Täispikk distants - 21 km Kõik võitja keskmine kiirus 45,80 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 72 Kõik Aksin Janno 00:27:30 300
2 151 Kõik Kooser Arthur 00:27:45 274
3 192 Kõik Parv Martin Alpter Cycling 00:28:30 263
4 195 Kõik Pallas Helari Spordipartner 00:28:50 257
5 191 Kõik Reinpõld Risto 00:28:53 254
6 17 Kõik Uulimaa Ats Viko 00:28:54 251
7 83 Kõik Mikk Margus 00:29:05 248
8 25 Kõik Ilves Arti 00:29:12 246
9 69 Kõik Kuljus Viljar RTR 00:29:17 244
10 193 Kõik Rozlapa Dana 00:29:27 242
11 19 Kõik Neemela Kurmo 00:29:35 240
12 119 Kõik Jaht Valdur 00:29:56 239
13 73 Kõik Kaur Väino Freesport 00:30:22 238
14 15 Kõik Leidt Meelis Peloton 00:30:27 237
15 48 Kõik Veevo Rait 00:30:31 236
16 7 Kõik Kall Rando 00:30:44 235
17 89 Kõik Alt Marti 00:31:02 234
18 105 Kõik Kelk Margus 00:31:05 233
19 159 Kõik Lipskis Andrejs 00:31:52 232
20 2 Kõik Veri Aivar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:32:14 231
21 139 Kõik Oidram Priit 00:32:43 230
22 5 Kõik Kübar Andres 00:32:53 229
23 6 Kõik Kuldkepp Kristi 00:32:54 228
24 10 Kõik Paluoja Madis 00:33:23 227
25 18 Kõik Ütt Madis 00:33:33 226
26 90 Kõik Matvejev Toomas 00:33:40 225
27 145 Kõik Sild-Neeme Eike 00:34:10 224
28 1 Kõik Vahtra Tõnu 00:34:21 223
29 3 Kõik Lind Anneli Respo Haagised AS 00:34:54 222
30 148 Kõik Longa Ieva 00:35:17 221
31 152 Kõik Lang Tea 00:35:24 220
32 120 Kõik Jaht Maris 00:35:54 219
33 200 Kõik Arumäe Tauri #mariseinglid 00:36:07 218
34 86 Kõik Rohtma Katrin 00:36:16 217
35 183 Kõik Pennert Vladimir 00:36:51 216
36 30 Kõik Treufeldt Ülo KJK 00:37:51 215
37 197 Kõik Sarv Maria #mariseinglid 00:39:45 214
Täispikk distants - 21 km Kõik M võitja keskmine kiirus 45,80 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 72 Kõik M Aksin Janno 00:27:30 300
2 151 Kõik M Kooser Arthur 00:27:45 274
3 192 Kõik M Parv Martin Alpter Cycling 00:28:30 263
4 195 Kõik M Pallas Helari Spordipartner 00:28:50 257
5 191 Kõik M Reinpõld Risto 00:28:53 254
6 17 Kõik M Uulimaa Ats Viko 00:28:54 251
7 83 Kõik M Mikk Margus 00:29:05 248
8 25 Kõik M Ilves Arti 00:29:12 246
9 69 Kõik M Kuljus Viljar RTR 00:29:17 244
10 19 Kõik M Neemela Kurmo 00:29:35 240
11 119 Kõik M Jaht Valdur 00:29:56 239
12 73 Kõik M Kaur Väino Freesport 00:30:22 238
13 15 Kõik M Leidt Meelis Peloton 00:30:27 237
14 48 Kõik M Veevo Rait 00:30:31 236
15 7 Kõik M Kall Rando 00:30:44 235
16 89 Kõik M Alt Marti 00:31:02 234
17 105 Kõik M Kelk Margus 00:31:05 233
18 159 Kõik M Lipskis Andrejs 00:31:52 232
19 2 Kõik M Veri Aivar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:32:14 231
20 139 Kõik M Oidram Priit 00:32:43 230
21 5 Kõik M Kübar Andres 00:32:53 229
22 10 Kõik M Paluoja Madis 00:33:23 227
23 18 Kõik M Ütt Madis 00:33:33 226
24 90 Kõik M Matvejev Toomas 00:33:40 225
25 1 Kõik M Vahtra Tõnu 00:34:21 223
26 200 Kõik M Arumäe Tauri #mariseinglid 00:36:07 218
27 183 Kõik M Pennert Vladimir 00:36:51 216
28 30 Kõik M Treufeldt Ülo KJK 00:37:51 215
Täispikk distants - 21 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 45,80 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 72 Seenior 2 Aksin Janno 00:27:30 300
2 195 Seenior 2 Pallas Helari Spordipartner 00:28:50 257
3 191 Seenior 2 Reinpõld Risto 00:28:53 254
4 83 Seenior 2 Mikk Margus 00:29:05 248
5 7 Seenior 2 Kall Rando 00:30:44 235
Täispikk distants - 21 km M võitja keskmine kiirus 45,39 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 151 M Kooser Arthur 00:27:45 274
2 192 M Parv Martin Alpter Cycling 00:28:30 263
3 17 M Uulimaa Ats Viko 00:28:54 251
4 69 M Kuljus Viljar RTR 00:29:17 244
5 119 M Jaht Valdur 00:29:56 239
6 89 M Alt Marti 00:31:02 234
7 159 M Lipskis Andrejs 00:31:52 232
8 139 M Oidram Priit 00:32:43 230
9 90 M Matvejev Toomas 00:33:40 225
10 1 M Vahtra Tõnu 00:34:21 223
11 200 M Arumäe Tauri #mariseinglid 00:36:07 218
Täispikk distants - 21 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 43,15 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 25 Poisid 17-18 a (MJ) Ilves Arti 00:29:12 246
2 48 Poisid 17-18 a (MJ) Veevo Rait 00:30:31 236
Täispikk distants - 21 km Kõik N võitja keskmine kiirus 42,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 193 Kõik N Rozlapa Dana 00:29:27 242
2 6 Kõik N Kuldkepp Kristi 00:32:54 228
3 145 Kõik N Sild-Neeme Eike 00:34:10 224
4 3 Kõik N Lind Anneli Respo Haagised AS 00:34:54 222
5 148 Kõik N Longa Ieva 00:35:17 221
6 152 Kõik N Lang Tea 00:35:24 220
7 120 Kõik N Jaht Maris 00:35:54 219
8 86 Kõik N Rohtma Katrin 00:36:16 217
9 197 Kõik N Sarv Maria #mariseinglid 00:39:45 214
Täispikk distants - 21 km N võitja keskmine kiirus 42,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 193 N Rozlapa Dana 00:29:27 242
2 6 N Kuldkepp Kristi 00:32:54 228
3 145 N Sild-Neeme Eike 00:34:10 224
4 3 N Lind Anneli Respo Haagised AS 00:34:54 222
5 148 N Longa Ieva 00:35:17 221
6 152 N Lang Tea 00:35:24 220
7 120 N Jaht Maris 00:35:54 219
8 86 N Rohtma Katrin 00:36:16 217
9 197 N Sarv Maria #mariseinglid 00:39:45 214
Täispikk distants - 21 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 42,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 19 Seenior 3+ Neemela Kurmo 00:29:35 240
2 73 Seenior 3+ Kaur Väino Freesport 00:30:22 238
3 15 Seenior 3+ Leidt Meelis Peloton 00:30:27 237
4 105 Seenior 3+ Kelk Margus 00:31:05 233
5 2 Seenior 3+ Veri Aivar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:32:14 231
6 5 Seenior 3+ Kübar Andres 00:32:53 229
7 10 Seenior 3+ Paluoja Madis 00:33:23 227
8 18 Seenior 3+ Ütt Madis 00:33:33 226
9 183 Seenior 3+ Pennert Vladimir 00:36:51 216
10 30 Seenior 3+ Treufeldt Ülo KJK 00:37:51 215
Lühike distants - 10.5 km Kõik võitja keskmine kiirus 45,28 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 Kõik Aus Aaron Rtr 00:14:34 300
2 103 Kõik Kurits Karl 00:15:09 274
3 115 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:15:12 263
4 62 Kõik Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:20 257
5 61 Kõik Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:31 254
6 124 Kõik Ingo Tim 00:15:32 251
7 60 Kõik Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:50 248
8 35 Kõik Teder Anette 00:17:16 246
9 117 Kõik Jaht Joonas 00:17:20 244
10 67 Kõik Luht Robin MTÜ Peloton 00:17:53 242
11 64 Kõik Ivainen Richard Peloton 00:18:00 240
12 66 Kõik Lepik Robert Peloton 00:18:25 239
13 33 Kõik Lugenberg Annikki 00:18:41 238
14 36 Kõik Teder Roobert 00:18:52 237
15 37 Kõik Teder Christine 00:20:09 236
16 71 Kõik Laatsit Lukas 00:21:09 235
17 39 Kõik Ruder Marta-Katarina 00:21:10 234
18 31 Kõik Kübar Johannes 00:21:38 233
19 40 Kõik Ruder Oskar-Martin 00:21:52 232
20 38 Kõik Teder Sander 00:22:45 231
21 169 Kõik Lepik Martti Peloton 00:35:01 230
Lühike distants - 10.5 km Kõik M võitja keskmine kiirus 45,28 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 Kõik M Aus Aaron Rtr 00:14:34 300
2 103 Kõik M Kurits Karl 00:15:09 274
3 115 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:15:12 263
4 62 Kõik M Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:20 257
5 61 Kõik M Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:31 254
6 124 Kõik M Ingo Tim 00:15:32 251
7 60 Kõik M Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:50 248
8 117 Kõik M Jaht Joonas 00:17:20 244
9 67 Kõik M Luht Robin MTÜ Peloton 00:17:53 242
10 64 Kõik M Ivainen Richard Peloton 00:18:00 240
11 66 Kõik M Lepik Robert Peloton 00:18:25 239
12 36 Kõik M Teder Roobert 00:18:52 237
13 71 Kõik M Laatsit Lukas 00:21:09 235
14 31 Kõik M Kübar Johannes 00:21:38 233
15 40 Kõik M Ruder Oskar-Martin 00:21:52 232
16 38 Kõik M Teder Sander 00:22:45 231
17 169 Kõik M Lepik Martti Peloton 00:35:01 230
Lühike distants - 10.5 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 45,28 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 Poisid 15-16 a (M16) Aus Aaron Rtr 00:14:34 300
2 103 Poisid 15-16 a (M16) Kurits Karl 00:15:09 274
3 115 Poisid 15-16 a (M16) Rüster Oliver Peloton 00:15:12 263
4 62 Poisid 15-16 a (M16) Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:20 257
5 61 Poisid 15-16 a (M16) Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:31 254
6 124 Poisid 15-16 a (M16) Ingo Tim 00:15:32 251
7 60 Poisid 15-16 a (M16) Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:15:50 248
Lühike distants - 10.5 km Kõik N võitja keskmine kiirus 38,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik N Teder Anette 00:17:16 246
2 33 Kõik N Lugenberg Annikki 00:18:41 238
3 37 Kõik N Teder Christine 00:20:09 236
4 39 Kõik N Ruder Marta-Katarina 00:21:10 234
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 38,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Anette 00:17:16 246
2 37 Tüdrukud 13-14 a (N14) Teder Christine 00:20:09 236
Lühike distants - 10.5 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 38,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 117 Poisid 13-14 a (M14) Jaht Joonas 00:17:20 244
2 67 Poisid 13-14 a (M14) Luht Robin MTÜ Peloton 00:17:53 242
3 64 Poisid 13-14 a (M14) Ivainen Richard Peloton 00:18:00 240
4 66 Poisid 13-14 a (M14) Lepik Robert Peloton 00:18:25 239
5 36 Poisid 13-14 a (M14) Teder Roobert 00:18:52 237
6 71 Poisid 13-14 a (M14) Laatsit Lukas 00:21:09 235
7 31 Poisid 13-14 a (M14) Kübar Johannes 00:21:38 233
8 40 Poisid 13-14 a (M14) Ruder Oskar-Martin 00:21:52 232
9 38 Poisid 13-14 a (M14) Teder Sander 00:22:45 231
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 35,31 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Tüdrukud 15-16 a (N16) Lugenberg Annikki 00:18:41 238
2 39 Tüdrukud 15-16 a (N16) Ruder Marta-Katarina 00:21:10 234
Lühike distants - 10.5 km M võitja keskmine kiirus 18,85 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 169 M Lepik Martti Peloton 00:35:01 230
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 42,26 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 101 Kõik Valvas Vahur 00:29:48 300
2 65 Kõik Matt Jörgen MTÜ Peloton 00:30:04 274
3 102 Kõik Esnar Kaur KoMo 00:30:53 263
4 114 Kõik Kivirüüt Margus 00:31:32 257
5 143 Kõik Metslind Ottomar 00:31:51 254
6 46 Kõik Teder Feeliks 00:32:44 251
7 43 Kõik Semm Kaspar 00:32:51 248
8 194 Kõik Kuusma Maikel 00:33:35 246
9 44 Kõik Kallas Karl 00:33:49 244
10 168 Kõik Piirioja Kalle 00:34:17 242
11 167 Kõik Einsalu Ants 00:34:18 240
12 52 Kõik Voolaid Veiko 00:35:09 239
13 180 Kõik Pung Piret VCR 00:38:11 238
14 49 Kõik Ruder Tarmo 00:45:02 237
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 42,26 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 101 Kõik M Valvas Vahur 00:29:48 300
2 65 Kõik M Matt Jörgen MTÜ Peloton 00:30:04 274
3 102 Kõik M Esnar Kaur KoMo 00:30:53 263
4 114 Kõik M Kivirüüt Margus 00:31:32 257
5 143 Kõik M Metslind Ottomar 00:31:51 254
6 46 Kõik M Teder Feeliks 00:32:44 251
7 43 Kõik M Semm Kaspar 00:32:51 248
8 194 Kõik M Kuusma Maikel 00:33:35 246
9 44 Kõik M Kallas Karl 00:33:49 244
10 168 Kõik M Piirioja Kalle 00:34:17 242
11 167 Kõik M Einsalu Ants 00:34:18 240
12 52 Kõik M Voolaid Veiko 00:35:09 239
13 49 Kõik M Ruder Tarmo 00:45:02 237
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 42,26 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 101 Mehed - vabaklass, pikk distants Valvas Vahur 00:29:48 300
2 65 Mehed - vabaklass, pikk distants Matt Jörgen MTÜ Peloton 00:30:04 274
3 102 Mehed - vabaklass, pikk distants Esnar Kaur KoMo 00:30:53 263
4 114 Mehed - vabaklass, pikk distants Kivirüüt Margus 00:31:32 257
5 143 Mehed - vabaklass, pikk distants Metslind Ottomar 00:31:51 254
6 46 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 00:32:44 251
7 43 Mehed - vabaklass, pikk distants Semm Kaspar 00:32:51 248
8 194 Mehed - vabaklass, pikk distants Kuusma Maikel 00:33:35 246
9 44 Mehed - vabaklass, pikk distants Kallas Karl 00:33:49 244
10 168 Mehed - vabaklass, pikk distants Piirioja Kalle 00:34:17 242
11 167 Mehed - vabaklass, pikk distants Einsalu Ants 00:34:18 240
12 52 Mehed - vabaklass, pikk distants Voolaid Veiko 00:35:09 239
13 49 Mehed - vabaklass, pikk distants Ruder Tarmo 00:45:02 237
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 32,99 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 180 Kõik N Pung Piret VCR 00:38:11 238
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Naised - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 32,99 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 180 Naised - vabaklass, pikk distants Pung Piret VCR 00:38:11 238
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 45,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Kõik Rosenthal Reiko 00:14:30 300
2 142 Kõik Kuljus Ülo 00:16:20 274
3 88 Kõik Illak Peeter 00:16:34 263
4 54 Kõik Vent Kaarel 00:17:11 257
5 57 Kõik Rehi Maila 00:19:14 254
6 55 Kõik Rääts Laura 00:20:24 251
7 94 Kõik Tormis Jete-Mari 00:22:31 248
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 45,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Kõik M Rosenthal Reiko 00:14:30 300
2 142 Kõik M Kuljus Ülo 00:16:20 274
3 88 Kõik M Illak Peeter 00:16:34 263
4 54 Kõik M Vent Kaarel 00:17:11 257
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 45,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Mehed - vabaklass, lühike distants Rosenthal Reiko 00:14:30 300
2 142 Mehed - vabaklass, lühike distants Kuljus Ülo 00:16:20 274
3 88 Mehed - vabaklass, lühike distants Illak Peeter 00:16:34 263
4 54 Mehed - vabaklass, lühike distants Vent Kaarel 00:17:11 257
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 34,31 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Kõik N Rehi Maila 00:19:14 254
2 55 Kõik N Rääts Laura 00:20:24 251
3 94 Kõik N Tormis Jete-Mari 00:22:31 248
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 34,31 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Naised - vabaklass, lühike distants Rehi Maila 00:19:14 254
2 55 Naised - vabaklass, lühike distants Rääts Laura 00:20:24 251
3 94 Naised - vabaklass, lühike distants Tormis Jete-Mari 00:22:31 248
Impression
X