32:15 45
3 20 Kõik M Suppi Sebastian 00:33:09 42
4 18 Kõik M Hürden Ralf 00:34:01 40
5 24 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:35:53 39
6 91 Kõik M Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:38:05 38
7 21 Kõik M Kajo Herlen 00:38:13 37
8 90 Kõik M Jakobsoo Kaspar Nõmme Rk 00:38:32 36
9 70 Kõik M Aola Gevert 00:40:03 35
10 19 Kõik M Konga Marten 00:40:41 34
11 114 Kõik M Vainlo Hendrik CFC 00:44:38 33
12 16 Kõik M Rebas Albert Johannes 00:54:36 32
13 22 Kõik M Järveoja Aaron Parker 00:21:14 31
M14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 M14 Tammepuu Riko 00:31:38 50
2 109 M14 Rooni Ron CFC 00:32:15 45
3 20 M14 Suppi Sebastian 00:33:09 42
4 18 M14 Hürden Ralf 00:34:01 40
5 24 M14 Orav Hugo Hendrik 00:35:53 39
6 91 M14 Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:38:05 38
7 21 M14 Kajo Herlen 00:38:13 37
8 90 M14 Jakobsoo Kaspar Nõmme Rk 00:38:32 36
9 70 M14 Aola Gevert 00:40:03 35
10 19 M14 Konga Marten 00:40:41 34
11 114 M14 Vainlo Hendrik CFC 00:44:38 33
12 16 M14 Rebas Albert Johannes 00:54:36 32
13 22 M14 Järveoja Aaron Parker 00:21:14 31
N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 Kõik Lemloch Loore 00:37:19 50
2 29 Kõik Rannala Maribel 00:38:47 45
3 26 Kõik Kaarjärv Mairit 00:39:08 42
4 25 Kõik Pohl Lauren 00:42:19 40
5 28 Kõik Koik Mariann 00:43:13 39
6 27 Kõik Kull Karolina 00:43:22 38
7 112 Kõik Tikan Andra CFC 00:29:12 37
N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 Kõik N Lemloch Loore 00:37:19 50
2 29 Kõik N Rannala Maribel 00:38:47 45
3 26 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:39:08 42
4 25 Kõik N Pohl Lauren 00:42:19 40
5 28 Kõik N Koik Mariann 00:43:13 39
6 27 Kõik N Kull Karolina 00:43:22 38
7 112 Kõik N Tikan Andra CFC 00:29:12 37
N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 N14 Lemloch Loore 00:37:19 50
2 29 N14 Rannala Maribel 00:38:47 45
3 26 N14 Kaarjärv Mairit 00:39:08 42
4 25 N14 Pohl Lauren 00:42:19 40
5 28 N14 Koik Mariann 00:43:13 39
6 27 N14 Kull Karolina 00:43:22 38
7 112 N14 Tikan Andra CFC 00:29:12 37
M16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik Mõttus Matthias Haanja 00:29:33 50
2 72 Kõik Mäeuibo Markus 00:29:51 45
3 110 Kõik Ründva Richard KJK 00:30:00 42
4 113 Kõik Küüt Oskar CFC 00:30:16 40
5 68 Kõik Mitt Virgo 00:30:24 39
6 111 Kõik Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:33:56 38
7 31 Kõik Mööl Marten 00:38:24 37
8 74 Kõik Eerme Gerd Lauri 00:26:01 36
M16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik M Mõttus Matthias Haanja 00:29:33 50
2 72 Kõik M Mäeuibo Markus 00:29:51 45
3 110 Kõik M Ründva Richard KJK 00:30:00 42
4 113 Kõik M Küüt Oskar CFC 00:30:16 40
5 68 Kõik M Mitt Virgo 00:30:24 39
6 111 Kõik M Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:33:56 38
7 31 Kõik M Mööl Marten 00:38:24 37
8 74 Kõik M Eerme Gerd Lauri 00:26:01 36
M16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 M16 Mõttus Matthias Haanja 00:29:33 50
2 72 M16 Mäeuibo Markus 00:29:51 45
3 110 M16 Ründva Richard KJK 00:30:00 42
4 113 M16 Küüt Oskar CFC 00:30:16 40
5 68 M16 Mitt Virgo 00:30:24 39
6 111 M16 Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:33:56 38
7 31 M16 Mööl Marten 00:38:24 37
8 74 M16 Eerme Gerd Lauri 00:26:01 36
N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Kõik Kivistu Eliise 00:38:12 50
N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Kõik N Kivistu Eliise 00:38:12 50
N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 N16 Kivistu Eliise 00:38:12 50
MJ Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik Grünberg Henry 01:13:18 50
2 75 Kõik Puuorg Johann Mattias 01:15:42 45
3 33 Kõik Janno Brent 01:14:02 42
4 32 Kõik Jürisaar Tauri 01:18:23 40
MJ Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik M Grünberg Henry 01:13:18 50
2 75 Kõik M Puuorg Johann Mattias 01:15:42 45
3 33 Kõik M Janno Brent 01:14:02 42
4 32 Kõik M Jürisaar Tauri 01:18:23 40
MJ MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 MJ Grünberg Henry 01:13:18 50
2 75 MJ Puuorg Johann Mattias 01:15:42 45
3 33 MJ Janno Brent 01:14:02 42
4 32 MJ Jürisaar Tauri 01:18:23 40
NJ Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Kõik Ermane-Marcenko Evelina 00:34:16 50
2 108 Kõik Prants Annabrit KJK 00:37:23 45
3 96 Kõik Tammsoo Carolin 00:44:41 42
NJ Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Kõik N Ermane-Marcenko Evelina 00:34:16 50
2 108 Kõik N Prants Annabrit KJK 00:37:23 45
3 96 Kõik N Tammsoo Carolin 00:44:41 42
NJ NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 NJ Ermane-Marcenko Evelina 00:34:16 50
2 108 NJ Prants Annabrit KJK 00:37:23 45
3 96 NJ Tammsoo Carolin 00:44:41 42
ME Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 117 Kõik Balodis Mareks ZZK 01:12:07 50
2 73 Kõik Ärm Rait 01:12:44 45
3 36 Kõik Petaks Rodzers 01:12:52 42
4 35 Kõik Tarvis Peeter 01:13:16 40
5 100 Kõik Kukk Erki VO2 Specialized 01:15:20 39
6 102 Kõik Järva Kert 01:22:09 38
ME Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 117 Kõik M Balodis Mareks ZZK 01:12:07 50
2 73 Kõik M Ärm Rait 01:12:44 45
3 36 Kõik M Petaks Rodzers 01:12:52 42
4 35 Kõik M Tarvis Peeter 01:13:16 40
5 100 Kõik M Kukk Erki VO2 Specialized 01:15:20 39
6 102 Kõik M Järva Kert 01:22:09 38
ME ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 117 ME Balodis Mareks ZZK 01:12:07 50
2 73 ME Ärm Rait 01:12:44 45
3 36 ME Petaks Rodzers 01:12:52 42
4 35 ME Tarvis Peeter 01:13:16 40
5 100 ME Kukk Erki VO2 Specialized 01:15:20 39
6 102 ME Järva Kert 01:22:09 38
MSen-1 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 Kõik Ojavere Imre 01:14:00 50
2 41 Kõik Rusovits Dmitri 01:18:33 45
3 115 Kõik Kivilo Henrik Red Bike 01:18:51 42
4 44 Kõik Stüf Erkki Püssi Velotiim 01:11:35 40
5 42 Kõik Pohl Marko 01:12:11 39
6 80 Kõik Hinnov Ahti 01:00:15 38
MSen-1 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 Kõik M Ojavere Imre 01:14:00 50
2 41 Kõik M Rusovits Dmitri 01:18:33 45
3 115 Kõik M Kivilo Henrik Red Bike 01:18:51 42
4 44 Kõik M Stüf Erkki Püssi Velotiim 01:11:35 40
5 42 Kõik M Pohl Marko 01:12:11 39
6 80 Kõik M Hinnov Ahti 01:00:15 38
MSen-1 M Sen 1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 M Sen 1 Ojavere Imre 01:14:00 50
2 41 M Sen 1 Rusovits Dmitri 01:18:33 45
3 115 M Sen 1 Kivilo Henrik Red Bike 01:18:51 42
4 44 M Sen 1 Stüf Erkki Püssi Velotiim 01:11:35 40
5 42 M Sen 1 Pohl Marko 01:12:11 39
6 80 M Sen 1 Hinnov Ahti 01:00:15 38
MSen-2 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Kõik Rohtmets Argo Rattabaas 01:15:58 50
2 51 Kõik Malva Margus CC Rota Mobilis 01:19:44 45
3 52 Kõik Epner Indrek 01:21:10 42
4 49 Kõik Resev Janek 01:23:37 40
5 50 Kõik Rembla Egon 01:24:33 39
6 47 Kõik Mäggi Martin Sportlove 01:16:57 38
7 55 Kõik Erik Risto 00:58:21 37
MSen-2 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Kõik M Rohtmets Argo Rattabaas 01:15:58 50
2 51 Kõik M Malva Margus CC Rota Mobilis 01:19:44 45
3 52 Kõik M Epner Indrek 01:21:10 42
4 49 Kõik M Resev Janek 01:23:37 40
5 50 Kõik M Rembla Egon 01:24:33 39
6 47 Kõik M Mäggi Martin Sportlove 01:16:57 38
7 55 Kõik M Erik Risto 00:58:21 37
MSen-2 M Sen 2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 M Sen 2 Rohtmets Argo Rattabaas 01:15:58 50
2 51 M Sen 2 Malva Margus CC Rota Mobilis 01:19:44 45
3 52 M Sen 2 Epner Indrek 01:21:10 42
4 49 M Sen 2 Resev Janek 01:23:37 40
5 50 M Sen 2 Rembla Egon 01:24:33 39
6 47 M Sen 2 Mäggi Martin Sportlove 01:16:57 38
7 55 M Sen 2 Erik Risto 00:58:21 37
MSen-3 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik Neemela Tarmo A&T Sport 01:22:30 50
2 59 Kõik Reiska Alar 01:29:45 45
3 58 Kõik Elo Armas 01:15:18 42
MSen-3 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik M Neemela Tarmo A&T Sport 01:22:30 50
2 59 Kõik M Reiska Alar 01:29:45 45
3 58 Kõik M Elo Armas 01:15:18 42
MSen-3 M Sen 3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 M Sen 3 Neemela Tarmo A&T Sport 01:22:30 50
2 59 M Sen 3 Reiska Alar 01:29:45 45
3 58 M Sen 3 Elo Armas 01:15:18 42
NE Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 116 Kõik Sirvel Merili Rakvere RK Siplased 01:23:40 50
2 85 Kõik Mõttus Mari-Liis Haanja 01:28:30 45
3 38 Kõik Puhu Sille 01:16:54 42
4 39 Kõik Kaarjärv Maris 01:00:13 40
NE Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 116 Kõik N Sirvel Merili Rakvere RK Siplased 01:23:40 50
2 85 Kõik N Mõttus Mari-Liis Haanja 01:28:30 45
3 38 Kõik N Puhu Sille 01:16:54 42
4 39 Kõik N Kaarjärv Maris 01:00:13 40
NE NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 116 NE Sirvel Merili Rakvere RK Siplased 01:23:40 50
2 85 NE Mõttus Mari-Liis Haanja 01:28:30 45
3 38 NE Puhu Sille 01:16:54 42
4 39 NE Kaarjärv Maris 01:00:13 40
Impression