Täispikk distants - 41 km + 31 km Kõik võitja keskmine kiirus 43,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 28 Kõik Martma Kert 00:56:15 300
2 29 Kõik Kooser Arthur CFC 00:56:53 274
3 92 Kõik Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:57:12 263
4 121 Kõik Pung Peeter 00:57:30 257
5 126 Kõik Nisu Oskar 00:58:30 254
6 47 Kõik Kasenõmm Priit 00:58:48 251
7 10 Kõik Sildvee Madis RR Siplased 00:59:23 248
8 20 Kõik Mikk Margus 01:00:03 246
9 115 Kõik Vaiksaar Vidrik 01:00:18 244
10 19 Kõik Kuljus Viljar 01:00:21 242
11 8 Kõik Kreegimets Robin 01:00:59 240
12 125 Kõik Vladimirov Deniss 01:01:22 239
13 65 Kõik Kivioja Raimo 01:01:22 238
14 122 Kõik Peil Lauri Rein Taaramäe rattaklubi/CX Eesti 01:02:28 237
15 13 Kõik Leidt Meelis 01:03:11 236
16 118 Kõik Koort Tauno 01:04:00 235
17 6 Kõik Rohtma Valdek 01:04:03 234
18 9 Kõik Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 01:04:27 233
19 141 Kõik Jaht Valdur 01:05:38 232
20 83 Kõik Jansen Kaupo 01:05:43 231
21 67 Kõik Hiiemäe Andres 01:05:47 230
22 11 Kõik Kall Rando 01:06:00 229
23 139 Kõik Pähn Allar 01:07:00 228
24 17 Kõik Pintmann Risto 01:07:22 227
25 137 Kõik Saar Randar Vooremaa Centrum Rattabaas 01:07:35 226
26 140 Kõik Üprus Sten 42koma 01:07:37 225
27 32 Kõik Jänese Maria 01:07:49 224
28 53 Kõik Viigipuu Toomas 01:07:49 223
29 109 Kõik Metsmägi Andres 01:08:20 222
30 31 Kõik Hunt Toomas 01:08:42 221
31 107 Kõik Vedler Alger 01:08:51 220
32 22 Kõik Zukker Anette 01:09:36 219
33 3 Kõik Illak Peeter 01:09:58 218
34 27 Kõik Lang Mae 01:10:03 217
35 15 Kõik Ütt Madis 01:10:23 216
36 91 Kõik Lind Anneli 01:11:41 215
37 14 Kõik Treufeldt Ülo 01:12:01 214
38 75 Kõik Rihma Katrin TÜASK 01:13:15 213
39 12 Kõik Kurruk Karl Kristofer 01:14:32 212
40 26 Kõik Lang Tea 01:14:40 211
41 105 Kõik Laidvee Mait 01:14:48 210
42 25 Kõik Rohtla Marika 01:15:18 209
43 135 Kõik Lauri Siim 01:17:06 208
44 81 Kõik Parmask Peeter V 01:17:46 207
45 119 Kõik Jääger Liis 01:18:10 206
Täispikk distants - 41 km + 31 km Kõik M võitja keskmine kiirus 43,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 28 Kõik M Martma Kert 00:56:15 300
2 29 Kõik M Kooser Arthur CFC 00:56:53 274
3 92 Kõik M Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:57:12 263
4 121 Kõik M Pung Peeter 00:57:30 257
5 126 Kõik M Nisu Oskar 00:58:30 254
6 47 Kõik M Kasenõmm Priit 00:58:48 251
7 10 Kõik M Sildvee Madis RR Siplased 00:59:23 248
8 20 Kõik M Mikk Margus 01:00:03 246
9 115 Kõik M Vaiksaar Vidrik 01:00:18 244
10 19 Kõik M Kuljus Viljar 01:00:21 242
11 8 Kõik M Kreegimets Robin 01:00:59 240
12 125 Kõik M Vladimirov Deniss 01:01:22 239
13 65 Kõik M Kivioja Raimo 01:01:22 238
14 122 Kõik M Peil Lauri Rein Taaramäe rattaklubi/CX Eesti 01:02:28 237
15 13 Kõik M Leidt Meelis 01:03:11 236
16 118 Kõik M Koort Tauno 01:04:00 235
17 6 Kõik M Rohtma Valdek 01:04:03 234
18 9 Kõik M Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 01:04:27 233
19 141 Kõik M Jaht Valdur 01:05:38 232
20 83 Kõik M Jansen Kaupo 01:05:43 231
21 67 Kõik M Hiiemäe Andres 01:05:47 230
22 11 Kõik M Kall Rando 01:06:00 229
23 139 Kõik M Pähn Allar 01:07:00 228
24 17 Kõik M Pintmann Risto 01:07:22 227
25 137 Kõik M Saar Randar Vooremaa Centrum Rattabaas 01:07:35 226
26 140 Kõik M Üprus Sten 42koma 01:07:37 225
27 53 Kõik M Viigipuu Toomas 01:07:49 223
28 109 Kõik M Metsmägi Andres 01:08:20 222
29 31 Kõik M Hunt Toomas 01:08:42 221
30 107 Kõik M Vedler Alger 01:08:51 220
31 3 Kõik M Illak Peeter 01:09:58 218
32 15 Kõik M Ütt Madis 01:10:23 216
33 14 Kõik M Treufeldt Ülo 01:12:01 214
34 12 Kõik M Kurruk Karl Kristofer 01:14:32 212
35 105 Kõik M Laidvee Mait 01:14:48 210
36 135 Kõik M Lauri Siim 01:17:06 208
37 81 Kõik M Parmask Peeter V 01:17:46 207
Täispikk distants - 41 km + 31 km M võitja keskmine kiirus 43,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 28 M Martma Kert 00:56:15 300
2 29 M Kooser Arthur CFC 00:56:53 274
3 92 M Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:57:12 263
4 121 M Pung Peeter 00:57:30 257
5 126 M Nisu Oskar 00:58:30 254
6 115 M Vaiksaar Vidrik 01:00:18 244
7 19 M Kuljus Viljar 01:00:21 242
8 8 M Kreegimets Robin 01:00:59 240
9 125 M Vladimirov Deniss 01:01:22 239
10 65 M Kivioja Raimo 01:01:22 238
11 141 M Jaht Valdur 01:05:38 232
12 139 M Pähn Allar 01:07:00 228
13 17 M Pintmann Risto 01:07:22 227
14 137 M Saar Randar Vooremaa Centrum Rattabaas 01:07:35 226
15 140 M Üprus Sten 42koma 01:07:37 225
16 109 M Metsmägi Andres 01:08:20 222
17 12 M Kurruk Karl Kristofer 01:14:32 212
18 105 M Laidvee Mait 01:14:48 210
19 135 M Lauri Siim 01:17:06 208
Täispikk distants - 41 km + 31 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 41,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 Seenior 2 Kasenõmm Priit 00:58:48 251
2 10 Seenior 2 Sildvee Madis RR Siplased 00:59:23 248
3 20 Seenior 2 Mikk Margus 01:00:03 246
4 122 Seenior 2 Peil Lauri Rein Taaramäe rattaklubi/CX Eesti 01:02:28 237
5 13 Seenior 2 Leidt Meelis 01:03:11 236
6 118 Seenior 2 Koort Tauno 01:04:00 235
7 6 Seenior 2 Rohtma Valdek 01:04:03 234
8 83 Seenior 2 Jansen Kaupo 01:05:43 231
9 67 Seenior 2 Hiiemäe Andres 01:05:47 230
10 11 Seenior 2 Kall Rando 01:06:00 229
11 31 Seenior 2 Hunt Toomas 01:08:42 221
Täispikk distants - 41 km + 31 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 38,16 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 Seenior 3+ Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 01:04:27 233
2 53 Seenior 3+ Viigipuu Toomas 01:07:49 223
3 107 Seenior 3+ Vedler Alger 01:08:51 220
4 3 Seenior 3+ Illak Peeter 01:09:58 218
5 15 Seenior 3+ Ütt Madis 01:10:23 216
6 14 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 01:12:01 214
7 81 Seenior 3+ Parmask Peeter V 01:17:46 207
Täispikk distants - 41 km + 31 km Kõik N võitja keskmine kiirus 36,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 Kõik N Jänese Maria 01:07:49 224
2 22 Kõik N Zukker Anette 01:09:36 219
3 27 Kõik N Lang Mae 01:10:03 217
4 91 Kõik N Lind Anneli 01:11:41 215
5 75 Kõik N Rihma Katrin TÜASK 01:13:15 213
6 26 Kõik N Lang Tea 01:14:40 211
7 25 Kõik N Rohtla Marika 01:15:18 209
8 119 Kõik N Jääger Liis 01:18:10 206
Täispikk distants - 41 km + 31 km N võitja keskmine kiirus 36,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 N Jänese Maria 01:07:49 224
2 22 N Zukker Anette 01:09:36 219
3 27 N Lang Mae 01:10:03 217
4 91 N Lind Anneli 01:11:41 215
5 75 N Rihma Katrin TÜASK 01:13:15 213
6 26 N Lang Tea 01:14:40 211
7 25 N Rohtla Marika 01:15:18 209
8 119 N Jääger Liis 01:18:10 206
Lühike distants - 17 km + 7 km Kõik võitja keskmine kiirus 42,56 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Kõik Karpenko Gleb 00:23:58 300
2 84 Kõik Uulimaa Ats 00:25:41 274
3 44 Kõik Kurits Joonas RTR 00:26:31 263
4 2 Kõik Vent Karl Mihkel 00:26:32 257
5 85 Kõik Adams Markus Otepää Rattaklubi 00:26:56 254
6 87 Kõik Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:27:55 251
7 24 Kõik Leidt Markus 00:27:58 248
8 95 Kõik Loorits Risto Vooremaa Centrum 00:28:42 246
9 97 Kõik Hütt Oskar Hendrik Vooremaa Centrum 00:28:45 244
10 45 Kõik Anier Martin RTR 00:29:28 242
11 104 Kõik Aus Aaron RTR 00:29:28 240
12 101 Kõik Lenzius Martti Vooremaa Centrum 00:29:29 239
13 37 Kõik Ilves Arti 00:29:41 238
14 96 Kõik Saar Raiko Vooremaa Centrum 00:30:28 237
15 99 Kõik Saar Andris Roland Vooremaa Centrum 00:30:38 236
16 86 Kõik Karlep Georg RTR 00:31:00 235
17 88 Kõik Vill Reio Otepää Rattaklubi 00:31:17 234
18 100 Kõik Reiljan Janmar Vooremaa Centrum 00:31:44 233
19 68 Kõik Voitra Jarmo TÜASK 00:32:15 232
20 124 Kõik Jaeski Grete 00:32:35 231
21 40 Kõik Pung Piret 00:32:59 230
22 76 Kõik Kurits Karl RTR 00:33:47 229
23 36 Kõik Teder Anette 00:34:33 228
24 98 Kõik Kalme Riin Vooremaa Centrum 00:34:41 227
25 38 Kõik Närap Henry TÜASK 00:34:52 226
26 41 Kõik Jullinen Batrisia 00:36:08 225
27 89 Kõik Visnapuu Aleks-Sander Otepää Rattaklubi 00:36:51 224
28 34 Kõik Teder Roobert 00:38:36 223
29 35 Kõik Teder Christine 00:43:23 222
30 39 Kõik Kivistu Eliise 00:48:19 221
31 61 Kõik Kulak Andre 00:52:47 220
32 33 Kõik Teder Sander 00:56:13 219
Lühike distants - 17 km + 7 km Kõik M võitja keskmine kiirus 42,56 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Kõik M Karpenko Gleb 00:23:58 300
2 84 Kõik M Uulimaa Ats 00:25:41 274
3 44 Kõik M Kurits Joonas RTR 00:26:31 263
4 2 Kõik M Vent Karl Mihkel 00:26:32 257
5 85 Kõik M Adams Markus Otepää Rattaklubi 00:26:56 254
6 87 Kõik M Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:27:55 251
7 24 Kõik M Leidt Markus 00:27:58 248
8 95 Kõik M Loorits Risto Vooremaa Centrum 00:28:42 246
9 97 Kõik M Hütt Oskar Hendrik Vooremaa Centrum 00:28:45 244
10 45 Kõik M Anier Martin RTR 00:29:28 242
11 104 Kõik M Aus Aaron RTR 00:29:28 240
12 101 Kõik M Lenzius Martti Vooremaa Centrum 00:29:29 239
13 37 Kõik M Ilves Arti 00:29:41 238
14 96 Kõik M Saar Raiko Vooremaa Centrum 00:30:28 237
15 99 Kõik M Saar Andris Roland Vooremaa Centrum 00:30:38 236
16 86 Kõik M Karlep Georg RTR 00:31:00 235
17 88 Kõik M Vill Reio Otepää Rattaklubi 00:31:17 234
18 100 Kõik M Reiljan Janmar Vooremaa Centrum 00:31:44 233
19 68 Kõik M Voitra Jarmo TÜASK 00:32:15 232
20 76 Kõik M Kurits Karl RTR 00:33:47 229
21 38 Kõik M Närap Henry TÜASK 00:34:52 226
22 89 Kõik M Visnapuu Aleks-Sander Otepää Rattaklubi 00:36:51 224
23 34 Kõik M Teder Roobert 00:38:36 223
24 61 Kõik M Kulak Andre 00:52:47 220
25 33 Kõik M Teder Sander 00:56:13 219
Lühike distants - 17 km + 7 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 42,56 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Poisid 17-18 a (MJ) Karpenko Gleb 00:23:58 300
2 84 Poisid 17-18 a (MJ) Uulimaa Ats 00:25:41 274
3 2 Poisid 17-18 a (MJ) Vent Karl Mihkel 00:26:32 257
4 85 Poisid 17-18 a (MJ) Adams Markus Otepää Rattaklubi 00:26:56 254
5 24 Poisid 17-18 a (MJ) Leidt Markus 00:27:58 248
Lühike distants - 17 km + 7 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 38,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 44 Poisid 15-16 a (M16) Kurits Joonas RTR 00:26:31 263
2 87 Poisid 15-16 a (M16) Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:27:55 251
3 95 Poisid 15-16 a (M16) Loorits Risto Vooremaa Centrum 00:28:42 246
4 97 Poisid 15-16 a (M16) Hütt Oskar Hendrik Vooremaa Centrum 00:28:45 244
5 45 Poisid 15-16 a (M16) Anier Martin RTR 00:29:28 242
6 37 Poisid 15-16 a (M16) Ilves Arti 00:29:41 238
7 96 Poisid 15-16 a (M16) Saar Raiko Vooremaa Centrum 00:30:28 237
8 88 Poisid 15-16 a (M16) Vill Reio Otepää Rattaklubi 00:31:17 234
9 68 Poisid 15-16 a (M16) Voitra Jarmo TÜASK 00:32:15 232
10 38 Poisid 15-16 a (M16) Närap Henry TÜASK 00:34:52 226
11 89 Poisid 15-16 a (M16) Visnapuu Aleks-Sander Otepää Rattaklubi 00:36:51 224
Lühike distants - 17 km + 7 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 34,60 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Poisid 13-14 a (M14) Aus Aaron RTR 00:29:28 240
2 101 Poisid 13-14 a (M14) Lenzius Martti Vooremaa Centrum 00:29:29 239
3 99 Poisid 13-14 a (M14) Saar Andris Roland Vooremaa Centrum 00:30:38 236
4 86 Poisid 13-14 a (M14) Karlep Georg RTR 00:31:00 235
5 100 Poisid 13-14 a (M14) Reiljan Janmar Vooremaa Centrum 00:31:44 233
6 76 Poisid 13-14 a (M14) Kurits Karl RTR 00:33:47 229
Lühike distants - 17 km + 7 km Kõik N võitja keskmine kiirus 31,30 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 124 Kõik N Jaeski Grete 00:32:35 231
2 40 Kõik N Pung Piret 00:32:59 230
3 36 Kõik N Teder Anette 00:34:33 228
4 98 Kõik N Kalme Riin Vooremaa Centrum 00:34:41 227
5 41 Kõik N Jullinen Batrisia 00:36:08 225
6 35 Kõik N Teder Christine 00:43:23 222
7 39 Kõik N Kivistu Eliise 00:48:19 221
Lühike distants - 17 km + 7 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 31,30 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 124 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Jaeski Grete 00:32:35 231
2 40 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Pung Piret 00:32:59 230
Lühike distants - 17 km + 7 km N võitja keskmine kiirus 29,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 N Teder Anette 00:34:33 228
2 35 N Teder Christine 00:43:23 222
Lühike distants - 17 km + 7 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 29,41 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 98 Tüdrukud 15-16 a (N16) Kalme Riin Vooremaa Centrum 00:34:41 227
Lühike distants - 17 km + 7 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 28,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 Tüdrukud 13-14 a (N14) Jullinen Batrisia 00:36:08 225
2 39 Tüdrukud 13-14 a (N14) Kivistu Eliise 00:48:19 221
Lühike distants - 17 km + 7 km M võitja keskmine kiirus 26,42 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 M Teder Roobert 00:38:36 223
2 61 M Kulak Andre 00:52:47 220
3 33 M Teder Sander 00:56:13 219
Täispikk distants - 41 km + 31 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 38,90 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 142 Kõik Rosenthal Reiko 01:03:14 300
2 5 Kõik Alaru Riho 01:04:47 274
3 49 Kõik Teder Feeliks 01:05:40 263
4 57 Kõik Jullinen Tarmo 01:08:14 257
5 51 Kõik Tamm Kaspar 01:08:21 254
6 50 Kõik Vares Rein 01:10:57 251
7 52 Kõik Kulak Vjatseslav 01:12:41 248
8 55 Kõik Parri Erki 01:12:44 246
9 48 Kõik Annion Silver 01:13:05 244
10 54 Kõik Suokas Heikki 01:14:15 242
11 106 Kõik Türn Tõnis 01:14:23 240
12 131 Kõik Sõber Aare 01:14:41 239
13 136 Kõik Voolaid Veiko 01:16:28 238
14 114 Kõik Rodbaver Oksana 01:33:59 237
15 59 Kõik Solbaja Anton 01:36:11 236
Täispikk distants - 41 km + 31 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 38,90 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 142 Kõik M Rosenthal Reiko 01:03:14 300
2 5 Kõik M Alaru Riho 01:04:47 274
3 49 Kõik M Teder Feeliks 01:05:40 263
4 57 Kõik M Jullinen Tarmo 01:08:14 257
5 51 Kõik M Tamm Kaspar 01:08:21 254
6 50 Kõik M Vares Rein 01:10:57 251
7 52 Kõik M Kulak Vjatseslav 01:12:41 248
8 55 Kõik M Parri Erki 01:12:44 246
9 48 Kõik M Annion Silver 01:13:05 244
10 54 Kõik M Suokas Heikki 01:14:15 242
11 106 Kõik M Türn Tõnis 01:14:23 240
12 131 Kõik M Sõber Aare 01:14:41 239
13 136 Kõik M Voolaid Veiko 01:16:28 238
14 59 Kõik M Solbaja Anton 01:36:11 236
Täispikk distants - 41 km + 31 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 38,90 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 142 Mehed - vabaklass, pikk distants Rosenthal Reiko 01:03:14 300
2 5 Mehed - vabaklass, pikk distants Alaru Riho 01:04:47 274
3 49 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 01:05:40 263
4 57 Mehed - vabaklass, pikk distants Jullinen Tarmo 01:08:14 257
5 51 Mehed - vabaklass, pikk distants Tamm Kaspar 01:08:21 254
6 50 Mehed - vabaklass, pikk distants Vares Rein 01:10:57 251
7 52 Mehed - vabaklass, pikk distants Kulak Vjatseslav 01:12:41 248
8 55 Mehed - vabaklass, pikk distants Parri Erki 01:12:44 246
9 48 Mehed - vabaklass, pikk distants Annion Silver 01:13:05 244
10 54 Mehed - vabaklass, pikk distants Suokas Heikki 01:14:15 242
11 106 Mehed - vabaklass, pikk distants Türn Tõnis 01:14:23 240
12 131 Mehed - vabaklass, pikk distants Sõber Aare 01:14:41 239
13 136 Mehed - vabaklass, pikk distants Voolaid Veiko 01:16:28 238
14 59 Mehed - vabaklass, pikk distants Solbaja Anton 01:36:11 236
Täispikk distants - 41 km + 31 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 26,17 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 Kõik N Rodbaver Oksana 01:33:59 237
Täispikk distants - 41 km + 31 km, vabaklass Naised - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 26,17 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 Naised - vabaklass, pikk distants Rodbaver Oksana 01:33:59 237
Lühike distants - 17 km + 7 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 39,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 132 Kõik Sepa Risto 00:25:43 300
2 63 Kõik Lind Kaspar 00:28:09 274
3 134 Kõik Rehi Arne 00:31:00 263
4 62 Kõik Rammo Aapo 00:31:36 257
5 133 Kõik Sarv Maria 00:32:47 254
6 123 Kõik Vent Kaarel 00:32:51 251
7 117 Kõik Rehi Maila 00:32:57 248
8 60 Kõik Arme Janek Vabajooks 00:33:36 246
9 130 Kõik Kuusik Silver 00:34:09 244
10 129 Kõik Terro Kristjan TÜASK 00:37:55 242
11 74 Kõik Oja Liina 00:38:29 240
12 128 Kõik Kivisaar Madli-Minna 00:55:19 239
Lühike distants - 17 km + 7 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 39,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 132 Kõik M Sepa Risto 00:25:43 300
2 63 Kõik M Lind Kaspar 00:28:09 274
3 134 Kõik M Rehi Arne 00:31:00 263
4 62 Kõik M Rammo Aapo 00:31:36 257
5 123 Kõik M Vent Kaarel 00:32:51 251
6 60 Kõik M Arme Janek Vabajooks 00:33:36 246
7 130 Kõik M Kuusik Silver 00:34:09 244
8 129 Kõik M Terro Kristjan TÜASK 00:37:55 242
Lühike distants - 17 km + 7 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 39,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 132 Mehed - vabaklass, lühike distants Sepa Risto 00:25:43 300
2 63 Mehed - vabaklass, lühike distants Lind Kaspar 00:28:09 274
3 134 Mehed - vabaklass, lühike distants Rehi Arne 00:31:00 263
4 62 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo 00:31:36 257
5 123 Mehed - vabaklass, lühike distants Vent Kaarel 00:32:51 251
6 60 Mehed - vabaklass, lühike distants Arme Janek Vabajooks 00:33:36 246
7 130 Mehed - vabaklass, lühike distants Kuusik Silver 00:34:09 244
8 129 Mehed - vabaklass, lühike distants Terro Kristjan TÜASK 00:37:55 242
Lühike distants - 17 km + 7 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 31,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 Kõik N Sarv Maria 00:32:47 254
2 117 Kõik N Rehi Maila 00:32:57 248
3 74 Kõik N Oja Liina 00:38:29 240
4 128 Kõik N Kivisaar Madli-Minna 00:55:19 239
Lühike distants - 17 km + 7 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 31,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 Naised - vabaklass, lühike distants Sarv Maria 00:32:47 254
2 117 Naised - vabaklass, lühike distants Rehi Maila 00:32:57 248
3 74 Naised - vabaklass, lühike distants Oja Liina 00:38:29 240
4 128 Naised - vabaklass, lühike distants Kivisaar Madli-Minna 00:55:19 239
Täispikk distants - 41 km Kõik võitja keskmine kiirus 43,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 28 Kõik Martma Kert 00:56:15 0
2 29 Kõik Kooser Arthur 00:56:53 0
3 92 Kõik Kannimäe Taavi 00:57:12 0
4 47 Kõik Kasenõmm Priit 00:58:48 0
5 10 Kõik Sildvee Madis 00:59:23 0
6 20 Kõik Mikk Margus 01:00:03 0
7 115 Kõik Vaiksaar Vidrik 01:00:18 0
8 19 Kõik Kuljus Viljar 01:00:21 0
9 8 Kõik Kreegimets Robin 01:00:59 0
10 125 Kõik Vladimirov Deniss 01:01:22 0
11 65 Kõik Kivioja Raimo 01:01:22 0
12 122 Kõik Peil Lauri 01:02:28 0
13 13 Kõik Leidt Meelis 01:03:11 0
14 118 Kõik Koort Tauno 01:04:00 0
15 6 Kõik Rohtma Valdek 01:04:03 0
16 9 Kõik Veri Aivar 01:04:27 0
17 141 Kõik Jaht Valdur 01:05:38 0
18 83 Kõik Jansen Kaupo 01:05:43 0
19 67 Kõik Hiiemäe Andres 01:05:47 0
20 139 Kõik Pähn Allar 01:07:00 0
21 17 Kõik Pintmann Risto 01:07:22 0
22 137 Kõik Saar Randar 01:07:35 0
23 140 Kõik Üprus Sten 01:07:37 0
24 32 Kõik Jänese Maria 01:07:49 0
25 53 Kõik Viigipuu Toomas 01:07:49 0
26 31 Kõik Hunt Toomas 01:08:42 0
27 107 Kõik Vedler Alger 01:08:51 0
28 22 Kõik Zukker Anette 01:09:36 0
29 3 Kõik Illak Peeter 01:09:58 0
30 27 Kõik Lang Mae 01:10:03 0
31 15 Kõik Ütt Madis 01:10:23 0
32 91 Kõik Lind Anneli 01:11:41 0
33 14 Kõik Treufeldt Ülo 01:12:01 0
34 75 Kõik Rihma Katrin 01:13:15 0
35 12 Kõik Kurruk Karl Kristofer 01:14:32 0
36 105 Kõik Laidvee Mait 01:14:48 0
37 25 Kõik Rohtla Marika 01:15:18 0
38 135 Kõik Lauri Siim 01:17:06 0
39 81 Kõik Parmask Peeter 01:17:46 0
40 119 Kõik Jääger Liis 01:18:10 0
Täispikk distants - 41 km Kõik M võitja keskmine kiirus 43,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 28 Kõik M Martma Kert 00:56:15 0
2 29 Kõik M Kooser Arthur 00:56:53 0
3 92 Kõik M Kannimäe Taavi 00:57:12 0
4 47 Kõik M Kasenõmm Priit 00:58:48 0
5 10 Kõik M Sildvee Madis 00:59:23 0
6 20 Kõik M Mikk Margus 01:00:03 0
7 115 Kõik M Vaiksaar Vidrik 01:00:18 0
8 19 Kõik M Kuljus Viljar 01:00:21 0
9 8 Kõik M Kreegimets Robin 01:00:59 0
10 125 Kõik M Vladimirov Deniss 01:01:22 0
11 65 Kõik M Kivioja Raimo 01:01:22 0
12 122 Kõik M Peil Lauri 01:02:28 0
13 13 Kõik M Leidt Meelis 01:03:11 0
14 118 Kõik M Koort Tauno 01:04:00 0
15 6 Kõik M Rohtma Valdek 01:04:03 0
16 9 Kõik M Veri Aivar 01:04:27 0
17 141 Kõik M Jaht Valdur 01:05:38 0
18 83 Kõik M Jansen Kaupo 01:05:43 0
19 67 Kõik M Hiiemäe Andres 01:05:47 0
20 139 Kõik M Pähn Allar 01:07:00 0
21 17 Kõik M Pintmann Risto 01:07:22 0
22 137 Kõik M Saar Randar 01:07:35 0
23 140 Kõik M Üprus Sten 01:07:37 0
24 53 Kõik M Viigipuu Toomas 01:07:49 0
25 31 Kõik M Hunt Toomas 01:08:42 0
26 107 Kõik M Vedler Alger 01:08:51 0
27 3 Kõik M Illak Peeter 01:09:58 0
28 15 Kõik M Ütt Madis 01:10:23 0
29 14 Kõik M Treufeldt Ülo 01:12:01 0
30 12 Kõik M Kurruk Karl Kristofer 01:14:32 0
31 105 Kõik M Laidvee Mait 01:14:48 0
32 135 Kõik M Lauri Siim 01:17:06 0
33 81 Kõik M Parmask Peeter 01:17:46 0
Täispikk distants - 41 km M võitja keskmine kiirus 43,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 28 M Martma Kert 00:56:15 0
2 29 M Kooser Arthur 00:56:53 0
3 92 M Kannimäe Taavi 00:57:12 0
4 115 M Vaiksaar Vidrik 01:00:18 0
5 19 M Kuljus Viljar 01:00:21 0
6 8 M Kreegimets Robin 01:00:59 0
7 125 M Vladimirov Deniss 01:01:22 0
8 65 M Kivioja Raimo 01:01:22 0
9 141 M Jaht Valdur 01:05:38 0
10 139 M Pähn Allar 01:07:00 0
11 17 M Pintmann Risto 01:07:22 0
12 137 M Saar Randar 01:07:35 0
13 140 M Üprus Sten 01:07:37 0
14 12 M Kurruk Karl Kristofer 01:14:32 0
15 105 M Laidvee Mait 01:14:48 0
16 135 M Lauri Siim 01:17:06 0
Täispikk distants - 41 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 41,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 Seenior 2 Kasenõmm Priit 00:58:48 0
2 10 Seenior 2 Sildvee Madis 00:59:23 0
3 20 Seenior 2 Mikk Margus 01:00:03 0
4 122 Seenior 2 Peil Lauri 01:02:28 0
5 13 Seenior 2 Leidt Meelis 01:03:11 0
6 118 Seenior 2 Koort Tauno 01:04:00 0
7 6 Seenior 2 Rohtma Valdek 01:04:03 0
8 83 Seenior 2 Jansen Kaupo 01:05:43 0
9 67 Seenior 2 Hiiemäe Andres 01:05:47 0
10 31 Seenior 2 Hunt Toomas 01:08:42 0
Täispikk distants - 41 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 38,16 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 Seenior 3+ Veri Aivar 01:04:27 0
2 53 Seenior 3+ Viigipuu Toomas 01:07:49 0
3 107 Seenior 3+ Vedler Alger 01:08:51 0
4 3 Seenior 3+ Illak Peeter 01:09:58 0
5 15 Seenior 3+ Ütt Madis 01:10:23 0
6 14 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 01:12:01 0
7 81 Seenior 3+ Parmask Peeter 01:17:46 0
Täispikk distants - 41 km Kõik N võitja keskmine kiirus 36,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 Kõik N Jänese Maria 01:07:49 0
2 22 Kõik N Zukker Anette 01:09:36 0
3 27 Kõik N Lang Mae 01:10:03 0
4 91 Kõik N Lind Anneli 01:11:41 0
5 75 Kõik N Rihma Katrin 01:13:15 0
6 25 Kõik N Rohtla Marika 01:15:18 0
7 119 Kõik N Jääger Liis 01:18:10 0
Täispikk distants - 41 km N võitja keskmine kiirus 36,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 N Jänese Maria 01:07:49 0
2 22 N Zukker Anette 01:09:36 0
3 27 N Lang Mae 01:10:03 0
4 91 N Lind Anneli 01:11:41 0
5 75 N Rihma Katrin 01:13:15 0
6 25 N Rohtla Marika 01:15:18 0
7 119 N Jääger Liis 01:18:10 0
Lühike distants - 17 km Kõik võitja keskmine kiirus 42,56 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Kõik Karpenko Gleb 00:23:58 0
2 84 Kõik Uulimaa Ats 00:25:41 0
3 44 Kõik Kurits Joonas 00:26:31 0
4 2 Kõik Vent Karl Mihkel 00:26:32 0
5 85 Kõik Adams Markus 00:26:56 0
6 87 Kõik Roose Kert 00:27:55 0
7 24 Kõik Leidt Markus 00:27:58 0
8 95 Kõik Loorits Risto 00:28:42 0
9 97 Kõik Hütt Oskar Hendrik 00:28:45 0
10 45 Kõik Anier Martin 00:29:28 0
11 104 Kõik Aus Aaron 00:29:28 0
12 101 Kõik Lenzius Martti 00:29:29 0
13 37 Kõik Ilves Arti 00:29:41 0
14 86 Kõik Karlep Georg 00:31:00 0
15 88 Kõik Vill Reio 00:31:17 0
16 100 Kõik Reiljan Janmar 00:31:44 0
17 68 Kõik Voitra Jarmo 00:32:15 0
18 124 Kõik Jaeski Grete 00:32:35 0
19 40 Kõik Pung Piret 00:32:59 0
20 76 Kõik Kurits Karl 00:33:47 0
21 36 Kõik Teder Anette 00:34:33 0
22 98 Kõik Kalme Riin 00:34:41 0
23 38 Kõik Närap Henry 00:34:52 0
24 41 Kõik Jullinen Batrisia 00:36:08 0
25 89 Kõik Visnapuu Aleks-Sander 00:36:51 0
26 34 Kõik Teder Roobert 00:38:36 0
27 35 Kõik Teder Christine 00:43:23 0
28 39 Kõik Kivistu Eliise 00:48:19 0
29 61 Kõik Kulak Andre 00:52:47 0
30 33 Kõik Teder Sander 00:56:13 0
Lühike distants - 17 km Kõik M võitja keskmine kiirus 42,56 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Kõik M Karpenko Gleb 00:23:58 0
2 84 Kõik M Uulimaa Ats 00:25:41 0
3 44 Kõik M Kurits Joonas 00:26:31 0
4 2 Kõik M Vent Karl Mihkel 00:26:32 0
5 85 Kõik M Adams Markus 00:26:56 0
6 87 Kõik M Roose Kert 00:27:55 0
7 24 Kõik M Leidt Markus 00:27:58 0
8 95 Kõik M Loorits Risto 00:28:42 0
9 97 Kõik M Hütt Oskar Hendrik 00:28:45 0
10 45 Kõik M Anier Martin 00:29:28 0
11 104 Kõik M Aus Aaron 00:29:28 0
12 101 Kõik M Lenzius Martti 00:29:29 0
13 37 Kõik M Ilves Arti 00:29:41 0
14 86 Kõik M Karlep Georg 00:31:00 0
15 88 Kõik M Vill Reio 00:31:17 0
16 100 Kõik M Reiljan Janmar 00:31:44 0
17 68 Kõik M Voitra Jarmo 00:32:15 0
18 76 Kõik M Kurits Karl 00:33:47 0
19 38 Kõik M Närap Henry 00:34:52 0
20 89 Kõik M Visnapuu Aleks-Sander 00:36:51 0
21 34 Kõik M Teder Roobert 00:38:36 0
22 61 Kõik M Kulak Andre 00:52:47 0
23 33 Kõik M Teder Sander 00:56:13 0
Lühike distants - 17 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 42,56 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 127 Poisid 17-18 a (MJ) Karpenko Gleb 00:23:58 0
2 84 Poisid 17-18 a (MJ) Uulimaa Ats 00:25:41 0
3 2 Poisid 17-18 a (MJ) Vent Karl Mihkel 00:26:32 0
4 85 Poisid 17-18 a (MJ) Adams Markus 00:26:56 0
5 24 Poisid 17-18 a (MJ) Leidt Markus 00:27:58 0
Lühike distants - 17 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 38,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 44 Poisid 15-16 a (M16) Kurits Joonas 00:26:31 0
2 87 Poisid 15-16 a (M16) Roose Kert 00:27:55 0
3 95 Poisid 15-16 a (M16) Loorits Risto 00:28:42 0
4 97 Poisid 15-16 a (M16) Hütt Oskar Hendrik 00:28:45 0
5 45 Poisid 15-16 a (M16) Anier Martin 00:29:28 0
6 37 Poisid 15-16 a (M16) Ilves Arti 00:29:41 0
7 88 Poisid 15-16 a (M16) Vill Reio 00:31:17 0
8 68 Poisid 15-16 a (M16) Voitra Jarmo 00:32:15 0
9 38 Poisid 15-16 a (M16) Närap Henry 00:34:52 0
10 89 Poisid 15-16 a (M16) Visnapuu Aleks-Sander 00:36:51 0
Lühike distants - 17 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 34,60 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Poisid 13-14 a (M14) Aus Aaron 00:29:28 0
2 101 Poisid 13-14 a (M14) Lenzius Martti 00:29:29 0
3 86 Poisid 13-14 a (M14) Karlep Georg 00:31:00 0
4 100 Poisid 13-14 a (M14) Reiljan Janmar 00:31:44 0
5 76 Poisid 13-14 a (M14) Kurits Karl 00:33:47 0
Lühike distants - 17 km Kõik N võitja keskmine kiirus 31,30 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 124 Kõik N Jaeski Grete 00:32:35 0
2 40 Kõik N Pung Piret 00:32:59 0
3 36 Kõik N Teder Anette 00:34:33 0
4 98 Kõik N Kalme Riin 00:34:41 0
5 41 Kõik N Jullinen Batrisia 00:36:08 0
6 35 Kõik N Teder Christine 00:43:23 0
7 39 Kõik N Kivistu Eliise 00:48:19 0
Lühike distants - 17 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 31,30 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 124 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Jaeski Grete 00:32:35 0
2 40 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Pung Piret 00:32:59 0
Lühike distants - 17 km N võitja keskmine kiirus 29,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 N Teder Anette 00:34:33 0
2 35 N Teder Christine 00:43:23 0
Lühike distants - 17 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 29,41 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 98 Tüdrukud 15-16 a (N16) Kalme Riin 00:34:41 0
Lühike distants - 17 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 28,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 Tüdrukud 13-14 a (N14) Jullinen Batrisia 00:36:08 0
2 39 Tüdrukud 13-14 a (N14) Kivistu Eliise 00:48:19 0
Lühike distants - 17 km M võitja keskmine kiirus 26,42 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 M Teder Roobert 00:38:36 0
2 61 M Kulak Andre 00:52:47 0
3 33 M Teder Sander 00:56:13 0
Täispikk distants - 41 km vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 38,90 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 142 Kõik Rosenthal Reiko 01:03:14 0
2 49 Kõik Teder Feeliks 01:05:40 0
3 57 Kõik Jullinen Tarmo 01:08:14 0
4 51 Kõik Tamm Kaspar 01:08:21 0
5 50 Kõik Vares Rein 01:10:57 0
6 52 Kõik Kulak Vjatseslav 01:12:41 0
7 55 Kõik Parri Erki 01:12:44 0
8 54 Kõik Suokas Heikki 01:14:15 0
9 106 Kõik Türn Tõnis 01:14:23 0
10 131 Kõik Sõber Aare 01:14:41 0
11 136 Kõik Voolaid Veiko 01:16:28 0
12 114 Kõik Rodbaver Oksana 01:33:59 0
13 59 Kõik Solbaja Anton 01:36:11 0
Täispikk distants - 41 km vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 38,90 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 142 Kõik M Rosenthal Reiko 01:03:14 0
2 49 Kõik M Teder Feeliks 01:05:40 0
3 57 Kõik M Jullinen Tarmo 01:08:14 0
4 51 Kõik M Tamm Kaspar 01:08:21 0
5 50 Kõik M Vares Rein 01:10:57 0
6 52 Kõik M Kulak Vjatseslav 01:12:41 0
7 55 Kõik M Parri Erki 01:12:44 0
8 54 Kõik M Suokas Heikki 01:14:15 0
9 106 Kõik M Türn Tõnis 01:14:23 0
10 131 Kõik M Sõber Aare 01:14:41 0
11 136 Kõik M Voolaid Veiko 01:16:28 0
12 59 Kõik M Solbaja Anton 01:36:11 0
Täispikk distants - 41 km vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 38,90 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 142 Mehed - vabaklass, pikk distants Rosenthal Reiko 01:03:14 0
2 49 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 01:05:40 0
3 57 Mehed - vabaklass, pikk distants Jullinen Tarmo 01:08:14 0
4 51 Mehed - vabaklass, pikk distants Tamm Kaspar 01:08:21 0
5 50 Mehed - vabaklass, pikk distants Vares Rein 01:10:57 0
6 52 Mehed - vabaklass, pikk distants Kulak Vjatseslav 01:12:41 0
7 55 Mehed - vabaklass, pikk distants Parri Erki 01:12:44 0
8 54 Mehed - vabaklass, pikk distants Suokas Heikki 01:14:15 0
9 106 Mehed - vabaklass, pikk distants Türn Tõnis 01:14:23 0
10 131 Mehed - vabaklass, pikk distants Sõber Aare 01:14:41 0
11 136 Mehed - vabaklass, pikk distants Voolaid Veiko 01:16:28 0
12 59 Mehed - vabaklass, pikk distants Solbaja Anton 01:36:11 0
Täispikk distants - 41 km vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 26,17 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 Kõik N Rodbaver Oksana 01:33:59 0
Täispikk distants - 41 km vabaklass Naised - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 26,17 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 Naised - vabaklass, pikk distants Rodbaver Oksana 01:33:59 0
Lühike distants - 17 km vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 39,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 132 Kõik Sepa Risto 00:25:43 0
2 63 Kõik Lind Kaspar 00:28:09 0
3 134 Kõik Rehi Arne 00:31:00 0
4 62 Kõik Rammo Aapo 00:31:36 0
5 133 Kõik Sarv Maria 00:32:47 0
6 123 Kõik Vent Kaarel 00:32:51 0
7 117 Kõik Rehi Maila 00:32:57 0
8 60 Kõik Arme Janek 00:33:36 0
9 129 Kõik Terro Kristjan 00:37:55 0
10 128 Kõik Kivisaar Madli-Minna 00:55:19 0
Lühike distants - 17 km vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 39,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 132 Kõik M Sepa Risto 00:25:43 0
2 63 Kõik M Lind Kaspar 00:28:09 0
3 134 Kõik M Rehi Arne 00:31:00 0
4 62 Kõik M Rammo Aapo 00:31:36 0
5 123 Kõik M Vent Kaarel 00:32:51 0
6 60 Kõik M Arme Janek 00:33:36 0
7 129 Kõik M Terro Kristjan 00:37:55 0
Lühike distants - 17 km vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 39,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 132 Mehed - vabaklass, lühike distants Sepa Risto 00:25:43 0
2 63 Mehed - vabaklass, lühike distants Lind Kaspar 00:28:09 0
3 134 Mehed - vabaklass, lühike distants Rehi Arne 00:31:00 0
4 62 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo 00:31:36 0
5 123 Mehed - vabaklass, lühike distants Vent Kaarel 00:32:51 0
6 60 Mehed - vabaklass, lühike distants Arme Janek 00:33:36 0
7 129 Mehed - vabaklass, lühike distants Terro Kristjan 00:37:55 0
Lühike distants - 17 km vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 31,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 Kõik N Sarv Maria 00:32:47 0
2 117 Kõik N Rehi Maila 00:32:57 0
3 128 Kõik N Kivisaar Madli-Minna 00:55:19 0
Lühike distants - 17 km vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 31,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 Naised - vabaklass, lühike distants Sarv Maria 00:32:47 0
2 117 Naised - vabaklass, lühike distants Rehi Maila 00:32:57 0
3 128 Naised - vabaklass, lühike distants Kivisaar Madli-Minna 00:55:19 0
Täispikk distants - 31 km Kõik võitja keskmine kiirus 43,37 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 121 Kõik Pung Peeter 00:42:53 0
2 126 Kõik Nisu Oskar 00:43:50 0
3 11 Kõik Kall Rando 00:48:40 0
4 109 Kõik Metsmägi Andres 00:51:20 0
5 26 Kõik Lang Tea 00:56:02 0
Täispikk distants - 31 km Kõik M võitja keskmine kiirus 43,37 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 121 Kõik M Pung Peeter 00:42:53 0
2 126 Kõik M Nisu Oskar 00:43:50 0
3 11 Kõik M Kall Rando 00:48:40 0
4 109 Kõik M Metsmägi Andres 00:51:20 0
Täispikk distants - 31 km M võitja keskmine kiirus 43,37 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 121 M Pung Peeter 00:42:53 0
2 126 M Nisu Oskar 00:43:50 0
3 109 M Metsmägi Andres 00:51:20 0
Täispikk distants - 31 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 38,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Seenior 2 Kall Rando 00:48:40 0
Täispikk distants - 31 km Kõik N võitja keskmine kiirus 33,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik N Lang Tea 00:56:02 0
Täispikk distants - 31 km N võitja keskmine kiirus 33,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 N Lang Tea 00:56:02 0
Lühike distants - 7 km Kõik võitja keskmine kiirus 88,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 Kõik Saar Raiko 00:11:28 0
2 99 Kõik Saar Andris Roland 00:11:38 0
Lühike distants - 7 km Kõik M võitja keskmine kiirus 88,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 Kõik M Saar Raiko 00:11:28 0
2 99 Kõik M Saar Andris Roland 00:11:38 0
Lühike distants - 7 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 88,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 Poisid 15-16 a (M16) Saar Raiko 00:11:28 0
Lühike distants - 7 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 87,56 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Poisid 13-14 a (M14) Saar Andris Roland 00:11:38 0
Täispikk distants - 31 km vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 38,92 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 5 Kõik Alaru Riho 00:47:47 0
2 48 Kõik Annion Silver 00:54:05 0
Täispikk distants - 31 km vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 38,92 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 5 Kõik M Alaru Riho 00:47:47 0
2 48 Kõik M Annion Silver 00:54:05 0
Täispikk distants - 31 km vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 38,92 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 5 Mehed - vabaklass, pikk distants Alaru Riho 00:47:47 0
2 48 Mehed - vabaklass, pikk distants Annion Silver 00:54:05 0
Lühike distants - 7 km vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 31,94 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 130 Kõik Kuusik Silver 00:13:09 0
2 74 Kõik Oja Liina 00:18:29 0
Lühike distants - 7 km vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 31,94 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 130 Kõik M Kuusik Silver 00:13:09 0
Lühike distants - 7 km vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 31,94 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 130 Mehed - vabaklass, lühike distants Kuusik Silver 00:13:09 0
Lühike distants - 7 km vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 22,71 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 74 Kõik N Oja Liina 00:18:29 0
Lühike distants - 7 km vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 22,71 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 74 Naised - vabaklass, lühike distants Oja Liina 00:18:29 0
Impression