Täispikk distants - 21 km Kõik võitja keskmine kiirus 45,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik Karlep Georg 00:27:36 300
2 189 Kõik Möll Robin Peloton 00:27:55 274
3 108 Kõik Olo Marten 00:28:43 263
4 24 Kõik Mikk Margus 00:29:09 257
5 13 Kõik Milk Karl Mattias Rein Taaramäe Rattaklubi 00:29:43 254
6 1 Kõik Haljak Antti 00:30:11 251
7 21 Kõik Kallas Karl 00:30:29 248
8 15 Kõik Rehi Arne Rehi Group OÜ 00:30:33 246
9 87 Kõik Neemela Kurmo 00:30:41 244
10 175 Kõik Kasenõmm Priit 00:30:51 242
11 20 Kõik Taaramäe Hanna Karoline 00:30:52 240
12 155 Kõik Tamm Silver 00:30:58 239
13 22 Kõik Lind Kaspar 00:31:09 238
14 106 Kõik Kulak Vjatseslav 00:31:18 237
15 121 Kõik Savchenko Mykola 00:31:25 236
16 10 Kõik Siimsaare Tarmo 00:31:32 235
17 12 Kõik Kaljumäe Rainer 00:31:51 234
18 23 Kõik Veri Aivar 00:32:03 233
19 190 Kõik Kuldkepp Kristi Peloton 00:32:07 232
20 25 Kõik Zukker Anette 00:32:08 231
21 139 Kõik Port Kristjan 00:32:09 230
22 147 Kõik Oidram Priit 00:32:16 229
23 103 Kõik Leidt Meelis 00:32:18 228
24 109 Kõik Vedler Alger 00:32:27 227
25 64 Kõik Mägi Andre 00:32:54 226
26 187 Kõik Kallakmaa Teet 00:33:09 225
27 97 Kõik Kull Triin 00:33:18 224
28 185 Kõik Jürisaar Tauri 00:33:24 223
29 169 Kõik Lind Anneli Respo Haagised AS 00:34:00 222
30 174 Kõik Kübar Andres AOK Arendus 00:34:16 221
31 6 Kõik Sild Eike Trismile 00:34:59 220
32 132 Kõik Peik Helena 00:35:49 219
33 9 Kõik Teder Egle 00:37:40 218
34 177 Kõik Juul Jüri 00:39:48 217
35 14 Kõik Treufeldt Ülo 00:40:31 216
Täispikk distants - 21 km Kõik M võitja keskmine kiirus 45,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik M Karlep Georg 00:27:36 300
2 189 Kõik M Möll Robin Peloton 00:27:55 274
3 108 Kõik M Olo Marten 00:28:43 263
4 24 Kõik M Mikk Margus 00:29:09 257
5 13 Kõik M Milk Karl Mattias Rein Taaramäe Rattaklubi 00:29:43 254
6 1 Kõik M Haljak Antti 00:30:11 251
7 21 Kõik M Kallas Karl 00:30:29 248
8 15 Kõik M Rehi Arne Rehi Group OÜ 00:30:33 246
9 87 Kõik M Neemela Kurmo 00:30:41 244
10 175 Kõik M Kasenõmm Priit 00:30:51 242
11 155 Kõik M Tamm Silver 00:30:58 239
12 22 Kõik M Lind Kaspar 00:31:09 238
13 106 Kõik M Kulak Vjatseslav 00:31:18 237
14 121 Kõik M Savchenko Mykola 00:31:25 236
15 10 Kõik M Siimsaare Tarmo 00:31:32 235
16 12 Kõik M Kaljumäe Rainer 00:31:51 234
17 23 Kõik M Veri Aivar 00:32:03 233
18 139 Kõik M Port Kristjan 00:32:09 230
19 147 Kõik M Oidram Priit 00:32:16 229
20 103 Kõik M Leidt Meelis 00:32:18 228
21 109 Kõik M Vedler Alger 00:32:27 227
22 64 Kõik M Mägi Andre 00:32:54 226
23 187 Kõik M Kallakmaa Teet 00:33:09 225
24 185 Kõik M Jürisaar Tauri 00:33:24 223
25 174 Kõik M Kübar Andres AOK Arendus 00:34:16 221
26 177 Kõik M Juul Jüri 00:39:48 217
27 14 Kõik M Treufeldt Ülo 00:40:31 216
Täispikk distants - 21 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 45,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Poisid 17-18 a (MJ) Karlep Georg 00:27:36 300
2 108 Poisid 17-18 a (MJ) Olo Marten 00:28:43 263
3 13 Poisid 17-18 a (MJ) Milk Karl Mattias Rein Taaramäe Rattaklubi 00:29:43 254
4 121 Poisid 17-18 a (MJ) Savchenko Mykola 00:31:25 236
5 185 Poisid 17-18 a (MJ) Jürisaar Tauri 00:33:24 223
Täispikk distants - 21 km M võitja keskmine kiirus 45,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 189 M Möll Robin Peloton 00:27:55 274
2 21 M Kallas Karl 00:30:29 248
3 155 M Tamm Silver 00:30:58 239
4 106 M Kulak Vjatseslav 00:31:18 237
5 12 M Kaljumäe Rainer 00:31:51 234
6 147 M Oidram Priit 00:32:16 229
7 64 M Mägi Andre 00:32:54 226
Täispikk distants - 21 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 43,21 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 Seenior 2 Mikk Margus 00:29:09 257
2 1 Seenior 2 Haljak Antti 00:30:11 251
3 175 Seenior 2 Kasenõmm Priit 00:30:51 242
4 22 Seenior 2 Lind Kaspar 00:31:09 238
5 10 Seenior 2 Siimsaare Tarmo 00:31:32 235
Täispikk distants - 21 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 41,24 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 15 Seenior 3+ Rehi Arne Rehi Group OÜ 00:30:33 246
2 87 Seenior 3+ Neemela Kurmo 00:30:41 244
3 23 Seenior 3+ Veri Aivar 00:32:03 233
4 139 Seenior 3+ Port Kristjan 00:32:09 230
5 103 Seenior 3+ Leidt Meelis 00:32:18 228
6 109 Seenior 3+ Vedler Alger 00:32:27 227
7 187 Seenior 3+ Kallakmaa Teet 00:33:09 225
8 174 Seenior 3+ Kübar Andres AOK Arendus 00:34:16 221
9 177 Seenior 3+ Juul Jüri 00:39:48 217
10 14 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 00:40:31 216
Täispikk distants - 21 km Kõik N võitja keskmine kiirus 40,81 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 20 Kõik N Taaramäe Hanna Karoline 00:30:52 240
2 190 Kõik N Kuldkepp Kristi Peloton 00:32:07 232
3 25 Kõik N Zukker Anette 00:32:08 231
4 97 Kõik N Kull Triin 00:33:18 224
5 169 Kõik N Lind Anneli Respo Haagised AS 00:34:00 222
6 6 Kõik N Sild Eike Trismile 00:34:59 220
7 132 Kõik N Peik Helena 00:35:49 219
8 9 Kõik N Teder Egle 00:37:40 218
Täispikk distants - 21 km N võitja keskmine kiirus 40,81 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 20 N Taaramäe Hanna Karoline 00:30:52 240
2 190 N Kuldkepp Kristi Peloton 00:32:07 232
3 25 N Zukker Anette 00:32:08 231
4 97 N Kull Triin 00:33:18 224
5 169 N Lind Anneli Respo Haagised AS 00:34:00 222
6 6 N Sild Eike Trismile 00:34:59 220
7 132 N Peik Helena 00:35:49 219
8 9 N Teder Egle 00:37:40 218
Lühike distants - 10.5 km Kõik võitja keskmine kiirus 43,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Kõik Luht Robin Peloton 00:15:11 300
2 32 Kõik Lepik Robert Peloton 00:15:46 274
3 123 Kõik Chornohor Ivan 00:15:57 263
4 36 Kõik Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:16:17 257
5 40 Kõik Kivistu Eliise 00:16:23 254
6 120 Kõik Shelenkov Artem 00:16:33 251
7 42 Kõik Kaljur Hannah Smart Sport Team 00:16:34 248
8 31 Kõik Ruder Oskar-Martin 00:16:39 246
9 96 Kõik Huck Maximilian 00:16:55 244
10 77 Kõik Siilbek Tomi Lõuna-Eesti rattaklubi 00:17:28 242
11 122 Kõik Baderyk Viktoriia 00:17:34 240
12 192 Kõik Mogilenskihh Marek 00:17:36 239
13 184 Kõik Jürisaar Maria 00:17:44 238
14 76 Kõik Plakso Carmen-Anete TÜASK 00:17:46 237
15 124 Kõik Hrishnyi Kostiantyn 00:18:12 236
16 46 Kõik Silmere Linda 00:18:30 235
17 48 Kõik Teder Sander 00:20:10 234
18 39 Kõik Lehis Räni Aksel 00:20:38 233
19 159 Kõik Poolak Martti 00:20:44 232
20 188 Kõik Paidre Hugo Urmas Otepää Rattaklubi 00:20:46 231
21 80 Kõik Seesmaa Marten Otepää Rattaklubi 00:21:04 230
22 47 Kõik Teder Christine 00:21:12 229
23 165 Kõik Veske Eliis 00:22:25 228
24 34 Kõik Rehme Kirke 00:23:51 227
Lühike distants - 10.5 km Kõik M võitja keskmine kiirus 43,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Kõik M Luht Robin Peloton 00:15:11 300
2 32 Kõik M Lepik Robert Peloton 00:15:46 274
3 123 Kõik M Chornohor Ivan 00:15:57 263
4 36 Kõik M Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:16:17 257
5 120 Kõik M Shelenkov Artem 00:16:33 251
6 31 Kõik M Ruder Oskar-Martin 00:16:39 246
7 96 Kõik M Huck Maximilian 00:16:55 244
8 77 Kõik M Siilbek Tomi Lõuna-Eesti rattaklubi 00:17:28 242
9 192 Kõik M Mogilenskihh Marek 00:17:36 239
10 124 Kõik M Hrishnyi Kostiantyn 00:18:12 236
11 48 Kõik M Teder Sander 00:20:10 234
12 39 Kõik M Lehis Räni Aksel 00:20:38 233
13 159 Kõik M Poolak Martti 00:20:44 232
14 188 Kõik M Paidre Hugo Urmas Otepää Rattaklubi 00:20:46 231
15 80 Kõik M Seesmaa Marten Otepää Rattaklubi 00:21:04 230
Lühike distants - 10.5 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 43,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Poisid 15-16 a (M16) Luht Robin Peloton 00:15:11 300
2 32 Poisid 15-16 a (M16) Lepik Robert Peloton 00:15:46 274
3 31 Poisid 15-16 a (M16) Ruder Oskar-Martin 00:16:39 246
Lühike distants - 10.5 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 41,36 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 123 Poisid 13-14 a (M14) Chornohor Ivan 00:15:57 263
2 36 Poisid 13-14 a (M14) Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:16:17 257
3 120 Poisid 13-14 a (M14) Shelenkov Artem 00:16:33 251
4 96 Poisid 13-14 a (M14) Huck Maximilian 00:16:55 244
5 77 Poisid 13-14 a (M14) Siilbek Tomi Lõuna-Eesti rattaklubi 00:17:28 242
6 192 Poisid 13-14 a (M14) Mogilenskihh Marek 00:17:36 239
7 124 Poisid 13-14 a (M14) Hrishnyi Kostiantyn 00:18:12 236
8 48 Poisid 13-14 a (M14) Teder Sander 00:20:10 234
9 39 Poisid 13-14 a (M14) Lehis Räni Aksel 00:20:38 233
10 159 Poisid 13-14 a (M14) Poolak Martti 00:20:44 232
11 188 Poisid 13-14 a (M14) Paidre Hugo Urmas Otepää Rattaklubi 00:20:46 231
12 80 Poisid 13-14 a (M14) Seesmaa Marten Otepää Rattaklubi 00:21:04 230
Lühike distants - 10.5 km Kõik N võitja keskmine kiirus 40,26 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Kõik N Kivistu Eliise 00:16:23 254
2 42 Kõik N Kaljur Hannah Smart Sport Team 00:16:34 248
3 122 Kõik N Baderyk Viktoriia 00:17:34 240
4 184 Kõik N Jürisaar Maria 00:17:44 238
5 76 Kõik N Plakso Carmen-Anete TÜASK 00:17:46 237
6 46 Kõik N Silmere Linda 00:18:30 235
7 47 Kõik N Teder Christine 00:21:12 229
8 165 Kõik N Veske Eliis 00:22:25 228
9 34 Kõik N Rehme Kirke 00:23:51 227
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 40,26 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Kivistu Eliise 00:16:23 254
2 42 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Kaljur Hannah Smart Sport Team 00:16:34 248
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 37,55 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 122 Tüdrukud 15-16 a (N16) Baderyk Viktoriia 00:17:34 240
2 47 Tüdrukud 15-16 a (N16) Teder Christine 00:21:12 229
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 37,21 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 184 Tüdrukud 13-14 a (N14) Jürisaar Maria 00:17:44 238
2 76 Tüdrukud 13-14 a (N14) Plakso Carmen-Anete TÜASK 00:17:46 237
3 46 Tüdrukud 13-14 a (N14) Silmere Linda 00:18:30 235
4 165 Tüdrukud 13-14 a (N14) Veske Eliis 00:22:25 228
5 34 Tüdrukud 13-14 a (N14) Rehme Kirke 00:23:51 227
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 39,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Kõik Kippasto Margo Haaslava mtb 00:31:53 300
2 95 Kõik Kool Kristian 00:31:56 274
3 65 Kõik Teder Feeliks 00:34:01 263
4 63 Kõik Krõlov Aarne 00:35:16 257
5 182 Kõik Parri Erki 00:36:01 254
6 186 Kõik Parts Raul 00:37:39 251
7 191 Kõik Toru Priit Tartu Haljastus 00:39:07 248
8 57 Kõik Roots Anto 00:43:37 246
9 52 Kõik Ruder Tarmo 00:43:56 244
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 39,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Kõik M Kippasto Margo Haaslava mtb 00:31:53 300
2 95 Kõik M Kool Kristian 00:31:56 274
3 65 Kõik M Teder Feeliks 00:34:01 263
4 63 Kõik M Krõlov Aarne 00:35:16 257
5 182 Kõik M Parri Erki 00:36:01 254
6 186 Kõik M Parts Raul 00:37:39 251
7 191 Kõik M Toru Priit Tartu Haljastus 00:39:07 248
8 57 Kõik M Roots Anto 00:43:37 246
9 52 Kõik M Ruder Tarmo 00:43:56 244
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 39,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Mehed - vabaklass, pikk distants Kippasto Margo Haaslava mtb 00:31:53 300
2 95 Mehed - vabaklass, pikk distants Kool Kristian 00:31:56 274
3 65 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 00:34:01 263
4 63 Mehed - vabaklass, pikk distants Krõlov Aarne 00:35:16 257
5 182 Mehed - vabaklass, pikk distants Parri Erki 00:36:01 254
6 186 Mehed - vabaklass, pikk distants Parts Raul 00:37:39 251
7 191 Mehed - vabaklass, pikk distants Toru Priit Tartu Haljastus 00:39:07 248
8 57 Mehed - vabaklass, pikk distants Roots Anto 00:43:37 246
9 52 Mehed - vabaklass, pikk distants Ruder Tarmo 00:43:56 244
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 46,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Kõik Rosenthal Reiko 00:14:19 300
2 128 Kõik Illak Peeter 00:16:36 274
3 86 Kõik Loost Raivo 00:17:18 263
4 68 Kõik Rammo Aapo 00:17:54 257
5 105 Kõik Kippasto Kai AT Sport 00:18:05 254
6 70 Kõik Rehi Maila 00:18:53 251
7 28 Kõik Austa Avely 00:21:52 248
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 46,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Kõik M Rosenthal Reiko 00:14:19 300
2 128 Kõik M Illak Peeter 00:16:36 274
3 86 Kõik M Loost Raivo 00:17:18 263
4 68 Kõik M Rammo Aapo 00:17:54 257
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 46,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Mehed - vabaklass, lühike distants Rosenthal Reiko 00:14:19 300
2 128 Mehed - vabaklass, lühike distants Illak Peeter 00:16:36 274
3 86 Mehed - vabaklass, lühike distants Loost Raivo 00:17:18 263
4 68 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo 00:17:54 257
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 36,49 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Kõik N Kippasto Kai AT Sport 00:18:05 254
2 70 Kõik N Rehi Maila 00:18:53 251
3 28 Kõik N Austa Avely 00:21:52 248
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 36,49 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Naised - vabaklass, lühike distants Kippasto Kai AT Sport 00:18:05 254
2 70 Naised - vabaklass, lühike distants Rehi Maila 00:18:53 251
3 28 Naised - vabaklass, lühike distants Austa Avely 00:21:52 248
Impression