Täispikk distants - 22 km Kõik võitja keskmine kiirus 46,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 Kõik Martma Kert 00:28:18 300
2 92 Kõik Kannimäe Taavi 00:28:48 274
3 22 Kõik Valvas Vahur 00:29:10 263
4 66 Kõik Mikk Margus 00:29:31 257
5 23 Kõik Pung Peeter 00:29:38 254
6 200 Kõik Kuljus Viljar 00:29:52 251
7 71 Kõik Lagenõmm Aivar 00:30:06 248
8 180 Kõik Uulimaa Ats viko 00:30:20 246
9 124 Kõik Kasenomm Priit 00:30:22 244
10 177 Kõik Tenno Ander 00:30:54 242
11 108 Kõik Adams Markus Otepää Rattaklubi 00:30:58 240
12 46 Kõik Leidt Markus 00:31:12 239
13 62 Kõik Vent Karl Mihkel 00:31:14 238
14 11 Kõik Leidt Meelis 00:31:25 237
15 175 Kõik Reisenbuk Erik 00:31:31 236
16 110 Kõik Hiiemäe Andres 00:31:39 235
17 176 Kõik Neemela Kurmo Dünamo 00:31:48 234
18 19 Kõik Saar Randar 00:31:55 233
19 3 Kõik Haljak Antti 00:32:06 232
20 125 Kõik Oidram Priit 00:32:11 231
21 156 Kõik Jaht Valdur 00:32:13 230
22 174 Kõik Luuk Raido 00:32:17 229
23 1 Kõik Rohtma Valdek 00:32:44 228
24 98 Kõik Üprus Sten 42koma 00:32:45 227
25 15 Kõik Veri Aivar 00:32:51 226
26 12 Kõik Kuusemets Johanna Maria 00:33:22 225
27 139 Kõik Kelk Margus 00:33:44 224
28 8 Kõik Illak Peeter 00:34:11 223
29 6 Kõik Zukker Anette 00:34:18 222
30 47 Kõik Kulak Vjatseslav 00:34:37 221
31 18 Kõik Ütt. Madis 00:34:44 220
32 178 Kõik Longa Ieva 00:34:57 219
33 162 Kõik Vahtra Tõnu 00:35:02 218
34 99 Kõik Lind Anneli 00:35:40 217
35 95 Kõik Hunt Toomas 00:36:49 216
36 2 Kõik Rohtma Katrin 00:36:58 215
37 9 Kõik Treufeldt Ülo 00:37:17 214
38 150 Kõik Lugenberg Arvi 00:38:14 213
39 173 Kõik Rohtla Marika 00:39:06 212
40 16 Kõik Sarv Maria 00:40:40 211
Täispikk distants - 22 km Kõik M võitja keskmine kiirus 46,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 Kõik M Martma Kert 00:28:18 300
2 92 Kõik M Kannimäe Taavi 00:28:48 274
3 22 Kõik M Valvas Vahur 00:29:10 263
4 66 Kõik M Mikk Margus 00:29:31 257
5 23 Kõik M Pung Peeter 00:29:38 254
6 200 Kõik M Kuljus Viljar 00:29:52 251
7 71 Kõik M Lagenõmm Aivar 00:30:06 248
8 180 Kõik M Uulimaa Ats viko 00:30:20 246
9 124 Kõik M Kasenomm Priit 00:30:22 244
10 177 Kõik M Tenno Ander 00:30:54 242
11 108 Kõik M Adams Markus Otepää Rattaklubi 00:30:58 240
12 46 Kõik M Leidt Markus 00:31:12 239
13 62 Kõik M Vent Karl Mihkel 00:31:14 238
14 11 Kõik M Leidt Meelis 00:31:25 237
15 175 Kõik M Reisenbuk Erik 00:31:31 236
16 110 Kõik M Hiiemäe Andres 00:31:39 235
17 176 Kõik M Neemela Kurmo Dünamo 00:31:48 234
18 19 Kõik M Saar Randar 00:31:55 233
19 3 Kõik M Haljak Antti 00:32:06 232
20 125 Kõik M Oidram Priit 00:32:11 231
21 156 Kõik M Jaht Valdur 00:32:13 230
22 174 Kõik M Luuk Raido 00:32:17 229
23 1 Kõik M Rohtma Valdek 00:32:44 228
24 98 Kõik M Üprus Sten 42koma 00:32:45 227
25 15 Kõik M Veri Aivar 00:32:51 226
26 139 Kõik M Kelk Margus 00:33:44 224
27 8 Kõik M Illak Peeter 00:34:11 223
28 47 Kõik M Kulak Vjatseslav 00:34:37 221
29 18 Kõik M Ütt. Madis 00:34:44 220
30 162 Kõik M Vahtra Tõnu 00:35:02 218
31 95 Kõik M Hunt Toomas 00:36:49 216
32 9 Kõik M Treufeldt Ülo 00:37:17 214
33 150 Kõik M Lugenberg Arvi 00:38:14 213
Täispikk distants - 22 km M võitja keskmine kiirus 46,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 M Martma Kert 00:28:18 300
2 92 M Kannimäe Taavi 00:28:48 274
3 22 M Valvas Vahur 00:29:10 263
4 23 M Pung Peeter 00:29:38 254
5 200 M Kuljus Viljar 00:29:52 251
6 180 M Uulimaa Ats viko 00:30:20 246
7 62 M Vent Karl Mihkel 00:31:14 238
8 175 M Reisenbuk Erik 00:31:31 236
9 19 M Saar Randar 00:31:55 233
10 125 M Oidram Priit 00:32:11 231
11 156 M Jaht Valdur 00:32:13 230
12 174 M Luuk Raido 00:32:17 229
13 98 M Üprus Sten 42koma 00:32:45 227
14 47 M Kulak Vjatseslav 00:34:37 221
15 162 M Vahtra Tõnu 00:35:02 218
Täispikk distants - 22 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 44,72 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 66 Seenior 2 Mikk Margus 00:29:31 257
2 71 Seenior 2 Lagenõmm Aivar 00:30:06 248
3 124 Seenior 2 Kasenomm Priit 00:30:22 244
4 177 Seenior 2 Tenno Ander 00:30:54 242
5 110 Seenior 2 Hiiemäe Andres 00:31:39 235
6 176 Seenior 2 Neemela Kurmo Dünamo 00:31:48 234
7 3 Seenior 2 Haljak Antti 00:32:06 232
8 1 Seenior 2 Rohtma Valdek 00:32:44 228
9 95 Seenior 2 Hunt Toomas 00:36:49 216
10 150 Seenior 2 Lugenberg Arvi 00:38:14 213
Täispikk distants - 22 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 42,61 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 Poisid 17-18 a (MJ) Adams Markus Otepää Rattaklubi 00:30:58 240
2 46 Poisid 17-18 a (MJ) Leidt Markus 00:31:12 239
Täispikk distants - 22 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 42,01 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Seenior 3+ Leidt Meelis 00:31:25 237
2 15 Seenior 3+ Veri Aivar 00:32:51 226
3 139 Seenior 3+ Kelk Margus 00:33:44 224
4 8 Seenior 3+ Illak Peeter 00:34:11 223
5 18 Seenior 3+ Ütt. Madis 00:34:44 220
6 9 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 00:37:17 214
Täispikk distants - 22 km Kõik N võitja keskmine kiirus 39,56 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik N Kuusemets Johanna Maria 00:33:22 225
2 6 Kõik N Zukker Anette 00:34:18 222
3 178 Kõik N Longa Ieva 00:34:57 219
4 99 Kõik N Lind Anneli 00:35:40 217
5 2 Kõik N Rohtma Katrin 00:36:58 215
6 173 Kõik N Rohtla Marika 00:39:06 212
7 16 Kõik N Sarv Maria 00:40:40 211
Täispikk distants - 22 km N võitja keskmine kiirus 39,56 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 N Kuusemets Johanna Maria 00:33:22 225
2 6 N Zukker Anette 00:34:18 222
3 178 N Longa Ieva 00:34:57 219
4 99 N Lind Anneli 00:35:40 217
5 2 N Rohtma Katrin 00:36:58 215
6 173 N Rohtla Marika 00:39:06 212
7 16 N Sarv Maria 00:40:40 211
Lühike distants - 11 km Kõik võitja keskmine kiirus 42,84 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik Anier Martin 00:15:24 300
2 43 Kõik Pau Oskar 00:15:34 274
3 39 Kõik Saar Andris Roland 00:16:11 263
4 73 Kõik Kurits Karl 00:17:06 257
5 40 Kõik Lenzius Martti 00:17:13 254
6 157 Kõik Jaht Joonas 00:18:17 251
7 115 Kõik Teder Anette 00:18:33 248
8 27 Kõik Rüster Oliver 00:18:34 246
9 34 Kõik Pung Piret 00:18:44 244
10 117 Kõik Teder Roobert 00:19:04 242
11 33 Kõik Lugenberg Annikki 00:19:13 240
12 31 Kõik Luht Robin 00:19:18 239
13 154 Kõik Kalme Riin 00:19:30 238
14 64 Kõik Jullinen Batrisia 00:20:18 237
15 26 Kõik Ivainen Richard 00:20:47 236
16 28 Kõik Malmre Marten 00:20:52 235
17 29 Kõik Lepik Robert 00:20:58 234
18 32 Kõik Peedumäe Erkki 00:21:16 233
19 116 Kõik Teder Christine 00:22:32 232
20 118 Kõik Kübar Johannes 00:22:54 231
21 89 Kõik Raun Mirjam 00:24:00 230
22 113 Kõik Kulak Andre 00:29:03 229
23 36 Kõik Teder Sander 00:30:12 228
24 122 Kõik Ruder Marta-Katarina 00:30:24 227
Lühike distants - 11 km Kõik M võitja keskmine kiirus 42,84 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik M Anier Martin 00:15:24 300
2 43 Kõik M Pau Oskar 00:15:34 274
3 39 Kõik M Saar Andris Roland 00:16:11 263
4 73 Kõik M Kurits Karl 00:17:06 257
5 40 Kõik M Lenzius Martti 00:17:13 254
6 157 Kõik M Jaht Joonas 00:18:17 251
7 27 Kõik M Rüster Oliver 00:18:34 246
8 117 Kõik M Teder Roobert 00:19:04 242
9 31 Kõik M Luht Robin 00:19:18 239
10 26 Kõik M Ivainen Richard 00:20:47 236
11 28 Kõik M Malmre Marten 00:20:52 235
12 29 Kõik M Lepik Robert 00:20:58 234
13 32 Kõik M Peedumäe Erkki 00:21:16 233
14 118 Kõik M Kübar Johannes 00:22:54 231
15 113 Kõik M Kulak Andre 00:29:03 229
16 36 Kõik M Teder Sander 00:30:12 228
Lühike distants - 11 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 42,84 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Poisid 15-16 a (M16) Anier Martin 00:15:24 300
2 43 Poisid 15-16 a (M16) Pau Oskar 00:15:34 274
3 39 Poisid 15-16 a (M16) Saar Andris Roland 00:16:11 263
Lühike distants - 11 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 38,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 73 Poisid 13-14 a (M14) Kurits Karl 00:17:06 257
2 40 Poisid 13-14 a (M14) Lenzius Martti 00:17:13 254
3 157 Poisid 13-14 a (M14) Jaht Joonas 00:18:17 251
4 27 Poisid 13-14 a (M14) Rüster Oliver 00:18:34 246
5 26 Poisid 13-14 a (M14) Ivainen Richard 00:20:47 236
6 28 Poisid 13-14 a (M14) Malmre Marten 00:20:52 235
7 29 Poisid 13-14 a (M14) Lepik Robert 00:20:58 234
8 32 Poisid 13-14 a (M14) Peedumäe Erkki 00:21:16 233
Lühike distants - 11 km Kõik N võitja keskmine kiirus 35,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 115 Kõik N Teder Anette 00:18:33 248
2 34 Kõik N Pung Piret 00:18:44 244
3 33 Kõik N Lugenberg Annikki 00:19:13 240
4 154 Kõik N Kalme Riin 00:19:30 238
5 64 Kõik N Jullinen Batrisia 00:20:18 237
6 116 Kõik N Teder Christine 00:22:32 232
7 89 Kõik N Raun Mirjam 00:24:00 230
8 122 Kõik N Ruder Marta-Katarina 00:30:24 227
Lühike distants - 11 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 35,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 115 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Anette 00:18:33 248
2 33 Tüdrukud 13-14 a (N14) Lugenberg Annikki 00:19:13 240
3 89 Tüdrukud 13-14 a (N14) Raun Mirjam 00:24:00 230
Lühike distants - 11 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 35,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Pung Piret 00:18:44 244
2 154 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Kalme Riin 00:19:30 238
Lühike distants - 11 km M võitja keskmine kiirus 34,60 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 117 M Teder Roobert 00:19:04 242
2 31 M Luht Robin 00:19:18 239
3 118 M Kübar Johannes 00:22:54 231
4 113 M Kulak Andre 00:29:03 229
5 36 M Teder Sander 00:30:12 228
Lühike distants - 11 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 32,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 Tüdrukud 15-16 a (N16) Jullinen Batrisia 00:20:18 237
2 122 Tüdrukud 15-16 a (N16) Ruder Marta-Katarina 00:30:24 227
Lühike distants - 11 km N võitja keskmine kiirus 29,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 116 N Teder Christine 00:22:32 232
Täispikk distants - 22 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 43,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Kõik Kuljus Viljar 00:30:27 300
2 44 Kõik Matt Jörgen 00:31:31 274
3 54 Kõik Metslind Ottomar 00:31:33 263
4 50 Kõik Teder Feeliks 00:33:14 257
5 158 Kõik Kallas Karl DNF Cycling Team 00:34:14 254
6 130 Kõik Piirisild Indrek 00:34:41 251
7 165 Kõik Padar Meelis Haaslava mtb 00:35:23 248
8 199 Kõik Paluoja Madis 00:36:12 246
9 55 Kõik Sõber Aare 00:36:14 244
10 101 Kõik Kübar Andres 00:37:21 242
11 90 Kõik Kuldkepp Kristi 00:37:25 240
12 52 Kõik Voolaid Veiko 00:38:15 239
13 91 Kõik Must Margus 00:38:38 238
14 141 Kõik Krõlov Aarne 00:38:53 237
15 107 Kõik Kunnus Liina 00:40:18 236
16 166 Kõik Piik Reelika 00:40:27 235
17 164 Kõik Müür Kalev 00:41:04 234
18 161 Kõik Kabral Iljar 00:41:35 233
19 51 Kõik Sõber Merili 00:42:12 232
20 49 Kõik Rodbaver Oksana 00:45:50 231
Täispikk distants - 22 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 43,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Kõik M Kuljus Viljar 00:30:27 300
2 44 Kõik M Matt Jörgen 00:31:31 274
3 54 Kõik M Metslind Ottomar 00:31:33 263
4 50 Kõik M Teder Feeliks 00:33:14 257
5 158 Kõik M Kallas Karl DNF Cycling Team 00:34:14 254
6 130 Kõik M Piirisild Indrek 00:34:41 251
7 165 Kõik M Padar Meelis Haaslava mtb 00:35:23 248
8 199 Kõik M Paluoja Madis 00:36:12 246
9 55 Kõik M Sõber Aare 00:36:14 244
10 101 Kõik M Kübar Andres 00:37:21 242
11 52 Kõik M Voolaid Veiko 00:38:15 239
12 91 Kõik M Must Margus 00:38:38 238
13 141 Kõik M Krõlov Aarne 00:38:53 237
14 164 Kõik M Müür Kalev 00:41:04 234
15 161 Kõik M Kabral Iljar 00:41:35 233
Täispikk distants - 22 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 43,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Mehed - vabaklass, pikk distants Kuljus Viljar 00:30:27 300
2 44 Mehed - vabaklass, pikk distants Matt Jörgen 00:31:31 274
3 54 Mehed - vabaklass, pikk distants Metslind Ottomar 00:31:33 263
4 50 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 00:33:14 257
5 158 Mehed - vabaklass, pikk distants Kallas Karl DNF Cycling Team 00:34:14 254
6 130 Mehed - vabaklass, pikk distants Piirisild Indrek 00:34:41 251
7 165 Mehed - vabaklass, pikk distants Padar Meelis Haaslava mtb 00:35:23 248
8 199 Mehed - vabaklass, pikk distants Paluoja Madis 00:36:12 246
9 55 Mehed - vabaklass, pikk distants Sõber Aare 00:36:14 244
10 101 Mehed - vabaklass, pikk distants Kübar Andres 00:37:21 242
11 52 Mehed - vabaklass, pikk distants Voolaid Veiko 00:38:15 239
12 91 Mehed - vabaklass, pikk distants Must Margus 00:38:38 238
13 141 Mehed - vabaklass, pikk distants Krõlov Aarne 00:38:53 237
14 164 Mehed - vabaklass, pikk distants Müür Kalev 00:41:04 234
15 161 Mehed - vabaklass, pikk distants Kabral Iljar 00:41:35 233
Täispikk distants - 22 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 35,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 90 Kõik N Kuldkepp Kristi 00:37:25 240
2 107 Kõik N Kunnus Liina 00:40:18 236
3 166 Kõik N Piik Reelika 00:40:27 235
4 51 Kõik N Sõber Merili 00:42:12 232
5 49 Kõik N Rodbaver Oksana 00:45:50 231
Täispikk distants - 22 km, vabaklass Naised - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 35,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 90 Naised - vabaklass, pikk distants Kuldkepp Kristi 00:37:25 240
2 107 Naised - vabaklass, pikk distants Kunnus Liina 00:40:18 236
3 166 Naised - vabaklass, pikk distants Piik Reelika 00:40:27 235
4 51 Naised - vabaklass, pikk distants Sõber Merili 00:42:12 232
5 49 Naised - vabaklass, pikk distants Rodbaver Oksana 00:45:50 231
Lühike distants - 11 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 43,55 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Kõik Rosenthal Reiko 00:15:09 300
2 103 Kõik Alaru Riho 00:15:59 274
3 181 Kõik Kaidis Kaido 21CC Triatloniklubi 00:16:16 263
4 133 Kõik Rehi Arne 00:16:31 257
5 56 Kõik Vent Kaarel 00:17:41 254
6 57 Kõik Rammo Aapo 00:18:03 251
7 65 Kõik Kippasto Kai at sport 00:18:25 248
8 58 Kõik Rehi Maila 00:19:22 246
9 179 Kõik Kübar Kirke TUK 00:19:40 244
10 104 Kõik Oja Liina 00:22:57 242
Lühike distants - 11 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 43,55 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Kõik M Rosenthal Reiko 00:15:09 300
2 103 Kõik M Alaru Riho 00:15:59 274
3 181 Kõik M Kaidis Kaido 21CC Triatloniklubi 00:16:16 263
4 133 Kõik M Rehi Arne 00:16:31 257
5 56 Kõik M Vent Kaarel 00:17:41 254
6 57 Kõik M Rammo Aapo 00:18:03 251
Lühike distants - 11 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 43,55 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Mehed - vabaklass, lühike distants Rosenthal Reiko 00:15:09 300
2 103 Mehed - vabaklass, lühike distants Alaru Riho 00:15:59 274
3 181 Mehed - vabaklass, lühike distants Kaidis Kaido 21CC Triatloniklubi 00:16:16 263
4 133 Mehed - vabaklass, lühike distants Rehi Arne 00:16:31 257
5 56 Mehed - vabaklass, lühike distants Vent Kaarel 00:17:41 254
6 57 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo 00:18:03 251
Lühike distants - 11 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 35,82 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 65 Kõik N Kippasto Kai at sport 00:18:25 248
2 58 Kõik N Rehi Maila 00:19:22 246
3 179 Kõik N Kübar Kirke TUK 00:19:40 244
4 104 Kõik N Oja Liina 00:22:57 242
Lühike distants - 11 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 35,82 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 65 Naised - vabaklass, lühike distants Kippasto Kai at sport 00:18:25 248
2 58 Naised - vabaklass, lühike distants Rehi Maila 00:19:22 246
3 104 Naised - vabaklass, lühike distants Oja Liina 00:22:57 242
Lühike distants - 11 km, vabaklass N võitja keskmine kiirus 33,55 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 179 N Kübar Kirke TUK 00:19:40 244
Impression
X