Täispikk distants - 41 km Kõik võitja keskmine kiirus 44,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 Kõik Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:55:34 300
2 22 Kõik Valvas Vahur 00:56:39 274
3 121 Kõik Prangel Kristo Cycling Tartu 00:57:45 263
4 13 Kõik Ernes Sander 00:58:21 257
5 66 Kõik Mikk Margus 00:59:07 254
6 71 Kõik Lagenõmm Aivar Järva-Jaani RSK 00:59:17 251
7 124 Kõik Kasenõmm Priit 00:59:44 248
8 134 Kõik Kattai Kaupo 00:59:48 246
9 62 Kõik Vent Karl Mihkel 01:03:07 244
10 7 Kõik Visnapuu Tarmo 01:03:43 242
11 1 Kõik Rohtma Valdek 01:04:38 240
12 19 Kõik Saar Randar 01:04:50 239
13 15 Kõik Veri Aivar 01:04:57 238
14 3 Kõik Haljak Antti 01:05:06 237
15 110 Kõik Hiiemäe Andres Elva suusaklubi 01:05:07 236
16 17 Kõik Koort Tauno 01:05:08 235
17 123 Kõik Jansen Kaupo 01:06:16 234
18 125 Kõik Oidram Priit 01:06:43 233
19 8 Kõik Illak Peeter 01:06:48 232
20 139 Kõik Kelk Margus 01:06:51 231
21 79 Kõik Türn Toomas 01:07:34 230
22 127 Kõik Türn Tõnis 01:07:42 229
23 12 Kõik Kuusemets Johanna Maria 01:07:55 228
24 85 Kõik Viigipuu Toomas 01:07:59 227
25 14 Kõik Kask Sven 01:08:49 226
26 6 Kõik Zukker Anette 01:09:09 225
27 97 Kõik Vedler Alger 01:09:23 224
28 96 Kõik Jänese Maria 01:09:25 223
29 142 Kõik Laidvee Mait 01:10:07 222
30 47 Kõik Kulak Vjatšeslav 01:10:10 221
31 99 Kõik Lind Anneli 01:10:34 220
32 9 Kõik Treufeldt Ülo 01:12:08 219
33 2 Kõik Rohtma Katrin 01:15:53 218
34 5 Kõik Mikkelsaar Mart 01:18:52 217
35 16 Kõik Sarv Maria 01:21:29 216
Täispikk distants - 41 km Kõik M võitja keskmine kiirus 44,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 Kõik M Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:55:34 300
2 22 Kõik M Valvas Vahur 00:56:39 274
3 121 Kõik M Prangel Kristo Cycling Tartu 00:57:45 263
4 13 Kõik M Ernes Sander 00:58:21 257
5 66 Kõik M Mikk Margus 00:59:07 254
6 71 Kõik M Lagenõmm Aivar Järva-Jaani RSK 00:59:17 251
7 124 Kõik M Kasenõmm Priit 00:59:44 248
8 134 Kõik M Kattai Kaupo 00:59:48 246
9 62 Kõik M Vent Karl Mihkel 01:03:07 244
10 7 Kõik M Visnapuu Tarmo 01:03:43 242
11 1 Kõik M Rohtma Valdek 01:04:38 240
12 19 Kõik M Saar Randar 01:04:50 239
13 15 Kõik M Veri Aivar 01:04:57 238
14 3 Kõik M Haljak Antti 01:05:06 237
15 110 Kõik M Hiiemäe Andres Elva suusaklubi 01:05:07 236
16 17 Kõik M Koort Tauno 01:05:08 235
17 123 Kõik M Jansen Kaupo 01:06:16 234
18 125 Kõik M Oidram Priit 01:06:43 233
19 8 Kõik M Illak Peeter 01:06:48 232
20 139 Kõik M Kelk Margus 01:06:51 231
21 79 Kõik M Türn Toomas 01:07:34 230
22 127 Kõik M Türn Tõnis 01:07:42 229
23 85 Kõik M Viigipuu Toomas 01:07:59 227
24 14 Kõik M Kask Sven 01:08:49 226
25 97 Kõik M Vedler Alger 01:09:23 224
26 142 Kõik M Laidvee Mait 01:10:07 222
27 47 Kõik M Kulak Vjatšeslav 01:10:10 221
28 9 Kõik M Treufeldt Ülo 01:12:08 219
29 5 Kõik M Mikkelsaar Mart 01:18:52 217
Täispikk distants - 41 km M võitja keskmine kiirus 44,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 M Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:55:34 300
2 22 M Valvas Vahur 00:56:39 274
3 121 M Prangel Kristo Cycling Tartu 00:57:45 263
4 13 M Ernes Sander 00:58:21 257
5 62 M Vent Karl Mihkel 01:03:07 244
6 19 M Saar Randar 01:04:50 239
7 125 M Oidram Priit 01:06:43 233
8 14 M Kask Sven 01:08:49 226
9 142 M Laidvee Mait 01:10:07 222
10 47 M Kulak Vjatšeslav 01:10:10 221
Täispikk distants - 41 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 41,60 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 66 Seenior 2 Mikk Margus 00:59:07 254
2 71 Seenior 2 Lagenõmm Aivar Järva-Jaani RSK 00:59:17 251
3 124 Seenior 2 Kasenõmm Priit 00:59:44 248
4 134 Seenior 2 Kattai Kaupo 00:59:48 246
5 7 Seenior 2 Visnapuu Tarmo 01:03:43 242
6 1 Seenior 2 Rohtma Valdek 01:04:38 240
7 3 Seenior 2 Haljak Antti 01:05:06 237
8 110 Seenior 2 Hiiemäe Andres Elva suusaklubi 01:05:07 236
9 123 Seenior 2 Jansen Kaupo 01:06:16 234
10 79 Seenior 2 Türn Toomas 01:07:34 230
11 127 Seenior 2 Türn Tõnis 01:07:42 229
Täispikk distants - 41 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 37,87 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 15 Seenior 3+ Veri Aivar 01:04:57 238
2 17 Seenior 3+ Koort Tauno 01:05:08 235
3 8 Seenior 3+ Illak Peeter 01:06:48 232
4 139 Seenior 3+ Kelk Margus 01:06:51 231
5 85 Seenior 3+ Viigipuu Toomas 01:07:59 227
6 97 Seenior 3+ Vedler Alger 01:09:23 224
7 9 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 01:12:08 219
8 5 Seenior 3+ Mikkelsaar Mart 01:18:52 217
Täispikk distants - 41 km Kõik N võitja keskmine kiirus 36,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik N Kuusemets Johanna Maria 01:07:55 228
2 6 Kõik N Zukker Anette 01:09:09 225
3 96 Kõik N Jänese Maria 01:09:25 223
4 99 Kõik N Lind Anneli 01:10:34 220
5 2 Kõik N Rohtma Katrin 01:15:53 218
6 16 Kõik N Sarv Maria 01:21:29 216
Täispikk distants - 41 km N võitja keskmine kiirus 36,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 N Kuusemets Johanna Maria 01:07:55 228
2 6 N Zukker Anette 01:09:09 225
3 96 N Jänese Maria 01:09:25 223
4 99 N Lind Anneli 01:10:34 220
5 2 N Rohtma Katrin 01:15:53 218
6 16 N Sarv Maria 01:21:29 216
Lühike distants - 17 km Kõik võitja keskmine kiirus 41,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 109 Kõik Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:24:45 300
2 35 Kõik Anier Martin 00:25:46 274
3 10 Kõik Ilves Arti 00:26:16 263
4 43 Kõik Pau Oskar 00:26:23 257
5 20 Kõik Saar Raiko 00:26:29 254
6 77 Kõik Aus Aaron RTR 00:26:52 251
7 128 Kõik Kukk Kätlin Kalevi Jalgrattakool 00:27:00 248
8 40 Kõik Lenzius Martti 00:27:27 246
9 38 Kõik Reiljan Janmar 00:27:36 244
10 132 Kõik Hütt Oskar Hendrik 00:27:45 242
11 129 Kõik Aavik Sander 00:28:00 240
12 131 Kõik Loorits Risto 00:28:20 239
13 27 Kõik Rüster Oliver 00:28:53 238
14 33 Kõik Lugenberg Annikki 00:30:53 237
15 115 Kõik Teder Anette 00:32:19 236
16 34 Kõik Pung Piret 00:32:42 235
17 136 Kõik Kiiver Kalmer 00:32:44 234
18 64 Kõik Jullinen Batrisia 00:33:24 233
19 117 Kõik Teder Roobert 00:34:16 232
20 26 Kõik Ivainen Richard 00:34:49 231
21 32 Kõik Peedumäe Erkki 00:35:10 230
22 116 Kõik Teder Christine 00:37:17 229
23 118 Kõik Kübar Johannes 00:37:41 228
24 29 Kõik Lepik Robert 00:40:32 227
25 122 Kõik Ruder Marta-Katarina 00:40:55 226
26 113 Kõik Kulak Andre 00:45:31 225
27 36 Kõik Teder Sander 00:53:57 224
Lühike distants - 17 km Kõik M võitja keskmine kiirus 41,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 109 Kõik M Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:24:45 300
2 35 Kõik M Anier Martin 00:25:46 274
3 10 Kõik M Ilves Arti 00:26:16 263
4 43 Kõik M Pau Oskar 00:26:23 257
5 20 Kõik M Saar Raiko 00:26:29 254
6 77 Kõik M Aus Aaron RTR 00:26:52 251
7 40 Kõik M Lenzius Martti 00:27:27 246
8 38 Kõik M Reiljan Janmar 00:27:36 244
9 132 Kõik M Hütt Oskar Hendrik 00:27:45 242
10 129 Kõik M Aavik Sander 00:28:00 240
11 131 Kõik M Loorits Risto 00:28:20 239
12 27 Kõik M Rüster Oliver 00:28:53 238
13 136 Kõik M Kiiver Kalmer 00:32:44 234
14 117 Kõik M Teder Roobert 00:34:16 232
15 26 Kõik M Ivainen Richard 00:34:49 231
16 32 Kõik M Peedumäe Erkki 00:35:10 230
17 118 Kõik M Kübar Johannes 00:37:41 228
18 29 Kõik M Lepik Robert 00:40:32 227
19 113 Kõik M Kulak Andre 00:45:31 225
20 36 Kõik M Teder Sander 00:53:57 224
Lühike distants - 17 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 41,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 109 Poisid 17-18 a (MJ) Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:24:45 300
2 10 Poisid 17-18 a (MJ) Ilves Arti 00:26:16 263
3 20 Poisid 17-18 a (MJ) Saar Raiko 00:26:29 254
4 131 Poisid 17-18 a (MJ) Loorits Risto 00:28:20 239
Lühike distants - 17 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 39,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Poisid 15-16 a (M16) Anier Martin 00:25:46 274
2 43 Poisid 15-16 a (M16) Pau Oskar 00:26:23 257
3 77 Poisid 15-16 a (M16) Aus Aaron RTR 00:26:52 251
4 38 Poisid 15-16 a (M16) Reiljan Janmar 00:27:36 244
5 132 Poisid 15-16 a (M16) Hütt Oskar Hendrik 00:27:45 242
6 129 Poisid 15-16 a (M16) Aavik Sander 00:28:00 240
Lühike distants - 17 km Kõik N võitja keskmine kiirus 37,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 128 Kõik N Kukk Kätlin Kalevi Jalgrattakool 00:27:00 248
2 33 Kõik N Lugenberg Annikki 00:30:53 237
3 115 Kõik N Teder Anette 00:32:19 236
4 34 Kõik N Pung Piret 00:32:42 235
5 64 Kõik N Jullinen Batrisia 00:33:24 233
6 116 Kõik N Teder Christine 00:37:17 229
7 122 Kõik N Ruder Marta-Katarina 00:40:55 226
Lühike distants - 17 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 37,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 128 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Kukk Kätlin Kalevi Jalgrattakool 00:27:00 248
2 34 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Pung Piret 00:32:42 235
Lühike distants - 17 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 37,16 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Poisid 13-14 a (M14) Lenzius Martti 00:27:27 246
2 27 Poisid 13-14 a (M14) Rüster Oliver 00:28:53 238
3 26 Poisid 13-14 a (M14) Ivainen Richard 00:34:49 231
4 32 Poisid 13-14 a (M14) Peedumäe Erkki 00:35:10 230
5 29 Poisid 13-14 a (M14) Lepik Robert 00:40:32 227
Lühike distants - 17 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 33,02 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Tüdrukud 13-14 a (N14) Lugenberg Annikki 00:30:53 237
2 115 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Anette 00:32:19 236
Lühike distants - 17 km M võitja keskmine kiirus 31,16 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 136 M Kiiver Kalmer 00:32:44 234
2 117 M Teder Roobert 00:34:16 232
3 118 M Kübar Johannes 00:37:41 228
4 113 M Kulak Andre 00:45:31 225
5 36 M Teder Sander 00:53:57 224
Lühike distants - 17 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 30,53 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 Tüdrukud 15-16 a (N16) Jullinen Batrisia 00:33:24 233
2 122 Tüdrukud 15-16 a (N16) Ruder Marta-Katarina 00:40:55 226
Lühike distants - 17 km N võitja keskmine kiirus 27,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 116 N Teder Christine 00:37:17 229
Täispikk distants - 41 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 39,70 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 Kõik Metslind Ottomar 01:01:58 300
2 100 Kõik Kuljus Viljar 01:03:44 274
3 50 Kõik Teder Feeliks 01:08:02 263
4 140 Kõik Paluoja Madis 01:10:56 257
5 52 Kõik Voolaid Veiko 01:11:29 254
6 130 Kõik Piirisild Indrek Power Dropouts 01:11:49 251
7 120 Kõik Parri Erki 01:12:27 248
8 101 Kõik Kübar Andres 01:12:44 246
9 138 Kõik Lauri Siim 01:12:50 244
10 137 Kõik Kiiver Kaupo 01:13:13 242
11 55 Kõik Sõber Aare 01:15:25 240
12 90 Kõik Kuldkepp Kristi 01:15:45 239
13 143 Kõik Randma Rauno 01:16:19 238
14 135 Kõik Kiiver Kaarel TÜASK 01:18:58 237
15 107 Kõik Kunnus Liina 01:19:32 236
16 141 Kõik Krõlov Aarne 01:24:31 235
17 49 Kõik Rodbaver Oksana 01:33:52 234
Täispikk distants - 41 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 39,70 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 Kõik M Metslind Ottomar 01:01:58 300
2 100 Kõik M Kuljus Viljar 01:03:44 274
3 50 Kõik M Teder Feeliks 01:08:02 263
4 140 Kõik M Paluoja Madis 01:10:56 257
5 52 Kõik M Voolaid Veiko 01:11:29 254
6 130 Kõik M Piirisild Indrek Power Dropouts 01:11:49 251
7 120 Kõik M Parri Erki 01:12:27 248
8 101 Kõik M Kübar Andres 01:12:44 246
9 138 Kõik M Lauri Siim 01:12:50 244
10 137 Kõik M Kiiver Kaupo 01:13:13 242
11 55 Kõik M Sõber Aare 01:15:25 240
12 143 Kõik M Randma Rauno 01:16:19 238
13 135 Kõik M Kiiver Kaarel TÜASK 01:18:58 237
14 141 Kõik M Krõlov Aarne 01:24:31 235
Täispikk distants - 41 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 39,70 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 Mehed - vabaklass, pikk distants Metslind Ottomar 01:01:58 300
2 100 Mehed - vabaklass, pikk distants Kuljus Viljar 01:03:44 274
3 50 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 01:08:02 263
4 140 Mehed - vabaklass, pikk distants Paluoja Madis 01:10:56 257
5 52 Mehed - vabaklass, pikk distants Voolaid Veiko 01:11:29 254
6 130 Mehed - vabaklass, pikk distants Piirisild Indrek Power Dropouts 01:11:49 251
7 120 Mehed - vabaklass, pikk distants Parri Erki 01:12:27 248
8 101 Mehed - vabaklass, pikk distants Kübar Andres 01:12:44 246
9 138 Mehed - vabaklass, pikk distants Lauri Siim 01:12:50 244
10 137 Mehed - vabaklass, pikk distants Kiiver Kaupo 01:13:13 242
11 55 Mehed - vabaklass, pikk distants Sõber Aare 01:15:25 240
12 143 Mehed - vabaklass, pikk distants Randma Rauno 01:16:19 238
13 141 Mehed - vabaklass, pikk distants Krõlov Aarne 01:24:31 235
Täispikk distants - 41 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 32,47 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 90 Kõik N Kuldkepp Kristi 01:15:45 239
2 107 Kõik N Kunnus Liina 01:19:32 236
3 49 Kõik N Rodbaver Oksana 01:33:52 234
Täispikk distants - 41 km, vabaklass Naised - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 32,47 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 90 Naised - vabaklass, pikk distants Kuldkepp Kristi 01:15:45 239
2 107 Naised - vabaklass, pikk distants Kunnus Liina 01:19:32 236
3 49 Naised - vabaklass, pikk distants Rodbaver Oksana 01:33:52 234
Täispikk distants - 41 km, vabaklass M võitja keskmine kiirus 31,15 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 135 M Kiiver Kaarel TÜASK 01:18:58 237
Lühike distants - 17 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 39,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Kõik Rosenthal Reiko RTR 00:25:50 300
2 46 Kõik Leidt Markus 00:26:40 274
3 103 Kõik Alaru Riho 00:26:48 263
4 60 Kõik Uffert Mihkel 00:26:57 257
5 133 Kõik Rehi Arne 00:27:45 254
6 56 Kõik Vent Kaarel 00:29:03 251
7 126 Kõik Alev Magnar 00:29:20 248
8 57 Kõik Rammo Aapo 00:29:37 246
9 72 Kõik Kuusik Silver 00:30:18 244
10 65 Kõik Kippasto Kai at sport 00:32:31 242
11 104 Kõik Oja Liina 00:37:50 240
Lühike distants - 17 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 39,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Kõik M Rosenthal Reiko RTR 00:25:50 300
2 46 Kõik M Leidt Markus 00:26:40 274
3 103 Kõik M Alaru Riho 00:26:48 263
4 60 Kõik M Uffert Mihkel 00:26:57 257
5 133 Kõik M Rehi Arne 00:27:45 254
6 56 Kõik M Vent Kaarel 00:29:03 251
7 126 Kõik M Alev Magnar 00:29:20 248
8 57 Kõik M Rammo Aapo 00:29:37 246
9 72 Kõik M Kuusik Silver 00:30:18 244
Lühike distants - 17 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 39,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 144 Mehed - vabaklass, lühike distants Rosenthal Reiko RTR 00:25:50 300
2 103 Mehed - vabaklass, lühike distants Alaru Riho 00:26:48 263
3 60 Mehed - vabaklass, lühike distants Uffert Mihkel 00:26:57 257
4 133 Mehed - vabaklass, lühike distants Rehi Arne 00:27:45 254
5 56 Mehed - vabaklass, lühike distants Vent Kaarel 00:29:03 251
6 126 Mehed - vabaklass, lühike distants Alev Magnar 00:29:20 248
7 57 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo 00:29:37 246
8 72 Mehed - vabaklass, lühike distants Kuusik Silver 00:30:18 244
Lühike distants - 17 km, vabaklass M võitja keskmine kiirus 38,23 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 M Leidt Markus 00:26:40 274
Lühike distants - 17 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 31,37 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 65 Kõik N Kippasto Kai at sport 00:32:31 242
2 104 Kõik N Oja Liina 00:37:50 240
Lühike distants - 17 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 31,37 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 65 Naised - vabaklass, lühike distants Kippasto Kai at sport 00:32:31 242
2 104 Naised - vabaklass, lühike distants Oja Liina 00:37:50 240
Impression