Täispikk distants - 22 km Kõik võitja keskmine kiirus 45,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 28 Kõik Martma Kert 00:28:57 300
2 92 Kõik Kannimäe Taavi Hauka Veloklubi 00:29:25 274
3 29 Kõik Kooser Arthur 00:29:30 263
4 115 Kõik Vaiksaar Vidrik 00:29:31 257
5 19 Kõik Kuljus Viljar Rein Taaramäe Rattaklubi 00:29:35 254
6 8 Kõik Kreegimets Robin 00:29:36 251
7 125 Kõik Vladimirov Deniss 00:30:06 248
8 20 Kõik Mikk Margus 00:30:06 246
9 157 Kõik Parv Martin 00:30:17 244
10 10 Kõik Sildvee Madis RR Siplased 00:30:55 242
11 84 Kõik Uulimaa Ats viko 00:30:56 240
12 13 Kõik Leidt Meelis 00:31:47 239
13 6 Kõik Rohtma Valdek 00:32:00 238
14 9 Kõik Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:32:27 237
15 32 Kõik Jänese Maria 00:32:59 236
16 80 Kõik Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:08 235
17 146 Kõik Oidram Priit 00:33:25 234
18 137 Kõik Saar Randar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:33:30 233
19 148 Kõik Metspalu Martin 00:33:43 232
20 82 Kõik Hütt Oliver Harris Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:55 231
21 85 Kõik Adams Markus Otepää Rattaklubi 00:34:00 230
22 77 Kõik Metslind Ottomar 00:34:11 229
23 145 Kõik Tammjärv Arno 00:34:15 228
24 24 Kõik Leidt Markus Peloton 00:34:32 227
25 2 Kõik Vent Karl Mihkel 00:34:33 226
26 134 Kõik Rehi Arne 00:34:34 225
27 30 Kõik Paluoja Madis 00:34:38 224
28 3 Kõik Illak Peeter 00:34:45 223
29 53 Kõik Viigipuu Toomas 00:34:57 222
30 105 Kõik Laidvee Mait 00:35:09 221
31 15 Kõik Ütt Madis 00:35:22 220
32 14 Kõik Treufeldt Ülo 00:35:32 219
33 107 Kõik Vedler Alger 00:35:33 218
34 162 Kõik Peil Lauri 00:35:49 217
35 91 Kõik Lind Anneli 00:36:00 216
36 75 Kõik Rihma Katrin 00:38:36 215
Täispikk distants - 22 km Kõik M võitja keskmine kiirus 45,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 28 Kõik M Martma Kert 00:28:57 300
2 92 Kõik M Kannimäe Taavi Hauka Veloklubi 00:29:25 274
3 29 Kõik M Kooser Arthur 00:29:30 263
4 115 Kõik M Vaiksaar Vidrik 00:29:31 257
5 19 Kõik M Kuljus Viljar Rein Taaramäe Rattaklubi 00:29:35 254
6 8 Kõik M Kreegimets Robin 00:29:36 251
7 125 Kõik M Vladimirov Deniss 00:30:06 248
8 20 Kõik M Mikk Margus 00:30:06 246
9 157 Kõik M Parv Martin 00:30:17 244
10 10 Kõik M Sildvee Madis RR Siplased 00:30:55 242
11 84 Kõik M Uulimaa Ats viko 00:30:56 240
12 13 Kõik M Leidt Meelis 00:31:47 239
13 6 Kõik M Rohtma Valdek 00:32:00 238
14 9 Kõik M Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:32:27 237
15 80 Kõik M Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:08 235
16 146 Kõik M Oidram Priit 00:33:25 234
17 137 Kõik M Saar Randar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:33:30 233
18 148 Kõik M Metspalu Martin 00:33:43 232
19 82 Kõik M Hütt Oliver Harris Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:55 231
20 85 Kõik M Adams Markus Otepää Rattaklubi 00:34:00 230
21 77 Kõik M Metslind Ottomar 00:34:11 229
22 145 Kõik M Tammjärv Arno 00:34:15 228
23 24 Kõik M Leidt Markus Peloton 00:34:32 227
24 2 Kõik M Vent Karl Mihkel 00:34:33 226
25 134 Kõik M Rehi Arne 00:34:34 225
26 30 Kõik M Paluoja Madis 00:34:38 224
27 3 Kõik M Illak Peeter 00:34:45 223
28 53 Kõik M Viigipuu Toomas 00:34:57 222
29 105 Kõik M Laidvee Mait 00:35:09 221
30 15 Kõik M Ütt Madis 00:35:22 220
31 14 Kõik M Treufeldt Ülo 00:35:32 219
32 107 Kõik M Vedler Alger 00:35:33 218
33 162 Kõik M Peil Lauri 00:35:49 217
Täispikk distants - 22 km M võitja keskmine kiirus 45,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 28 M Martma Kert 00:28:57 300
2 92 M Kannimäe Taavi Hauka Veloklubi 00:29:25 274
3 29 M Kooser Arthur 00:29:30 263
4 115 M Vaiksaar Vidrik 00:29:31 257
5 19 M Kuljus Viljar Rein Taaramäe Rattaklubi 00:29:35 254
6 125 M Vladimirov Deniss 00:30:06 248
7 157 M Parv Martin 00:30:17 244
8 146 M Oidram Priit 00:33:25 234
9 137 M Saar Randar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:33:30 233
10 105 M Laidvee Mait 00:35:09 221
Täispikk distants - 22 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 44,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 8 Poisid 17-18 a (MJ) Kreegimets Robin 00:29:36 251
2 84 Poisid 17-18 a (MJ) Uulimaa Ats viko 00:30:56 240
3 80 Poisid 17-18 a (MJ) Koll Rihard Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:08 235
4 82 Poisid 17-18 a (MJ) Hütt Oliver Harris Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:55 231
5 85 Poisid 17-18 a (MJ) Adams Markus Otepää Rattaklubi 00:34:00 230
6 77 Poisid 17-18 a (MJ) Metslind Ottomar 00:34:11 229
7 24 Poisid 17-18 a (MJ) Leidt Markus Peloton 00:34:32 227
8 2 Poisid 17-18 a (MJ) Vent Karl Mihkel 00:34:33 226
Täispikk distants - 22 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 43,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 20 Seenior 2 Mikk Margus 00:30:06 246
2 10 Seenior 2 Sildvee Madis RR Siplased 00:30:55 242
3 13 Seenior 2 Leidt Meelis 00:31:47 239
4 6 Seenior 2 Rohtma Valdek 00:32:00 238
5 148 Seenior 2 Metspalu Martin 00:33:43 232
6 134 Seenior 2 Rehi Arne 00:34:34 225
7 30 Seenior 2 Paluoja Madis 00:34:38 224
8 162 Seenior 2 Peil Lauri 00:35:49 217
Täispikk distants - 22 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 40,67 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 Seenior 3+ Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:32:27 237
2 145 Seenior 3+ Tammjärv Arno 00:34:15 228
3 3 Seenior 3+ Illak Peeter 00:34:45 223
4 53 Seenior 3+ Viigipuu Toomas 00:34:57 222
5 15 Seenior 3+ Ütt Madis 00:35:22 220
6 14 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 00:35:32 219
7 107 Seenior 3+ Vedler Alger 00:35:33 218
Täispikk distants - 22 km Kõik N võitja keskmine kiirus 40,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 Kõik N Jänese Maria 00:32:59 236
2 91 Kõik N Lind Anneli 00:36:00 216
3 75 Kõik N Rihma Katrin 00:38:36 215
Täispikk distants - 22 km N võitja keskmine kiirus 40,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 N Jänese Maria 00:32:59 236
2 91 N Lind Anneli 00:36:00 216
3 75 N Rihma Katrin 00:38:36 215
Lühike distants - 11 km Kõik võitja keskmine kiirus 41,81 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 87 Kõik Roose Kert 00:15:47 300
2 37 Kõik Ilves Arti 00:15:49 274
3 99 Kõik Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:42 263
4 88 Kõik Vill Reio 00:16:58 257
5 100 Kõik Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:17:08 254
6 155 Kõik Danilas Hans Markus Otepää Rattaklubi 00:17:43 251
7 101 Kõik Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:17:54 248
8 86 Kõik Karlep Georg Rein Taaramäe rattaklubi 00:18:03 246
9 97 Kõik Hütt Oskar Hendrik Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:18:12 244
10 76 Kõik Kurits Karl RTR 00:18:28 242
11 156 Kõik Rehemaa Eliis Otepää Rattaklubi 00:18:37 240
12 159 Kõik Madisson Mik viko 00:18:44 239
13 40 Kõik Pung Piret 00:18:49 238
14 124 Kõik Jaeski Grete 00:18:54 237
15 42 Kõik Lugenberg Annikki CFC 00:19:12 236
16 161 Kõik Ingo Tim RTR 00:19:24 235
17 98 Kõik Kalme Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:38 234
18 36 Kõik Teder Anette 00:19:42 233
19 143 Kõik Vikard Kadi Otepää Rattaklubi 00:20:09 232
20 89 Kõik Visnapuu Aleks-Sander Otepää Rattaklubi 00:20:17 231
21 34 Kõik Teder Roobert 00:20:43 230
22 144 Kõik Puškin Jürgen Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:20:45 229
23 41 Kõik Jullinen Batrisia 00:20:45 228
24 35 Kõik Teder Christine 00:24:16 227
Lühike distants - 11 km Kõik M võitja keskmine kiirus 41,81 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 87 Kõik M Roose Kert 00:15:47 300
2 37 Kõik M Ilves Arti 00:15:49 274
3 99 Kõik M Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:42 263
4 88 Kõik M Vill Reio 00:16:58 257
5 100 Kõik M Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:17:08 254
6 155 Kõik M Danilas Hans Markus Otepää Rattaklubi 00:17:43 251
7 101 Kõik M Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:17:54 248
8 86 Kõik M Karlep Georg Rein Taaramäe rattaklubi 00:18:03 246
9 97 Kõik M Hütt Oskar Hendrik Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:18:12 244
10 76 Kõik M Kurits Karl RTR 00:18:28 242
11 159 Kõik M Madisson Mik viko 00:18:44 239
12 161 Kõik M Ingo Tim RTR 00:19:24 235
13 89 Kõik M Visnapuu Aleks-Sander Otepää Rattaklubi 00:20:17 231
14 34 Kõik M Teder Roobert 00:20:43 230
15 144 Kõik M Puškin Jürgen Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:20:45 229
Lühike distants - 11 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 41,81 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 87 Poisid 15-16 a (M16) Roose Kert 00:15:47 300
2 37 Poisid 15-16 a (M16) Ilves Arti 00:15:49 274
3 88 Poisid 15-16 a (M16) Vill Reio 00:16:58 257
4 155 Poisid 15-16 a (M16) Danilas Hans Markus Otepää Rattaklubi 00:17:43 251
5 97 Poisid 15-16 a (M16) Hütt Oskar Hendrik Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:18:12 244
6 89 Poisid 15-16 a (M16) Visnapuu Aleks-Sander Otepää Rattaklubi 00:20:17 231
Lühike distants - 11 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 39,52 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Poisid 13-14 a (M14) Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:42 263
2 100 Poisid 13-14 a (M14) Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:17:08 254
3 101 Poisid 13-14 a (M14) Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:17:54 248
4 86 Poisid 13-14 a (M14) Karlep Georg Rein Taaramäe rattaklubi 00:18:03 246
5 76 Poisid 13-14 a (M14) Kurits Karl RTR 00:18:28 242
6 161 Poisid 13-14 a (M14) Ingo Tim RTR 00:19:24 235
7 144 Poisid 13-14 a (M14) Puškin Jürgen Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:20:45 229
Lühike distants - 11 km Kõik N võitja keskmine kiirus 35,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 156 Kõik N Rehemaa Eliis Otepää Rattaklubi 00:18:37 240
2 40 Kõik N Pung Piret 00:18:49 238
3 124 Kõik N Jaeski Grete 00:18:54 237
4 42 Kõik N Lugenberg Annikki CFC 00:19:12 236
5 98 Kõik N Kalme Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:38 234
6 36 Kõik N Teder Anette 00:19:42 233
7 143 Kõik N Vikard Kadi Otepää Rattaklubi 00:20:09 232
8 41 Kõik N Jullinen Batrisia 00:20:45 228
9 35 Kõik N Teder Christine 00:24:16 227
Lühike distants - 11 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 35,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 156 Tüdrukud 15-16 a (N16) Rehemaa Eliis Otepää Rattaklubi 00:18:37 240
2 98 Tüdrukud 15-16 a (N16) Kalme Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:38 234
Lühike distants - 11 km M võitja keskmine kiirus 35,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 159 M Madisson Mik viko 00:18:44 239
2 34 M Teder Roobert 00:20:43 230
Lühike distants - 11 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 35,07 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Pung Piret 00:18:49 238
2 124 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Jaeski Grete 00:18:54 237
Lühike distants - 11 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 34,37 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 Tüdrukud 13-14 a (N14) Lugenberg Annikki CFC 00:19:12 236
2 143 Tüdrukud 13-14 a (N14) Vikard Kadi Otepää Rattaklubi 00:20:09 232
3 41 Tüdrukud 13-14 a (N14) Jullinen Batrisia 00:20:45 228
Lühike distants - 11 km N võitja keskmine kiirus 33,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 N Teder Anette 00:19:42 233
2 35 N Teder Christine 00:24:16 227
Täispikk distants - 22 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 40,49 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 5 Kõik Alaru Riho 00:32:36 300
2 49 Kõik Teder Feeliks 00:34:10 274
3 51 Kõik Tamm Kaspar 00:34:13 263
4 48 Kõik Annion Silver 00:35:20 257
5 57 Kõik Jullinen Tarmo 00:35:26 254
6 50 Kõik Vares Rein 00:36:36 251
7 106 Kõik Türn Tõnis SK Jooksupartner 00:37:36 248
8 55 Kõik Parri Erki 00:37:52 246
9 102 Kõik Randoja Merike 00:37:54 244
10 131 Kõik Sõber Aare 00:38:09 242
11 54 Kõik Suokas Heikki 00:38:23 240
12 153 Kõik Seeba Ivo 00:38:27 239
13 136 Kõik Voolaid Veiko 00:38:59 238
14 114 Kõik Rodbaver Oksana 00:46:13 237
15 160 Kõik Sõber Merili 00:47:01 236
Täispikk distants - 22 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 40,49 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 5 Kõik M Alaru Riho 00:32:36 300
2 49 Kõik M Teder Feeliks 00:34:10 274
3 51 Kõik M Tamm Kaspar 00:34:13 263
4 48 Kõik M Annion Silver 00:35:20 257
5 57 Kõik M Jullinen Tarmo 00:35:26 254
6 50 Kõik M Vares Rein 00:36:36 251
7 106 Kõik M Türn Tõnis SK Jooksupartner 00:37:36 248
8 55 Kõik M Parri Erki 00:37:52 246
9 131 Kõik M Sõber Aare 00:38:09 242
10 54 Kõik M Suokas Heikki 00:38:23 240
11 153 Kõik M Seeba Ivo 00:38:27 239
12 136 Kõik M Voolaid Veiko 00:38:59 238
Täispikk distants - 22 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 40,49 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 5 Mehed - vabaklass, pikk distants Alaru Riho 00:32:36 300
2 49 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 00:34:10 274
3 51 Mehed - vabaklass, pikk distants Tamm Kaspar 00:34:13 263
4 48 Mehed - vabaklass, pikk distants Annion Silver 00:35:20 257
5 57 Mehed - vabaklass, pikk distants Jullinen Tarmo 00:35:26 254
6 50 Mehed - vabaklass, pikk distants Vares Rein 00:36:36 251
7 106 Mehed - vabaklass, pikk distants Türn Tõnis SK Jooksupartner 00:37:36 248
8 55 Mehed - vabaklass, pikk distants Parri Erki 00:37:52 246
9 131 Mehed - vabaklass, pikk distants Sõber Aare 00:38:09 242
10 54 Mehed - vabaklass, pikk distants Suokas Heikki 00:38:23 240
11 153 Mehed - vabaklass, pikk distants Seeba Ivo 00:38:27 239
12 136 Mehed - vabaklass, pikk distants Voolaid Veiko 00:38:59 238
Täispikk distants - 22 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 34,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 Kõik N Randoja Merike 00:37:54 244
2 114 Kõik N Rodbaver Oksana 00:46:13 237
3 160 Kõik N Sõber Merili 00:47:01 236
Täispikk distants - 22 km, vabaklass Naised - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 34,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 Naised - vabaklass, pikk distants Randoja Merike 00:37:54 244
2 114 Naised - vabaklass, pikk distants Rodbaver Oksana 00:46:13 237
3 160 Naised - vabaklass, pikk distants Sõber Merili 00:47:01 236
Lühike distants - 11 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 40,39 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Kõik Lind Kaspar 00:16:20 300
2 62 Kõik Rammo Aapo 00:17:34 274
3 123 Kõik Vent Kaarel 00:17:51 263
4 152 Kõik Kurgjarv Jaanika rtr 00:18:14 257
5 60 Kõik Arme Janek Vabajooks 00:18:14 254
6 130 Kõik Kuusik Silver 00:18:23 251
7 117 Kõik Rehi Maila 00:18:25 248
8 154 Kõik Audova Margus 00:19:41 246
9 74 Kõik Oja Liina 00:21:10 244
10 158 Kõik Utar Sandra 00:21:57 242
11 128 Kõik Kivisaar Madli-Minna 00:32:00 240
Lühike distants - 11 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 40,39 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Kõik M Lind Kaspar 00:16:20 300
2 62 Kõik M Rammo Aapo 00:17:34 274
3 123 Kõik M Vent Kaarel 00:17:51 263
4 60 Kõik M Arme Janek Vabajooks 00:18:14 254
5 130 Kõik M Kuusik Silver 00:18:23 251
6 154 Kõik M Audova Margus 00:19:41 246
Lühike distants - 11 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 40,39 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Mehed - vabaklass, lühike distants Lind Kaspar 00:16:20 300
2 62 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo 00:17:34 274
3 123 Mehed - vabaklass, lühike distants Vent Kaarel 00:17:51 263
4 60 Mehed - vabaklass, lühike distants Arme Janek Vabajooks 00:18:14 254
5 130 Mehed - vabaklass, lühike distants Kuusik Silver 00:18:23 251
6 154 Mehed - vabaklass, lühike distants Audova Margus 00:19:41 246
Lühike distants - 11 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 36,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 152 Kõik N Kurgjarv Jaanika rtr 00:18:14 257
2 117 Kõik N Rehi Maila 00:18:25 248
3 74 Kõik N Oja Liina 00:21:10 244
4 158 Kõik N Utar Sandra 00:21:57 242
5 128 Kõik N Kivisaar Madli-Minna 00:32:00 240
Lühike distants - 11 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 36,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 152 Naised - vabaklass, lühike distants Kurgjarv Jaanika rtr 00:18:14 257
2 117 Naised - vabaklass, lühike distants Rehi Maila 00:18:25 248
3 74 Naised - vabaklass, lühike distants Oja Liina 00:21:10 244
4 158 Naised - vabaklass, lühike distants Utar Sandra 00:21:57 242
5 128 Naised - vabaklass, lühike distants Kivisaar Madli-Minna 00:32:00 240
Impression