Täispikk distants - 21 km Kõik võitja keskmine kiirus 47,08 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 202 Kõik Räim Mihkel 00:26:45 300
2 72 Kõik Aksin Janno Hawaii Express 00:27:49 274
3 69 Kõik Kuljus Viljar 00:28:02 263
4 83 Kõik Mikk Margus 00:28:30 257
5 65 Kõik Matt Jörgen MTÜ Peloton 00:28:33 254
6 17 Kõik Uulimaa Ats viko 00:28:36 251
7 13 Kõik Anier Martin RTR 00:28:54 248
8 73 Kõik Kaur Väino Freesport 00:29:06 246
9 19 Kõik Neemela Kurmo 00:29:33 244
10 16 Kõik Leidt Markus 00:29:34 242
11 26 Kõik Pau Oskar 00:29:45 240
12 7 Kõik Kall Rando 00:30:23 239
13 89 Kõik Alt Marti 00:30:24 238
14 15 Kõik Leidt Meelis 00:30:47 237
15 105 Kõik Kelk Margus 00:30:59 236
16 6 Kõik Kuldkepp Kristi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:31:07 235
17 4 Kõik Zukker Anette 00:31:39 234
18 179 Kõik Seiler Martin 00:31:44 233
19 167 Kõik Einsalu Ants 00:31:49 232
20 209 Kõik Tamm Silver 00:31:51 231
21 210 Kõik Raudsepp Priit 00:31:52 230
22 9 Kõik Nigul Mathilde Manuela 00:31:59 229
23 24 Kõik Närap Henry TÜASK 00:32:07 228
24 104 Kõik Vedler Alger 00:32:14 227
25 10 Kõik Paluoja Madis 00:32:24 226
26 5 Kõik Kübar Andres 00:32:35 225
27 139 Kõik Oidram Priit 00:32:43 224
28 185 Kõik Raudvee Märt 00:32:46 223
29 18 Kõik Ütt Madis 00:33:05 222
30 145 Kõik Sild-Neeme Eike 00:33:09 221
31 203 Kõik Metsmägi Andres 00:33:11 220
32 1 Kõik Vahtra Tõnu 00:33:29 219
33 90 Kõik Matvejev Toomas 00:33:38 218
34 204 Kõik Vimberg Vjatšeslav 00:33:58 217
35 181 Kõik Kask Sven 00:34:16 216
36 3 Kõik Lind Anneli Respo Haagised AS 00:34:19 215
37 91 Kõik Krõlov Aarne 00:34:21 214
38 207 Kõik Lugenberg Arvi 00:38:38 213
39 214 Kõik Orasmäe Kaspar 00:38:40 212
Täispikk distants - 21 km Kõik M võitja keskmine kiirus 47,08 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 202 Kõik M Räim Mihkel 00:26:45 300
2 72 Kõik M Aksin Janno Hawaii Express 00:27:49 274
3 69 Kõik M Kuljus Viljar 00:28:02 263
4 83 Kõik M Mikk Margus 00:28:30 257
5 65 Kõik M Matt Jörgen MTÜ Peloton 00:28:33 254
6 17 Kõik M Uulimaa Ats viko 00:28:36 251
7 13 Kõik M Anier Martin RTR 00:28:54 248
8 73 Kõik M Kaur Väino Freesport 00:29:06 246
9 19 Kõik M Neemela Kurmo 00:29:33 244
10 16 Kõik M Leidt Markus 00:29:34 242
11 26 Kõik M Pau Oskar 00:29:45 240
12 7 Kõik M Kall Rando 00:30:23 239
13 89 Kõik M Alt Marti 00:30:24 238
14 15 Kõik M Leidt Meelis 00:30:47 237
15 105 Kõik M Kelk Margus 00:30:59 236
16 179 Kõik M Seiler Martin 00:31:44 233
17 167 Kõik M Einsalu Ants 00:31:49 232
18 209 Kõik M Tamm Silver 00:31:51 231
19 210 Kõik M Raudsepp Priit 00:31:52 230
20 24 Kõik M Närap Henry TÜASK 00:32:07 228
21 104 Kõik M Vedler Alger 00:32:14 227
22 10 Kõik M Paluoja Madis 00:32:24 226
23 5 Kõik M Kübar Andres 00:32:35 225
24 139 Kõik M Oidram Priit 00:32:43 224
25 185 Kõik M Raudvee Märt 00:32:46 223
26 18 Kõik M Ütt Madis 00:33:05 222
27 203 Kõik M Metsmägi Andres 00:33:11 220
28 1 Kõik M Vahtra Tõnu 00:33:29 219
29 90 Kõik M Matvejev Toomas 00:33:38 218
30 204 Kõik M Vimberg Vjatšeslav 00:33:58 217
31 181 Kõik M Kask Sven 00:34:16 216
32 91 Kõik M Krõlov Aarne 00:34:21 214
33 207 Kõik M Lugenberg Arvi 00:38:38 213
34 214 Kõik M Orasmäe Kaspar 00:38:40 212
Täispikk distants - 21 km M võitja keskmine kiirus 47,08 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 202 M Räim Mihkel 00:26:45 300
2 69 M Kuljus Viljar 00:28:02 263
3 65 M Matt Jörgen MTÜ Peloton 00:28:33 254
4 17 M Uulimaa Ats viko 00:28:36 251
5 16 M Leidt Markus 00:29:34 242
6 89 M Alt Marti 00:30:24 238
7 179 M Seiler Martin 00:31:44 233
8 209 M Tamm Silver 00:31:51 231
9 210 M Raudsepp Priit 00:31:52 230
10 139 M Oidram Priit 00:32:43 224
11 185 M Raudvee Märt 00:32:46 223
12 203 M Metsmägi Andres 00:33:11 220
13 1 M Vahtra Tõnu 00:33:29 219
14 90 M Matvejev Toomas 00:33:38 218
15 181 M Kask Sven 00:34:16 216
16 214 M Orasmäe Kaspar 00:38:40 212
Täispikk distants - 21 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 45,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 72 Seenior 2 Aksin Janno Hawaii Express 00:27:49 274
2 83 Seenior 2 Mikk Margus 00:28:30 257
3 7 Seenior 2 Kall Rando 00:30:23 239
4 204 Seenior 2 Vimberg Vjatšeslav 00:33:58 217
5 91 Seenior 2 Krõlov Aarne 00:34:21 214
Täispikk distants - 21 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 43,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 13 Poisid 17-18 a (MJ) Anier Martin RTR 00:28:54 248
2 26 Poisid 17-18 a (MJ) Pau Oskar 00:29:45 240
3 24 Poisid 17-18 a (MJ) Närap Henry TÜASK 00:32:07 228
Täispikk distants - 21 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 43,28 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 73 Seenior 3+ Kaur Väino Freesport 00:29:06 246
2 19 Seenior 3+ Neemela Kurmo 00:29:33 244
3 15 Seenior 3+ Leidt Meelis 00:30:47 237
4 105 Seenior 3+ Kelk Margus 00:30:59 236
5 167 Seenior 3+ Einsalu Ants 00:31:49 232
6 104 Seenior 3+ Vedler Alger 00:32:14 227
7 10 Seenior 3+ Paluoja Madis 00:32:24 226
8 5 Seenior 3+ Kübar Andres 00:32:35 225
9 18 Seenior 3+ Ütt Madis 00:33:05 222
10 207 Seenior 3+ Lugenberg Arvi 00:38:38 213
Täispikk distants - 21 km Kõik N võitja keskmine kiirus 40,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 6 Kõik N Kuldkepp Kristi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:31:07 235
2 4 Kõik N Zukker Anette 00:31:39 234
3 9 Kõik N Nigul Mathilde Manuela 00:31:59 229
4 145 Kõik N Sild-Neeme Eike 00:33:09 221
5 3 Kõik N Lind Anneli Respo Haagised AS 00:34:19 215
Täispikk distants - 21 km N võitja keskmine kiirus 40,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 6 N Kuldkepp Kristi Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 00:31:07 235
2 4 N Zukker Anette 00:31:39 234
3 9 N Nigul Mathilde Manuela 00:31:59 229
4 145 N Sild-Neeme Eike 00:33:09 221
5 3 N Lind Anneli Respo Haagised AS 00:34:19 215
Lühike distants - 10.5 km Kõik võitja keskmine kiirus 45,63 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 115 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:14:27 300
2 60 Kõik Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:14:54 274
3 62 Kõik Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:01 263
4 97 Kõik Karlep Georg RTR 00:15:06 257
5 61 Kõik Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:10 254
6 209 Kõik Kreitsberg Kalle 00:15:36 251
7 118 Kõik Olo Marten RTR 00:16:11 248
8 117 Kõik Jaht Joonas 00:16:25 246
9 67 Kõik Luht Robin MTÜ Peloton 00:16:46 244
10 63 Kõik Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:56 242
11 124 Kõik Ingo Tim RTR 00:16:59 240
12 66 Kõik Lepik Robert Peloton 00:17:04 239
13 64 Kõik Ivainen Richard Peloton 00:17:20 238
14 35 Kõik Teder Anette 00:17:21 237
15 33 Kõik Lugenberg Annikki 00:17:29 236
16 208 Kõik Peedumäe Erkki Peloton 00:17:52 235
17 213 Kõik Pensa Riko-Sander RTR 00:17:54 234
18 36 Kõik Teder Roobert 00:18:15 233
19 175 Kõik Hiiemäe Ingrid Elva suusaklubi 00:18:56 232
20 40 Kõik Ruder Oskar-Martin 00:19:13 231
21 39 Kõik Ruder Marta-Katarina 00:19:19 230
22 37 Kõik Teder Christine 00:19:27 229
23 71 Kõik Laatsit Lukas 00:19:48 228
24 173 Kõik Seesmaa Marten VELO 00:21:02 227
25 31 Kõik Kübar Johannes 00:21:15 226
26 38 Kõik Teder Sander 00:21:23 225
27 211 Kõik Kreitsberg Kalle 00:25:48 224
28 169 Kõik Lepik Martti 00:29:58 223
Lühike distants - 10.5 km Kõik M võitja keskmine kiirus 45,63 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 115 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:14:27 300
2 60 Kõik M Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:14:54 274
3 62 Kõik M Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:01 263
4 97 Kõik M Karlep Georg RTR 00:15:06 257
5 61 Kõik M Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:10 254
6 209 Kõik M Kreitsberg Kalle 00:15:36 251
7 118 Kõik M Olo Marten RTR 00:16:11 248
8 117 Kõik M Jaht Joonas 00:16:25 246
9 67 Kõik M Luht Robin MTÜ Peloton 00:16:46 244
10 63 Kõik M Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:56 242
11 124 Kõik M Ingo Tim RTR 00:16:59 240
12 66 Kõik M Lepik Robert Peloton 00:17:04 239
13 64 Kõik M Ivainen Richard Peloton 00:17:20 238
14 208 Kõik M Peedumäe Erkki Peloton 00:17:52 235
15 213 Kõik M Pensa Riko-Sander RTR 00:17:54 234
16 36 Kõik M Teder Roobert 00:18:15 233
17 40 Kõik M Ruder Oskar-Martin 00:19:13 231
18 71 Kõik M Laatsit Lukas 00:19:48 228
19 173 Kõik M Seesmaa Marten VELO 00:21:02 227
20 31 Kõik M Kübar Johannes 00:21:15 226
21 38 Kõik M Teder Sander 00:21:23 225
22 211 Kõik M Kreitsberg Kalle 00:25:48 224
23 169 Kõik M Lepik Martti 00:29:58 223
Lühike distants - 10.5 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 45,63 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 115 Poisid 15-16 a (M16) Rüster Oliver Peloton 00:14:27 300
2 60 Poisid 15-16 a (M16) Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:14:54 274
3 62 Poisid 15-16 a (M16) Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:01 263
4 97 Poisid 15-16 a (M16) Karlep Georg RTR 00:15:06 257
5 61 Poisid 15-16 a (M16) Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:10 254
6 118 Poisid 15-16 a (M16) Olo Marten RTR 00:16:11 248
7 124 Poisid 15-16 a (M16) Ingo Tim RTR 00:16:59 240
8 213 Poisid 15-16 a (M16) Pensa Riko-Sander RTR 00:17:54 234
Lühike distants - 10.5 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 42,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 209 Poisid 13-14 a (M14) Kreitsberg Kalle 00:15:36 251
2 117 Poisid 13-14 a (M14) Jaht Joonas 00:16:25 246
3 67 Poisid 13-14 a (M14) Luht Robin MTÜ Peloton 00:16:46 244
4 63 Poisid 13-14 a (M14) Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:16:56 242
5 66 Poisid 13-14 a (M14) Lepik Robert Peloton 00:17:04 239
6 64 Poisid 13-14 a (M14) Ivainen Richard Peloton 00:17:20 238
7 208 Poisid 13-14 a (M14) Peedumäe Erkki Peloton 00:17:52 235
8 36 Poisid 13-14 a (M14) Teder Roobert 00:18:15 233
9 40 Poisid 13-14 a (M14) Ruder Oskar-Martin 00:19:13 231
10 71 Poisid 13-14 a (M14) Laatsit Lukas 00:19:48 228
11 173 Poisid 13-14 a (M14) Seesmaa Marten VELO 00:21:02 227
12 31 Poisid 13-14 a (M14) Kübar Johannes 00:21:15 226
13 38 Poisid 13-14 a (M14) Teder Sander 00:21:23 225
14 211 Poisid 13-14 a (M14) Kreitsberg Kalle 00:25:48 224
Lühike distants - 10.5 km Kõik N võitja keskmine kiirus 38,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik N Teder Anette 00:17:21 237
2 33 Kõik N Lugenberg Annikki 00:17:29 236
3 175 Kõik N Hiiemäe Ingrid Elva suusaklubi 00:18:56 232
4 39 Kõik N Ruder Marta-Katarina 00:19:19 230
5 37 Kõik N Teder Christine 00:19:27 229
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 38,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Anette 00:17:21 237
2 175 Tüdrukud 13-14 a (N14) Hiiemäe Ingrid Elva suusaklubi 00:18:56 232
3 37 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Christine 00:19:27 229
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 37,72 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Tüdrukud 15-16 a (N16) Lugenberg Annikki 00:17:29 236
2 39 Tüdrukud 15-16 a (N16) Ruder Marta-Katarina 00:19:19 230
Lühike distants - 10.5 km M võitja keskmine kiirus 22,01 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 169 M Lepik Martti 00:29:58 223
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 42,65 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 101 Kõik Valvas Vahur 00:29:32 300
2 102 Kõik Esnar Kaur KoMo 00:29:52 274
3 143 Kõik Metslind Ottomar 00:31:05 263
4 215 Kõik Rokk Riho 00:31:55 257
5 46 Kõik Teder Feeliks 00:32:00 254
6 50 Kõik Lind Kaspar 00:32:41 251
7 44 Kõik Kallas Karl 00:32:57 248
8 53 Kõik Parri Erki 00:33:42 246
9 220 Kõik Pärsim Rasmus Trismile 00:33:46 244
10 168 Kõik Piirioja Kalle 00:33:57 242
11 52 Kõik Voolaid Veiko 00:34:50 240
12 85 Kõik Must Margus 00:36:03 239
13 187 Kõik Pavlov Raul 00:36:15 238
14 217 Kõik Toru Priit Jõgeva Spordikeskus 00:36:57 237
15 107 Kõik Punga Rainer 00:37:37 236
16 180 Kõik Pung Piret 00:38:42 235
17 96 Kõik Piik Reelika 00:39:07 234
18 160 Kõik Talviste Katre 00:42:47 233
19 49 Kõik Ruder Tarmo 00:43:52 232
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 42,65 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 101 Kõik M Valvas Vahur 00:29:32 300
2 102 Kõik M Esnar Kaur KoMo 00:29:52 274
3 143 Kõik M Metslind Ottomar 00:31:05 263
4 215 Kõik M Rokk Riho 00:31:55 257
5 46 Kõik M Teder Feeliks 00:32:00 254
6 50 Kõik M Lind Kaspar 00:32:41 251
7 44 Kõik M Kallas Karl 00:32:57 248
8 53 Kõik M Parri Erki 00:33:42 246
9 220 Kõik M Pärsim Rasmus Trismile 00:33:46 244
10 168 Kõik M Piirioja Kalle 00:33:57 242
11 52 Kõik M Voolaid Veiko 00:34:50 240
12 85 Kõik M Must Margus 00:36:03 239
13 187 Kõik M Pavlov Raul 00:36:15 238
14 217 Kõik M Toru Priit Jõgeva Spordikeskus 00:36:57 237
15 107 Kõik M Punga Rainer 00:37:37 236
16 49 Kõik M Ruder Tarmo 00:43:52 232
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 42,65 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 101 Mehed - vabaklass, pikk distants Valvas Vahur 00:29:32 300
2 102 Mehed - vabaklass, pikk distants Esnar Kaur KoMo 00:29:52 274
3 143 Mehed - vabaklass, pikk distants Metslind Ottomar 00:31:05 263
4 215 Mehed - vabaklass, pikk distants Rokk Riho 00:31:55 257
5 46 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 00:32:00 254
6 50 Mehed - vabaklass, pikk distants Lind Kaspar 00:32:41 251
7 44 Mehed - vabaklass, pikk distants Kallas Karl 00:32:57 248
8 53 Mehed - vabaklass, pikk distants Parri Erki 00:33:42 246
9 220 Mehed - vabaklass, pikk distants Pärsim Rasmus Trismile 00:33:46 244
10 168 Mehed - vabaklass, pikk distants Piirioja Kalle 00:33:57 242
11 52 Mehed - vabaklass, pikk distants Voolaid Veiko 00:34:50 240
12 85 Mehed - vabaklass, pikk distants Must Margus 00:36:03 239
13 187 Mehed - vabaklass, pikk distants Pavlov Raul 00:36:15 238
14 217 Mehed - vabaklass, pikk distants Toru Priit Jõgeva Spordikeskus 00:36:57 237
15 107 Mehed - vabaklass, pikk distants Punga Rainer 00:37:37 236
16 49 Mehed - vabaklass, pikk distants Ruder Tarmo 00:43:52 232
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 32,55 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 180 Kõik N Pung Piret 00:38:42 235
2 96 Kõik N Piik Reelika 00:39:07 234
3 160 Kõik N Talviste Katre 00:42:47 233
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Naised - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 32,55 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 180 Naised - vabaklass, pikk distants Pung Piret 00:38:42 235
2 96 Naised - vabaklass, pikk distants Piik Reelika 00:39:07 234
3 160 Naised - vabaklass, pikk distants Talviste Katre 00:42:47 233
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 45,77 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Kõik Rosenthal Reiko 00:14:25 300
2 119 Kõik Jaht Valdur 00:15:34 274
3 216 Kõik Kool Kristian 00:15:35 263
4 218 Kõik Kippasto Margo at sport 00:15:39 257
5 88 Kõik Illak Peeter 00:16:16 254
6 54 Kõik Vent Kaarel 00:16:18 251
7 56 Kõik Rammo Aapo 00:16:59 248
8 120 Kõik Jaht Maris 00:17:10 246
9 188 Kõik Taaramäe Hanna Karoline 00:17:58 244
10 219 Kõik Kippasto Kai 00:18:04 242
11 92 Kõik Kreitsberg Randel 00:18:30 240
12 55 Kõik Rääts Laura 00:19:42 239
13 94 Kõik Tormis Jete-Mari 00:20:24 238
14 212 Kõik Saaremäe Egle Peloton 00:21:13 237
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 45,77 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Kõik M Rosenthal Reiko 00:14:25 300
2 119 Kõik M Jaht Valdur 00:15:34 274
3 216 Kõik M Kool Kristian 00:15:35 263
4 218 Kõik M Kippasto Margo at sport 00:15:39 257
5 88 Kõik M Illak Peeter 00:16:16 254
6 54 Kõik M Vent Kaarel 00:16:18 251
7 56 Kõik M Rammo Aapo 00:16:59 248
8 92 Kõik M Kreitsberg Randel 00:18:30 240
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 45,77 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Mehed - vabaklass, lühike distants Rosenthal Reiko 00:14:25 300
2 119 Mehed - vabaklass, lühike distants Jaht Valdur 00:15:34 274
3 216 Mehed - vabaklass, lühike distants Kool Kristian 00:15:35 263
4 218 Mehed - vabaklass, lühike distants Kippasto Margo at sport 00:15:39 257
5 88 Mehed - vabaklass, lühike distants Illak Peeter 00:16:16 254
6 54 Mehed - vabaklass, lühike distants Vent Kaarel 00:16:18 251
7 56 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo 00:16:59 248
8 92 Mehed - vabaklass, lühike distants Kreitsberg Randel 00:18:30 240
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 38,42 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 120 Kõik N Jaht Maris 00:17:10 246
2 188 Kõik N Taaramäe Hanna Karoline 00:17:58 244
3 219 Kõik N Kippasto Kai 00:18:04 242
4 55 Kõik N Rääts Laura 00:19:42 239
5 94 Kõik N Tormis Jete-Mari 00:20:24 238
6 212 Kõik N Saaremäe Egle Peloton 00:21:13 237
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 38,42 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 120 Naised - vabaklass, lühike distants Jaht Maris 00:17:10 246
2 188 Naised - vabaklass, lühike distants Taaramäe Hanna Karoline 00:17:58 244
3 219 Naised - vabaklass, lühike distants Kippasto Kai 00:18:04 242
4 55 Naised - vabaklass, lühike distants Rääts Laura 00:19:42 239
5 94 Naised - vabaklass, lühike distants Tormis Jete-Mari 00:20:24 238
6 212 Naised - vabaklass, lühike distants Saaremäe Egle Peloton 00:21:13 237
Impression
X