Täispikk distants - 21 km Kõik võitja keskmine kiirus 45,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 Kõik Martma Kert 00:27:43 300
2 25 Kõik Kooser Arthur 00:27:53 274
3 86 Kõik Mirzojev Artjom CFC Spordiklubi 00:27:53 263
4 92 Kõik Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:28:00 257
5 22 Kõik Valvas Vahur 00:28:06 254
6 13 Kõik Ernes Sander 00:28:51 251
7 66 Kõik Mikk Margus 00:29:20 248
8 74 Kõik Kurits Joonas RTR 00:29:34 246
9 4 Kõik Sildvee Rainer 00:29:36 244
10 109 Kõik Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:29:51 242
11 23 Kõik Pung Peeter 00:29:55 240
12 71 Kõik Lagenõmm Aivar Järva-Jaani RSK 00:30:15 239
13 108 Kõik Adams Markus Otepää Rattaklubi 00:30:19 238
14 78 Kõik Johanson Marko Püha Loomaaed 00:30:31 237
15 21 Kõik Koll Rihard 00:30:49 236
16 62 Kõik Vent Karl Mihkel 00:30:51 235
17 11 Kõik Leidt Meelis 00:30:56 234
18 10 Kõik Ilves Arti 00:31:20 233
19 94 Kõik Lepp Erkki 00:31:27 232
20 110 Kõik Hiiemäe Andres Elva suusaklubi 00:31:59 231
21 61 Kõik Ehrberg Liisa 00:32:01 230
22 3 Kõik Haljak Antti 00:32:15 229
23 1 Kõik Rohtma Valdek 00:32:16 228
24 76 Kõik Seiler Martin 00:32:22 227
25 17 Kõik Koort Tauno 00:32:29 226
26 15 Kõik Veri Aivar 00:32:31 225
27 19 Kõik Saar Randar 00:32:34 224
28 20 Kõik Saar Raiko 00:32:50 223
29 82 Kõik Milistver Mairon PKA 00:32:58 222
30 102 Kõik Mets Mikk 00:33:09 221
31 79 Kõik Türn Toomas 00:33:11 220
32 8 Kõik Illak Peeter 00:33:15 219
33 14 Kõik Kask Sven 00:33:20 218
34 70 Kõik Roos Andre TÜASK 00:33:22 217
35 85 Kõik Viigipuu Toomas 00:33:29 216
36 7 Kõik Visnapuu Tarmo 00:33:30 215
37 96 Kõik Jänese Maria 00:33:36 214
38 81 Kõik Kubilius Kevin PKA 00:33:38 213
39 12 Kõik Kuusemets Johanna Maria 00:33:41 212
40 97 Kõik Vedler Alger 00:34:07 211
41 6 Kõik Zukker Anette 00:34:08 210
42 98 Kõik Üprus Sten 42koma 00:34:47 209
43 99 Kõik Lind Anneli 00:34:59 208
44 95 Kõik Hunt Toomas 00:35:44 207
45 18 Kõik Ütt Madis 00:36:08 206
46 9 Kõik Treufeldt Ülo 00:36:13 205
47 2 Kõik Rohtma Katrin 00:37:41 204
48 5 Kõik Mikkelsaar Mart 00:38:43 203
49 16 Kõik Sarv Maria 00:40:00 202
Täispikk distants - 21 km Kõik M võitja keskmine kiirus 45,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 Kõik M Martma Kert 00:27:43 300
2 25 Kõik M Kooser Arthur 00:27:53 274
3 86 Kõik M Mirzojev Artjom CFC Spordiklubi 00:27:53 263
4 92 Kõik M Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:28:00 257
5 22 Kõik M Valvas Vahur 00:28:06 254
6 13 Kõik M Ernes Sander 00:28:51 251
7 66 Kõik M Mikk Margus 00:29:20 248
8 74 Kõik M Kurits Joonas RTR 00:29:34 246
9 4 Kõik M Sildvee Rainer 00:29:36 244
10 109 Kõik M Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:29:51 242
11 23 Kõik M Pung Peeter 00:29:55 240
12 71 Kõik M Lagenõmm Aivar Järva-Jaani RSK 00:30:15 239
13 108 Kõik M Adams Markus Otepää Rattaklubi 00:30:19 238
14 78 Kõik M Johanson Marko Püha Loomaaed 00:30:31 237
15 21 Kõik M Koll Rihard 00:30:49 236
16 62 Kõik M Vent Karl Mihkel 00:30:51 235
17 11 Kõik M Leidt Meelis 00:30:56 234
18 10 Kõik M Ilves Arti 00:31:20 233
19 94 Kõik M Lepp Erkki 00:31:27 232
20 110 Kõik M Hiiemäe Andres Elva suusaklubi 00:31:59 231
21 3 Kõik M Haljak Antti 00:32:15 229
22 1 Kõik M Rohtma Valdek 00:32:16 228
23 76 Kõik M Seiler Martin 00:32:22 227
24 17 Kõik M Koort Tauno 00:32:29 226
25 15 Kõik M Veri Aivar 00:32:31 225
26 19 Kõik M Saar Randar 00:32:34 224
27 20 Kõik M Saar Raiko 00:32:50 223
28 82 Kõik M Milistver Mairon PKA 00:32:58 222
29 102 Kõik M Mets Mikk 00:33:09 221
30 79 Kõik M Türn Toomas 00:33:11 220
31 8 Kõik M Illak Peeter 00:33:15 219
32 14 Kõik M Kask Sven 00:33:20 218
33 70 Kõik M Roos Andre TÜASK 00:33:22 217
34 85 Kõik M Viigipuu Toomas 00:33:29 216
35 7 Kõik M Visnapuu Tarmo 00:33:30 215
36 81 Kõik M Kubilius Kevin PKA 00:33:38 213
37 97 Kõik M Vedler Alger 00:34:07 211
38 98 Kõik M Üprus Sten 42koma 00:34:47 209
39 95 Kõik M Hunt Toomas 00:35:44 207
40 18 Kõik M Ütt Madis 00:36:08 206
41 9 Kõik M Treufeldt Ülo 00:36:13 205
42 5 Kõik M Mikkelsaar Mart 00:38:43 203
Täispikk distants - 21 km M võitja keskmine kiirus 45,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 M Martma Kert 00:27:43 300
2 25 M Kooser Arthur 00:27:53 274
3 92 M Kannimäe Taavi Hauka veloklubi 00:28:00 257
4 22 M Valvas Vahur 00:28:06 254
5 13 M Ernes Sander 00:28:51 251
6 4 M Sildvee Rainer 00:29:36 244
7 23 M Pung Peeter 00:29:55 240
8 78 M Johanson Marko Püha Loomaaed 00:30:31 237
9 21 M Koll Rihard 00:30:49 236
10 62 M Vent Karl Mihkel 00:30:51 235
11 94 M Lepp Erkki 00:31:27 232
12 76 M Seiler Martin 00:32:22 227
13 19 M Saar Randar 00:32:34 224
14 102 M Mets Mikk 00:33:09 221
15 14 M Kask Sven 00:33:20 218
16 98 M Üprus Sten 42koma 00:34:47 209
Täispikk distants - 21 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 45,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 86 Poisid 17-18 a (MJ) Mirzojev Artjom CFC Spordiklubi 00:27:53 263
2 74 Poisid 17-18 a (MJ) Kurits Joonas RTR 00:29:34 246
3 109 Poisid 17-18 a (MJ) Roose Kert Otepää Rattaklubi 00:29:51 242
4 108 Poisid 17-18 a (MJ) Adams Markus Otepää Rattaklubi 00:30:19 238
5 10 Poisid 17-18 a (MJ) Ilves Arti 00:31:20 233
6 20 Poisid 17-18 a (MJ) Saar Raiko 00:32:50 223
7 82 Poisid 17-18 a (MJ) Milistver Mairon PKA 00:32:58 222
8 70 Poisid 17-18 a (MJ) Roos Andre TÜASK 00:33:22 217
9 81 Poisid 17-18 a (MJ) Kubilius Kevin PKA 00:33:38 213
Täispikk distants - 21 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 42,95 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 66 Seenior 2 Mikk Margus 00:29:20 248
2 71 Seenior 2 Lagenõmm Aivar Järva-Jaani RSK 00:30:15 239
3 110 Seenior 2 Hiiemäe Andres Elva suusaklubi 00:31:59 231
4 3 Seenior 2 Haljak Antti 00:32:15 229
5 1 Seenior 2 Rohtma Valdek 00:32:16 228
6 79 Seenior 2 Türn Toomas 00:33:11 220
7 7 Seenior 2 Visnapuu Tarmo 00:33:30 215
8 95 Seenior 2 Hunt Toomas 00:35:44 207
Täispikk distants - 21 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 40,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Seenior 3+ Leidt Meelis 00:30:56 234
2 17 Seenior 3+ Koort Tauno 00:32:29 226
3 15 Seenior 3+ Veri Aivar 00:32:31 225
4 8 Seenior 3+ Illak Peeter 00:33:15 219
5 85 Seenior 3+ Viigipuu Toomas 00:33:29 216
6 97 Seenior 3+ Vedler Alger 00:34:07 211
7 18 Seenior 3+ Ütt Madis 00:36:08 206
8 9 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 00:36:13 205
9 5 Seenior 3+ Mikkelsaar Mart 00:38:43 203
Täispikk distants - 21 km Kõik N võitja keskmine kiirus 39,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 61 Kõik N Ehrberg Liisa 00:32:01 230
2 96 Kõik N Jänese Maria 00:33:36 214
3 12 Kõik N Kuusemets Johanna Maria 00:33:41 212
4 6 Kõik N Zukker Anette 00:34:08 210
5 99 Kõik N Lind Anneli 00:34:59 208
6 2 Kõik N Rohtma Katrin 00:37:41 204
7 16 Kõik N Sarv Maria 00:40:00 202
Täispikk distants - 21 km N võitja keskmine kiirus 39,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 61 N Ehrberg Liisa 00:32:01 230
2 96 N Jänese Maria 00:33:36 214
3 12 N Kuusemets Johanna Maria 00:33:41 212
4 6 N Zukker Anette 00:34:08 210
5 99 N Lind Anneli 00:34:59 208
6 2 N Rohtma Katrin 00:37:41 204
7 16 N Sarv Maria 00:40:00 202
Lühike distants - 10.5 km Kõik võitja keskmine kiirus 46,31 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 67 Kõik Mihkels Madis tüask 00:14:15 300
2 43 Kõik Pau Oskar 00:15:16 274
3 35 Kõik Anier Martin 00:15:19 263
4 77 Kõik Aus Aaron 00:15:38 257
5 40 Kõik Lenzius Martti 00:16:00 254
6 63 Kõik Karlep Georg RTR 00:16:12 251
7 39 Kõik Saar Andris Roland 00:16:17 248
8 83 Kõik Post Ken PKA 00:16:22 246
9 69 Kõik Karki Martin 00:16:26 244
10 37 Kõik Verliin Lauri 00:16:33 242
11 38 Kõik Reiljan Janmar 00:16:41 240
12 73 Kõik Kurits Karl RTR 00:17:01 239
13 27 Kõik Rüster Oliver 00:17:33 238
14 84 Kõik Mitt Virgo PKA 00:17:54 237
15 68 Kõik Närap Henry tüask 00:18:13 236
16 111 Kõik Leis Lauri OTEPÄÄ RATTAKLUBI 00:18:17 235
17 34 Kõik Pung Piret 00:18:25 234
18 32 Kõik Peedumäe Erkki 00:19:09 233
19 33 Kõik Lugenberg Annikki 00:19:33 232
20 64 Kõik Jullinen Batrisia Järva-Jaani RSK 00:19:58 231
21 31 Kõik Luht Robin 00:20:04 230
22 41 Kõik Puškin Jürgen 00:20:09 229
23 28 Kõik Malmre Marten 00:20:11 228
24 26 Kõik Ivainen Richard 00:20:15 227
25 29 Kõik Lepik Robert 00:21:28 226
26 89 Kõik Raun Mirjam tüask 00:21:38 225
27 30 Kõik Ravva Markus 00:22:01 224
28 75 Kõik Reedi Oskar Miko OTEPÄÄ RATTAKLUBI 00:23:30 223
29 36 Kõik Teder Sander 00:26:41 222
Lühike distants - 10.5 km Kõik M võitja keskmine kiirus 46,31 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 67 Kõik M Mihkels Madis tüask 00:14:15 300
2 43 Kõik M Pau Oskar 00:15:16 274
3 35 Kõik M Anier Martin 00:15:19 263
4 77 Kõik M Aus Aaron 00:15:38 257
5 40 Kõik M Lenzius Martti 00:16:00 254
6 63 Kõik M Karlep Georg RTR 00:16:12 251
7 39 Kõik M Saar Andris Roland 00:16:17 248
8 83 Kõik M Post Ken PKA 00:16:22 246
9 69 Kõik M Karki Martin 00:16:26 244
10 37 Kõik M Verliin Lauri 00:16:33 242
11 38 Kõik M Reiljan Janmar 00:16:41 240
12 73 Kõik M Kurits Karl RTR 00:17:01 239
13 27 Kõik M Rüster Oliver 00:17:33 238
14 84 Kõik M Mitt Virgo PKA 00:17:54 237
15 68 Kõik M Närap Henry tüask 00:18:13 236
16 111 Kõik M Leis Lauri OTEPÄÄ RATTAKLUBI 00:18:17 235
17 32 Kõik M Peedumäe Erkki 00:19:09 233
18 31 Kõik M Luht Robin 00:20:04 230
19 41 Kõik M Puškin Jürgen 00:20:09 229
20 28 Kõik M Malmre Marten 00:20:11 228
21 26 Kõik M Ivainen Richard 00:20:15 227
22 29 Kõik M Lepik Robert 00:21:28 226
23 30 Kõik M Ravva Markus 00:22:01 224
24 75 Kõik M Reedi Oskar Miko OTEPÄÄ RATTAKLUBI 00:23:30 223
25 36 Kõik M Teder Sander 00:26:41 222
Lühike distants - 10.5 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 46,31 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 67 Poisid 15-16 a (M16) Mihkels Madis tüask 00:14:15 300
2 43 Poisid 15-16 a (M16) Pau Oskar 00:15:16 274
3 35 Poisid 15-16 a (M16) Anier Martin 00:15:19 263
4 77 Poisid 15-16 a (M16) Aus Aaron 00:15:38 257
5 63 Poisid 15-16 a (M16) Karlep Georg RTR 00:16:12 251
6 39 Poisid 15-16 a (M16) Saar Andris Roland 00:16:17 248
7 83 Poisid 15-16 a (M16) Post Ken PKA 00:16:22 246
8 69 Poisid 15-16 a (M16) Karki Martin 00:16:26 244
9 37 Poisid 15-16 a (M16) Verliin Lauri 00:16:33 242
10 38 Poisid 15-16 a (M16) Reiljan Janmar 00:16:41 240
11 68 Poisid 15-16 a (M16) Närap Henry tüask 00:18:13 236
12 111 Poisid 15-16 a (M16) Leis Lauri OTEPÄÄ RATTAKLUBI 00:18:17 235
Lühike distants - 10.5 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 41,25 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Poisid 13-14 a (M14) Lenzius Martti 00:16:00 254
2 73 Poisid 13-14 a (M14) Kurits Karl RTR 00:17:01 239
3 27 Poisid 13-14 a (M14) Rüster Oliver 00:17:33 238
4 84 Poisid 13-14 a (M14) Mitt Virgo PKA 00:17:54 237
5 32 Poisid 13-14 a (M14) Peedumäe Erkki 00:19:09 233
6 41 Poisid 13-14 a (M14) Puškin Jürgen 00:20:09 229
7 28 Poisid 13-14 a (M14) Malmre Marten 00:20:11 228
8 26 Poisid 13-14 a (M14) Ivainen Richard 00:20:15 227
9 29 Poisid 13-14 a (M14) Lepik Robert 00:21:28 226
10 30 Poisid 13-14 a (M14) Ravva Markus 00:22:01 224
Lühike distants - 10.5 km Kõik N võitja keskmine kiirus 35,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Kõik N Pung Piret 00:18:25 234
2 33 Kõik N Lugenberg Annikki 00:19:33 232
3 64 Kõik N Jullinen Batrisia Järva-Jaani RSK 00:19:58 231
4 89 Kõik N Raun Mirjam tüask 00:21:38 225
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 35,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Pung Piret 00:18:25 234
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 33,76 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Tüdrukud 13-14 a (N14) Lugenberg Annikki 00:19:33 232
2 89 Tüdrukud 13-14 a (N14) Raun Mirjam tüask 00:21:38 225
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 33,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 Tüdrukud 15-16 a (N16) Jullinen Batrisia Järva-Jaani RSK 00:19:58 231
Lühike distants - 10.5 km M võitja keskmine kiirus 32,87 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 M Luht Robin 00:20:04 230
2 75 M Reedi Oskar Miko OTEPÄÄ RATTAKLUBI 00:23:30 223
3 36 M Teder Sander 00:26:41 222
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 41,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 Kõik Metslind Ottomar 00:30:24 300
2 44 Kõik Matt Jörgen 00:30:34 274
3 100 Kõik Kuljus Viljar RTR 00:31:30 263
4 45 Kõik Liivamägi Sven 00:32:01 257
5 87 Kõik Tamm Kaspar 00:32:08 254
6 46 Kõik Leidt Markus 00:32:30 251
7 106 Kõik Talv Tarvi Dünamo 00:33:41 248
8 50 Kõik Teder Feeliks 00:34:01 246
9 80 Kõik Lind Kaspar 00:34:06 244
10 53 Kõik Suurpere Arvi 00:34:10 242
11 47 Kõik Kulak Vjatšeslav 00:34:51 240
12 48 Kõik Vares Rein 00:35:37 239
13 101 Kõik Kübar Andres 00:35:39 238
14 91 Kõik Must Margus 00:36:54 237
15 105 Kõik Jaanimets Age 00:37:01 236
16 55 Kõik Sõber Aare 00:37:18 235
17 52 Kõik Voolaid Veiko 00:37:32 234
18 90 Kõik Kuldkepp Kristi 00:38:04 233
19 107 Kõik Kunnus Liina 00:39:32 232
20 51 Kõik Sõber Merili 00:42:13 231
21 49 Kõik Rodbaver Oksana 00:46:27 230
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 41,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 Kõik M Metslind Ottomar 00:30:24 300
2 44 Kõik M Matt Jörgen 00:30:34 274
3 100 Kõik M Kuljus Viljar RTR 00:31:30 263
4 45 Kõik M Liivamägi Sven 00:32:01 257
5 87 Kõik M Tamm Kaspar 00:32:08 254
6 46 Kõik M Leidt Markus 00:32:30 251
7 106 Kõik M Talv Tarvi Dünamo 00:33:41 248
8 50 Kõik M Teder Feeliks 00:34:01 246
9 80 Kõik M Lind Kaspar 00:34:06 244
10 53 Kõik M Suurpere Arvi 00:34:10 242
11 47 Kõik M Kulak Vjatšeslav 00:34:51 240
12 48 Kõik M Vares Rein 00:35:37 239
13 101 Kõik M Kübar Andres 00:35:39 238
14 91 Kõik M Must Margus 00:36:54 237
15 55 Kõik M Sõber Aare 00:37:18 235
16 52 Kõik M Voolaid Veiko 00:37:32 234
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 41,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 Mehed - vabaklass, pikk distants Metslind Ottomar 00:30:24 300
2 44 Mehed - vabaklass, pikk distants Matt Jörgen 00:30:34 274
3 100 Mehed - vabaklass, pikk distants Kuljus Viljar RTR 00:31:30 263
4 45 Mehed - vabaklass, pikk distants Liivamägi Sven 00:32:01 257
5 87 Mehed - vabaklass, pikk distants Tamm Kaspar 00:32:08 254
6 46 Mehed - vabaklass, pikk distants Leidt Markus 00:32:30 251
7 106 Mehed - vabaklass, pikk distants Talv Tarvi Dünamo 00:33:41 248
8 50 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 00:34:01 246
9 80 Mehed - vabaklass, pikk distants Lind Kaspar 00:34:06 244
10 53 Mehed - vabaklass, pikk distants Suurpere Arvi 00:34:10 242
11 47 Mehed - vabaklass, pikk distants Kulak Vjatšeslav 00:34:51 240
12 48 Mehed - vabaklass, pikk distants Vares Rein 00:35:37 239
13 101 Mehed - vabaklass, pikk distants Kübar Andres 00:35:39 238
14 91 Mehed - vabaklass, pikk distants Must Margus 00:36:54 237
15 55 Mehed - vabaklass, pikk distants Sõber Aare 00:37:18 235
16 52 Mehed - vabaklass, pikk distants Voolaid Veiko 00:37:32 234
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 34,03 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Kõik N Jaanimets Age 00:37:01 236
2 90 Kõik N Kuldkepp Kristi 00:38:04 233
3 107 Kõik N Kunnus Liina 00:39:32 232
4 51 Kõik N Sõber Merili 00:42:13 231
5 49 Kõik N Rodbaver Oksana 00:46:27 230
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Naised - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 34,03 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Naised - vabaklass, pikk distants Jaanimets Age 00:37:01 236
2 90 Naised - vabaklass, pikk distants Kuldkepp Kristi 00:38:04 233
3 107 Naised - vabaklass, pikk distants Kunnus Liina 00:39:32 232
4 51 Naised - vabaklass, pikk distants Sõber Merili 00:42:13 231
5 49 Naised - vabaklass, pikk distants Rodbaver Oksana 00:46:27 230
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 40,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Kõik Uffert Mihkel 00:16:22 300
2 72 Kõik Kuusik Silver 00:17:15 274
3 56 Kõik Vent Kaarel 00:17:17 263
4 93 Kõik Schvalbe Danel 00:17:36 257
5 57 Kõik Rammo Aapo 00:17:49 254
6 103 Kõik Alaru Riho Peloton 00:18:08 251
7 58 Kõik Rehi Maila 00:18:37 248
8 65 Kõik Kippasto Kai At Sport 00:18:58 246
9 59 Kõik Kurgjärv Jaanika 00:19:03 244
10 88 Kõik Kreitsberg Randel 00:19:43 242
11 104 Kõik Oja Liina 00:22:32 240
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 40,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Kõik M Uffert Mihkel 00:16:22 300
2 72 Kõik M Kuusik Silver 00:17:15 274
3 56 Kõik M Vent Kaarel 00:17:17 263
4 93 Kõik M Schvalbe Danel 00:17:36 257
5 57 Kõik M Rammo Aapo 00:17:49 254
6 103 Kõik M Alaru Riho Peloton 00:18:08 251
7 88 Kõik M Kreitsberg Randel 00:19:43 242
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 40,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Mehed - vabaklass, lühike distants Uffert Mihkel 00:16:22 300
2 72 Mehed - vabaklass, lühike distants Kuusik Silver 00:17:15 274
3 56 Mehed - vabaklass, lühike distants Vent Kaarel 00:17:17 263
4 93 Mehed - vabaklass, lühike distants Schvalbe Danel 00:17:36 257
5 57 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo 00:17:49 254
6 103 Mehed - vabaklass, lühike distants Alaru Riho Peloton 00:18:08 251
7 88 Mehed - vabaklass, lühike distants Kreitsberg Randel 00:19:43 242
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 35,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik N Rehi Maila 00:18:37 248
2 65 Kõik N Kippasto Kai At Sport 00:18:58 246
3 59 Kõik N Kurgjärv Jaanika 00:19:03 244
4 104 Kõik N Oja Liina 00:22:32 240
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 35,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Naised - vabaklass, lühike distants Rehi Maila 00:18:37 248
2 65 Naised - vabaklass, lühike distants Kippasto Kai At Sport 00:18:58 246
3 59 Naised - vabaklass, lühike distants Kurgjärv Jaanika 00:19:03 244
4 104 Naised - vabaklass, lühike distants Oja Liina 00:22:32 240
Impression