Täispikk distants - 21 km Kõik võitja keskmine kiirus 44,02 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 56 Kõik Karlep Georg 00:28:37 300
2 51 Kõik Mikk Margus 00:29:16 274
3 43 Kõik Veevo Rait 00:29:17 263
4 163 Kõik Kooser Arthur 00:29:32 257
5 69 Kõik Anier Martin 00:29:45 254
6 33 Kõik Pau Oskar 00:30:13 251
7 87 Kõik Seiler Martin 00:30:23 248
8 3 Kõik Prangel Kristo 00:30:26 246
9 73 Kõik Leidt Meelis 00:30:52 244
10 59 Kõik Alt Marti 00:31:31 242
11 102 Kõik Olo Marten 00:32:13 240
12 55 Kõik Kuldkepp Kristi PELOTON 00:32:25 239
13 46 Kõik Veri Aivar 00:32:31 238
14 2 Kõik Taaramäe Hanna Karoline 00:32:31 237
15 1 Kõik Zukker Anette 00:32:41 236
16 64 Kõik Kelk Margus 00:32:41 235
17 166 Kõik Lipskis Andrejs 00:33:02 234
18 155 Kõik Kull Mart Viljandi haigla 00:33:05 233
19 58 Kõik Vahtra Tõnu 00:33:25 232
20 68 Kõik Jääger Liis Rein Taaramäe rattaklubi 00:33:36 231
21 152 Kõik Peik Helena 00:34:27 230
22 160 Kõik Milk Karl Mattias 00:38:09 229
23 144 Kõik Treufeldt Ülo 00:40:15 228
Täispikk distants - 21 km Kõik M võitja keskmine kiirus 44,02 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 56 Kõik M Karlep Georg 00:28:37 300
2 51 Kõik M Mikk Margus 00:29:16 274
3 43 Kõik M Veevo Rait 00:29:17 263
4 163 Kõik M Kooser Arthur 00:29:32 257
5 69 Kõik M Anier Martin 00:29:45 254
6 33 Kõik M Pau Oskar 00:30:13 251
7 87 Kõik M Seiler Martin 00:30:23 248
8 3 Kõik M Prangel Kristo 00:30:26 246
9 73 Kõik M Leidt Meelis 00:30:52 244
10 59 Kõik M Alt Marti 00:31:31 242
11 102 Kõik M Olo Marten 00:32:13 240
12 46 Kõik M Veri Aivar 00:32:31 238
13 64 Kõik M Kelk Margus 00:32:41 235
14 166 Kõik M Lipskis Andrejs 00:33:02 234
15 155 Kõik M Kull Mart Viljandi haigla 00:33:05 233
16 58 Kõik M Vahtra Tõnu 00:33:25 232
17 160 Kõik M Milk Karl Mattias 00:38:09 229
18 144 Kõik M Treufeldt Ülo 00:40:15 228
Täispikk distants - 21 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 44,02 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 56 Poisid 17-18 a (MJ) Karlep Georg 00:28:37 300
2 69 Poisid 17-18 a (MJ) Anier Martin 00:29:45 254
3 33 Poisid 17-18 a (MJ) Pau Oskar 00:30:13 251
4 102 Poisid 17-18 a (MJ) Olo Marten 00:32:13 240
5 160 Poisid 17-18 a (MJ) Milk Karl Mattias 00:38:09 229
Täispikk distants - 21 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 43,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 Seenior 2 Mikk Margus 00:29:16 274
2 155 Seenior 2 Kull Mart Viljandi haigla 00:33:05 233
Täispikk distants - 21 km M võitja keskmine kiirus 43,02 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 43 M Veevo Rait 00:29:17 263
2 163 M Kooser Arthur 00:29:32 257
3 87 M Seiler Martin 00:30:23 248
4 3 M Prangel Kristo 00:30:26 246
5 59 M Alt Marti 00:31:31 242
6 166 M Lipskis Andrejs 00:33:02 234
7 58 M Vahtra Tõnu 00:33:25 232
Täispikk distants - 21 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 40,80 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 73 Seenior 3+ Leidt Meelis 00:30:52 244
2 46 Seenior 3+ Veri Aivar 00:32:31 238
3 64 Seenior 3+ Kelk Margus 00:32:41 235
4 144 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 00:40:15 228
Täispikk distants - 21 km Kõik N võitja keskmine kiirus 38,87 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 55 Kõik N Kuldkepp Kristi PELOTON 00:32:25 239
2 2 Kõik N Taaramäe Hanna Karoline 00:32:31 237
3 1 Kõik N Zukker Anette 00:32:41 236
4 68 Kõik N Jääger Liis Rein Taaramäe rattaklubi 00:33:36 231
5 152 Kõik N Peik Helena 00:34:27 230
Täispikk distants - 21 km N võitja keskmine kiirus 38,87 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 55 N Kuldkepp Kristi PELOTON 00:32:25 239
2 2 N Taaramäe Hanna Karoline 00:32:31 237
3 1 N Zukker Anette 00:32:41 236
4 68 N Jääger Liis Rein Taaramäe rattaklubi 00:33:36 231
5 152 N Peik Helena 00:34:27 230
Lühike distants - 10.5 km Kõik võitja keskmine kiirus 48,31 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:13:39 300
2 26 Kõik Jaht Joonas 00:14:12 274
3 118 Kõik Kallari Lauri Otepää Rattaklubi 00:14:45 263
4 109 Kõik Anipai Meelis Otepää Rattaklubi 00:14:55 257
5 41 Kõik Lepik Robert Peloton 00:15:06 254
6 115 Kõik Pensa Riko-Sander 00:15:25 251
7 40 Kõik Luht Robin Peloton 00:15:34 248
8 135 Kõik Milk Martti 00:16:17 246
9 17 Kõik Teder Anette 00:16:37 244
10 30 Kõik Ruder Oskar-Martin 00:16:52 242
11 31 Kõik Valge Pärtel 00:17:11 240
12 67 Kõik Heinsar Robert Sebastian Otepää Rattaklubi 00:17:28 239
13 19 Kõik Teder Roobert 00:17:55 238
14 63 Kõik Siiblek Tomi Otepää Rattaklubi 00:18:07 237
15 20 Kõik Teder Sander 00:19:54 236
16 18 Kõik Teder Christine 00:20:09 235
17 154 Kõik Jaht Adeele 00:21:03 234
18 141 Kõik Rehme Kirke 00:22:14 233
19 134 Kõik Oherd Henrik Peloton 00:23:03 232
Lühike distants - 10.5 km Kõik M võitja keskmine kiirus 48,31 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:13:39 300
2 26 Kõik M Jaht Joonas 00:14:12 274
3 118 Kõik M Kallari Lauri Otepää Rattaklubi 00:14:45 263
4 109 Kõik M Anipai Meelis Otepää Rattaklubi 00:14:55 257
5 41 Kõik M Lepik Robert Peloton 00:15:06 254
6 115 Kõik M Pensa Riko-Sander 00:15:25 251
7 40 Kõik M Luht Robin Peloton 00:15:34 248
8 135 Kõik M Milk Martti 00:16:17 246
9 30 Kõik M Ruder Oskar-Martin 00:16:52 242
10 31 Kõik M Valge Pärtel 00:17:11 240
11 67 Kõik M Heinsar Robert Sebastian Otepää Rattaklubi 00:17:28 239
12 19 Kõik M Teder Roobert 00:17:55 238
13 63 Kõik M Siiblek Tomi Otepää Rattaklubi 00:18:07 237
14 20 Kõik M Teder Sander 00:19:54 236
15 134 Kõik M Oherd Henrik Peloton 00:23:03 232
Lühike distants - 10.5 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 48,31 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 38 Poisid 15-16 a (M16) Rüster Oliver Peloton 00:13:39 300
2 26 Poisid 15-16 a (M16) Jaht Joonas 00:14:12 274
3 118 Poisid 15-16 a (M16) Kallari Lauri Otepää Rattaklubi 00:14:45 263
4 109 Poisid 15-16 a (M16) Anipai Meelis Otepää Rattaklubi 00:14:55 257
5 41 Poisid 15-16 a (M16) Lepik Robert Peloton 00:15:06 254
6 115 Poisid 15-16 a (M16) Pensa Riko-Sander 00:15:25 251
7 135 Poisid 15-16 a (M16) Milk Martti 00:16:17 246
Lühike distants - 10.5 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 42,36 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Poisid 13-14 a (M14) Luht Robin Peloton 00:15:34 248
2 30 Poisid 13-14 a (M14) Ruder Oskar-Martin 00:16:52 242
3 31 Poisid 13-14 a (M14) Valge Pärtel 00:17:11 240
4 67 Poisid 13-14 a (M14) Heinsar Robert Sebastian Otepää Rattaklubi 00:17:28 239
5 19 Poisid 13-14 a (M14) Teder Roobert 00:17:55 238
6 63 Poisid 13-14 a (M14) Siiblek Tomi Otepää Rattaklubi 00:18:07 237
7 20 Poisid 13-14 a (M14) Teder Sander 00:19:54 236
8 134 Poisid 13-14 a (M14) Oherd Henrik Peloton 00:23:03 232
Lühike distants - 10.5 km Kõik N võitja keskmine kiirus 39,71 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 17 Kõik N Teder Anette 00:16:37 244
2 18 Kõik N Teder Christine 00:20:09 235
3 154 Kõik N Jaht Adeele 00:21:03 234
4 141 Kõik N Rehme Kirke 00:22:14 233
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 39,71 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 17 Tüdrukud 15-16 a (N16) Teder Anette 00:16:37 244
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 32,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Christine 00:20:09 235
2 154 Tüdrukud 13-14 a (N14) Jaht Adeele 00:21:03 234
3 141 Tüdrukud 13-14 a (N14) Rehme Kirke 00:22:14 233
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 40,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 Kõik Metslind Ottomar 00:30:50 300
2 138 Kõik Rokk Riho 00:31:28 274
3 42 Kõik Ilves Arti 00:32:09 263
4 15 Kõik Teder Feeliks 00:32:18 257
5 34 Kõik Lind Kaspar 00:32:28 254
6 182 Kõik Oras Allan moomoo 00:33:39 251
7 27 Kõik Semm Kaspar 00:33:47 248
8 9 Kõik Priks Keijo 00:33:56 246
9 153 Kõik Kallas Karl 00:34:37 244
10 78 Kõik Krõlov Aarne 00:36:30 242
11 13 Kõik Kelt Aivar Reston Bike Club 00:37:37 240
12 75 Kõik Mey Tea 00:39:18 239
13 28 Kõik Ruder Tarmo 00:46:07 238
14 16 Kõik Rodbaver Oksana 00:52:31 237
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 40,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 Kõik M Metslind Ottomar 00:30:50 300
2 138 Kõik M Rokk Riho 00:31:28 274
3 42 Kõik M Ilves Arti 00:32:09 263
4 15 Kõik M Teder Feeliks 00:32:18 257
5 34 Kõik M Lind Kaspar 00:32:28 254
6 182 Kõik M Oras Allan moomoo 00:33:39 251
7 27 Kõik M Semm Kaspar 00:33:47 248
8 9 Kõik M Priks Keijo 00:33:56 246
9 153 Kõik M Kallas Karl 00:34:37 244
10 78 Kõik M Krõlov Aarne 00:36:30 242
11 13 Kõik M Kelt Aivar Reston Bike Club 00:37:37 240
12 28 Kõik M Ruder Tarmo 00:46:07 238
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 40,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 Mehed - vabaklass, pikk distants Metslind Ottomar 00:30:50 300
2 138 Mehed - vabaklass, pikk distants Rokk Riho 00:31:28 274
3 42 Mehed - vabaklass, pikk distants Ilves Arti 00:32:09 263
4 15 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 00:32:18 257
5 34 Mehed - vabaklass, pikk distants Lind Kaspar 00:32:28 254
6 182 Mehed - vabaklass, pikk distants Oras Allan moomoo 00:33:39 251
7 27 Mehed - vabaklass, pikk distants Semm Kaspar 00:33:47 248
8 9 Mehed - vabaklass, pikk distants Priks Keijo 00:33:56 246
9 153 Mehed - vabaklass, pikk distants Kallas Karl 00:34:37 244
10 78 Mehed - vabaklass, pikk distants Krõlov Aarne 00:36:30 242
11 13 Mehed - vabaklass, pikk distants Kelt Aivar Reston Bike Club 00:37:37 240
12 28 Mehed - vabaklass, pikk distants Ruder Tarmo 00:46:07 238
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 32,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 Kõik N Mey Tea 00:39:18 239
2 16 Kõik N Rodbaver Oksana 00:52:31 237
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Naised - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 32,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 Naised - vabaklass, pikk distants Mey Tea 00:39:18 239
2 16 Naised - vabaklass, pikk distants Rodbaver Oksana 00:52:31 237
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 44,42 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 Kõik Kool Kristian 00:14:51 300
2 44 Kõik Rammo Aapo Tartu SK Velo 00:17:27 274
3 181 Kõik Looat Raivo 00:17:48 263
4 70 Kõik Oot Anti 00:18:24 257
5 82 Kõik Rehi Maila 00:18:47 254
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 44,42 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 Kõik M Kool Kristian 00:14:51 300
2 44 Kõik M Rammo Aapo Tartu SK Velo 00:17:27 274
3 181 Kõik M Looat Raivo 00:17:48 263
4 70 Kõik M Oot Anti 00:18:24 257
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 44,42 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 Mehed - vabaklass, lühike distants Kool Kristian 00:14:51 300
2 44 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo Tartu SK Velo 00:17:27 274
3 181 Mehed - vabaklass, lühike distants Looat Raivo 00:17:48 263
4 70 Mehed - vabaklass, lühike distants Oot Anti 00:18:24 257
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 35,14 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 Kõik N Rehi Maila 00:18:47 254
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 35,14 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 82 Naised - vabaklass, lühike distants Rehi Maila 00:18:47 254
Impression