Täispikk distants - 21 km Kõik võitja keskmine kiirus 44,95 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 Kõik Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:28:01 300
2 28 Kõik Martma Kert 00:28:08 274
3 29 Kõik Kooser Arthur 00:28:28 263
4 19 Kõik Kuljus Viljar 00:28:58 257
5 157 Kõik Parv Martin 00:29:09 254
6 125 Kõik Vladimirov Deniss 00:29:11 251
7 8 Kõik Kreegimets Robin 00:29:28 248
8 47 Kõik Kasenõmm Priit 00:29:40 246
9 20 Kõik Mikk Margus 00:29:45 244
10 13 Kõik Leidt Meelis 00:30:09 242
11 10 Kõik Sildvee Madis RR Siplased 00:30:17 240
12 11 Kõik Kall Rando 00:30:40 239
13 173 Kõik Reisenbuk Erik KJK 00:30:40 238
14 180 Kõik Johanson Marko 00:30:47 237
15 85 Kõik Adams Markus 00:30:53 236
16 141 Kõik Jaht Valdur 00:31:01 235
17 9 Kõik Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:31:49 234
18 6 Kõik Rohtma Valdek 00:31:53 233
19 67 Kõik Hiiemäe Andres 00:32:00 232
20 2 Kõik Vent Karl Mihkel 00:32:05 231
21 174 Kõik Mõts Olavi Haanja Rattaklubi 00:32:08 230
22 137 Kõik Saar Randar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:32:10 229
23 82 Kõik Hütt Oliver Harris Vooremaa Centrum Rattabaas 00:32:15 228
24 177 Kõik Neemela Kurmo 00:32:41 227
25 32 Kõik Jänese Maria 00:32:47 226
26 77 Kõik Metslind Ottomar 00:32:50 225
27 176 Kõik Tammjärv Arno 00:33:14 224
28 3 Kõik Illak Peeter 00:33:16 223
29 23 Kõik Sarapuu-Sikka Cristen-Evary Peloton 00:33:23 222
30 53 Kõik Viigipuu Toomas 00:33:42 221
31 15 Kõik Ütt Madis 00:33:52 220
32 107 Kõik Vedler Alger 00:34:20 219
33 105 Kõik Laidvee Mait 00:34:36 218
34 14 Kõik Treufeldt Ülo 00:35:16 217
35 91 Kõik Lind Anneli 00:35:24 216
36 27 Kõik Lang Mae TÜASK 00:35:29 215
37 170 Kõik Vaikmaa Siim 00:35:48 214
38 75 Kõik Rihma Katrin 00:37:02 213
39 163 Kõik Lugenberg Arvi 00:38:39 212
Täispikk distants - 21 km Kõik M võitja keskmine kiirus 44,95 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 Kõik M Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:28:01 300
2 28 Kõik M Martma Kert 00:28:08 274
3 29 Kõik M Kooser Arthur 00:28:28 263
4 19 Kõik M Kuljus Viljar 00:28:58 257
5 157 Kõik M Parv Martin 00:29:09 254
6 125 Kõik M Vladimirov Deniss 00:29:11 251
7 8 Kõik M Kreegimets Robin 00:29:28 248
8 47 Kõik M Kasenõmm Priit 00:29:40 246
9 20 Kõik M Mikk Margus 00:29:45 244
10 13 Kõik M Leidt Meelis 00:30:09 242
11 10 Kõik M Sildvee Madis RR Siplased 00:30:17 240
12 11 Kõik M Kall Rando 00:30:40 239
13 173 Kõik M Reisenbuk Erik KJK 00:30:40 238
14 180 Kõik M Johanson Marko 00:30:47 237
15 85 Kõik M Adams Markus 00:30:53 236
16 141 Kõik M Jaht Valdur 00:31:01 235
17 9 Kõik M Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:31:49 234
18 6 Kõik M Rohtma Valdek 00:31:53 233
19 67 Kõik M Hiiemäe Andres 00:32:00 232
20 2 Kõik M Vent Karl Mihkel 00:32:05 231
21 174 Kõik M Mõts Olavi Haanja Rattaklubi 00:32:08 230
22 137 Kõik M Saar Randar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:32:10 229
23 82 Kõik M Hütt Oliver Harris Vooremaa Centrum Rattabaas 00:32:15 228
24 177 Kõik M Neemela Kurmo 00:32:41 227
25 77 Kõik M Metslind Ottomar 00:32:50 225
26 176 Kõik M Tammjärv Arno 00:33:14 224
27 3 Kõik M Illak Peeter 00:33:16 223
28 23 Kõik M Sarapuu-Sikka Cristen-Evary Peloton 00:33:23 222
29 53 Kõik M Viigipuu Toomas 00:33:42 221
30 15 Kõik M Ütt Madis 00:33:52 220
31 107 Kõik M Vedler Alger 00:34:20 219
32 105 Kõik M Laidvee Mait 00:34:36 218
33 14 Kõik M Treufeldt Ülo 00:35:16 217
34 170 Kõik M Vaikmaa Siim 00:35:48 214
35 163 Kõik M Lugenberg Arvi 00:38:39 212
Täispikk distants - 21 km M võitja keskmine kiirus 44,95 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 M Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:28:01 300
2 28 M Martma Kert 00:28:08 274
3 29 M Kooser Arthur 00:28:28 263
4 19 M Kuljus Viljar 00:28:58 257
5 157 M Parv Martin 00:29:09 254
6 125 M Vladimirov Deniss 00:29:11 251
7 173 M Reisenbuk Erik KJK 00:30:40 238
8 180 M Johanson Marko 00:30:47 237
9 141 M Jaht Valdur 00:31:01 235
10 137 M Saar Randar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:32:10 229
11 105 M Laidvee Mait 00:34:36 218
12 170 M Vaikmaa Siim 00:35:48 214
Täispikk distants - 21 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 42,75 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 8 Poisid 17-18 a (MJ) Kreegimets Robin 00:29:28 248
2 85 Poisid 17-18 a (MJ) Adams Markus 00:30:53 236
3 2 Poisid 17-18 a (MJ) Vent Karl Mihkel 00:32:05 231
4 82 Poisid 17-18 a (MJ) Hütt Oliver Harris Vooremaa Centrum Rattabaas 00:32:15 228
5 77 Poisid 17-18 a (MJ) Metslind Ottomar 00:32:50 225
6 23 Poisid 17-18 a (MJ) Sarapuu-Sikka Cristen-Evary Peloton 00:33:23 222
Täispikk distants - 21 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 42,47 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 Seenior 2 Kasenõmm Priit 00:29:40 246
2 20 Seenior 2 Mikk Margus 00:29:45 244
3 13 Seenior 2 Leidt Meelis 00:30:09 242
4 10 Seenior 2 Sildvee Madis RR Siplased 00:30:17 240
5 11 Seenior 2 Kall Rando 00:30:40 239
6 6 Seenior 2 Rohtma Valdek 00:31:53 233
7 67 Seenior 2 Hiiemäe Andres 00:32:00 232
8 177 Seenior 2 Neemela Kurmo 00:32:41 227
9 163 Seenior 2 Lugenberg Arvi 00:38:39 212
Täispikk distants - 21 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 39,59 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 Seenior 3+ Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:31:49 234
2 174 Seenior 3+ Mõts Olavi Haanja Rattaklubi 00:32:08 230
3 176 Seenior 3+ Tammjärv Arno 00:33:14 224
4 3 Seenior 3+ Illak Peeter 00:33:16 223
5 53 Seenior 3+ Viigipuu Toomas 00:33:42 221
6 15 Seenior 3+ Ütt Madis 00:33:52 220
7 107 Seenior 3+ Vedler Alger 00:34:20 219
8 14 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 00:35:16 217
Täispikk distants - 21 km Kõik N võitja keskmine kiirus 38,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 Kõik N Jänese Maria 00:32:47 226
2 91 Kõik N Lind Anneli 00:35:24 216
3 27 Kõik N Lang Mae TÜASK 00:35:29 215
4 75 Kõik N Rihma Katrin 00:37:02 213
Täispikk distants - 21 km N võitja keskmine kiirus 38,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 N Jänese Maria 00:32:47 226
2 91 N Lind Anneli 00:35:24 216
3 27 N Lang Mae TÜASK 00:35:29 215
4 75 N Rihma Katrin 00:37:02 213
Lühike distants - 10.5 km Kõik võitja keskmine kiirus 43,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 43 Kõik Pau Oskar 00:15:20 300
2 104 Kõik Aus Aaron RTR 00:15:43 274
3 96 Kõik Saar Raiko Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:44 263
4 99 Kõik Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:56 257
5 45 Kõik Anier Martin RTR 00:16:00 254
6 172 Kõik Aavik Sander 00:16:08 251
7 101 Kõik Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:18 248
8 97 Kõik Hütt Oskar Hendrik Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:25 246
9 100 Kõik Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:28 244
10 86 Kõik Karlep Georg RTR 00:16:32 242
11 88 Kõik Vill Reio 00:16:48 240
12 71 Kõik Tosmin Janno TÜASK 00:17:29 239
13 76 Kõik Kurits Karl RTR 00:18:00 238
14 40 Kõik Pung Piret 00:18:01 237
15 156 Kõik Rehemaa Eliis 00:18:05 236
16 169 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:18:16 235
17 124 Kõik Jaeski Grete 00:18:22 234
18 42 Kõik Lugenberg Annikki 00:18:33 233
19 161 Kõik Ingo Tim RTR 00:18:57 232
20 150 Kõik Jaht Joonas 00:19:14 231
21 57 Kõik Jullinen Batrisia 00:19:27 230
22 144 Kõik Puškin Jürgen Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:45 229
23 98 Kõik Kalme Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:48 228
24 167 Kõik Ivainen Richard Peloton 00:19:52 227
25 166 Kõik Peedumäe Erkki Peloton 00:19:54 226
26 165 Kõik Lepik Robert Peloton 00:21:55 225
27 168 Kõik Malmre Marten Peloton 00:21:56 224
28 178 Kõik Raun Mirjam RTR 00:22:32 223
29 34 Kõik Teder Roobert 00:23:40 222
30 33 Kõik Teder Sander 00:36:00 221
Lühike distants - 10.5 km Kõik M võitja keskmine kiirus 43,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 43 Kõik M Pau Oskar 00:15:20 300
2 104 Kõik M Aus Aaron RTR 00:15:43 274
3 96 Kõik M Saar Raiko Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:44 263
4 99 Kõik M Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:56 257
5 45 Kõik M Anier Martin RTR 00:16:00 254
6 172 Kõik M Aavik Sander 00:16:08 251
7 101 Kõik M Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:18 248
8 97 Kõik M Hütt Oskar Hendrik Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:25 246
9 100 Kõik M Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:28 244
10 86 Kõik M Karlep Georg RTR 00:16:32 242
11 88 Kõik M Vill Reio 00:16:48 240
12 71 Kõik M Tosmin Janno TÜASK 00:17:29 239
13 76 Kõik M Kurits Karl RTR 00:18:00 238
14 169 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:18:16 235
15 161 Kõik M Ingo Tim RTR 00:18:57 232
16 150 Kõik M Jaht Joonas 00:19:14 231
17 144 Kõik M Puškin Jürgen Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:45 229
18 167 Kõik M Ivainen Richard Peloton 00:19:52 227
19 166 Kõik M Peedumäe Erkki Peloton 00:19:54 226
20 165 Kõik M Lepik Robert Peloton 00:21:55 225
21 168 Kõik M Malmre Marten Peloton 00:21:56 224
22 34 Kõik M Teder Roobert 00:23:40 222
23 33 Kõik M Teder Sander 00:36:00 221
Lühike distants - 10.5 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 43,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 43 Poisid 15-16 a (M16) Pau Oskar 00:15:20 300
2 96 Poisid 15-16 a (M16) Saar Raiko Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:44 263
3 45 Poisid 15-16 a (M16) Anier Martin RTR 00:16:00 254
4 97 Poisid 15-16 a (M16) Hütt Oskar Hendrik Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:25 246
5 88 Poisid 15-16 a (M16) Vill Reio 00:16:48 240
6 71 Poisid 15-16 a (M16) Tosmin Janno TÜASK 00:17:29 239
Lühike distants - 10.5 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 41,95 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Poisid 13-14 a (M14) Aus Aaron RTR 00:15:43 274
2 99 Poisid 13-14 a (M14) Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:56 257
3 172 Poisid 13-14 a (M14) Aavik Sander 00:16:08 251
4 101 Poisid 13-14 a (M14) Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:18 248
5 100 Poisid 13-14 a (M14) Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:28 244
6 86 Poisid 13-14 a (M14) Karlep Georg RTR 00:16:32 242
7 76 Poisid 13-14 a (M14) Kurits Karl RTR 00:18:00 238
8 169 Poisid 13-14 a (M14) Rüster Oliver Peloton 00:18:16 235
9 161 Poisid 13-14 a (M14) Ingo Tim RTR 00:18:57 232
10 150 Poisid 13-14 a (M14) Jaht Joonas 00:19:14 231
11 144 Poisid 13-14 a (M14) Puškin Jürgen Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:45 229
12 167 Poisid 13-14 a (M14) Ivainen Richard Peloton 00:19:52 227
13 166 Poisid 13-14 a (M14) Peedumäe Erkki Peloton 00:19:54 226
14 165 Poisid 13-14 a (M14) Lepik Robert Peloton 00:21:55 225
15 168 Poisid 13-14 a (M14) Malmre Marten Peloton 00:21:56 224
16 34 Poisid 13-14 a (M14) Teder Roobert 00:23:40 222
17 33 Poisid 13-14 a (M14) Teder Sander 00:36:00 221
Lühike distants - 10.5 km Kõik N võitja keskmine kiirus 36,62 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Kõik N Pung Piret 00:18:01 237
2 156 Kõik N Rehemaa Eliis 00:18:05 236
3 124 Kõik N Jaeski Grete 00:18:22 234
4 42 Kõik N Lugenberg Annikki 00:18:33 233
5 57 Kõik N Jullinen Batrisia 00:19:27 230
6 98 Kõik N Kalme Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:48 228
7 178 Kõik N Raun Mirjam RTR 00:22:32 223
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 36,62 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Pung Piret 00:18:01 237
2 124 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Jaeski Grete 00:18:22 234
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 36,47 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 156 Tüdrukud 15-16 a (N16) Rehemaa Eliis 00:18:05 236
2 98 Tüdrukud 15-16 a (N16) Kalme Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:48 228
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 35,56 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 Tüdrukud 13-14 a (N14) Lugenberg Annikki 00:18:33 233
2 57 Tüdrukud 13-14 a (N14) Jullinen Batrisia 00:19:27 230
3 178 Tüdrukud 13-14 a (N14) Raun Mirjam RTR 00:22:32 223
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 41,52 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik Valvas Vahur Rein Taaramäe rattaklubi 00:30:21 300
2 5 Kõik Alaru Riho 00:31:21 274
3 49 Kõik Teder Feeliks 00:32:30 263
4 51 Kõik Tamm Kaspar 00:32:45 257
5 179 Kõik Lainemäe Rauno 00:33:20 254
6 171 Kõik Semm Kaspar 00:36:03 251
7 106 Kõik Türn Tõnis 00:36:15 248
8 55 Kõik Parri Erki 00:36:37 246
9 131 Kõik Sõber Aare 00:37:16 244
10 160 Kõik Sõber Merili 00:43:19 242
11 114 Kõik Rodbaver Oksana 00:46:26 240
12 59 Kõik Solbaja Anton 00:46:50 239
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 41,52 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik M Valvas Vahur Rein Taaramäe rattaklubi 00:30:21 300
2 5 Kõik M Alaru Riho 00:31:21 274
3 49 Kõik M Teder Feeliks 00:32:30 263
4 51 Kõik M Tamm Kaspar 00:32:45 257
5 179 Kõik M Lainemäe Rauno 00:33:20 254
6 171 Kõik M Semm Kaspar 00:36:03 251
7 106 Kõik M Türn Tõnis 00:36:15 248
8 55 Kõik M Parri Erki 00:36:37 246
9 131 Kõik M Sõber Aare 00:37:16 244
10 59 Kõik M Solbaja Anton 00:46:50 239
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 41,52 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Mehed - vabaklass, pikk distants Valvas Vahur Rein Taaramäe rattaklubi 00:30:21 300
2 5 Mehed - vabaklass, pikk distants Alaru Riho 00:31:21 274
3 49 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 00:32:30 263
4 51 Mehed - vabaklass, pikk distants Tamm Kaspar 00:32:45 257
5 179 Mehed - vabaklass, pikk distants Lainemäe Rauno 00:33:20 254
6 171 Mehed - vabaklass, pikk distants Semm Kaspar 00:36:03 251
7 106 Mehed - vabaklass, pikk distants Türn Tõnis 00:36:15 248
8 55 Mehed - vabaklass, pikk distants Parri Erki 00:36:37 246
9 131 Mehed - vabaklass, pikk distants Sõber Aare 00:37:16 244
10 59 Mehed - vabaklass, pikk distants Solbaja Anton 00:46:50 239
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 29,09 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 160 Kõik N Sõber Merili 00:43:19 242
2 114 Kõik N Rodbaver Oksana 00:46:26 240
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Naised - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 29,09 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 160 Naised - vabaklass, pikk distants Sõber Merili 00:43:19 242
2 114 Naised - vabaklass, pikk distants Rodbaver Oksana 00:46:26 240
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 40,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Kõik Lind Kaspar 00:16:20 300
2 123 Kõik Vent Kaarel 00:17:25 274
3 62 Kõik Rammo Aapo 00:17:25 263
4 117 Kõik Rehi Maila 00:18:17 257
5 175 Kõik Timmusk Kuldar 00:20:11 254
6 74 Kõik Oja Liina 00:20:58 251
7 128 Kõik Kivisaar Madli-Minna 00:29:47 248
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 40,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Kõik M Lind Kaspar 00:16:20 300
2 123 Kõik M Vent Kaarel 00:17:25 274
3 62 Kõik M Rammo Aapo 00:17:25 263
4 175 Kõik M Timmusk Kuldar 00:20:11 254
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 40,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Mehed - vabaklass, lühike distants Lind Kaspar 00:16:20 300
2 123 Mehed - vabaklass, lühike distants Vent Kaarel 00:17:25 274
3 62 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo 00:17:25 263
4 175 Mehed - vabaklass, lühike distants Timmusk Kuldar 00:20:11 254
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 36,07 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 117 Kõik N Rehi Maila 00:18:17 257
2 74 Kõik N Oja Liina 00:20:58 251
3 128 Kõik N Kivisaar Madli-Minna 00:29:47 248
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 36,07 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 117 Naised - vabaklass, lühike distants Rehi Maila 00:18:17 257
2 74 Naised - vabaklass, lühike distants Oja Liina 00:20:58 251
3 128 Naised - vabaklass, lühike distants Kivisaar Madli-Minna 00:29:47 248
Impression