Täispikk distants - 21 km Kõik võitja keskmine kiirus 45,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 155 Kõik Vaiksaar Vidrik Tripassion Triatloniklubi 00:27:31 300
2 74 Kõik Kurits Joonas 00:27:32 274
3 187 Kõik Taaramäe Rein 00:27:34 263
4 24 Kõik Martma Kert 00:27:50 257
5 22 Kõik Valvas Vahur RTR 00:28:26 254
6 66 Kõik Mikk Margus 00:28:41 251
7 163 Kõik Kivistik Gert 00:28:45 248
8 100 Kõik Kuljus Viljar 00:28:58 246
9 109 Kõik Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:29:21 244
10 124 Kõik Kasenomm Priit 00:29:26 242
11 108 Kõik Adams Markus 00:29:43 240
12 25 Kõik Kooser Arthur 00:29:43 239
13 177 Kõik Tenno Ander 00:29:56 238
14 71 Kõik Lagenõmm Aivar 00:30:00 237
15 180 Kõik Uulimaa Ats 00:30:05 236
16 46 Kõik Leidt Markus 00:30:06 235
17 62 Kõik Vent Karl Mihkel 00:30:53 234
18 11 Kõik Leidt Meelis 00:30:56 233
19 19 Kõik Saar Randar 00:31:02 232
20 176 Kõik Neemela Kurmo 00:31:04 231
21 110 Kõik Hiiemäe Andres 00:31:38 230
22 10 Kõik Ilves Arti 00:31:57 229
23 1 Kõik Rohtma Valdek 00:31:58 228
24 15 Kõik Veri Aivar 00:32:06 227
25 174 Kõik Luuk Raido 00:32:32 226
26 12 Kõik Kuusemets Johanna Maria 00:32:40 225
27 17 Kõik Koort Tauno 00:32:45 224
28 3 Kõik Haljak Antti 00:32:56 223
29 195 Kõik Vosman Ekke-Kaur Otepää Rattaklubi 00:33:15 222
30 156 Kõik Jaht Valdur 00:33:24 221
31 18 Kõik Ütt Madis 00:33:24 220
32 189 Kõik Kall Rando 00:33:28 219
33 90 Kõik Kuldkepp Kristi 00:33:28 218
34 6 Kõik Zukker Anette 00:33:40 217
35 193 Kõik Lang Tea 00:34:54 216
36 99 Kõik Lind Anneli 00:35:31 215
37 150 Kõik Lugenberg Arvi 00:36:34 214
38 9 Kõik Treufeldt Ülo 00:36:39 213
39 192 Kõik Schmidt Kairi Tripassion Triatloniklubi 00:38:23 212
40 2 Kõik Rohtma Katrin 00:39:44 211
Täispikk distants - 21 km Kõik M võitja keskmine kiirus 45,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 155 Kõik M Vaiksaar Vidrik Tripassion Triatloniklubi 00:27:31 300
2 74 Kõik M Kurits Joonas 00:27:32 274
3 187 Kõik M Taaramäe Rein 00:27:34 263
4 24 Kõik M Martma Kert 00:27:50 257
5 22 Kõik M Valvas Vahur RTR 00:28:26 254
6 66 Kõik M Mikk Margus 00:28:41 251
7 163 Kõik M Kivistik Gert 00:28:45 248
8 100 Kõik M Kuljus Viljar 00:28:58 246
9 109 Kõik M Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:29:21 244
10 124 Kõik M Kasenomm Priit 00:29:26 242
11 108 Kõik M Adams Markus 00:29:43 240
12 25 Kõik M Kooser Arthur 00:29:43 239
13 177 Kõik M Tenno Ander 00:29:56 238
14 71 Kõik M Lagenõmm Aivar 00:30:00 237
15 180 Kõik M Uulimaa Ats 00:30:05 236
16 46 Kõik M Leidt Markus 00:30:06 235
17 62 Kõik M Vent Karl Mihkel 00:30:53 234
18 11 Kõik M Leidt Meelis 00:30:56 233
19 19 Kõik M Saar Randar 00:31:02 232
20 176 Kõik M Neemela Kurmo 00:31:04 231
21 110 Kõik M Hiiemäe Andres 00:31:38 230
22 10 Kõik M Ilves Arti 00:31:57 229
23 1 Kõik M Rohtma Valdek 00:31:58 228
24 15 Kõik M Veri Aivar 00:32:06 227
25 174 Kõik M Luuk Raido 00:32:32 226
26 17 Kõik M Koort Tauno 00:32:45 224
27 3 Kõik M Haljak Antti 00:32:56 223
28 195 Kõik M Vosman Ekke-Kaur Otepää Rattaklubi 00:33:15 222
29 156 Kõik M Jaht Valdur 00:33:24 221
30 18 Kõik M Ütt Madis 00:33:24 220
31 189 Kõik M Kall Rando 00:33:28 219
32 150 Kõik M Lugenberg Arvi 00:36:34 214
33 9 Kõik M Treufeldt Ülo 00:36:39 213
Täispikk distants - 21 km M võitja keskmine kiirus 45,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 155 M Vaiksaar Vidrik Tripassion Triatloniklubi 00:27:31 300
2 187 M Taaramäe Rein 00:27:34 263
3 24 M Martma Kert 00:27:50 257
4 22 M Valvas Vahur RTR 00:28:26 254
5 163 M Kivistik Gert 00:28:45 248
6 100 M Kuljus Viljar 00:28:58 246
7 25 M Kooser Arthur 00:29:43 239
8 180 M Uulimaa Ats 00:30:05 236
9 62 M Vent Karl Mihkel 00:30:53 234
10 19 M Saar Randar 00:31:02 232
11 174 M Luuk Raido 00:32:32 226
12 195 M Vosman Ekke-Kaur Otepää Rattaklubi 00:33:15 222
13 156 M Jaht Valdur 00:33:24 221
Täispikk distants - 21 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 45,76 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 74 Poisid 17-18 a (MJ) Kurits Joonas 00:27:32 274
2 109 Poisid 17-18 a (MJ) Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:29:21 244
3 108 Poisid 17-18 a (MJ) Adams Markus 00:29:43 240
4 46 Poisid 17-18 a (MJ) Leidt Markus 00:30:06 235
5 10 Poisid 17-18 a (MJ) Ilves Arti 00:31:57 229
Täispikk distants - 21 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 43,91 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 66 Seenior 2 Mikk Margus 00:28:41 251
2 124 Seenior 2 Kasenomm Priit 00:29:26 242
3 177 Seenior 2 Tenno Ander 00:29:56 238
4 71 Seenior 2 Lagenõmm Aivar 00:30:00 237
5 176 Seenior 2 Neemela Kurmo 00:31:04 231
6 110 Seenior 2 Hiiemäe Andres 00:31:38 230
7 1 Seenior 2 Rohtma Valdek 00:31:58 228
8 3 Seenior 2 Haljak Antti 00:32:56 223
9 189 Seenior 2 Kall Rando 00:33:28 219
10 150 Seenior 2 Lugenberg Arvi 00:36:34 214
Täispikk distants - 21 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 40,72 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Seenior 3+ Leidt Meelis 00:30:56 233
2 15 Seenior 3+ Veri Aivar 00:32:06 227
3 17 Seenior 3+ Koort Tauno 00:32:45 224
4 18 Seenior 3+ Ütt Madis 00:33:24 220
5 9 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 00:36:39 213
Täispikk distants - 21 km Kõik N võitja keskmine kiirus 38,55 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik N Kuusemets Johanna Maria 00:32:40 225
2 90 Kõik N Kuldkepp Kristi 00:33:28 218
3 6 Kõik N Zukker Anette 00:33:40 217
4 193 Kõik N Lang Tea 00:34:54 216
5 99 Kõik N Lind Anneli 00:35:31 215
6 192 Kõik N Schmidt Kairi Tripassion Triatloniklubi 00:38:23 212
7 2 Kõik N Rohtma Katrin 00:39:44 211
Täispikk distants - 21 km N võitja keskmine kiirus 38,55 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 N Kuusemets Johanna Maria 00:32:40 225
2 90 N Kuldkepp Kristi 00:33:28 218
3 6 N Zukker Anette 00:33:40 217
4 193 N Lang Tea 00:34:54 216
5 99 N Lind Anneli 00:35:31 215
6 192 N Schmidt Kairi Tripassion Triatloniklubi 00:38:23 212
7 2 N Rohtma Katrin 00:39:44 211
Lühike distants - 10.5 km Kõik võitja keskmine kiirus 43,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik Anier Martin RTR 00:15:05 300
2 43 Kõik Pau Oskar 00:15:12 274
3 63 Kõik Karlep Georg 00:15:39 263
4 77 Kõik Aus Aaron RTR 00:15:48 257
5 39 Kõik Saar Andris Roland 00:15:49 254
6 40 Kõik Lenzius Martti 00:15:57 251
7 73 Kõik Kurits Karl 00:16:19 248
8 27 Kõik Rüster Oliver 00:16:37 246
9 157 Kõik Jaht Joonas 00:17:28 244
10 33 Kõik Lugenberg Annikki 00:17:39 242
11 115 Kõik Teder Anette 00:18:08 240
12 117 Kõik Teder Roobert 00:18:39 239
13 31 Kõik Luht Robin 00:18:53 238
14 34 Kõik Pung Piret 00:19:03 237
15 154 Kõik Kalme Riin 00:19:05 236
16 26 Kõik Ivainen Richard 00:19:24 235
17 200 Kõik Lepik Robert 00:19:55 234
18 64 Kõik Jullinen Batrisia 00:20:42 233
19 194 Kõik Sova Maria Dolores 00:21:00 232
20 28 Kõik Malmre Marten 00:21:17 231
21 116 Kõik Teder Christine 00:21:51 230
22 118 Kõik Kübar Johannes 00:22:20 229
23 36 Kõik Teder Sander 00:26:00 228
Lühike distants - 10.5 km Kõik M võitja keskmine kiirus 43,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik M Anier Martin RTR 00:15:05 300
2 43 Kõik M Pau Oskar 00:15:12 274
3 63 Kõik M Karlep Georg 00:15:39 263
4 77 Kõik M Aus Aaron RTR 00:15:48 257
5 39 Kõik M Saar Andris Roland 00:15:49 254
6 40 Kõik M Lenzius Martti 00:15:57 251
7 73 Kõik M Kurits Karl 00:16:19 248
8 27 Kõik M Rüster Oliver 00:16:37 246
9 157 Kõik M Jaht Joonas 00:17:28 244
10 117 Kõik M Teder Roobert 00:18:39 239
11 31 Kõik M Luht Robin 00:18:53 238
12 26 Kõik M Ivainen Richard 00:19:24 235
13 200 Kõik M Lepik Robert 00:19:55 234
14 28 Kõik M Malmre Marten 00:21:17 231
15 118 Kõik M Kübar Johannes 00:22:20 229
16 36 Kõik M Teder Sander 00:26:00 228
Lühike distants - 10.5 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 43,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Poisid 15-16 a (M16) Anier Martin RTR 00:15:05 300
2 43 Poisid 15-16 a (M16) Pau Oskar 00:15:12 274
3 63 Poisid 15-16 a (M16) Karlep Georg 00:15:39 263
4 77 Poisid 15-16 a (M16) Aus Aaron RTR 00:15:48 257
5 39 Poisid 15-16 a (M16) Saar Andris Roland 00:15:49 254
Lühike distants - 10.5 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 41,37 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Poisid 13-14 a (M14) Lenzius Martti 00:15:57 251
2 73 Poisid 13-14 a (M14) Kurits Karl 00:16:19 248
3 27 Poisid 13-14 a (M14) Rüster Oliver 00:16:37 246
4 157 Poisid 13-14 a (M14) Jaht Joonas 00:17:28 244
5 117 Poisid 13-14 a (M14) Teder Roobert 00:18:39 239
6 31 Poisid 13-14 a (M14) Luht Robin 00:18:53 238
7 26 Poisid 13-14 a (M14) Ivainen Richard 00:19:24 235
8 200 Poisid 13-14 a (M14) Lepik Robert 00:19:55 234
9 28 Poisid 13-14 a (M14) Malmre Marten 00:21:17 231
10 118 Poisid 13-14 a (M14) Kübar Johannes 00:22:20 229
11 36 Poisid 13-14 a (M14) Teder Sander 00:26:00 228
Lühike distants - 10.5 km Kõik N võitja keskmine kiirus 37,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Kõik N Lugenberg Annikki 00:17:39 242
2 115 Kõik N Teder Anette 00:18:08 240
3 34 Kõik N Pung Piret 00:19:03 237
4 154 Kõik N Kalme Riin 00:19:05 236
5 64 Kõik N Jullinen Batrisia 00:20:42 233
6 194 Kõik N Sova Maria Dolores 00:21:00 232
7 116 Kõik N Teder Christine 00:21:51 230
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 37,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Tüdrukud 13-14 a (N14) Lugenberg Annikki 00:17:39 242
2 115 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Anette 00:18:08 240
3 194 Tüdrukud 13-14 a (N14) Sova Maria Dolores 00:21:00 232
4 116 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Christine 00:21:51 230
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 34,63 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Pung Piret 00:19:03 237
2 154 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Kalme Riin 00:19:05 236
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 31,87 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 Tüdrukud 15-16 a (N16) Jullinen Batrisia 00:20:42 233
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 41,68 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 Kõik Metslind Ottomar 00:30:13 300
2 44 Kõik Matt Jörgen 00:30:40 274
3 50 Kõik Teder Feeliks 00:31:47 263
4 90 Kõik Kuldkepp Kristi 00:33:28 257
5 106 Kõik Talv Tarvi Dünamo 00:34:47 254
6 101 Kõik Kübar Andres 00:35:06 251
7 52 Kõik Voolaid Veiko 00:36:31 248
8 55 Kõik Sõber Aare 00:36:41 246
9 91 Kõik Must Margus 00:36:53 244
10 225 Kõik Kuldkepp Kristi 00:37:14 242
11 198 Kõik Arme Janek 00:37:33 240
12 141 Kõik Krõlov Aarne 00:38:18 239
13 166 Kõik Piik Reelika 00:39:33 238
14 161 Kõik Kabral Iljar 00:41:22 237
15 188 Kõik Must Martin 00:41:35 236
16 51 Kõik Sõber Merili 00:41:55 235
17 49 Kõik Rodbaver Oksana 00:46:57 234
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 41,68 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 Kõik M Metslind Ottomar 00:30:13 300
2 44 Kõik M Matt Jörgen 00:30:40 274
3 50 Kõik M Teder Feeliks 00:31:47 263
4 106 Kõik M Talv Tarvi Dünamo 00:34:47 254
5 101 Kõik M Kübar Andres 00:35:06 251
6 52 Kõik M Voolaid Veiko 00:36:31 248
7 55 Kõik M Sõber Aare 00:36:41 246
8 91 Kõik M Must Margus 00:36:53 244
9 198 Kõik M Arme Janek 00:37:33 240
10 141 Kõik M Krõlov Aarne 00:38:18 239
11 161 Kõik M Kabral Iljar 00:41:22 237
12 188 Kõik M Must Martin 00:41:35 236
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 41,68 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 Mehed - vabaklass, pikk distants Metslind Ottomar 00:30:13 300
2 44 Mehed - vabaklass, pikk distants Matt Jörgen 00:30:40 274
3 50 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 00:31:47 263
4 106 Mehed - vabaklass, pikk distants Talv Tarvi Dünamo 00:34:47 254
5 101 Mehed - vabaklass, pikk distants Kübar Andres 00:35:06 251
6 52 Mehed - vabaklass, pikk distants Voolaid Veiko 00:36:31 248
7 55 Mehed - vabaklass, pikk distants Sõber Aare 00:36:41 246
8 91 Mehed - vabaklass, pikk distants Must Margus 00:36:53 244
9 198 Mehed - vabaklass, pikk distants Arme Janek 00:37:33 240
10 141 Mehed - vabaklass, pikk distants Krõlov Aarne 00:38:18 239
11 161 Mehed - vabaklass, pikk distants Kabral Iljar 00:41:22 237
12 188 Mehed - vabaklass, pikk distants Must Martin 00:41:35 236
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 37,63 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 90 Kõik N Kuldkepp Kristi 00:33:28 257
2 225 Kõik N Kuldkepp Kristi 00:37:14 242
3 166 Kõik N Piik Reelika 00:39:33 238
4 51 Kõik N Sõber Merili 00:41:55 235
5 49 Kõik N Rodbaver Oksana 00:46:57 234
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Naised - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 37,63 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 90 Naised - vabaklass, pikk distants Kuldkepp Kristi 00:33:28 257
2 225 Naised - vabaklass, pikk distants Kuldkepp Kristi 00:37:14 242
3 166 Naised - vabaklass, pikk distants Piik Reelika 00:39:33 238
4 51 Naised - vabaklass, pikk distants Sõber Merili 00:41:55 235
5 49 Naised - vabaklass, pikk distants Rodbaver Oksana 00:46:57 234
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 43,77 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Kõik Rosenthal Reiko 00:15:04 300
2 103 Kõik Alaru Riho 00:15:50 274
3 60 Kõik Uffert Mihkel DNF Cycling Team 00:16:15 263
4 56 Kõik Vent Kaarel 00:16:39 257
5 65 Kõik Kippasto Kai 00:18:37 254
6 191 Kõik Kelk Hugo Markus TUK 00:18:50 251
7 58 Kõik Rehi Maila 00:18:59 248
8 196 Kõik Kübar Joosep 00:21:28 246
9 104 Kõik Oja Liina 00:25:12 244
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 43,77 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Kõik M Rosenthal Reiko 00:15:04 300
2 103 Kõik M Alaru Riho 00:15:50 274
3 60 Kõik M Uffert Mihkel DNF Cycling Team 00:16:15 263
4 56 Kõik M Vent Kaarel 00:16:39 257
5 191 Kõik M Kelk Hugo Markus TUK 00:18:50 251
6 196 Kõik M Kübar Joosep 00:21:28 246
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 43,77 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Mehed - vabaklass, lühike distants Rosenthal Reiko 00:15:04 300
2 103 Mehed - vabaklass, lühike distants Alaru Riho 00:15:50 274
3 60 Mehed - vabaklass, lühike distants Uffert Mihkel DNF Cycling Team 00:16:15 263
4 56 Mehed - vabaklass, lühike distants Vent Kaarel 00:16:39 257
5 196 Mehed - vabaklass, lühike distants Kübar Joosep 00:21:28 246
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 35,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 65 Kõik N Kippasto Kai 00:18:37 254
2 58 Kõik N Rehi Maila 00:18:59 248
3 104 Kõik N Oja Liina 00:25:12 244
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 35,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 65 Naised - vabaklass, lühike distants Kippasto Kai 00:18:37 254
2 58 Naised - vabaklass, lühike distants Rehi Maila 00:18:59 248
3 104 Naised - vabaklass, lühike distants Oja Liina 00:25:12 244
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass M võitja keskmine kiirus 35,02 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 191 M Kelk Hugo Markus TUK 00:18:50 251
Impression
X