Täispikk distants - 24 km Kõik võitja keskmine kiirus 43,85 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 Kõik Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:32:50 300
2 29 Kõik Kooser Arthur CFC 00:33:34 274
3 19 Kõik Kuljus Viljar 00:33:51 263
4 125 Kõik Vladimirov Deniss 00:34:04 257
5 20 Kõik Mikk Margus 00:34:12 254
6 10 Kõik Sildvee Madis RR Siplased 00:34:19 251
7 47 Kõik Kasenõmm Priit 00:34:21 248
8 8 Kõik Kreegimets Robin 00:34:43 246
9 80 Kõik Koll Rihard Vooremaa Centrum Rattabaas 00:35:24 244
10 6 Kõik Rohtma Valdek 00:35:49 242
11 13 Kõik Leidt Meelis 00:35:54 240
12 2 Kõik Vent Karl Mihkel 00:36:24 239
13 141 Kõik Jaht Valdur 00:36:44 238
14 148 Kõik Metspalu Martin 00:37:00 237
15 67 Kõik Hiiemäe Andres 00:37:01 236
16 9 Kõik Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:37:08 235
17 94 Kõik Lepp Erkki 00:38:01 234
18 139 Kõik Pähn Allar 00:38:26 233
19 146 Kõik Oidram Priit 00:38:37 232
20 145 Kõik Tammjärv Arno 00:38:40 231
21 22 Kõik Zukker Anette 00:38:44 230
22 147 Kõik Kutser Karmo 00:39:12 229
23 31 Kõik Hunt Toomas Peloton 00:39:28 228
24 53 Kõik Viigipuu Toomas 00:39:30 227
25 32 Kõik Jänese Maria 00:39:31 226
26 3 Kõik Illak Peeter 00:39:32 225
27 105 Kõik Laidvee Mait 00:40:38 224
28 14 Kõik Treufeldt Ülo 00:40:40 223
29 15 Kõik Ütt Madis 00:41:19 222
30 91 Kõik Lind Anneli 00:41:46 221
31 12 Kõik Kurruk Karl Kristofer 00:43:07 220
32 75 Kõik Rihma Katrin 00:43:18 219
33 25 Kõik Rohtla Marika 00:43:20 218
34 135 Kõik Lauri Siim 00:44:07 217
35 7 Kõik Sarapuu Johannes 00:47:36 216
Täispikk distants - 24 km Kõik M võitja keskmine kiirus 43,85 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 Kõik M Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:32:50 300
2 29 Kõik M Kooser Arthur CFC 00:33:34 274
3 19 Kõik M Kuljus Viljar 00:33:51 263
4 125 Kõik M Vladimirov Deniss 00:34:04 257
5 20 Kõik M Mikk Margus 00:34:12 254
6 10 Kõik M Sildvee Madis RR Siplased 00:34:19 251
7 47 Kõik M Kasenõmm Priit 00:34:21 248
8 8 Kõik M Kreegimets Robin 00:34:43 246
9 80 Kõik M Koll Rihard Vooremaa Centrum Rattabaas 00:35:24 244
10 6 Kõik M Rohtma Valdek 00:35:49 242
11 13 Kõik M Leidt Meelis 00:35:54 240
12 2 Kõik M Vent Karl Mihkel 00:36:24 239
13 141 Kõik M Jaht Valdur 00:36:44 238
14 148 Kõik M Metspalu Martin 00:37:00 237
15 67 Kõik M Hiiemäe Andres 00:37:01 236
16 9 Kõik M Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:37:08 235
17 94 Kõik M Lepp Erkki 00:38:01 234
18 139 Kõik M Pähn Allar 00:38:26 233
19 146 Kõik M Oidram Priit 00:38:37 232
20 145 Kõik M Tammjärv Arno 00:38:40 231
21 147 Kõik M Kutser Karmo 00:39:12 229
22 31 Kõik M Hunt Toomas Peloton 00:39:28 228
23 53 Kõik M Viigipuu Toomas 00:39:30 227
24 3 Kõik M Illak Peeter 00:39:32 225
25 105 Kõik M Laidvee Mait 00:40:38 224
26 14 Kõik M Treufeldt Ülo 00:40:40 223
27 15 Kõik M Ütt Madis 00:41:19 222
28 12 Kõik M Kurruk Karl Kristofer 00:43:07 220
29 135 Kõik M Lauri Siim 00:44:07 217
30 7 Kõik M Sarapuu Johannes 00:47:36 216
Täispikk distants - 24 km M võitja keskmine kiirus 43,85 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 M Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:32:50 300
2 29 M Kooser Arthur CFC 00:33:34 274
3 19 M Kuljus Viljar 00:33:51 263
4 125 M Vladimirov Deniss 00:34:04 257
5 141 M Jaht Valdur 00:36:44 238
6 94 M Lepp Erkki 00:38:01 234
7 139 M Pähn Allar 00:38:26 233
8 146 M Oidram Priit 00:38:37 232
9 105 M Laidvee Mait 00:40:38 224
10 12 M Kurruk Karl Kristofer 00:43:07 220
11 135 M Lauri Siim 00:44:07 217
Täispikk distants - 24 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 42,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 20 Seenior 2 Mikk Margus 00:34:12 254
2 10 Seenior 2 Sildvee Madis RR Siplased 00:34:19 251
3 47 Seenior 2 Kasenõmm Priit 00:34:21 248
4 6 Seenior 2 Rohtma Valdek 00:35:49 242
5 13 Seenior 2 Leidt Meelis 00:35:54 240
6 148 Seenior 2 Metspalu Martin 00:37:00 237
7 67 Seenior 2 Hiiemäe Andres 00:37:01 236
8 31 Seenior 2 Hunt Toomas Peloton 00:39:28 228
Täispikk distants - 24 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 41,47 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 8 Poisid 17-18 a (MJ) Kreegimets Robin 00:34:43 246
2 80 Poisid 17-18 a (MJ) Koll Rihard Vooremaa Centrum Rattabaas 00:35:24 244
3 2 Poisid 17-18 a (MJ) Vent Karl Mihkel 00:36:24 239
4 147 Poisid 17-18 a (MJ) Kutser Karmo 00:39:12 229
5 7 Poisid 17-18 a (MJ) Sarapuu Johannes 00:47:36 216
Täispikk distants - 24 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 38,77 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 Seenior 3+ Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:37:08 235
2 145 Seenior 3+ Tammjärv Arno 00:38:40 231
3 53 Seenior 3+ Viigipuu Toomas 00:39:30 227
4 3 Seenior 3+ Illak Peeter 00:39:32 225
5 14 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 00:40:40 223
6 15 Seenior 3+ Ütt Madis 00:41:19 222
Täispikk distants - 24 km Kõik N võitja keskmine kiirus 37,17 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 22 Kõik N Zukker Anette 00:38:44 230
2 32 Kõik N Jänese Maria 00:39:31 226
3 91 Kõik N Lind Anneli 00:41:46 221
4 75 Kõik N Rihma Katrin 00:43:18 219
5 25 Kõik N Rohtla Marika 00:43:20 218
Täispikk distants - 24 km N võitja keskmine kiirus 37,17 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 22 N Zukker Anette 00:38:44 230
2 32 N Jänese Maria 00:39:31 226
3 91 N Lind Anneli 00:41:46 221
4 75 N Rihma Katrin 00:43:18 219
5 25 N Rohtla Marika 00:43:20 218
Lühike distants - 14.6 km Kõik võitja keskmine kiirus 40,53 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 44 Kõik Kurits Joonas RTR 00:22:12 300
2 87 Kõik Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:23:13 274
3 45 Kõik Anier Martin RTR 00:24:14 263
4 96 Kõik Saar Raiko Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:24:21 257
5 37 Kõik Ilves Arti 00:24:36 254
6 99 Kõik Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:22 251
7 95 Kõik Loorits Risto Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:28 248
8 104 Kõik Aus Aaron RTR 00:25:29 246
9 88 Kõik Vill Reio 00:25:41 244
10 71 Kõik Tosmin Janno TÜASK 00:26:16 242
11 86 Kõik Karlep Georg RTR 00:26:51 240
12 101 Kõik Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:27:05 239
13 100 Kõik Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:27:20 238
14 93 Kõik Libek Maario 00:27:31 237
15 40 Kõik Pung Piret 00:27:42 236
16 68 Kõik Voitra Jarmo TÜASK 00:28:03 235
17 76 Kõik Kurits Karl RTR 00:28:12 234
18 124 Kõik Jaeski Grete TÜASK 00:28:35 233
19 42 Kõik Lugenberg Annikki CFC 00:28:47 232
20 143 Kõik Vikard Kadi Otepää Rattaklubi 00:29:46 231
21 38 Kõik Närap Henry TÜASK 00:29:56 230
22 41 Kõik Jullinen Batrisia 00:30:33 229
23 98 Kõik Kalme Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:30:43 228
24 39 Kõik Kivistu Eliise 00:31:05 227
25 36 Kõik Teder Anette 00:31:44 226
26 144 Kõik Puškin Jürgen Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:32:16 225
27 90 Kõik Prunsvelt Sebastian Otepää Rattaklubi 00:34:04 224
28 72 Kõik Punkar Carl Markus TÜASK 00:34:30 223
29 150 Kõik Jaht Joonas 00:36:35 222
30 149 Kõik Jaht Adeele 00:47:32 221
31 33 Kõik Teder Sander 00:49:11 220
32 61 Kõik Kulak Andre 00:52:55 219
Lühike distants - 14.6 km Kõik M võitja keskmine kiirus 40,53 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 44 Kõik M Kurits Joonas RTR 00:22:12 300
2 87 Kõik M Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:23:13 274
3 45 Kõik M Anier Martin RTR 00:24:14 263
4 96 Kõik M Saar Raiko Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:24:21 257
5 37 Kõik M Ilves Arti 00:24:36 254
6 99 Kõik M Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:22 251
7 95 Kõik M Loorits Risto Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:28 248
8 104 Kõik M Aus Aaron RTR 00:25:29 246
9 88 Kõik M Vill Reio 00:25:41 244
10 71 Kõik M Tosmin Janno TÜASK 00:26:16 242
11 86 Kõik M Karlep Georg RTR 00:26:51 240
12 101 Kõik M Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:27:05 239
13 100 Kõik M Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:27:20 238
14 93 Kõik M Libek Maario 00:27:31 237
15 68 Kõik M Voitra Jarmo TÜASK 00:28:03 235
16 76 Kõik M Kurits Karl RTR 00:28:12 234
17 38 Kõik M Närap Henry TÜASK 00:29:56 230
18 144 Kõik M Puškin Jürgen Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:32:16 225
19 90 Kõik M Prunsvelt Sebastian Otepää Rattaklubi 00:34:04 224
20 72 Kõik M Punkar Carl Markus TÜASK 00:34:30 223
21 150 Kõik M Jaht Joonas 00:36:35 222
22 33 Kõik M Teder Sander 00:49:11 220
23 61 Kõik M Kulak Andre 00:52:55 219
Lühike distants - 14.6 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 40,53 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 44 Poisid 15-16 a (M16) Kurits Joonas RTR 00:22:12 300
2 87 Poisid 15-16 a (M16) Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:23:13 274
3 45 Poisid 15-16 a (M16) Anier Martin RTR 00:24:14 263
4 96 Poisid 15-16 a (M16) Saar Raiko Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:24:21 257
5 37 Poisid 15-16 a (M16) Ilves Arti 00:24:36 254
6 95 Poisid 15-16 a (M16) Loorits Risto Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:28 248
7 88 Poisid 15-16 a (M16) Vill Reio 00:25:41 244
8 71 Poisid 15-16 a (M16) Tosmin Janno TÜASK 00:26:16 242
9 93 Poisid 15-16 a (M16) Libek Maario 00:27:31 237
10 68 Poisid 15-16 a (M16) Voitra Jarmo TÜASK 00:28:03 235
11 38 Poisid 15-16 a (M16) Närap Henry TÜASK 00:29:56 230
12 72 Poisid 15-16 a (M16) Punkar Carl Markus TÜASK 00:34:30 223
Lühike distants - 14.6 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 35,47 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Poisid 13-14 a (M14) Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:22 251
2 104 Poisid 13-14 a (M14) Aus Aaron RTR 00:25:29 246
3 86 Poisid 13-14 a (M14) Karlep Georg RTR 00:26:51 240
4 101 Poisid 13-14 a (M14) Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:27:05 239
5 100 Poisid 13-14 a (M14) Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:27:20 238
6 76 Poisid 13-14 a (M14) Kurits Karl RTR 00:28:12 234
7 144 Poisid 13-14 a (M14) Puškin Jürgen Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:32:16 225
8 90 Poisid 13-14 a (M14) Prunsvelt Sebastian Otepää Rattaklubi 00:34:04 224
Lühike distants - 14.6 km Kõik N võitja keskmine kiirus 32,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Kõik N Pung Piret 00:27:42 236
2 124 Kõik N Jaeski Grete TÜASK 00:28:35 233
3 42 Kõik N Lugenberg Annikki CFC 00:28:47 232
4 143 Kõik N Vikard Kadi Otepää Rattaklubi 00:29:46 231
5 41 Kõik N Jullinen Batrisia 00:30:33 229
6 98 Kõik N Kalme Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:30:43 228
7 39 Kõik N Kivistu Eliise 00:31:05 227
8 36 Kõik N Teder Anette 00:31:44 226
9 149 Kõik N Jaht Adeele 00:47:32 221
Lühike distants - 14.6 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 32,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Pung Piret 00:27:42 236
2 124 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Jaeski Grete TÜASK 00:28:35 233
Lühike distants - 14.6 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 31,26 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 Tüdrukud 13-14 a (N14) Lugenberg Annikki CFC 00:28:47 232
2 143 Tüdrukud 13-14 a (N14) Vikard Kadi Otepää Rattaklubi 00:29:46 231
3 41 Tüdrukud 13-14 a (N14) Jullinen Batrisia 00:30:33 229
4 39 Tüdrukud 13-14 a (N14) Kivistu Eliise 00:31:05 227
Lühike distants - 14.6 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 29,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 98 Tüdrukud 15-16 a (N16) Kalme Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:30:43 228
Lühike distants - 14.6 km N võitja keskmine kiirus 28,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 N Teder Anette 00:31:44 226
2 149 N Jaht Adeele 00:47:32 221
Lühike distants - 14.6 km M võitja keskmine kiirus 24,60 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 150 M Jaht Joonas 00:36:35 222
2 33 M Teder Sander 00:49:11 220
3 61 M Kulak Andre 00:52:55 219
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 40,65 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 151 Kõik Kattai Kaupo RTR 00:35:25 300
2 5 Kõik Alaru Riho 00:37:04 274
3 49 Kõik Teder Feeliks 00:37:13 263
4 51 Kõik Tamm Kaspar 00:38:50 257
5 57 Kõik Jullinen Tarmo 00:39:03 254
6 50 Kõik Vares Rein 00:40:05 251
7 107 Kõik Vedler Alger 00:40:12 248
8 48 Kõik Annion Silver 00:40:31 246
9 131 Kõik Sõber Aare 00:42:10 244
10 55 Kõik Parri Erki 00:42:13 242
11 52 Kõik Kulak Vjatseslav 00:42:43 240
12 136 Kõik Voolaid Veiko 00:43:18 239
13 102 Kõik Randoja Merike 00:44:20 238
14 133 Kõik Sarv Maria 00:44:45 237
15 59 Kõik Solbaja Anton 00:56:44 236
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 40,65 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 151 Kõik M Kattai Kaupo RTR 00:35:25 300
2 5 Kõik M Alaru Riho 00:37:04 274
3 49 Kõik M Teder Feeliks 00:37:13 263
4 51 Kõik M Tamm Kaspar 00:38:50 257
5 57 Kõik M Jullinen Tarmo 00:39:03 254
6 50 Kõik M Vares Rein 00:40:05 251
7 107 Kõik M Vedler Alger 00:40:12 248
8 48 Kõik M Annion Silver 00:40:31 246
9 131 Kõik M Sõber Aare 00:42:10 244
10 55 Kõik M Parri Erki 00:42:13 242
11 52 Kõik M Kulak Vjatseslav 00:42:43 240
12 136 Kõik M Voolaid Veiko 00:43:18 239
13 59 Kõik M Solbaja Anton 00:56:44 236
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Vabaklass - pikk distants võitja keskmine kiirus 40,65 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 151 Vabaklass - pikk distants Kattai Kaupo RTR 00:35:25 300
2 5 Vabaklass - pikk distants Alaru Riho 00:37:04 274
3 49 Vabaklass - pikk distants Teder Feeliks 00:37:13 263
4 51 Vabaklass - pikk distants Tamm Kaspar 00:38:50 257
5 57 Vabaklass - pikk distants Jullinen Tarmo 00:39:03 254
6 50 Vabaklass - pikk distants Vares Rein 00:40:05 251
7 107 Vabaklass - pikk distants Vedler Alger 00:40:12 248
8 48 Vabaklass - pikk distants Annion Silver 00:40:31 246
9 131 Vabaklass - pikk distants Sõber Aare 00:42:10 244
10 55 Vabaklass - pikk distants Parri Erki 00:42:13 242
11 52 Vabaklass - pikk distants Kulak Vjatseslav 00:42:43 240
12 136 Vabaklass - pikk distants Voolaid Veiko 00:43:18 239
13 59 Vabaklass - pikk distants Solbaja Anton 00:56:44 236
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 32,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 Kõik N Randoja Merike 00:44:20 238
2 133 Kõik N Sarv Maria 00:44:45 237
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Vabaklass - pikk distants võitja keskmine kiirus 32,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 Vabaklass - pikk distants Randoja Merike 00:44:20 238
2 133 Vabaklass - pikk distants Sarv Maria 00:44:45 237
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 36,99 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Kõik Lind Kaspar 00:24:19 300
2 130 Kõik Kuusik Silver 00:26:36 274
3 60 Kõik Arme Janek Vabajooks 00:27:03 263
4 62 Kõik Rammo Aapo 00:27:43 257
5 123 Kõik Vent Kaarel 00:28:03 254
6 117 Kõik Rehi Maila 00:28:46 251
7 74 Kõik Oja Liina 00:34:05 248
8 128 Kõik Kivisaar Madli-Minna 00:47:54 246
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 36,99 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Kõik M Lind Kaspar 00:24:19 300
2 130 Kõik M Kuusik Silver 00:26:36 274
3 60 Kõik M Arme Janek Vabajooks 00:27:03 263
4 62 Kõik M Rammo Aapo 00:27:43 257
5 123 Kõik M Vent Kaarel 00:28:03 254
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Vabaklass - lühike distants võitja keskmine kiirus 36,99 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Vabaklass - lühike distants Lind Kaspar 00:24:19 300
2 130 Vabaklass - lühike distants Kuusik Silver 00:26:36 274
3 60 Vabaklass - lühike distants Arme Janek Vabajooks 00:27:03 263
4 62 Vabaklass - lühike distants Rammo Aapo 00:27:43 257
5 123 Vabaklass - lühike distants Vent Kaarel 00:28:03 254
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 31,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 117 Kõik N Rehi Maila 00:28:46 251
2 74 Kõik N Oja Liina 00:34:05 248
3 128 Kõik N Kivisaar Madli-Minna 00:47:54 246
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Vabaklass - lühike distants võitja keskmine kiirus 31,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 117 Vabaklass - lühike distants Rehi Maila 00:28:46 251
2 74 Vabaklass - lühike distants Oja Liina 00:34:05 248
3 128 Vabaklass - lühike distants Kivisaar Madli-Minna 00:47:54 246
Impression