Täispikk distants - 21 km Kõik võitja keskmine kiirus 44,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 28 Kõik Martma Kert CFC Spordiklubi 00:28:13 300
2 29 Kõik Kooser Arthur CFC Spordiklubi 00:29:03 274
3 92 Kõik Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:29:35 263
4 65 Kõik Kivioja Raimo 00:29:53 257
5 21 Kõik Prangel Kristo CYCLING TARTU 00:29:54 254
6 19 Kõik Kuljus Viljar 00:30:06 251
7 20 Kõik Mikk Margus 00:30:19 248
8 10 Kõik Sildvee Madis RR Siplased 00:30:24 246
9 47 Kõik Kasenõmm Priit 00:30:32 244
10 8 Kõik Kreegimets Robin 00:31:47 242
11 6 Kõik Rohtma Valdek 00:31:52 240
12 2 Kõik Vent Karl Mihkel 00:31:58 239
13 17 Kõik Pintmann Risto 00:32:12 238
14 85 Kõik Adams Markus Otepää Rattaklubi 00:32:13 237
15 80 Kõik Koll Rihard Vooremaa Centrum Rattabaas 00:32:13 236
16 103 Kõik Juhanson Ain-Alar TriSmile 00:32:17 235
17 13 Kõik Leidt Meelis 00:32:24 234
18 83 Kõik Jansen Kaupo HANSO MK 00:32:35 233
19 11 Kõik Kall Rando 00:32:36 232
20 84 Kõik Uulimaa Ats Viko 00:32:46 231
21 77 Kõik Metslind Ottomar RTR 00:33:08 230
22 27 Kõik Lang Mae 00:33:28 229
23 82 Kõik Hütt Oliver Harris Vooremaa Centrum Rattabaas 00:33:29 228
24 9 Kõik Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:33:36 227
25 94 Kõik Lepp Erkki Team Hevi 00:33:55 226
26 67 Kõik Hiiemäe Andres 00:34:10 225
27 69 Kõik Kuljus Ülo 00:34:19 224
28 70 Kõik Tammjärv Arno 00:34:32 223
29 107 Kõik Vedler Alger 00:34:40 222
30 24 Kõik Leidt Markus Peloton 00:34:41 221
31 3 Kõik Illak Peeter 00:34:41 220
32 22 Kõik Zukker Anette 00:34:46 219
33 32 Kõik Jänese Maria 00:35:11 218
34 78 Kõik Lootus Stefan KUUSALU RATTAKLUBI 00:35:13 217
35 81 Kõik Parmask Peeter 00:35:16 216
36 73 Kõik Raudsepp Lennart 00:35:23 215
37 53 Kõik Viigipuu Toomas 00:35:35 214
38 14 Kõik Treufeldt Ülo 00:35:43 213
39 31 Kõik Hunt Toomas 00:35:52 212
40 26 Kõik Lang Tea 00:36:17 211
41 4 Kõik Mikkelsaar Mart 00:36:35 210
42 23 Kõik Sarapuu-Sikka Cristen-Evary Peloton 00:36:41 209
43 91 Kõik Lind Anneli 00:37:03 208
44 105 Kõik Laidvee Mait TriSmile 00:37:29 207
45 15 Kõik Ütt Madis 00:37:30 206
46 18 Kõik Leetma Kerdi 00:37:39 205
47 75 Kõik Rihma Katrin 00:39:39 204
48 25 Kõik Rohtla Marika 00:40:23 203
49 7 Kõik Sarapuu Johannes 00:42:59 202
Täispikk distants - 21 km Kõik M võitja keskmine kiirus 44,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 28 Kõik M Martma Kert CFC Spordiklubi 00:28:13 300
2 29 Kõik M Kooser Arthur CFC Spordiklubi 00:29:03 274
3 92 Kõik M Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:29:35 263
4 65 Kõik M Kivioja Raimo 00:29:53 257
5 21 Kõik M Prangel Kristo CYCLING TARTU 00:29:54 254
6 19 Kõik M Kuljus Viljar 00:30:06 251
7 20 Kõik M Mikk Margus 00:30:19 248
8 10 Kõik M Sildvee Madis RR Siplased 00:30:24 246
9 47 Kõik M Kasenõmm Priit 00:30:32 244
10 8 Kõik M Kreegimets Robin 00:31:47 242
11 6 Kõik M Rohtma Valdek 00:31:52 240
12 2 Kõik M Vent Karl Mihkel 00:31:58 239
13 17 Kõik M Pintmann Risto 00:32:12 238
14 85 Kõik M Adams Markus Otepää Rattaklubi 00:32:13 237
15 80 Kõik M Koll Rihard Vooremaa Centrum Rattabaas 00:32:13 236
16 103 Kõik M Juhanson Ain-Alar TriSmile 00:32:17 235
17 13 Kõik M Leidt Meelis 00:32:24 234
18 83 Kõik M Jansen Kaupo HANSO MK 00:32:35 233
19 11 Kõik M Kall Rando 00:32:36 232
20 84 Kõik M Uulimaa Ats Viko 00:32:46 231
21 77 Kõik M Metslind Ottomar RTR 00:33:08 230
22 82 Kõik M Hütt Oliver Harris Vooremaa Centrum Rattabaas 00:33:29 228
23 9 Kõik M Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:33:36 227
24 94 Kõik M Lepp Erkki Team Hevi 00:33:55 226
25 67 Kõik M Hiiemäe Andres 00:34:10 225
26 69 Kõik M Kuljus Ülo 00:34:19 224
27 70 Kõik M Tammjärv Arno 00:34:32 223
28 107 Kõik M Vedler Alger 00:34:40 222
29 24 Kõik M Leidt Markus Peloton 00:34:41 221
30 3 Kõik M Illak Peeter 00:34:41 220
31 78 Kõik M Lootus Stefan KUUSALU RATTAKLUBI 00:35:13 217
32 81 Kõik M Parmask Peeter 00:35:16 216
33 73 Kõik M Raudsepp Lennart 00:35:23 215
34 53 Kõik M Viigipuu Toomas 00:35:35 214
35 14 Kõik M Treufeldt Ülo 00:35:43 213
36 31 Kõik M Hunt Toomas 00:35:52 212
37 4 Kõik M Mikkelsaar Mart 00:36:35 210
38 23 Kõik M Sarapuu-Sikka Cristen-Evary Peloton 00:36:41 209
39 105 Kõik M Laidvee Mait TriSmile 00:37:29 207
40 15 Kõik M Ütt Madis 00:37:30 206
41 7 Kõik M Sarapuu Johannes 00:42:59 202
Täispikk distants - 21 km M võitja keskmine kiirus 44,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 28 M Martma Kert CFC Spordiklubi 00:28:13 300
2 29 M Kooser Arthur CFC Spordiklubi 00:29:03 274
3 92 M Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:29:35 263
4 65 M Kivioja Raimo 00:29:53 257
5 21 M Prangel Kristo CYCLING TARTU 00:29:54 254
6 19 M Kuljus Viljar 00:30:06 251
7 17 M Pintmann Risto 00:32:12 238
8 94 M Lepp Erkki Team Hevi 00:33:55 226
9 105 M Laidvee Mait TriSmile 00:37:29 207
Täispikk distants - 21 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 41,55 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 20 Seenior 2 Mikk Margus 00:30:19 248
2 10 Seenior 2 Sildvee Madis RR Siplased 00:30:24 246
3 47 Seenior 2 Kasenõmm Priit 00:30:32 244
4 6 Seenior 2 Rohtma Valdek 00:31:52 240
5 103 Seenior 2 Juhanson Ain-Alar TriSmile 00:32:17 235
6 13 Seenior 2 Leidt Meelis 00:32:24 234
7 83 Seenior 2 Jansen Kaupo HANSO MK 00:32:35 233
8 11 Seenior 2 Kall Rando 00:32:36 232
9 67 Seenior 2 Hiiemäe Andres 00:34:10 225
10 31 Seenior 2 Hunt Toomas 00:35:52 212
Täispikk distants - 21 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 39,63 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 8 Poisid 17-18 a (MJ) Kreegimets Robin 00:31:47 242
2 2 Poisid 17-18 a (MJ) Vent Karl Mihkel 00:31:58 239
3 85 Poisid 17-18 a (MJ) Adams Markus Otepää Rattaklubi 00:32:13 237
4 80 Poisid 17-18 a (MJ) Koll Rihard Vooremaa Centrum Rattabaas 00:32:13 236
5 84 Poisid 17-18 a (MJ) Uulimaa Ats Viko 00:32:46 231
6 77 Poisid 17-18 a (MJ) Metslind Ottomar RTR 00:33:08 230
7 82 Poisid 17-18 a (MJ) Hütt Oliver Harris Vooremaa Centrum Rattabaas 00:33:29 228
8 24 Poisid 17-18 a (MJ) Leidt Markus Peloton 00:34:41 221
9 78 Poisid 17-18 a (MJ) Lootus Stefan KUUSALU RATTAKLUBI 00:35:13 217
10 23 Poisid 17-18 a (MJ) Sarapuu-Sikka Cristen-Evary Peloton 00:36:41 209
11 7 Poisid 17-18 a (MJ) Sarapuu Johannes 00:42:59 202
Täispikk distants - 21 km Kõik N võitja keskmine kiirus 37,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 Kõik N Lang Mae 00:33:28 229
2 22 Kõik N Zukker Anette 00:34:46 219
3 32 Kõik N Jänese Maria 00:35:11 218
4 26 Kõik N Lang Tea 00:36:17 211
5 91 Kõik N Lind Anneli 00:37:03 208
6 18 Kõik N Leetma Kerdi 00:37:39 205
7 75 Kõik N Rihma Katrin 00:39:39 204
8 25 Kõik N Rohtla Marika 00:40:23 203
Täispikk distants - 21 km N võitja keskmine kiirus 37,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 N Lang Mae 00:33:28 229
2 22 N Zukker Anette 00:34:46 219
3 32 N Jänese Maria 00:35:11 218
4 26 N Lang Tea 00:36:17 211
5 91 N Lind Anneli 00:37:03 208
6 18 N Leetma Kerdi 00:37:39 205
7 75 N Rihma Katrin 00:39:39 204
8 25 N Rohtla Marika 00:40:23 203
Täispikk distants - 21 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 37,49 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 Seenior 3+ Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 00:33:36 227
2 69 Seenior 3+ Kuljus Ülo 00:34:19 224
3 70 Seenior 3+ Tammjärv Arno 00:34:32 223
4 107 Seenior 3+ Vedler Alger 00:34:40 222
5 3 Seenior 3+ Illak Peeter 00:34:41 220
6 81 Seenior 3+ Parmask Peeter 00:35:16 216
7 73 Seenior 3+ Raudsepp Lennart 00:35:23 215
8 53 Seenior 3+ Viigipuu Toomas 00:35:35 214
9 14 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 00:35:43 213
10 4 Seenior 3+ Mikkelsaar Mart 00:36:35 210
11 15 Seenior 3+ Ütt Madis 00:37:30 206
Lühike distants - 10.5 km Kõik võitja keskmine kiirus 45,84 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 44 Kõik Kurits Joonas 00:14:23 300
2 96 Kõik Saar Raiko Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:03 274
3 104 Kõik Aus Aaron 00:16:23 263
4 37 Kõik Ilves Arti 00:16:23 257
5 95 Kõik Loorits Risto Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:24 254
6 87 Kõik Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:16:30 251
7 99 Kõik Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:39 248
8 45 Kõik Anier Martin RTR 00:16:41 246
9 43 Kõik Pau Oskar 00:16:58 244
10 97 Kõik Hütt Oskar Hendrik Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:17:01 242
11 88 Kõik Vill Reio Otepää Rattaklubi 00:17:24 240
12 101 Kõik Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:17:29 239
13 86 Kõik Karlep Georg RTR 00:17:40 238
14 68 Kõik Voitra Jarmo TÜASK 00:18:09 237
15 71 Kõik Tosmin Janno TÜASK 00:18:21 236
16 100 Kõik Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:18:26 235
17 40 Kõik Pung Piret 00:18:27 234
18 93 Kõik Libek Maario TÜASK 00:18:50 233
19 38 Kõik Närap Henry 00:19:17 232
20 42 Kõik Lugenberg Annikki 00:19:17 231
21 98 Kõik Kalme Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:58 230
22 76 Kõik Kurits Karl 00:20:03 229
23 39 Kõik Kivistu Eliise 00:20:05 228
24 41 Kõik Jullinen Batrisia 00:20:23 227
25 89 Kõik Visnapuu Aleks-Sander Otepää Rattaklubi 00:20:28 226
26 72 Kõik Punkar Carl Markus TÜASK 00:20:44 225
27 36 Kõik Teder Anette 00:22:52 224
28 90 Kõik Prunsvelt Sebastian Otepää Rattaklubi 00:22:58 223
29 66 Kõik Hiiemäe Ingrid 00:22:58 222
30 35 Kõik Teder Christine 00:26:12 221
31 33 Kõik Teder Sander 00:33:15 220
Lühike distants - 10.5 km Kõik M võitja keskmine kiirus 45,84 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 44 Kõik M Kurits Joonas 00:14:23 300
2 96 Kõik M Saar Raiko Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:03 274
3 104 Kõik M Aus Aaron 00:16:23 263
4 37 Kõik M Ilves Arti 00:16:23 257
5 95 Kõik M Loorits Risto Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:24 254
6 87 Kõik M Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:16:30 251
7 99 Kõik M Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:39 248
8 45 Kõik M Anier Martin RTR 00:16:41 246
9 43 Kõik M Pau Oskar 00:16:58 244
10 97 Kõik M Hütt Oskar Hendrik Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:17:01 242
11 88 Kõik M Vill Reio Otepää Rattaklubi 00:17:24 240
12 101 Kõik M Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:17:29 239
13 86 Kõik M Karlep Georg RTR 00:17:40 238
14 68 Kõik M Voitra Jarmo TÜASK 00:18:09 237
15 71 Kõik M Tosmin Janno TÜASK 00:18:21 236
16 100 Kõik M Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:18:26 235
17 93 Kõik M Libek Maario TÜASK 00:18:50 233
18 38 Kõik M Närap Henry 00:19:17 232
19 76 Kõik M Kurits Karl 00:20:03 229
20 89 Kõik M Visnapuu Aleks-Sander Otepää Rattaklubi 00:20:28 226
21 72 Kõik M Punkar Carl Markus TÜASK 00:20:44 225
22 90 Kõik M Prunsvelt Sebastian Otepää Rattaklubi 00:22:58 223
23 33 Kõik M Teder Sander 00:33:15 220
Lühike distants - 10.5 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 45,84 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 44 Poisid 15-16 a (M16) Kurits Joonas 00:14:23 300
2 96 Poisid 15-16 a (M16) Saar Raiko Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:03 274
3 37 Poisid 15-16 a (M16) Ilves Arti 00:16:23 257
4 95 Poisid 15-16 a (M16) Loorits Risto Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:24 254
5 87 Poisid 15-16 a (M16) Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:16:30 251
6 45 Poisid 15-16 a (M16) Anier Martin RTR 00:16:41 246
7 43 Poisid 15-16 a (M16) Pau Oskar 00:16:58 244
8 97 Poisid 15-16 a (M16) Hütt Oskar Hendrik Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:17:01 242
9 88 Poisid 15-16 a (M16) Vill Reio Otepää Rattaklubi 00:17:24 240
10 68 Poisid 15-16 a (M16) Voitra Jarmo TÜASK 00:18:09 237
11 71 Poisid 15-16 a (M16) Tosmin Janno TÜASK 00:18:21 236
12 93 Poisid 15-16 a (M16) Libek Maario TÜASK 00:18:50 233
13 38 Poisid 15-16 a (M16) Närap Henry 00:19:17 232
14 89 Poisid 15-16 a (M16) Visnapuu Aleks-Sander Otepää Rattaklubi 00:20:28 226
15 72 Poisid 15-16 a (M16) Punkar Carl Markus TÜASK 00:20:44 225
Lühike distants - 10.5 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 40,28 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Poisid 13-14 a (M14) Aus Aaron 00:16:23 263
2 99 Poisid 13-14 a (M14) Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:39 248
3 101 Poisid 13-14 a (M14) Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:17:29 239
4 86 Poisid 13-14 a (M14) Karlep Georg RTR 00:17:40 238
5 100 Poisid 13-14 a (M14) Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:18:26 235
6 76 Poisid 13-14 a (M14) Kurits Karl 00:20:03 229
7 90 Poisid 13-14 a (M14) Prunsvelt Sebastian Otepää Rattaklubi 00:22:58 223
Lühike distants - 10.5 km Kõik N võitja keskmine kiirus 35,76 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Kõik N Pung Piret 00:18:27 234
2 42 Kõik N Lugenberg Annikki 00:19:17 231
3 98 Kõik N Kalme Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:58 230
4 39 Kõik N Kivistu Eliise 00:20:05 228
5 41 Kõik N Jullinen Batrisia 00:20:23 227
6 36 Kõik N Teder Anette 00:22:52 224
7 66 Kõik N Hiiemäe Ingrid 00:22:58 222
8 35 Kõik N Teder Christine 00:26:12 221
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 35,76 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Pung Piret 00:18:27 234
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 34,20 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 Tüdrukud 13-14 a (N14) Lugenberg Annikki 00:19:17 231
2 39 Tüdrukud 13-14 a (N14) Kivistu Eliise 00:20:05 228
3 41 Tüdrukud 13-14 a (N14) Jullinen Batrisia 00:20:23 227
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 33,04 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 98 Tüdrukud 15-16 a (N16) Kalme Riin Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:19:58 230
Lühike distants - 10.5 km N võitja keskmine kiirus 28,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 36 N Teder Anette 00:22:52 224
2 66 N Hiiemäe Ingrid 00:22:58 222
3 35 N Teder Christine 00:26:12 221
Lühike distants - 10.5 km M võitja keskmine kiirus 19,84 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 M Teder Sander 00:33:15 220
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 40,30 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik Valvas Vahur Rein Taaramäe rattaklubi 00:31:16 300
2 5 Kõik Alaru Riho 00:32:23 274
3 56 Kõik Matt Jörgen Peloton 00:32:50 263
4 49 Kõik Teder Feeliks 00:34:21 257
5 57 Kõik Jullinen Tarmo 00:34:58 254
6 50 Kõik Vares Rein 00:35:56 251
7 48 Kõik Annion Silver 00:36:06 248
8 55 Kõik Parri Erki 00:37:22 246
9 106 Kõik Türn Tõnis 00:37:33 244
10 52 Kõik Kulak Vjatšeslav 00:38:23 242
11 102 Kõik Randoja Merike 00:38:40 240
12 108 Kõik Toru Priit Jõgeva Spordikeskus 00:41:49 239
13 59 Kõik Solbaja Anton 00:49:15 238
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 40,30 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik M Valvas Vahur Rein Taaramäe rattaklubi 00:31:16 300
2 5 Kõik M Alaru Riho 00:32:23 274
3 56 Kõik M Matt Jörgen Peloton 00:32:50 263
4 49 Kõik M Teder Feeliks 00:34:21 257
5 57 Kõik M Jullinen Tarmo 00:34:58 254
6 50 Kõik M Vares Rein 00:35:56 251
7 48 Kõik M Annion Silver 00:36:06 248
8 55 Kõik M Parri Erki 00:37:22 246
9 106 Kõik M Türn Tõnis 00:37:33 244
10 52 Kõik M Kulak Vjatšeslav 00:38:23 242
11 108 Kõik M Toru Priit Jõgeva Spordikeskus 00:41:49 239
12 59 Kõik M Solbaja Anton 00:49:15 238
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 40,30 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Mehed - vabaklass, pikk distants Valvas Vahur Rein Taaramäe rattaklubi 00:31:16 300
2 5 Mehed - vabaklass, pikk distants Alaru Riho 00:32:23 274
3 56 Mehed - vabaklass, pikk distants Matt Jörgen Peloton 00:32:50 263
4 49 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 00:34:21 257
5 57 Mehed - vabaklass, pikk distants Jullinen Tarmo 00:34:58 254
6 50 Mehed - vabaklass, pikk distants Vares Rein 00:35:56 251
7 48 Mehed - vabaklass, pikk distants Annion Silver 00:36:06 248
8 55 Mehed - vabaklass, pikk distants Parri Erki 00:37:22 246
9 106 Mehed - vabaklass, pikk distants Türn Tõnis 00:37:33 244
10 52 Mehed - vabaklass, pikk distants Kulak Vjatšeslav 00:38:23 242
11 108 Mehed - vabaklass, pikk distants Toru Priit Jõgeva Spordikeskus 00:41:49 239
12 59 Mehed - vabaklass, pikk distants Solbaja Anton 00:49:15 238
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 32,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 Kõik N Randoja Merike 00:38:40 240
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Naised - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 32,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 Naised - vabaklass, pikk distants Randoja Merike 00:38:40 240
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 44,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 79 Kõik Liivamägi Sven Rein Taaramäe Rattaklubi 00:14:55 300
2 63 Kõik Lind Kaspar 00:15:57 274
3 64 Kõik Kübar Andres 00:18:01 263
4 62 Kõik Rammo Aapo 00:18:16 257
5 60 Kõik Arme Janek Vabajooks 00:18:34 254
6 74 Kõik Oja Liina 00:22:09 251
7 61 Kõik Kulak Andre 00:31:52 248
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 44,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 79 Kõik M Liivamägi Sven Rein Taaramäe Rattaklubi 00:14:55 300
2 63 Kõik M Lind Kaspar 00:15:57 274
3 64 Kõik M Kübar Andres 00:18:01 263
4 62 Kõik M Rammo Aapo 00:18:16 257
5 60 Kõik M Arme Janek Vabajooks 00:18:34 254
6 61 Kõik M Kulak Andre 00:31:52 248
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 44,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 79 Mehed - vabaklass, lühike distants Liivamägi Sven Rein Taaramäe Rattaklubi 00:14:55 300
2 63 Mehed - vabaklass, lühike distants Lind Kaspar 00:15:57 274
3 64 Mehed - vabaklass, lühike distants Kübar Andres 00:18:01 263
4 62 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo 00:18:16 257
5 60 Mehed - vabaklass, lühike distants Arme Janek Vabajooks 00:18:34 254
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 29,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 74 Kõik N Oja Liina 00:22:09 251
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 29,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 74 Naised - vabaklass, lühike distants Oja Liina 00:22:09 251
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass M võitja keskmine kiirus 20,70 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 61 M Kulak Andre 00:31:52 248
Impression