Täispikk distants - 24 km Kõik võitja keskmine kiirus 45,14 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 Kõik Martma Kert 00:31:53 300
2 92 Kõik Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 226ERS 00:32:06 274
3 74 Kõik Kurits Joonas RTR 00:32:19 263
4 22 Kõik Valvas Vahur 00:32:48 257
5 155 Kõik Vaiksaar Vidrik 00:32:53 254
6 163 Kõik Kivistik Gert Hawaii Express 00:33:03 251
7 121 Kõik Prangel Kristo 00:33:20 248
8 25 Kõik Kooser Arthur 00:33:26 246
9 21 Kõik Koll Rihard 00:33:32 244
10 66 Kõik Mikk Margus 00:33:52 242
11 23 Kõik Pung Peeter 00:34:01 240
12 160 Kõik Piho Kail TÜASK 00:34:37 239
13 124 Kõik Kasenõmm Priit 00:34:46 238
14 109 Kõik Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:34:58 237
15 71 Kõik Lagenõmm Aivar 00:35:14 236
16 110 Kõik Hiiemäe Andres 00:35:50 235
17 54 Kõik Metslind Ottomar 00:35:52 234
18 19 Kõik Saar Randar 00:36:08 233
19 62 Kõik Vent Karl Mihkel 00:36:15 232
20 3 Kõik Haljak Antti 00:36:18 231
21 11 Kõik Leidt Meelis 00:36:26 230
22 10 Kõik Ilves Arti 00:36:27 229
23 1 Kõik Rohtma Valdek 00:36:40 228
24 94 Kõik Lepp Erkki 00:36:47 227
25 108 Kõik Adams Markus 00:36:51 226
26 125 Kõik Oidram Priit 00:37:01 225
27 15 Kõik Veri Aivar 00:37:11 224
28 159 Kõik Lang Mae TÜASK 00:37:16 223
29 123 Kõik Jansen Kaupo 00:37:29 222
30 61 Kõik Ehrberg Liisa 00:37:30 221
31 17 Kõik Koort Tauno 00:37:32 220
32 139 Kõik Kelk Margus 00:37:37 219
33 12 Kõik Kuusemets Johanna Maria 00:37:58 218
34 79 Kõik Türn Toomas 00:38:01 217
35 97 Kõik Vedler Alger 00:38:18 216
36 47 Kõik Kulak Vjatseslav 00:38:28 215
37 85 Kõik Viigipuu Toomas 00:38:51 214
38 127 Kõik Türn Tõnis 00:38:57 213
39 162 Kõik Vahtra Tõnu Trismile 00:39:08 212
40 8 Kõik Illak Peeter 00:39:10 211
41 167 Kõik Karing Krista 00:39:11 210
42 145 Kõik Haava Henno 00:39:35 209
43 142 Kõik Laidvee Mait 00:39:45 208
44 146 Kõik Hellerma Andres 00:40:04 207
45 151 Kõik Lauri Siim 00:40:05 206
46 99 Kõik Lind Anneli 00:40:22 205
47 95 Kõik Hunt Toomas 00:40:29 204
48 148 Kõik Tammemä Margus 00:40:35 203
49 6 Kõik Zukker Anette 00:40:36 202
50 9 Kõik Treufeldt Ülo 00:40:45 201
51 2 Kõik Rohtma Katrin 00:43:41 200
52 16 Kõik Sarv Maria 00:43:51 199
53 5 Kõik Mikkelsaar Mart 00:43:52 198
54 143 Kõik Lugenberg Arvi 00:44:08 197
Täispikk distants - 24 km Kõik M võitja keskmine kiirus 45,14 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 Kõik M Martma Kert 00:31:53 300
2 92 Kõik M Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 226ERS 00:32:06 274
3 74 Kõik M Kurits Joonas RTR 00:32:19 263
4 22 Kõik M Valvas Vahur 00:32:48 257
5 155 Kõik M Vaiksaar Vidrik 00:32:53 254
6 163 Kõik M Kivistik Gert Hawaii Express 00:33:03 251
7 121 Kõik M Prangel Kristo 00:33:20 248
8 25 Kõik M Kooser Arthur 00:33:26 246
9 21 Kõik M Koll Rihard 00:33:32 244
10 66 Kõik M Mikk Margus 00:33:52 242
11 23 Kõik M Pung Peeter 00:34:01 240
12 160 Kõik M Piho Kail TÜASK 00:34:37 239
13 124 Kõik M Kasenõmm Priit 00:34:46 238
14 109 Kõik M Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:34:58 237
15 71 Kõik M Lagenõmm Aivar 00:35:14 236
16 110 Kõik M Hiiemäe Andres 00:35:50 235
17 54 Kõik M Metslind Ottomar 00:35:52 234
18 19 Kõik M Saar Randar 00:36:08 233
19 62 Kõik M Vent Karl Mihkel 00:36:15 232
20 3 Kõik M Haljak Antti 00:36:18 231
21 11 Kõik M Leidt Meelis 00:36:26 230
22 10 Kõik M Ilves Arti 00:36:27 229
23 1 Kõik M Rohtma Valdek 00:36:40 228
24 94 Kõik M Lepp Erkki 00:36:47 227
25 108 Kõik M Adams Markus 00:36:51 226
26 125 Kõik M Oidram Priit 00:37:01 225
27 15 Kõik M Veri Aivar 00:37:11 224
28 123 Kõik M Jansen Kaupo 00:37:29 222
29 17 Kõik M Koort Tauno 00:37:32 220
30 139 Kõik M Kelk Margus 00:37:37 219
31 79 Kõik M Türn Toomas 00:38:01 217
32 97 Kõik M Vedler Alger 00:38:18 216
33 47 Kõik M Kulak Vjatseslav 00:38:28 215
34 85 Kõik M Viigipuu Toomas 00:38:51 214
35 127 Kõik M Türn Tõnis 00:38:57 213
36 162 Kõik M Vahtra Tõnu Trismile 00:39:08 212
37 8 Kõik M Illak Peeter 00:39:10 211
38 145 Kõik M Haava Henno 00:39:35 209
39 142 Kõik M Laidvee Mait 00:39:45 208
40 146 Kõik M Hellerma Andres 00:40:04 207
41 151 Kõik M Lauri Siim 00:40:05 206
42 95 Kõik M Hunt Toomas 00:40:29 204
43 148 Kõik M Tammemä Margus 00:40:35 203
44 9 Kõik M Treufeldt Ülo 00:40:45 201
45 5 Kõik M Mikkelsaar Mart 00:43:52 198
46 143 Kõik M Lugenberg Arvi 00:44:08 197
Täispikk distants - 24 km M võitja keskmine kiirus 45,14 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 M Martma Kert 00:31:53 300
2 92 M Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 226ERS 00:32:06 274
3 22 M Valvas Vahur 00:32:48 257
4 155 M Vaiksaar Vidrik 00:32:53 254
5 163 M Kivistik Gert Hawaii Express 00:33:03 251
6 121 M Prangel Kristo 00:33:20 248
7 25 M Kooser Arthur 00:33:26 246
8 21 M Koll Rihard 00:33:32 244
9 23 M Pung Peeter 00:34:01 240
10 160 M Piho Kail TÜASK 00:34:37 239
11 54 M Metslind Ottomar 00:35:52 234
12 19 M Saar Randar 00:36:08 233
13 62 M Vent Karl Mihkel 00:36:15 232
14 94 M Lepp Erkki 00:36:47 227
15 125 M Oidram Priit 00:37:01 225
16 47 M Kulak Vjatseslav 00:38:28 215
17 162 M Vahtra Tõnu Trismile 00:39:08 212
18 142 M Laidvee Mait 00:39:45 208
19 146 M Hellerma Andres 00:40:04 207
20 151 M Lauri Siim 00:40:05 206
Täispikk distants - 24 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 44,55 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 74 Poisid 17-18 a (MJ) Kurits Joonas RTR 00:32:19 263
2 109 Poisid 17-18 a (MJ) Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:34:58 237
3 10 Poisid 17-18 a (MJ) Ilves Arti 00:36:27 229
4 108 Poisid 17-18 a (MJ) Adams Markus 00:36:51 226
Täispikk distants - 24 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 42,50 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 66 Seenior 2 Mikk Margus 00:33:52 242
2 124 Seenior 2 Kasenõmm Priit 00:34:46 238
3 71 Seenior 2 Lagenõmm Aivar 00:35:14 236
4 110 Seenior 2 Hiiemäe Andres 00:35:50 235
5 3 Seenior 2 Haljak Antti 00:36:18 231
6 1 Seenior 2 Rohtma Valdek 00:36:40 228
7 123 Seenior 2 Jansen Kaupo 00:37:29 222
8 79 Seenior 2 Türn Toomas 00:38:01 217
9 127 Seenior 2 Türn Tõnis 00:38:57 213
10 145 Seenior 2 Haava Henno 00:39:35 209
11 95 Seenior 2 Hunt Toomas 00:40:29 204
12 148 Seenior 2 Tammemä Margus 00:40:35 203
13 143 Seenior 2 Lugenberg Arvi 00:44:08 197
Täispikk distants - 24 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 39,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Seenior 3+ Leidt Meelis 00:36:26 230
2 15 Seenior 3+ Veri Aivar 00:37:11 224
3 17 Seenior 3+ Koort Tauno 00:37:32 220
4 139 Seenior 3+ Kelk Margus 00:37:37 219
5 97 Seenior 3+ Vedler Alger 00:38:18 216
6 85 Seenior 3+ Viigipuu Toomas 00:38:51 214
7 8 Seenior 3+ Illak Peeter 00:39:10 211
8 9 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 00:40:45 201
9 5 Seenior 3+ Mikkelsaar Mart 00:43:52 198
Täispikk distants - 24 km Kõik N võitja keskmine kiirus 38,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 159 Kõik N Lang Mae TÜASK 00:37:16 223
2 61 Kõik N Ehrberg Liisa 00:37:30 221
3 12 Kõik N Kuusemets Johanna Maria 00:37:58 218
4 167 Kõik N Karing Krista 00:39:11 210
5 99 Kõik N Lind Anneli 00:40:22 205
6 6 Kõik N Zukker Anette 00:40:36 202
7 2 Kõik N Rohtma Katrin 00:43:41 200
8 16 Kõik N Sarv Maria 00:43:51 199
Täispikk distants - 24 km N võitja keskmine kiirus 38,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 159 N Lang Mae TÜASK 00:37:16 223
2 61 N Ehrberg Liisa 00:37:30 221
3 12 N Kuusemets Johanna Maria 00:37:58 218
4 167 N Karing Krista 00:39:11 210
5 99 N Lind Anneli 00:40:22 205
6 6 N Zukker Anette 00:40:36 202
7 2 N Rohtma Katrin 00:43:41 200
8 16 N Sarv Maria 00:43:51 199
Lühike distants - 14.6 km Kõik võitja keskmine kiirus 41,26 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik Anier Martin 00:21:48 300
2 63 Kõik Karlep Georg RTR 00:22:23 274
3 43 Kõik Pau Oskar 00:22:29 263
4 77 Kõik Aus Aaron RTR 00:22:35 257
5 40 Kõik Lenzius Martti 00:22:44 254
6 27 Kõik Rüster Oliver 00:24:47 251
7 73 Kõik Kurits Karl 00:25:05 248
8 111 Kõik Leis Lauri 00:25:45 246
9 33 Kõik Lugenberg Annikki 00:26:21 244
10 34 Kõik Pung Piret 00:26:38 242
11 115 Kõik Teder Anette 00:27:23 240
12 32 Kõik Peedumäe Erkki 00:27:28 239
13 154 Kõik Kalme Riin 00:27:29 238
14 157 Kõik Jaht Joonas 00:27:38 237
15 64 Kõik Jullinen Batrisia 00:27:38 236
16 41 Kõik Puškin Jürgen 00:28:30 235
17 26 Kõik Ivainen Richard 00:28:53 234
18 31 Kõik Luht Robin 00:29:45 233
19 116 Kõik Teder Christine 00:31:10 232
20 29 Kõik Lepik Robert 00:31:16 231
21 28 Kõik Malmre Marten 00:31:34 230
22 89 Kõik Raun Mirjam 00:31:52 229
23 153 Kõik Tukk Mathias RTR 00:33:13 228
24 122 Kõik Ruder Marta-Katarina 00:35:18 227
25 36 Kõik Teder Sander 00:35:20 226
26 118 Kõik Kübar Johannes 00:57:09 225
Lühike distants - 14.6 km Kõik M võitja keskmine kiirus 41,26 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik M Anier Martin 00:21:48 300
2 63 Kõik M Karlep Georg RTR 00:22:23 274
3 43 Kõik M Pau Oskar 00:22:29 263
4 77 Kõik M Aus Aaron RTR 00:22:35 257
5 40 Kõik M Lenzius Martti 00:22:44 254
6 27 Kõik M Rüster Oliver 00:24:47 251
7 73 Kõik M Kurits Karl 00:25:05 248
8 111 Kõik M Leis Lauri 00:25:45 246
9 32 Kõik M Peedumäe Erkki 00:27:28 239
10 157 Kõik M Jaht Joonas 00:27:38 237
11 41 Kõik M Puškin Jürgen 00:28:30 235
12 26 Kõik M Ivainen Richard 00:28:53 234
13 31 Kõik M Luht Robin 00:29:45 233
14 29 Kõik M Lepik Robert 00:31:16 231
15 28 Kõik M Malmre Marten 00:31:34 230
16 153 Kõik M Tukk Mathias RTR 00:33:13 228
17 36 Kõik M Teder Sander 00:35:20 226
18 118 Kõik M Kübar Johannes 00:57:09 225
Lühike distants - 14.6 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 41,26 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Poisid 15-16 a (M16) Anier Martin 00:21:48 300
2 63 Poisid 15-16 a (M16) Karlep Georg RTR 00:22:23 274
3 43 Poisid 15-16 a (M16) Pau Oskar 00:22:29 263
4 77 Poisid 15-16 a (M16) Aus Aaron RTR 00:22:35 257
5 111 Poisid 15-16 a (M16) Leis Lauri 00:25:45 246
Lühike distants - 14.6 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 39,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Poisid 13-14 a (M14) Lenzius Martti 00:22:44 254
2 27 Poisid 13-14 a (M14) Rüster Oliver 00:24:47 251
3 73 Poisid 13-14 a (M14) Kurits Karl 00:25:05 248
4 32 Poisid 13-14 a (M14) Peedumäe Erkki 00:27:28 239
5 157 Poisid 13-14 a (M14) Jaht Joonas 00:27:38 237
6 41 Poisid 13-14 a (M14) Puškin Jürgen 00:28:30 235
7 26 Poisid 13-14 a (M14) Ivainen Richard 00:28:53 234
8 29 Poisid 13-14 a (M14) Lepik Robert 00:31:16 231
9 28 Poisid 13-14 a (M14) Malmre Marten 00:31:34 230
10 153 Poisid 13-14 a (M14) Tukk Mathias RTR 00:33:13 228
Lühike distants - 14.6 km Kõik N võitja keskmine kiirus 34,14 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Kõik N Lugenberg Annikki 00:26:21 244
2 34 Kõik N Pung Piret 00:26:38 242
3 115 Kõik N Teder Anette 00:27:23 240
4 154 Kõik N Kalme Riin 00:27:29 238
5 64 Kõik N Jullinen Batrisia 00:27:38 236
6 116 Kõik N Teder Christine 00:31:10 232
7 89 Kõik N Raun Mirjam 00:31:52 229
8 122 Kõik N Ruder Marta-Katarina 00:35:18 227
Lühike distants - 14.6 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 34,14 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Tüdrukud 13-14 a (N14) Lugenberg Annikki 00:26:21 244
2 115 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Anette 00:27:23 240
3 89 Tüdrukud 13-14 a (N14) Raun Mirjam 00:31:52 229
Lühike distants - 14.6 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 33,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Pung Piret 00:26:38 242
2 154 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Kalme Riin 00:27:29 238
Lühike distants - 14.6 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 32,55 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 Tüdrukud 15-16 a (N16) Jullinen Batrisia 00:27:38 236
2 122 Tüdrukud 15-16 a (N16) Ruder Marta-Katarina 00:35:18 227
Lühike distants - 14.6 km M võitja keskmine kiirus 30,24 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 M Luht Robin 00:29:45 233
2 36 M Teder Sander 00:35:20 226
3 118 M Kübar Johannes 00:57:09 225
Lühike distants - 14.6 km N võitja keskmine kiirus 28,87 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 116 N Teder Christine 00:31:10 232
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 41,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Kõik Kuljus Viljar 00:34:53 300
2 44 Kõik Matt Jörgen 00:35:34 274
3 50 Kõik Teder Feeliks 00:37:21 263
4 87 Kõik Tamm Kaspar 00:37:54 257
5 156 Kõik Jaht Valdur 00:39:19 254
6 130 Kõik Piirisild Indrek 00:39:30 251
7 52 Kõik Voolaid Veiko 00:40:00 248
8 165 Kõik Padar Meelis 00:40:01 246
9 48 Kõik Vares Rein 00:40:13 244
10 140 Kõik Paluoja Madis 00:40:28 242
11 91 Kõik Must Margus 00:40:29 240
12 55 Kõik Sõber Aare 00:41:25 239
13 90 Kõik Kuldkepp Kristi 00:41:43 238
14 152 Kõik Merilind Jürgen 00:44:01 237
15 107 Kõik Kunnus Liina 00:44:23 236
16 149 Kõik Seeba Ivo 00:44:56 235
17 141 Kõik Krõlov Aarne 00:45:18 234
18 161 Kõik Kabral Iljar 00:45:42 233
19 164 Kõik Müür Kalev 00:47:08 232
20 166 Kõik Piik Reelika 00:48:47 231
21 51 Kõik Sõber Merili 00:50:00 230
22 49 Kõik Rodbaver Oksana 00:51:09 229
23 147 Kõik Piirisild Raito 00:51:29 228
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 41,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Kõik M Kuljus Viljar 00:34:53 300
2 44 Kõik M Matt Jörgen 00:35:34 274
3 50 Kõik M Teder Feeliks 00:37:21 263
4 87 Kõik M Tamm Kaspar 00:37:54 257
5 156 Kõik M Jaht Valdur 00:39:19 254
6 130 Kõik M Piirisild Indrek 00:39:30 251
7 52 Kõik M Voolaid Veiko 00:40:00 248
8 165 Kõik M Padar Meelis 00:40:01 246
9 48 Kõik M Vares Rein 00:40:13 244
10 140 Kõik M Paluoja Madis 00:40:28 242
11 91 Kõik M Must Margus 00:40:29 240
12 55 Kõik M Sõber Aare 00:41:25 239
13 152 Kõik M Merilind Jürgen 00:44:01 237
14 149 Kõik M Seeba Ivo 00:44:56 235
15 141 Kõik M Krõlov Aarne 00:45:18 234
16 161 Kõik M Kabral Iljar 00:45:42 233
17 164 Kõik M Müür Kalev 00:47:08 232
18 147 Kõik M Piirisild Raito 00:51:29 228
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Vabaklass - pikk distants võitja keskmine kiirus 41,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Vabaklass - pikk distants Kuljus Viljar 00:34:53 300
2 44 Vabaklass - pikk distants Matt Jörgen 00:35:34 274
3 50 Vabaklass - pikk distants Teder Feeliks 00:37:21 263
4 87 Vabaklass - pikk distants Tamm Kaspar 00:37:54 257
5 156 Vabaklass - pikk distants Jaht Valdur 00:39:19 254
6 130 Vabaklass - pikk distants Piirisild Indrek 00:39:30 251
7 52 Vabaklass - pikk distants Voolaid Veiko 00:40:00 248
8 165 Vabaklass - pikk distants Padar Meelis 00:40:01 246
9 48 Vabaklass - pikk distants Vares Rein 00:40:13 244
10 140 Vabaklass - pikk distants Paluoja Madis 00:40:28 242
11 91 Vabaklass - pikk distants Must Margus 00:40:29 240
12 55 Vabaklass - pikk distants Sõber Aare 00:41:25 239
13 152 Vabaklass - pikk distants Merilind Jürgen 00:44:01 237
14 149 Vabaklass - pikk distants Seeba Ivo 00:44:56 235
15 141 Vabaklass - pikk distants Krõlov Aarne 00:45:18 234
16 161 Vabaklass - pikk distants Kabral Iljar 00:45:42 233
17 164 Vabaklass - pikk distants Müür Kalev 00:47:08 232
18 147 Vabaklass - pikk distants Piirisild Raito 00:51:29 228
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 34,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 90 Kõik N Kuldkepp Kristi 00:41:43 238
2 107 Kõik N Kunnus Liina 00:44:23 236
3 166 Kõik N Piik Reelika 00:48:47 231
4 51 Kõik N Sõber Merili 00:50:00 230
5 49 Kõik N Rodbaver Oksana 00:51:09 229
Täispikk distants - 24 km, vabaklass Vabaklass - pikk distants võitja keskmine kiirus 34,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 90 Vabaklass - pikk distants Kuldkepp Kristi 00:41:43 238
2 107 Vabaklass - pikk distants Kunnus Liina 00:44:23 236
3 166 Vabaklass - pikk distants Piik Reelika 00:48:47 231
4 51 Vabaklass - pikk distants Sõber Merili 00:50:00 230
5 49 Vabaklass - pikk distants Rodbaver Oksana 00:51:09 229
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 41,95 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Kõik Rosenthal Reiko RTR 00:21:27 300
2 60 Kõik Uffert Mihkel 00:22:33 274
3 103 Kõik Alaru Riho 00:22:48 263
4 158 Kõik Kallas Karl DNF Cycling Team 00:23:35 257
5 56 Kõik Vent Kaarel 00:24:08 254
6 57 Kõik Rammo Aapo 00:25:08 251
7 65 Kõik Kippasto Kai 00:26:21 248
8 104 Kõik Oja Liina 00:31:30 246
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 41,95 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Kõik M Rosenthal Reiko RTR 00:21:27 300
2 60 Kõik M Uffert Mihkel 00:22:33 274
3 103 Kõik M Alaru Riho 00:22:48 263
4 158 Kõik M Kallas Karl DNF Cycling Team 00:23:35 257
5 56 Kõik M Vent Kaarel 00:24:08 254
6 57 Kõik M Rammo Aapo 00:25:08 251
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Vabaklass - lühike distants võitja keskmine kiirus 41,95 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Vabaklass - lühike distants Rosenthal Reiko RTR 00:21:27 300
2 60 Vabaklass - lühike distants Uffert Mihkel 00:22:33 274
3 103 Vabaklass - lühike distants Alaru Riho 00:22:48 263
4 158 Vabaklass - lühike distants Kallas Karl DNF Cycling Team 00:23:35 257
5 56 Vabaklass - lühike distants Vent Kaarel 00:24:08 254
6 57 Vabaklass - lühike distants Rammo Aapo 00:25:08 251
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 34,15 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 65 Kõik N Kippasto Kai 00:26:21 248
2 104 Kõik N Oja Liina 00:31:30 246
Lühike distants - 14.6 km, vabaklass Vabaklass - lühike distants võitja keskmine kiirus 34,15 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 65 Vabaklass - lühike distants Kippasto Kai 00:26:21 248
2 104 Vabaklass - lühike distants Oja Liina 00:31:30 246
Impression