Täispikk distants - 21 km Kõik võitja keskmine kiirus 45,13 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 Kõik Kõiv Kevin Kardo 00:27:55 300
2 2 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:28:11 274
3 26 Kõik Karlep Georg 00:28:21 263
4 11 Kõik Kurits Karl 00:28:52 257
5 17 Kõik Martma Kert 00:29:12 254
6 93 Kõik Reinpõld Risto 00:29:25 251
7 24 Kõik Mikk Margus 00:29:26 248
8 85 Kõik Lenzius Martti CFC Rattaklubi 00:29:28 246
9 16 Kõik Veevo Rait 00:29:42 244
10 18 Kõik Evendi Rando Marten 00:30:00 242
11 110 Kõik Aus Aaron 00:30:00 240
12 19 Kõik Anier Martin 00:30:15 239
13 107 Kõik Prangel Kristo Tripassion Triatloniklubi 00:31:02 238
14 100 Kõik Kulbin Andres Peloton 00:31:30 237
15 1 Kõik Haljak Antti 00:31:38 236
16 98 Kõik Kull Mart Viljandi haigla 00:31:52 235
17 92 Kõik Reinpõld Karmen 00:31:54 234
18 64 Kõik Mägi Andre 00:32:02 233
19 108 Kõik Olo Marten 00:32:06 232
20 103 Kõik Leidt Meelis 00:32:11 231
21 20 Kõik Taaramäe Hanna Karoline 00:32:13 230
22 87 Kõik Neemela Kurmo Dünamo 00:32:20 229
23 22 Kõik Lind Kaspar 00:32:44 228
24 106 Kõik Kulak Vjatseslav 00:32:49 227
25 21 Kõik Kallas Karl 00:32:59 226
26 25 Kõik Zukker Anette 00:33:07 225
27 109 Kõik Vedler Alger 00:33:15 224
28 13 Kõik Milk Karl Mattias 00:33:15 223
29 15 Kõik Rehi Arne 00:33:32 222
30 10 Kõik Siimsaare Tarmo 00:33:35 221
31 23 Kõik Veri Aivar 00:34:09 220
32 101 Kõik Kelk Margus Dünamo 00:34:22 219
33 12 Kõik Kaljumäe Rainer 00:34:29 218
34 97 Kõik Kull Triin 00:34:34 217
35 8 Kõik Teder Rinaldo 00:34:59 216
36 4 Kõik Matvejev Toomas 00:35:04 215
37 5 Kõik Viigipuu Toomas 00:35:41 214
38 99 Kõik Kuljus Ylo haanja 00:35:43 213
39 7 Kõik Leonov Aleksey 00:36:03 212
40 6 Kõik Sild Eike 00:37:00 211
41 9 Kõik Teder Egle 00:37:42 210
42 14 Kõik Treufeldt Ülo 00:43:37 209
Täispikk distants - 21 km Kõik M võitja keskmine kiirus 45,13 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 Kõik M Kõiv Kevin Kardo 00:27:55 300
2 2 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:28:11 274
3 26 Kõik M Karlep Georg 00:28:21 263
4 11 Kõik M Kurits Karl 00:28:52 257
5 17 Kõik M Martma Kert 00:29:12 254
6 93 Kõik M Reinpõld Risto 00:29:25 251
7 24 Kõik M Mikk Margus 00:29:26 248
8 85 Kõik M Lenzius Martti CFC Rattaklubi 00:29:28 246
9 16 Kõik M Veevo Rait 00:29:42 244
10 18 Kõik M Evendi Rando Marten 00:30:00 242
11 110 Kõik M Aus Aaron 00:30:00 240
12 19 Kõik M Anier Martin 00:30:15 239
13 107 Kõik M Prangel Kristo Tripassion Triatloniklubi 00:31:02 238
14 100 Kõik M Kulbin Andres Peloton 00:31:30 237
15 1 Kõik M Haljak Antti 00:31:38 236
16 98 Kõik M Kull Mart Viljandi haigla 00:31:52 235
17 64 Kõik M Mägi Andre 00:32:02 233
18 108 Kõik M Olo Marten 00:32:06 232
19 103 Kõik M Leidt Meelis 00:32:11 231
20 87 Kõik M Neemela Kurmo Dünamo 00:32:20 229
21 22 Kõik M Lind Kaspar 00:32:44 228
22 106 Kõik M Kulak Vjatseslav 00:32:49 227
23 21 Kõik M Kallas Karl 00:32:59 226
24 109 Kõik M Vedler Alger 00:33:15 224
25 13 Kõik M Milk Karl Mattias 00:33:15 223
26 15 Kõik M Rehi Arne 00:33:32 222
27 10 Kõik M Siimsaare Tarmo 00:33:35 221
28 23 Kõik M Veri Aivar 00:34:09 220
29 101 Kõik M Kelk Margus Dünamo 00:34:22 219
30 12 Kõik M Kaljumäe Rainer 00:34:29 218
31 8 Kõik M Teder Rinaldo 00:34:59 216
32 4 Kõik M Matvejev Toomas 00:35:04 215
33 5 Kõik M Viigipuu Toomas 00:35:41 214
34 99 Kõik M Kuljus Ylo haanja 00:35:43 213
35 7 Kõik M Leonov Aleksey 00:36:03 212
36 14 Kõik M Treufeldt Ülo 00:43:37 209
Täispikk distants - 21 km M võitja keskmine kiirus 45,13 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 M Kõiv Kevin Kardo 00:27:55 300
2 17 M Martma Kert 00:29:12 254
3 16 M Veevo Rait 00:29:42 244
4 18 M Evendi Rando Marten 00:30:00 242
5 19 M Anier Martin 00:30:15 239
6 107 M Prangel Kristo Tripassion Triatloniklubi 00:31:02 238
7 64 M Mägi Andre 00:32:02 233
8 106 M Kulak Vjatseslav 00:32:49 227
9 21 M Kallas Karl 00:32:59 226
10 12 M Kaljumäe Rainer 00:34:29 218
11 4 M Matvejev Toomas 00:35:04 215
Täispikk distants - 21 km Poisid 17-18 a (MJ) võitja keskmine kiirus 44,71 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Poisid 17-18 a (MJ) Rüster Oliver Peloton 00:28:11 274
2 26 Poisid 17-18 a (MJ) Karlep Georg 00:28:21 263
3 11 Poisid 17-18 a (MJ) Kurits Karl 00:28:52 257
4 85 Poisid 17-18 a (MJ) Lenzius Martti CFC Rattaklubi 00:29:28 246
5 110 Poisid 17-18 a (MJ) Aus Aaron 00:30:00 240
6 108 Poisid 17-18 a (MJ) Olo Marten 00:32:06 232
7 13 Poisid 17-18 a (MJ) Milk Karl Mattias 00:33:15 223
8 7 Poisid 17-18 a (MJ) Leonov Aleksey 00:36:03 212
Täispikk distants - 21 km Seenior 2 võitja keskmine kiirus 42,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 Seenior 2 Reinpõld Risto 00:29:25 251
2 24 Seenior 2 Mikk Margus 00:29:26 248
3 1 Seenior 2 Haljak Antti 00:31:38 236
4 98 Seenior 2 Kull Mart Viljandi haigla 00:31:52 235
5 22 Seenior 2 Lind Kaspar 00:32:44 228
6 10 Seenior 2 Siimsaare Tarmo 00:33:35 221
7 8 Seenior 2 Teder Rinaldo 00:34:59 216
Täispikk distants - 21 km Seenior 3+ võitja keskmine kiirus 40,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Seenior 3+ Kulbin Andres Peloton 00:31:30 237
2 103 Seenior 3+ Leidt Meelis 00:32:11 231
3 87 Seenior 3+ Neemela Kurmo Dünamo 00:32:20 229
4 109 Seenior 3+ Vedler Alger 00:33:15 224
5 15 Seenior 3+ Rehi Arne 00:33:32 222
6 23 Seenior 3+ Veri Aivar 00:34:09 220
7 101 Seenior 3+ Kelk Margus Dünamo 00:34:22 219
8 5 Seenior 3+ Viigipuu Toomas 00:35:41 214
9 99 Seenior 3+ Kuljus Ylo haanja 00:35:43 213
10 14 Seenior 3+ Treufeldt Ülo 00:43:37 209
Täispikk distants - 21 km Kõik N võitja keskmine kiirus 39,50 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 Kõik N Reinpõld Karmen 00:31:54 234
2 20 Kõik N Taaramäe Hanna Karoline 00:32:13 230
3 25 Kõik N Zukker Anette 00:33:07 225
4 97 Kõik N Kull Triin 00:34:34 217
5 6 Kõik N Sild Eike 00:37:00 211
6 9 Kõik N Teder Egle 00:37:42 210
Täispikk distants - 21 km N võitja keskmine kiirus 39,50 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 N Reinpõld Karmen 00:31:54 234
2 20 N Taaramäe Hanna Karoline 00:32:13 230
3 25 N Zukker Anette 00:33:07 225
4 97 N Kull Triin 00:34:34 217
5 6 N Sild Eike 00:37:00 211
6 9 N Teder Egle 00:37:42 210
Lühike distants - 10.5 km Kõik võitja keskmine kiirus 41,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 Kõik Arjus Henri 00:15:54 300
2 38 Kõik Jaht Joonas 00:16:09 274
3 33 Kõik Luht Robin Peloton 00:17:14 263
4 32 Kõik Lepik Robert Peloton 00:17:29 257
5 43 Kõik Milk Martti 00:17:33 254
6 78 Kõik Anipai Meelis Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:17:56 251
7 58 Kõik Kolk Lukas KLK Projekt OÜ 00:18:07 248
8 44 Kõik Rei Karel Gustav 00:18:32 246
9 30 Kõik Pärn Andri 00:19:12 244
10 42 Kõik Kaljur Hannah 00:19:24 242
11 40 Kõik Kivistu Eliise 00:19:29 240
12 51 Kõik Nigul Natali Nora 00:19:43 239
13 36 Kõik Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:19:46 238
14 76 Kõik Plakso Carmen-Anete TYASK 00:19:53 237
15 29 Kõik Somelar Remo 00:20:54 236
16 50 Kõik Teder Anette 00:21:00 235
17 75 Kõik Maripuu Frank CFC 00:21:08 234
18 79 Kõik Soeson Tauri TÜASK 00:21:15 233
19 88 Kõik Vain Gregor Porter Rasing 00:21:19 232
20 35 Kõik Kiviväli Karl 00:21:21 231
21 77 Kõik Siilbek Tomi Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:21:36 230
22 49 Kõik Teder Roobert 00:21:40 229
23 31 Kõik Ruder Oskar-Martin 00:21:43 228
24 84 Kõik Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:21:54 227
25 81 Kõik Soomelt Rasmus Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:22:46 226
26 96 Kõik Huck Maximilian TYASK 00:22:58 225
27 37 Kõik Jaht Adeele 00:23:06 224
28 91 Kõik Ahman Hannes TYASK 00:23:19 223
29 48 Kõik Teder Sander 00:23:45 222
30 89 Kõik Arro Mihkel Porter Racing 00:23:54 221
31 82 Kõik Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:23:58 220
32 47 Kõik Teder Christine 00:24:02 219
33 80 Kõik Seesmaa Marten Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:31 218
34 39 Kõik Lehis Räni Aksel 00:25:38 217
35 46 Kõik Silmere Linda 00:25:40 216
36 90 Kõik Ärm Mirt Porter Racing 00:26:16 215
37 34 Kõik Rehme Kirke 00:28:52 214
38 94 Kõik Lepik Martti TÜASK 00:37:35 213
Lühike distants - 10.5 km Kõik M võitja keskmine kiirus 41,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 Kõik M Arjus Henri 00:15:54 300
2 38 Kõik M Jaht Joonas 00:16:09 274
3 33 Kõik M Luht Robin Peloton 00:17:14 263
4 32 Kõik M Lepik Robert Peloton 00:17:29 257
5 43 Kõik M Milk Martti 00:17:33 254
6 78 Kõik M Anipai Meelis Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:17:56 251
7 58 Kõik M Kolk Lukas KLK Projekt OÜ 00:18:07 248
8 44 Kõik M Rei Karel Gustav 00:18:32 246
9 30 Kõik M Pärn Andri 00:19:12 244
10 36 Kõik M Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:19:46 238
11 29 Kõik M Somelar Remo 00:20:54 236
12 75 Kõik M Maripuu Frank CFC 00:21:08 234
13 79 Kõik M Soeson Tauri TÜASK 00:21:15 233
14 88 Kõik M Vain Gregor Porter Rasing 00:21:19 232
15 35 Kõik M Kiviväli Karl 00:21:21 231
16 77 Kõik M Siilbek Tomi Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:21:36 230
17 49 Kõik M Teder Roobert 00:21:40 229
18 31 Kõik M Ruder Oskar-Martin 00:21:43 228
19 84 Kõik M Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:21:54 227
20 81 Kõik M Soomelt Rasmus Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:22:46 226
21 96 Kõik M Huck Maximilian TYASK 00:22:58 225
22 91 Kõik M Ahman Hannes TYASK 00:23:19 223
23 48 Kõik M Teder Sander 00:23:45 222
24 89 Kõik M Arro Mihkel Porter Racing 00:23:54 221
25 82 Kõik M Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:23:58 220
26 80 Kõik M Seesmaa Marten Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:31 218
27 39 Kõik M Lehis Räni Aksel 00:25:38 217
28 94 Kõik M Lepik Martti TÜASK 00:37:35 213
Lühike distants - 10.5 km Poisid 15-16 a (M16) võitja keskmine kiirus 41,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 45 Poisid 15-16 a (M16) Arjus Henri 00:15:54 300
2 38 Poisid 15-16 a (M16) Jaht Joonas 00:16:09 274
3 33 Poisid 15-16 a (M16) Luht Robin Peloton 00:17:14 263
4 32 Poisid 15-16 a (M16) Lepik Robert Peloton 00:17:29 257
5 43 Poisid 15-16 a (M16) Milk Martti 00:17:33 254
6 78 Poisid 15-16 a (M16) Anipai Meelis Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:17:56 251
7 58 Poisid 15-16 a (M16) Kolk Lukas KLK Projekt OÜ 00:18:07 248
8 29 Poisid 15-16 a (M16) Somelar Remo 00:20:54 236
9 88 Poisid 15-16 a (M16) Vain Gregor Porter Rasing 00:21:19 232
10 31 Poisid 15-16 a (M16) Ruder Oskar-Martin 00:21:43 228
11 84 Poisid 15-16 a (M16) Enel Moorits Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:21:54 227
12 91 Poisid 15-16 a (M16) Ahman Hannes TYASK 00:23:19 223
Lühike distants - 10.5 km Poisid 13-14 a (M14) võitja keskmine kiirus 35,61 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 44 Poisid 13-14 a (M14) Rei Karel Gustav 00:18:32 246
2 30 Poisid 13-14 a (M14) Pärn Andri 00:19:12 244
3 36 Poisid 13-14 a (M14) Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:19:46 238
4 75 Poisid 13-14 a (M14) Maripuu Frank CFC 00:21:08 234
5 79 Poisid 13-14 a (M14) Soeson Tauri TÜASK 00:21:15 233
6 35 Poisid 13-14 a (M14) Kiviväli Karl 00:21:21 231
7 77 Poisid 13-14 a (M14) Siilbek Tomi Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:21:36 230
8 49 Poisid 13-14 a (M14) Teder Roobert 00:21:40 229
9 81 Poisid 13-14 a (M14) Soomelt Rasmus Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:22:46 226
10 96 Poisid 13-14 a (M14) Huck Maximilian TYASK 00:22:58 225
11 48 Poisid 13-14 a (M14) Teder Sander 00:23:45 222
12 89 Poisid 13-14 a (M14) Arro Mihkel Porter Racing 00:23:54 221
13 82 Poisid 13-14 a (M14) Täär Kristjan Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:23:58 220
14 80 Poisid 13-14 a (M14) Seesmaa Marten Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:25:31 218
15 39 Poisid 13-14 a (M14) Lehis Räni Aksel 00:25:38 217
16 94 Poisid 13-14 a (M14) Lepik Martti TÜASK 00:37:35 213
Lühike distants - 10.5 km Kõik N võitja keskmine kiirus 34,02 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 Kõik N Kaljur Hannah 00:19:24 242
2 40 Kõik N Kivistu Eliise 00:19:29 240
3 51 Kõik N Nigul Natali Nora 00:19:43 239
4 76 Kõik N Plakso Carmen-Anete TYASK 00:19:53 237
5 50 Kõik N Teder Anette 00:21:00 235
6 37 Kõik N Jaht Adeele 00:23:06 224
7 47 Kõik N Teder Christine 00:24:02 219
8 46 Kõik N Silmere Linda 00:25:40 216
9 90 Kõik N Ärm Mirt Porter Racing 00:26:16 215
10 34 Kõik N Rehme Kirke 00:28:52 214
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 17-18 a (NJ) võitja keskmine kiirus 34,02 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Kaljur Hannah 00:19:24 242
2 40 Tüdrukud 17-18 a (NJ) Kivistu Eliise 00:19:29 240
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 15-16 a (N16) võitja keskmine kiirus 33,47 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 Tüdrukud 15-16 a (N16) Nigul Natali Nora 00:19:43 239
2 50 Tüdrukud 15-16 a (N16) Teder Anette 00:21:00 235
3 47 Tüdrukud 15-16 a (N16) Teder Christine 00:24:02 219
Lühike distants - 10.5 km Tüdrukud 13-14 a (N14) võitja keskmine kiirus 33,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Tüdrukud 13-14 a (N14) Plakso Carmen-Anete TYASK 00:19:53 237
2 37 Tüdrukud 13-14 a (N14) Jaht Adeele 00:23:06 224
3 46 Tüdrukud 13-14 a (N14) Silmere Linda 00:25:40 216
4 90 Tüdrukud 13-14 a (N14) Ärm Mirt Porter Racing 00:26:16 215
5 34 Tüdrukud 13-14 a (N14) Rehme Kirke 00:28:52 214
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 43,72 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 66 Kõik Jakin Alo Peloton 00:28:49 300
2 53 Kõik Nisu Oskar Peloton 00:28:57 274
3 62 Kõik Matt Jörgen Peloton 00:30:52 263
4 56 Kõik Leidt Markus 00:31:31 257
5 102 Kõik Esnar Kaur KoMo 00:32:32 254
6 104 Kõik Kippasto Margo Haaslava mtb 00:33:27 251
7 65 Kõik Teder Feeliks 00:34:09 248
8 95 Kõik Kool Kristian 00:34:20 246
9 73 Kõik Oja Andre 00:34:26 244
10 60 Kõik Semm Kaspar 00:35:08 242
11 61 Kõik Priks Keijo 00:35:47 240
12 59 Kõik Tsypin Vladimir 00:36:43 239
13 63 Kõik Krõlov Aarne 00:37:58 238
14 67 Kõik Kibal Tair 00:38:37 237
15 54 Kõik Rämson Raul 00:42:01 236
16 57 Kõik Roots Anto 00:43:38 235
17 52 Kõik Ruder Tarmo 00:47:28 234
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 43,72 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 66 Kõik M Jakin Alo Peloton 00:28:49 300
2 53 Kõik M Nisu Oskar Peloton 00:28:57 274
3 62 Kõik M Matt Jörgen Peloton 00:30:52 263
4 56 Kõik M Leidt Markus 00:31:31 257
5 102 Kõik M Esnar Kaur KoMo 00:32:32 254
6 104 Kõik M Kippasto Margo Haaslava mtb 00:33:27 251
7 65 Kõik M Teder Feeliks 00:34:09 248
8 95 Kõik M Kool Kristian 00:34:20 246
9 73 Kõik M Oja Andre 00:34:26 244
10 60 Kõik M Semm Kaspar 00:35:08 242
11 61 Kõik M Priks Keijo 00:35:47 240
12 59 Kõik M Tsypin Vladimir 00:36:43 239
13 63 Kõik M Krõlov Aarne 00:37:58 238
14 67 Kõik M Kibal Tair 00:38:37 237
15 54 Kõik M Rämson Raul 00:42:01 236
16 57 Kõik M Roots Anto 00:43:38 235
17 52 Kõik M Ruder Tarmo 00:47:28 234
Täispikk distants - 21 km, vabaklass Mehed - vabaklass, pikk distants võitja keskmine kiirus 43,72 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 66 Mehed - vabaklass, pikk distants Jakin Alo Peloton 00:28:49 300
2 53 Mehed - vabaklass, pikk distants Nisu Oskar Peloton 00:28:57 274
3 62 Mehed - vabaklass, pikk distants Matt Jörgen Peloton 00:30:52 263
4 56 Mehed - vabaklass, pikk distants Leidt Markus 00:31:31 257
5 102 Mehed - vabaklass, pikk distants Esnar Kaur KoMo 00:32:32 254
6 104 Mehed - vabaklass, pikk distants Kippasto Margo Haaslava mtb 00:33:27 251
7 65 Mehed - vabaklass, pikk distants Teder Feeliks 00:34:09 248
8 95 Mehed - vabaklass, pikk distants Kool Kristian 00:34:20 246
9 73 Mehed - vabaklass, pikk distants Oja Andre 00:34:26 244
10 60 Mehed - vabaklass, pikk distants Semm Kaspar 00:35:08 242
11 61 Mehed - vabaklass, pikk distants Priks Keijo 00:35:47 240
12 59 Mehed - vabaklass, pikk distants Tsypin Vladimir 00:36:43 239
13 63 Mehed - vabaklass, pikk distants Krõlov Aarne 00:37:58 238
14 67 Mehed - vabaklass, pikk distants Kibal Tair 00:38:37 237
15 54 Mehed - vabaklass, pikk distants Rämson Raul 00:42:01 236
16 57 Mehed - vabaklass, pikk distants Roots Anto 00:43:38 235
17 52 Mehed - vabaklass, pikk distants Ruder Tarmo 00:47:28 234
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik võitja keskmine kiirus 38,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Kõik Rosenthal Reiko Kliimamees OÜ 00:16:56 300
2 74 Kõik Külv Hannes Tysk 00:18:26 274
3 3 Kõik Jaht Valdur 00:19:26 263
4 72 Kõik Liivamägi Sven 00:20:57 257
5 86 Kõik Loost Raivo - 00:21:05 254
6 105 Kõik Kippasto Kai At sport 00:21:22 251
7 68 Kõik Rammo Aapo 00:21:52 248
8 70 Kõik Rehi Maila 00:23:15 246
9 69 Kõik Oot Anti 00:23:23 244
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik M võitja keskmine kiirus 38,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Kõik M Rosenthal Reiko Kliimamees OÜ 00:16:56 300
2 74 Kõik M Külv Hannes Tysk 00:18:26 274
3 3 Kõik M Jaht Valdur 00:19:26 263
4 72 Kõik M Liivamägi Sven 00:20:57 257
5 86 Kõik M Loost Raivo - 00:21:05 254
6 68 Kõik M Rammo Aapo 00:21:52 248
7 69 Kõik M Oot Anti 00:23:23 244
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Mehed - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 38,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Mehed - vabaklass, lühike distants Rosenthal Reiko Kliimamees OÜ 00:16:56 300
2 74 Mehed - vabaklass, lühike distants Külv Hannes Tysk 00:18:26 274
3 3 Mehed - vabaklass, lühike distants Jaht Valdur 00:19:26 263
4 72 Mehed - vabaklass, lühike distants Liivamägi Sven 00:20:57 257
5 86 Mehed - vabaklass, lühike distants Loost Raivo - 00:21:05 254
6 68 Mehed - vabaklass, lühike distants Rammo Aapo 00:21:52 248
7 69 Mehed - vabaklass, lühike distants Oot Anti 00:23:23 244
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Kõik N võitja keskmine kiirus 30,89 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Kõik N Kippasto Kai At sport 00:21:22 251
2 70 Kõik N Rehi Maila 00:23:15 246
Lühike distants - 10.5 km, vabaklass Naised - vabaklass, lühike distants võitja keskmine kiirus 30,89 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Naised - vabaklass, lühike distants Kippasto Kai At sport 00:21:22 251
2 70 Naised - vabaklass, lühike distants Rehi Maila 00:23:15 246
Impression